Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

chce przeprosic za jakosc wyslanej przeze mnie foty swiatecznej z choinka ,ale moj $%&/(##\"\"#$$% telefon nie wysle nic wiekszego niz 80kB wrrrrrr,dlatego musialam pstrykac w mniejszym formacie,niedlugo sie odezwe,pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich starych i nowych bywalcow forum:)) ja jestem zapracowana schorowana (jakas grypa czy cos:)) brakuje mi Was wszystkich bardzo...nie moge sie doczekac Wigilii i wogole swiat ale za to odpoczne sobie bo mam 4 dni wolnego...mam nadzieje ze nie pekne z przejedzenia:)) bo zaczyna mi sie bardzo podobac ze waga spada:))...a poza tym dopadl mnie dolek psychiczny z powodu ze jestem tak daleko od rodziny....tesknie bardzo...ze jakos mam hustawke emocji....nie lubie tak....mam nadzieje ze z Nowym Rokiem to jakos minie....plakac mi sie chce tylko....no dobra nie smuce wiecej:)) Zycze wszystkim wesolych radosnych Swiat:))))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek to mamy podobnie. ;) Nie placz. :) Esja, nie ma sprawy. :) Franci odpoczniesz sobie w Swieta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUz wszyscy spia? Ja sie tez cos czuje grypowo. Dzisiaj bylam u fryzjera, chwile po prysznicu, z wilgotnymi wlosami i wrocilam z wigotnymi. Chyba mnie zawialo. A poza tym jakas taka przemeczona jestem, ale nie wiem czym. Moze jakas grypa faktycznie wisi w powietrzu? Do tego mnie cos zoladek boli... :o Koniec narzekania. ;) Milego dnia wstajacym, dobranoc idacym spac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wiem, ze nie udzielam sie tutaj na forum czesto. Nie mam czasu, mimo, ze non stop przed computerem siedze. Inne rzeczy musze robic. Ale chce Wam wszystkim tutaj piszacym zlozyc Bardzo Spokojnych Swiat, zebyscie je spedzily w gronie osob Wam bliskich, duzo prezentow od Gwiazdeczki zycze :-) no i potem Bardzo radosnego, udanego Sylwestra. Pomysle sobie o Was wszystkich rodakach/rodaczkach w trakcie Sylwestra i napije sie kilka lykow za Was. I zycze Wam jeszcze, zeby ten Nowy 2005 Rok byl pelen sukcesow, spelnionych marzen i pelen zdrowych i jak najbardziej usmiechnietych dni. Nie znam Was osobiscie, ale wiem, co to znaczy byc czesto z daleka od tych najbardziej ukochanych (w moim przypadku to sa Rodzice mieszkajacy w PL :-( ). Wiec lamie sie z Wami oplatkiem w myslach i a w Sylwestra pije za Was szampan. :-) XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOOXOXOXOXO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tabelkowo... Marzenusia, duzo krotsze? A ja dzisiaj rozplotlam warkoczyki i wygladam jak... owieczka. Zostawie do rana, jak troche oklapna to beda fajniejsze wiec moze i jutrzejszy dzien spedze w innej fryzurze :-D Jak juz tak swiatecznie to ja takze skladam wszystkim - bo jeszcze przeocze - wesolych i pogodnych swiat i szampanskiego sylwestra! Zostaly mi jeszcze dwa prezenty do kupienia, dobrze, ze mam z gory upatrzone, do sklepow wpadam biegiem, kupuje i wypadam. Nie mam jakos nastroju do chodzenia po sklepach. Po wakacjach tez jakos swiat nie czuje a juz blisko. Nawet choinki nie mam... jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeleniogorzanka
