Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Amber nie wiem kiedy sie wybiore do Woodfield. ;o A dietka? Zaczynam od poczatku po Sylwestrze. :D ;) Ale waga ta sama. Raz 56 raz 57 w zaleznosci od dnia miesiaca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley pogoda w Colorado byla super bardzo slonecznie i cieplo tylko zimno w nocy:)Wogole te kilka dni zlecialy jak z bicza strzelil.Musze obejrzec ten program ktory polecasz.Ten dzieciak tzn syn brata meza to mial wszystko co chcial od zawsze komputer gry wszystkie mozliwe zabawki,rzadzi w domu wszystko musi byc tak jak on chce,a jak ktos sie sprzeciwi to syrena( ryczy i wpada w szal) Gralismy w gre komputerowa z nim ,no ale oczywiscie wszystko musialo byc wg jego regul w koncu zaczal mnie wyganiac z pokoju mowiac: idz stad,wynocha,jak siostra jego(16 miesieczna) dotyka jego zabawek to ja odpycha i mowi zostaw to to nie Twoje itp wogole zero wrazliwosci dla uczuc innych ludzi straszny samolub z niego,taki maly diabelek ja go nazywam maly Eminem bo ma taki zbojecki wyraz twarzy...Hihi tak sobie mysle jakby zostal ze mna sam na sam to by mial przerypane,hihi Do fryzjera jeszcze nie poszlam ale ide do salonu u nas w ktorym bylam wczesniej i wyszlam w 99% zadowolona czyli nie bylo tak zle Jak macie jakies nowe zdjecia to slijcie do mnie wyczyscilam skrzynke:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka tez nie polecam spirytusu wysuszylam sobie cere ostanio takim jednym specyfikiem Lorela pure zone =sam spirytus ,mnie pomoglo ostanio na wypryski mydelko rumiankowo oliwkowe Kiss my face . Wogole jak przyjechalismy do Colorado to dostalam strasznych wypryskow na twarzy i jakis podraznien,teraz musze to leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mezulek mowi, ze kupi mi w aptece to cos z 5% Benzoyl Peroxide. Zobaczymy czy cos da. Skoro mowicie, ze nie uzywac spirytusu, to Was poslucham. :) Jestem zla, bo mi wyskoczyl na dekolcie taki jeden wielki a chce ubrac fajna bluzke na Sylwestra, a do piatku na pewno nie zejdzie... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMYKAM 😴 Marzenusia, a jak bys miala maske to by do sylwestra zeszlo bo ona tez jest jako treatment na pojedyncze aby nalozyc na noc. Ja miewalam te duze, czerwone, bolace, wolno dojrzewajace i nic mi na nie nigdy nie pomagalo a wiecznie cos kupywalam. To jest jedyny sposob. Ja kupilam serie na swieta dla szwagierki i brata i mam nadzieje ze im pomoze tak jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, hej ! :-) wyslalam troche zdjec. Marzenusia, to co wyskoczylo na dekoldzie zawsze to jakos mozna troszke zatuszowac podkladem, pudrem a potem na koncu sie troche ozlocic bronzerem na pedzlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje, ze uda mi sie to zatuszowac jakos. :o Tak jak piszesz Amber, takie wlasnie mi wyszlo na dekolcie. 😭 Dzieki babki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> jak to bawilyscie?;-) ja wciaz w Polsce dlektuje sie szczawiowa jak juz pisalam wczesniej.. tzn delektowalam, dzisiaj delektacji nie bedzie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego i spokojnego Nowego Roku 2005 dla Wszystkich z goracego Perth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje Kochane! wlosy na glowie ,ale jest ze mna zle,i tak od swiat laze po domu i okolicach jak dusza potepiona ,i zamiast swym usmiechem dawac natchnienie poetom i innym konikom polnym ,to sieje smutek i wprowadzam nastroj depresyjny.... Akurat siedzimy sobie z Bennym w domku ,za oknem bardzo wieje ,a ma byc jeszcze ciekawiej,powoli dom sie zapelnia,po 3cim wszyscy znowu bedziemy w komplecie. Jedyna rzecz ,ktora mnie do tej pory podniosla na duchu to gra na pianinku i nowa plyta Richarda Claydermana ,mojego idola,ktory wrecz z mistrzowska wirtuozeria przeplumkal 70 min i 18 kawalkow wszystkich swiatowych hitow ,z Whitney Houston wlacznie.Do tego plyta ,,Kean,, gdzie pianinko znow w roli glownej plus perkusja i wokal....