Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

czesc, witam serdecznie.. Kupilismy dysk Seagate 80 giga-cos-tam za 227 zl, podczas gdy w innym sklepie byl za 255. Ale nie dlatego klikam.. Jak bylem dzis u introligatora to przypomnialem sobie taka stara ksiazke, ktora chcialbym oprawic, ale brakuje jej kilkunastu kartek. Pomyslalem, ze warto by je skads skserowac i dolaczyc przed oprawieniem. I okazalo sie , ze cala ksiazka jest do przeczytania w sieci. To \"Bajarka opowiada\" - wybor najciekawszych bajek z calego swiata, na tych bajkach sie wychowalem, moze stad moje zamilowanie do podrozy, poznawania swiata i ludzi. Linka: http://www.dziecionline.pl/Biblioteka/bajarka/spis.htm Kto ma dzieci to szczerze polecam... bardzo... Te bajki maja moral, ucza ze trzeba byc dobrym i uczciwym bo to kiedys sie oplaci. Moze realia sa dzis mniej przejrzyste, ale nie jestem zwolennikiem nowooczesnych metod wychowawczych, zeby male dzieci obdzierac ze zludzen... Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! czesc Kokusiu ! no i juz po Walentynkach...ufffffff........nie mam czym sie chwalic bo nic nie dostalam, nigdzie nie poszlam...pozatym nikogo nie mam to milo mi bylo czytac Wasze wrazenia( ale dostalam kartke od syna, ktora sam zrobil, to mile..). Marzenusia, musisz obowiazkowo sobie zrobic zdjecie w nowych kolczykach ! Esja, czy juz na odwyku? Squirley, ciesze sie ze juz sie lepiej czujesz Kokus, masz juz dysk? Bagatelka :-) Dark Elf:-) Simonka :-) fajnie ze w malzonku powoli zachodzi zmiana, na pewno sam sie cieszyl z Twojego zadowolenia i moze bedzie robil to czesciej Gadzina, dziekuje za sliczne fotki i Twoje i synka.......jak on szybko rosnie ! Marzenusia Tobie tez dziekuje za fotki, Margot ...dzieki, wszystkim !!! juz tak dawno sie nie wpisalam. Dwa razy podeszlam i wszystko wcielo a potem nie bylo czasu...wiec jezeli kogos przeoczylam to przepraszam Rwoniez \"czesc\" dla wszystkich nowych z ktorymi jeszcze nie mialam okazji zamienic wpisu :-) Swoja diete juz wogole musialam zmodyfikowac ze wzgledu na styl zycia jaki ostatnio prowadze. Bede jednak nadal unikala carbsow i wiecej cwiczyla. Przez ostatnie pare dni pojechalismy na turniej hokejowy i niestety nie moglam sobie pozwolic na indywidualna diete bo jedlismy zbiorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...widze Kokus ze masz juz dysk, swietnie !!! sorry tak dlugo pracowalam nad wpisem ze Ty sie w miedzyczasie wpisales ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka-wysle ci zdjecia dzis wieczorkiem, ok? A tak wogole to ci zazdroszcze nart i podrozy! jednak mieszkanie w Europie ma wiecej pozytywow bo mozna wiecej zwiedzic. Kokus-tak wczoraj to byla moja pierwsza prawdziwa lekcje, ulozylam sama i nikt sie nie wtracal. Dzis tez uczylam a jutro moja profka przyjezdza mnie oceniac wiec zamierzam zrobic lekcje o poszukiwaniu pracy, bo moja host teacher teraz robi Employment. Ach zmeczona jestem strasznie bo po pierwsze musze wracac 2 godziny 2 autobusami i metrem a po drugie nie pilam dzis kawy a pada deszcz. Uciekam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich tych nowych i starych bywalcow:)) ja jeszcze zyje.....:)) i chcialam zapowiedziec ze bede tu przez jakis czas nieobecna.....jak juz sie pozbieram to na nowo zawitam....narazie bede tylko korzystac ze swojej poczty i w miare mozliwosci czytac wasze wpisy...... Piekne sa te wasze milosne