mieszkam w Holandi w pieknym Roterdamie od 15 lat,gdybym miala gdzie wrocic do kochanej Polski do rodakow,szlabym piechota za pokute.Tak jest jak sie rodzicow czlowiek nie slucha.Mam z pierwszego malzenstwa POLSKIEGO dwoch synow ,dzis mieszkaja osobno maja domy samochody i tez najwiekszym mazeniem POLSKA,KOCHANA POLSKA.z drogim mezem holendrem cmam corke 11 lat tez podoba jej sie w Polsce.kochana babcia z sercem zawsze nas przjmowala ale odeszla na stale do dzisz rycze jak krowa,a jeszcze wigilia za pasem. pozdrowienia Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziki! witam was serdecznie.jestem bardzo zaganiana przed swietami,jak kazdy ,wciaz szukam odpowiedniego biletu.dzis ostatecznie musze sie zdecydowac na kupno,bo boje sie,ze potem ludziska wykupia te docelowe,a jak strasznie boje sie tych przesiadek.w domu totalna cisza.choinka gotowa z dnia na dzien przybywa prezentow,jest tego troszke.nic mnie nie cieszy tesknie za starsza corka i mama,siostra,za rodzina z polski,za przyjaciolmi.jak to dobrze,ze wybywam po swietach.juz sie nie moge doczekac.pewnie przezyje szok termiczny.a jak zobacze corke na lotnisku to chyba serce mi peknie.pewnie mnie juz zapomniala,miala zaledwie 2 latka jak ja widzialam ostatni raz.tylko plakac mi pozostalo................hm wigilia przy komputerze,bo rodzina meza jej nie obchodzi.wiec najedzcie sie za mnie.elfiku zjec druga porcje bigosu,za mnie.i niech ktos zje placka,lubie sernik.naneczka piszesz,ze kiedys tez bylas w takim chorym zwiazku,blagam jesli masz ochote to napisz do mnie o tym podaje maila.duzo caluskow dla wszystkich ,ktorzy te swieta spedza rozdzieleni z rodzina👄-jestam calym srcem z wami❤️dziekuje bardzo za zyczenia swiateczne.z mojej strony zycze wam wesolych swiat ,duzo prezentow i udanego sylwestra!nie bede was wyliczac po imieniu komu czego zycze,bo kocham was wszystkich,a jest tak wiele osob,ze nie chcialabym kogos pominac!❤️w e s o l y c h s w i a t,hej koleda..............koleda.........znikam,ale bede tu zagladac przez cale swieta.szczegolnie w wigilijny wieczor,wiec jesli ktos bedzie sam zapraszam do rozmowy......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sbie patrze na te wasze tabele,dlaczego mnie nie ma?juz kiedys chyba mnie ktos wpisal.nie probujcie mnie z tad usunac,bo to wam sie nieuda,kocham was i bede tu zagladac do czasu,gdy maz nie odlaczy mi internetu!marzeniu a jak te wloski sobie obcielas?bo na zdjecu to masz dlugie,a moze je tylko podcielas?mam nadzieja,ze jeszcze tu zagladniesz,bo interesuje mnie ile zaplacilas?tez chcialabym je podciac i zrobic pasemka,ale im nie ufam.ostatnim razem plakalam 5 dni i z blad musialam przemalowac na braz,bo zrobili mi okropny kolor wlosow jak szara mysza.hej zapomnialam zapytac mozna zabrac zywnosc ze soba do samolotu.oczywiscie nie chodzi mi o jakies kanapki,tylko czy mozna cos przewozic,chcialam kupic jakies slodycze dla corki.tam gdzie mieszka 6 stycznia obchodzi sie swieto befany tzn baby jagi i dzieciaki dostaja te wielkie czerwone skarpety wypchane cukierkami itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 pozwolilem sobie uzyc ostatnio uzupelnionej i zalecanej tabelki do ktorej dopisalem Simone C. Franci - tabelka powstala z zamiarem ulatwienia poznawania sie przede wszystkim dla nowych osob, ale jest tez przydatna dla wszystkich. Owszem, nie ma potrzeby powtarzania jej zbyt czesto, ale jesli dochodzi ktos nowy i prosi o wpisanie lub klika dluzej niz dwa dni to trzeba go wpisac. Jesli chcesz, to skopiuj te tabelke jako najbardziej aktualna i dopisz sie w porzadku alfabetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze ze przed Swietami wiekszy ruch w kuchniach i na