(,,Hopes and fears,,) Mam straszna ochote na zupe jarzynowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Juz jestem z powrotem we Francji... i tak smutno mi jakos powiem Wam szczerze... :( Juz tesknie za wszystkimi i wszystkim... bardzo... bardzo... bardzo... Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko sie jakos uklada koniec roku a simona jedzie do neapolu , po prostu extra mam nadzieje ze bedzie miala pogode dzis w neapolu 10 stopni C pieknie i bezchmurnie ehh bylam raz w okolicach neapolu, jako piekna i mloda teraz juz jestem tylko piekna:) ehh moj mi dzis powiedzial ze mnie chyba rodzice nie kochali dlatego mam problemy z tyciem bo jem jak mam klopoty, no coz nic sie nie bede na ten temat wypowiadac, ale napisalam maila do jego matki , bo jak ostatnio z nia rozmawialam to mowila ze schudla 20 kg na south beach wiec i dla siebie widze jakies szanse:) ahh no i wyslala mi co moge z co nie moge na pierwsze dwa tygonie jesc ... a potem zobaczymy.. czy ktoras z was juz cos schudla >>?? pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za siebie tez a na poprawe stanu cery i wlosow polecam Merz Special

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,bylam w 3ch ksiegarniach i nigdzie nie ma tej SBD ksiazki.......a jak chce zaczac od 1.01 to musze miec jadlospis przynajmniej na pierwsze 3 dni i stad moja prosba ,prosze kogokolwiek o przeslanie na mojego maila typowego rozkladu posilkow(co,ile ,kiedy )na 3 dni pierwszej fazy.Pleasssssse Potem moze cos dostane w innych ksiegarniach. mail pod nickiem UDANEGO SYLWESTRA ZYCZE,ja dostalam zaproszenie na koktail party.i ide ,ale potem i tak laweczka. buzka wielka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber kupilam ta maske i co ja mam z tym robic teraz? Zostawic na noc czy jak? Moze jest instrukcja. ;) ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuga, ja schudlam. Razem 13kg. Jest to u mnie na temacie - stopka. Pewnie, ze sobie poradzisz - wejdz, tam podaje motywujace linki, spojrz na metamorfozy dziewczyn, mozna sie natchnac motywacja:-D Esja.is - jak to nie ma ksiazki! To straszne! Nie mozesz zamowic w internecie? na tym temacie jest mnostwo linkow, poszperaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1333248&id_f=12 sa przepisy, jest jeden temat z menu (na sbd ja, Atraktywna, Topsecret) Ale ksiazka to podstawa, jej! Marzenusia? DDF - Sulfur Therapeutic Mask? Na co chcesz dawac? Ogolnie czy na pojedynczego \"chwasta\"? Na buzie: umyc buzie, wysuszyc, nalozyc cienka warstwe na cala twarz, zostawic na 10 minut, zmyc delikatnie. Na pojedynczego pryszcza nalozyc i zostawic na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech i tak bedzie: ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O SKOPIOWANIE TABELI I UZUPELNIENIE SWYCH DANYCH. PROSZE KOPIOWAC TABELE WRAZ Z TA INFORMACJA! WPISYWANIE SAMYCH SIEBIE BEZ LICZENIA NA POMOC INNYCH BEDZIE BARDZIEJ AKURATNE I NIKT NIE BEDZIE CZUL SIE WYOBCOWANY JESLI NIE ZNAJDZIE SIE W TABELI TAK SZYBKO JAK SIE SPODZIEWAL I OCZEKIWAL. AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 ANANKA Bufallo N.Y. 15 m-cy AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia, a ztylu na tym plastykowym pojemniczku powinny byc directions. Pamietaj na cala buzie na kilkanascie minut i zmyc. Na pojedyncze paskudztwo posmarowac i zostawic na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ok bede zaraz robic. Troche sie boje nowosci przed impreza, ale co tam. Raz sie zyje. ;) Bylam ci w tym sephora. Fajne kosmetyki. Mam nadzieje, ze zalatwie tego pojedynczego na dekolcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, bawcie sie dobrze w Sylwestra.. Z zona siedzimy sobie w domku dzis wieczorem, jeszcze tylko zainstaluje z powrotem antene sat. ktora zdjalem do malowania - ciekawe czy bedzie dzialac, musialem ja pomalowac bo rdzewiala, teraz ma kolor czekoladowy.. ciekawe czy to wplynie na kolor