historie.......:)) Trzymajcie sie cieplutko i do milego:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam.... przyznaje sie, jeszcze nie czytalam, co pisaliscie.. przyjaciolka zlamala noge.. siedze wiec u niej calymi dniami. odezwe sie jutroo. ssciska. Gnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cos dzis slaby ruch ;) chyba wiekszosc z nas (np. ja nie) odsypia walentynskie szalenstwa ;) Mozne powitajmy nowa osobe - witaj \"pierdolcie sie dziwki\", sliczny masz nik od razu widac, ze fajnie sie bedzie z toba rozmawiac :P Co do witania nowych osob, to zawsze staramy sie witac, czasem mozna przeoczyc kogos nie czytajac poprzednich wpisow, ale ... niby czemu ktos kto uwaza nas za durne chce byc tu witany i przebywac w takim durnym towarzystwie? To mnie zastanawia ... KaHa - gratulacje :D :D :D (wlspanialych zakupow) i werwy do roboty ;) simonka - ale fajnie, ze Twoj los sie odmienia - powoli, ale skutecznie ;) Oby tak dalej :) Jay - jesli mozesz tylko w piatki, to przynajmniej Ci sie nie znudzi, bo dla mnie to juz te winkowe wieczorki staly sie taka rutyna, ze az trudno mi w nich znalezc romantycznosc ;) Mayenka - gratulacje z okazji uczenia :) Ja bym chyba umarla ze strachu :0 Dla mnie jakiekolwiek wystapienia publiczne to makabra i horror :0 I nie moge co gorsza z tego wyrosnac :D Sloneczne pozdrowionka dla wszystkich bywalcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiha
a te psy tej suki dark elf sie znalazly w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiha- Spierdalaj z tego forum i to juz!!!!!!!!!!Kto cie tu prosil? Co zal ci dupsko sciska ze nie masz znajomych i dowartosciowujesz sie obrazajac innych? Nawet nie masz odwagi podac swojego prawdziwego nicka tchorzu $%&*~%^&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czyli lechtaczka
droga popierdolona mayenko liz mi dupe suko jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje sumienie zolzo
mayenko ty idiotko jakbys nie spala z moim chopem to bym cie nawet lubiala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayenko
Wiesz co-szkoda mojego czasu i klawiatury na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka> hmm czy ja wiem , te piatki sa juz z gory zpalanowane i romantycznosc pzredkladam na dobry senek;-) moze byc z winkiem;-) Mayenka> gratuluje lekcji;-) ja tez trzeslam portkami jak mi wpakowala sie profesorka od metodyki do klasy, przyznalam siie od razu, ze jestem neiprzygotowana;-), bo w tym dniu o 4 rano wrocilam z Warszawy ( bylam po wize do Portugalii) i wiesz co? dostalam najwyzsza ocene, bo nauczyciel musi sie umiec znalezc w kazdej sytuacji;-) uciekam do nauki;-( pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Mayenko a splacilas juz rate za komputer......to posluchaj swiszczypalo, rozwodko w morde jebana ,jestes stara i smierdzisz jak starej indianki mookasyny, dzieci twoje juz dzici swoje maja, a ty na starosc nie masz co robic i na sile ten topik wydluzasz az zygac sie chce niemasz nic innego do roboty to sie wez z robienie na szydelku zauwazylem tez ze sama sobie odpisujesz na posty a to znaczy ze jestes centralnie jebnieta w mozg ......powodzenia z waszym dzieckiem topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam, cos ostatnio duzo nie pisze tutaj bo zanim wyjde z Dzialu Dieta to juz nie mam sily... ha ha ha. Wiec zaczynam (tak wiem, nie zaczynaj zdania od wiec) od tego tematu :-D 🌻Wiecie nawet nie jestem zdziwiona tym co sie tu dzieje. Zdziwiona bylam, ze ten temat do tej pory ostal sie nietkniety przez nudzacych sie oszolomow. Pisalam pare miesiecy temu, ze zniszczono w ten sposob duzo na dietach. A i na ogolnym 50latka sie dostalo. 