pokojach niz przed kompem.. Prawidlowo w koncu.. Simona - mysle, ze nie ma zadnego problemu jesli chodzi o cukierki czy inne slodycze w samolocie w bagazu podrecznym. Co do Wigilii to zjem za Ciebie kutie, bo bede u tesciow pod Lublinem. jeleniogorzanka - witaj na topiku, jesli tesknisz to zostan z nami, bedzie Ci razniej... Amber - dziekuje za zdjecia, slicznie Ci w warkoczykach.. Alicja - witaj, ale pieknie piszesz.. dziekuje, i Tobie tez wszystkiego najlepszego.. Marzenusia - dostalem Twoje fotki w nowych strojach, ladnie Ci w nich.. Tylko nie choruj, nie czas na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalszy ciag.. Ewulek - nie smuc sie .. i nie choruj na Swieta.. please... Esja - zdjecie jest w porzadku jesli chodzi o format, tylko nieco malo swiatla, ciut, ciut.. rozumiem, ze jest noc polarna, to chyba dlatego? franci - milego spotkania z bliskimi. \"Nie pracuj ciezko\" tak mi mowil kolega na budowie w Stanach, a sam zaiwanial, az sie kurzylo... Amber - JESZCZE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI OKRAGLEJ DATY... naneczka, ale Ci fajnie w domku, az czuc to z Twoich wypowiedzi, ciesze sie wraz z Toba.. KaHa - 🖐️ ok, na dzis chyba tyle, chociaz zajrze, jak bedzie wolny komp.. Pappapa i caluski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona wyslalm Ci e-mail. Rozumiem Twoje rozterki. Ale kiedys sie ulozy. Zobaczysz sama. A tymczasem trzymaj sie. Kokus dzieki. Dzisiaj sie czuje lepiej, chociaz mnie bola wszystkie kosci. ;) Amber sprawdz poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kokus, a gdzie dokladniej mieszkaja twoi tesciowie,jesli to nie top secret?bo ja chdzilam w naleczowie do plastyka i znam troche okolice,mam tam duzo znajomych.znasz moze wilkolazy,albo kogos z niedrzwicy duzej.moja najlepsza przyjaciolka mieszka w krebsowce nazywa sie kucharska tzn...jej rodzina,z meza zgorka,a moze kogos z rodziny taramas,lub kaminskich z belzyc?sama nie wiem?moze ktos okaze sie naszymi wspolnymi znajomymi?ja pochodze z ostrowca sw.:pzmykam.................napisze cos pozniej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marzeniu widzialam zdjecia,wloski,krotkie czy dlugie zawsze slicznie wygladasz.tam u was to musi byc szal na te krotkie wloski,bo squirley ma krotkie i elfik tez.ja kiedys takie mialam jak tu przyjechalam,ale teraz to maz nawet na fryzjera mi nie daje wiec mam dlugie,sama sie dziwie,ze az tak dlugie,szybko mi tu rosna.wiesz ja lubie te krotkie wloski troszke podkrecic z tylu na duzej szczotce tak tylko koncowki i je troszke roztrzepac,nalozyc troche pianki na nie.nie wiem jak ci to wytlumaczyc.skarbie ja rowniez przesle ci swoje fotki jak tylko polece do domu,musi mnie ktos znajomy nauczyc to jak wroce to bede ci wysylac zawsze na biezaco.znikam......................:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marzeniu widzialam zdjecia,wloski,krotkie czy dlugie zawsze slicznie wygladasz.tam u was to musi byc szal na te krotkie wloski,bo squirley ma krotkie i elfik tez.ja kiedys takie mialam jak tu przyjechalam,ale teraz to maz nawet na fryzjera mi nie daje wiec mam dlugie,sama sie dziwie,ze az tak dlugie,szybko mi tu rosna.wiesz ja lubie te krotkie wloski troszke podkrecic z tylu na duzej szczotce tak tylko koncowki i je troszke roztrzepac,nalozyc troche pianki na nie.nie wiem jak ci to wytlumaczyc.skarbie ja rowniez przesle ci swoje fotki jak tylko polece do domu,musi mnie ktos znajomy