programow hihihi.... Zajrze wieczorkiem, pappapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalem teraz w ramach posiedzenia po drugim sniadaniu.. Zrobic wam smaka? co powiecie na swiezy chlebek z domowym smalcem ze skwareczkami, posolony nieco i jeszcze plasterki kiszonego ogorka do tego? Mniam... pewnie po NR zaczne sie odchudzac.. hihihi...Czy wszystkie bedziecie dzis pily szampana? bulu, bul, bul bombelki (blad celowy - babelki zle wyglada)... Caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonkawa papka? Marzenusia? Czy my mowimy o tym samym? DDF - Sulfur Therapeutic Mask? Kolor mojej maski to przybrudzona biel. A instrukcje to: ***Directions: *Cleanse the skin thoroughly before applying medication. Cover the entire area with a thin layered even coat. Allow maski to drye 5 to 10 minutes. Rinse thouroughly with tepid water using fingertips only. *Used as a spot treatment: dab on a small amount over blemish and leave on overnight. A moze ta przybrudzona biel ma w sobie cos zielonkawego? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ZDROWIA SZCZESCIA POMYSLNOSCI! p.s. Do poczytania za rok :-D 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka zwariowana
pozdrawiam Cie Margot!! ja teraz jestem w domku i sylwestra spedze z rodzina, niestety pozniej trzeba wracac:( bardzo dobrze rozumiem, ze tesknisz, bo ja slowo POLSKA prawie placze, Zycze wszystkim Szczescilwego Nowego i samych pozytywnych zderzen tylko z godnymi tego ludzmi, duzo ciepla, milosci i tego czego Wam brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lasek z usa czy firma\"gap\"jest dobra firma odziezowa?jakie polecacie jeszcze inne ja zarabiam 2000$na reke moj maz drugie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim! dzis juz drugi dzien na SBD i czuje sie swietnie!! Toast o polnocy chyba wzniesiemy sokiem warzywnym V8...hihihi... Wybieramy sie do centrum Charlotte na uliczny festiwal noworoczny. Powinno byc fajnie. Akurat mamy swietna pogode. W dzien okolo 60 stopni, wieczorem kolo 45. Nie jest zle. ananka26: GAP jest fajny! Troche drogie sa niektore rzeczy i wiekszosc jest sredniej jakosci. Ja polecam sklepy \"wyprzedarzowe\" takie jak TJ Maxx, Ross, Marshalls i Gordmans. Tam mozna kupic markowe rzeczy lub takie same jak w dobrych sklepach, ale po nizszej cenie. Dziala to na takiej zasadzie: duze domy towarowe jak nie moga sprzedac wszystkiego co maja, to \"oddaja\" to za grosze sklepom wyprzedazowym, a te sprzedaja wszystko za grosze. Mozna kupic tam ciuchy Liz Claiborne, Ann Taylor, Express, Hilfiger, Ralph Lauren, czasem sie trafia Donna Karan. I buty Steve Madden, Chinese Laundry, Anne Klein. Dla zorientowania sie jakie to rzeczy polecam odwiedzenie stron www orginalnych producentow... Poza tym te sklepy maja masy swietnych rzeczy do domu: talerze, filizanki, garnki, posciel, zaslony, reczniki. Jak dla mnie raj. $2000 miesiecznie na glowe to calkiem niezle! Bedziecie kupowac dom czy wynajmowac? A jak chcesz takie naprawde tanie rzeczy to polecam Old Navy. Wiekszosc ciuchow sredniej-niskiej jakosci, ale zdarzaja sie perelki. Ja bardzo lubie ich swetry. Obejrzyj ich strone: http://www.oldnavy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto przepis na szczesliwy caly rok skopiowany z innego topiku: C.E.Goethe PRZEPIS NA CALY ROK wziac dwanascie miesiecy, obmyc je dobrze do czysta z goryczy, chciwosci, pedanterii i lęku i podzielic kazdy miesiac na 30 albo 31 czesci, tak zeby zapasu starczylo akuratnie na rok. kazdy dzionek przyrzadza sie oddzielnie, biorac po jednej czesci pracy i dwie czesci wesolosci i humoru. dodac do tego trzy kopiaste lyzki optymizmu, lyzeczke tolerancji, ziarnko ironii i szczypte taktu. nastepnie mase te polewa sie obficie miloscia. gotowe danie ozdobic bukiecikami malych uprzejmosci i podawac je codziennie z pogoda ducha i porzadna filizanka ozywczej herbaty... do siego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×