🌻Naneczka! W koncu sie pokazalas! 🌻Marzenusia, a ja sobie spodnice ostatnio kupilam, 4 ale sie zastanowie co do nich. W pracy sie dziwia, ze ja zwykle w portkach a tu taka odmiana. Ale teraz sie w spodnicach dosyc dobrze czuje. 🌻To nie ja wstawilam ostatnia tabelka. Ale dobrze ze tak sie stalo. Przynajmniej nie bedzie pretensji. Kto chce sie wpisze i zacznie z nami rozmawiac. Im wiecej i im szybciej tym lepiej!!! Ile razy ktos tu sie wital, zadawalismy mu pytania a ten ktos po jednorazowym wpisie sie juz nei pokazal!!! 🌻Moj maz jest w innym stanie wiec wczorajszy dzien spedzilam jak zawsze: troche internetu, troche kuchni, troche ksiazki. 🌻Kokus, dzieki za link - moze wydrukuje dla siostrzenic :-D 🌻K-11, wytrwalosci w diecie!!! Wazylas sie? 😠Po tym niewybrednym wpisie do Dark Elf - dziwie sie, ze tej osobie chce nas sie czytac co piszemy... ___________________________________________________________ TABELA-DOPISUJCIE SIE! NICK-SKAD?-ILE CZASU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, 1982, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IWETTA Niemcy1962 Köln, 15 lat IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 ___________________________________________________________ NASZE PRZEPISY: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793 __________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Mayenka, ignoruj! tylko nerwy stracisz! Choc mnie tez trafia! Ostatnio jakas latala za mna po dziale diety i co napisalam komentarz to ta na mnie,anonimowo oczywiscie, gdzies tu mialam link, a nie moge znalesc bo sciagam zdjecia i wszystko chodzi jak zolwisko. niedobrze sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co przeczytalam to przykro mi ale ktos mial racje, ze Polakow cechuje bezinteresowna zawisc.. Nie odpisujcie debilom, szkoda czasu. Jestem o krok od nowej pracy, jestem przyjeta ale jeszcze nie otworzyli, boje sie jak... nie wiem co i zalezy mi na niej.......Boje sie czy dam rade......... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaHa> trzymam kciuki mocniscie Amber> masz racje, ja tez ignoruje takie wpisy, szkoda zachodu;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie powinnam napisac co sie dzis nauczylam, a ja zagladam na kafe i co widze? Jakies glupie zaczepki. :o Mayenka ignoruj. ;) Spac mi sie chce. Pewnie babka zaraz nam odda prace. Jestem ciekawa jak mi poszlo. Mam nadzieje, ze bedzie ok. :D Amber a ja sie zle czuje w spodniczkach o tej porze roku. Uwielbiam za to nosic je latem. W tym roku chce sie odwazyc na bluzeczki/koszulki bez gory. Moje ramionka sa nawet usmiesnione hehe. :D Oby tak dalej. Nic zmykam. Jutro do pracy a ja jeszcze w szkole. Mam nadzieje, ze wstane jakos przetrwam. ODezwe sie jutro. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaHa musisz wierzyc, ze sie uda. Trzymam kciuki. Jay, milej nauki. ;) Kiedy znowu pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay ty taka dobra w tym, czy mozesz sprawdzic mi szybko czy dobrze napisalam? Czy ma to sens? Essay is a group of paragraph about one idea and it has a verb and predicate. Essay should have introduction, body and conclusion. Introduction should be very short, body should be longer and have three mine ideas and conclusion should be the same like introduction. Popraw co sie da. Moze zdaze przerobic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ciekawa jestem kto mnie tak nie lubi czyzby Ananka znowu buszowala po forum :P Walentynki mialam bardzo mile,dostalam bukiet czerwonych roz i poszlismy na kolacje. Simonka ciesze sie ze mialas fajne Walentynki:) Marzenka widze ze uczymy sie o tym samym:)Jak dla mnie napisane jest z sensem.No ale Jay lepiej Ci poprawi:) Siedze w domu i sprzatam nie mamy szkoly w tym tygodniu. Pozdrawiam wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widze kilka bledow po przeczytaniu 2 raz 1 zdanie powinno byc Aa essay is a group of paragraphs..... hmmm esej nie ma verbs and predicate sentence ma,tak mysle 2 essey should have an introduction...................... The introduction shoould be..............,the body....... and the conclusion should be similar to the introduction in size. Tyle widze ale Jay napewno Ci poprawi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani! Jakies cudne byly wpisy o historiach milosnych! Ja swoja historie opisze kiedy indziej (za rok;) ) bo jestem obloznie chora (Starszak podzielil sie jakims wirusem z przedszkola) i zadne romantyzmy mi w glowie. Ale walentynki, a wlasciwie weekend przed, spedzilam przyjemnie bo zostalam wyslana na masaz z olejkami aromatycznymi :) K-11 jak dobrze Cie slyszec :) Czy u Ciebie nadal tak zimno? Pisze maila do Ciebie, ale skonczyc nie moge z braku czasu :( KaHa - bedzie dobrze, na pewno sobie poradzisz :D trzymam kciuki! Mayenka - podziwiam za odwage w uczeniu. Slicznie wygladasz! Naneczka - ale mialas przejscia z ta przeprowadzka - sama z ciezarowka! Wyslij zdjecia nowej chatki!!! Ciesze sie ze M juz wrocil, bedzie Ci razniej. Ewulek - nie znikaj :) Gnu - witaj na topiku! Co za historia z Mayenka, niesamowite :) Esja :) Gadzina :) Marzenusia :) Piwonia :) Jay - super z ta lawendowa suknia :) Moja byla w kolorze szampana (??? - tak mnie poinformowano) ze zlotymi haftami. Margot :) Dark Elf - kiedy wybierasz sie do Chicago? Odwiedz nas w koncu :) Amber - jak dietka? Ja wciaz nie moge sie zmobilizowac :) Bagatelka - ten maraton bedzie w "Twoim" Duluth w polowie wrzesnia. Nazywa sie SouthShore cos-tam. Maz dzielnie trenuje i wyglada na to ze powaznie mysli o starcie. Jesli on pojedzie, to ja tez, bo bede chciala mu kibicowac :) Chetnie bym sama w czyms takim wystartowala, ale jeden sportowiec w domu to w sam raz ;) wiec ja zostaje przy Pilates. Simonka - ale sie ciesze ze mialas takie swietne walentynki!!! Zycze, zebys caly rok byla taka szczesliwa. Squirley - dziekuje ze walentynke :) Ciekawe te witaminki, bede musiala sprobowac, bo wlasnie skonczylam moje prenatalne i czas przestawic sie na normalne. Kokus - gratuluje nowego kompa! Pamietaj zeby zaladowac cos antywirusowego i firewall ;) Dzieki za linka z bajkami! Ostatnio nie nadazam kupowac bajek Starszakowi, chyba pora zeby uczyl sie czytac, bedzie wolniej ;) Magarta - wyglada na to ze Ty i komp jestescie na dobrej drodze! Britta - witaj na topiku! Wiesz, ja tez bralam slub w pierwszej sukni jaka przymierzylam :) Musze uciekac bo od tygodnia slecze nad nowym projektem i przez najblizsze 6 tygodni bedzie kiepsko :( Juz mam za soba zarwany weekend. Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam - buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×