nauczyc to jak wroce to bede ci wysylac zawsze na biezaco.znikam......................:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona dzieki za podpowiedz z pianka i szczotka. Dzis rano tak zrobilam i wygladaja duzo lepiej jak wygladaly wczoraj. :) No wiec czekam teraz na Twoje foteczki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano zobaczylam paskudnie zniszczone tematy na dziale dieta. Wydaje sie, ze osoba, ktora to zrobila jest albo bardzo wredna albo szalona, albo jedno i drugie. Moj wlasny temat ma pelno idiotycznych stron, szkoda mi bo on byl taki kameralny, staralam sie aby bylo przejrzyscie a teraz 10 gownianych stron. Mysle ze na jakis czas przystopuje troche z kafeteria - za duzy niesmak. Kogo drazni, ze ktos sie bawi i przyjazni??? 😠 😡 :-( :-O Zmykam ubierac choinke - najwyzszy czas!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona:) Ostrowiec Swietokrzyski?Wow to moje strony bylam tam kilka razy na imprezach,moja siostra chodzila tam do szkoly(WSP) Ja pochodze z malej miejscowosci kolo Starachowic.Sciskam Cie mocno i czekam na emaila,kiedy bedziesz miala czas. Marzeniusia:) niewiem czy sie nadaje na studia,czasami mam naprawde watpliwosci no ale zobaczymy:) Bylismy na ostanich zakupach boze ale mnie nogi bola,psy juz w schronisku( ale za nimi tesknie) i jutro rano wyjezdzamy,takze wszystkim Wesolych Swiat jeszce raz zycze i do zobaczenia za kilka dni:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber zauwazylam to. Nie przejmuj sie. Sa i idioci na tym swiecie :( ale i dobrzy ludzie... :) Elfik dlaczego mialabys sie nie nadawac na studia? Ja wlasnie wrocilam. Napisalam ten zakichany esej i jestem w szoku, ze tyle napisalam. Mam andzieje teraz, ze napisalam go dobrze. :D Kokus trzymales kciuki? Jak nie, to teraz trzymaj. Az do przyszlego tygodnia. :D : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic moim prezentem od meza. :D www.frankwayne.com/images/pajamas.jpg www.frankwayne.com/images/pajamas2.jpg Alez sie ciesze. Taka mala rzecz a tyle radosci. :D :D A chcialam najzwyklejsza z najzwyklejszych. :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam swiatecznie prawie.. Marzenusia - cudowna pizamka, maz Cie strasznie kocha.... i rozpieszcza... :D kciuki bede trzymal... Dark Elf, ja tez przed chwila wrocilem z zakupow, kolejka w sklepie z wedlinami, jak zwykle w tym okresie, ale ten akurat ma powodzenie, bo zawsze maja swieze i smaczne wyroby - mimo tego ze wiem jak sie niektore rzeczy produkuje, to jednak cos jesc trzeba... Jakos na wegatarianina sie nie nadaje, chociaz kupilem tez papryke, pomidory, kapustke pekinska, kiszona (nie mamy wlasnej w tym roku). I rozne suszone owoce - do jedzenia zamiast slodyczy.. Figi juz zjedzone, 30 deko w jeden wieczor.. Zycze milego pobytu za granicami stanu.. Amber - strasznie mi przykro, ze ktos Ci popsul topik, jak ktos kiedys powiedzial sa na swiecie ludzie i taborety.. Simona - tesciowie mieszkaja akurat kolo Niedrzwicy, tak ze jest po drodze jakby. A szwagier w Lublinie od tej samej strony, tak ze latwy dojazd i nie trzeba przeciskac sie przez miasto. W Naleczowie bylem tylko przejazdem, bo niedaleko Akademia Rolnicza ma Zaklad Doswiadczalny, nie pamietam nazwy.. Piekna okolica w kazdym badz razie.. ok.. poniewaz nie wiem kiedy bede mial czas na pogaduchy, to chce w tym momencie zyczyc wszystkim wesolych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia, zdrowia, mnostwa smakolykow i mnostwa prezentow pod choinka.. Caluski dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na chwile tylko otrzepalam lapki z maki... Ulepilam 55 uszek (mama dorobila 45) i poki co 91 pierogow ruskich, reszte zrobie zaraz... Moj duzy maly (bo mlody) piesek na chwile zasna i mamy chwile spokoju, bo normalnie rozpiera ja energia i nie daje zyc ! Przesle Squirley zdiecia malutkiej na stronke! Moje koty tez wysle, jak tylko znajde chwilke! Simona! napisze do Ciebie mailika jak bede miala chwile by usiasc na chwilke spokojnie przed kompem, a nie tak w biegu jak teraz! Przesylam Ci za to 1000 cieplych usciskow, trzymaj sie, glowa do gory i pamietaj, ze nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo, a tu trafilas na grupe wspanialych osob, ktore juz mnie wspieraly z calej sily w zlych czasach i Tobie tez beda podpora! Kokus! zgadza sie! ciesze sie niesamowicie z tego ze jestem w domciu na swieta! nigdzie nie jest tak dobrze jak w domu! Widze ze Ty tez na zakupach ganiales.. uff wczoraj we wrocku byl horror! bylam u fryzjera i moglam z fotela obserwowac tlumy przy kasdach na samie i sie zalamalam, bo tez musialam kupic pare rzeczy! ale cale szczescie po poludniu sie to troche rozladowalo... A wiesz ze suszone owoce sa nie tylko zdrowym i niskokalorycznym zastepstwem slodyczy, ale i podkrecaja przemiane materii i pomagaja oczyscic organizm z toksyn takze korzysci sa wielostronne. MArzenusia-sliczna pizamka! No i nie udalo nam sie spotkac z Jay i JoAska... ale moze w poniedzialek albo wtorek? kto wie? Nic to, musze wracac do roboty! pierogi czekaja! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziki kochane🖐️ u was przygotowania,pewnie w waszych domkach cudnie pachnie,a u mnie cisza.........niestety nie udalo mi sie znalezc pracy przed swietami,tu nikt nie dba o wigilie,nie wazne jakos to przezyje....zyje wyjazde,mimo iz hrabia maz wciaz mi nie wykupil biletu,chyba dzis mu zrobie awanture,beda dzwonic po policje,bo sie latwo nie dam.naneczka-skarbie dzieki za dobre slowa,napisz mi cos nawet pozniej po swietach lub po nowym roku,bede czekac.marzeniu ty na tych zdjeciach taka sexy i prowokujaca,czy to nie jest niebezpieczne?????????ten twoj nie zazdrosny?musisz byc jego wielka muza!!! to fajnie!!tez bym tak chciala.........a na razie to tylko sobie pomarze.kocham was bardzo!elfiku nie wiem czy tu zagladniesz przed swietami,wiec innym razem pogadamy o ostrowcu i okolicach oraz szalonych ludzikach .tysiace caluskow👄kokus pozdrow lublin ode mnie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciaz nie moge sie otrzasnac po tym chamstwie na dziale diety. Zal mi bardozs mojego tematu. Nawet nie chce mi sie tam wchodzic... Sportowa naneczka, otrzymalas zdjecia! Cinamonowa, zycze ci zebys juz miala ten bilet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKUS dziekuje bardzo i trzymak kciuki trzymaj! :D :D Naneczka dzieki. Simona moj nie jest o mnie zazdrosny. Lubi jak dobrze wygladam i cieszy sie razem ze mna. :) ;) :D Zycze Ci wszystkiego najlepszego! Nie smuc sie. Mam nadzieje, ze zycie ulozy sie duzo lepiej od Nowego Roku! :D :D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff! 241 pierogowzrobilam! REKORD! plus 38 kuleczek z farszu a brat dokonczyl dziela walkujac ostatni kawalek ciasta i lepiac te ostatnie \"kilka sztuk\" ... ufff.. pozdrawiam i padam do wyrka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×