Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Wstalam... a juz myslalam, ze dzisiaj nie wstane ;) No, ale udalo sie i jestem z siebie dumna ;) :) Britta - wspolczuje z powodu tego siniaka! Czasami ludzie w ogole nie patrza, co robia... :( Zdjeciami sie chetnie wymienie; musisz tylko podac swoje namiary :) :) kokus - mam nadzieje, ze uda Ci sie odzyskac cala zawartosc dysku! My z S. stracilismy spora czesc naszej wspolnej przeszlosci - a mianowicie nasze maile z czasow kiedy mieszkalismy kazde w swoim kraju...😭 W moim maminym komputerze spostoszenie zrobil moj kolega - informatyk, ktory zachowal nie te pilki, o ktore go prosilam :(:(:( A w starym komputerze S. odlaczyl sie jakis kabelek... a jego ex-szwagier rowniez informatyk od siedmiu bolesci powiedzial, ze to padl dysk - wszystko pokasowal... a prawda jest taka, ze chcial nas naciagnac na kupno nowego komputera w swoim sklepie za ciezkie pieniadze :(:(:( Do dzis z S. nie mozemy przebolec tej straty - to bylo dla nas bezcenne :) Dark Elf - nie mam niestety w poblizu Sephory, ale rozejrze sie w innym sklepie, za jakims specyfikiem dla bobasow :) :) Esja - a nie mowila, ze ladnie wyjdzie! Poprosze o zdjecia! :) Wspolczuje Ci z tym szpitalem! Trzymaj sie cieplutko :) I jak pianinko? :) Marzenusia - nie obijaj sie i slij nam zdjecioly :D :) GNU - ty rowniez wyslij nam jakies zdjecia!! :D :) Simonka - nie ma za co :) Cala przyjemnosc po mojej stronie :) :) Tracy - ze Szwecji jest Britta :) Pozdrawiam wszystkich i ide wyrzucic S. z lozka, bo gnicie do tej godziny to juz chyba lekka przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim... Dane z kompa udalo sie odzyskac,ale jest uszkodzony i trzeba kupic nowy. Na razie na pozyczonym dysku pracujemy, jak skonczymy pisac te prace to kupujemy nowy i wszystko sie przegra i poustawia od nowa, od razu zrobie jakies porzadki. Na razie tyle, pozdrawiam cale towarzystwo pisaczy i czytaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yololeeee
Sciemka Zapraszamy na nowy hubik na DC++ 24 h na dobe 66.79.165.158:8000 Dużych trans.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, teraz ja zalapalam depreche... i to powazna... wlasnie wstalam... wczesnie bo przed 8 rano, ale mialam sie spotkac z siostra na czacie. wyslala mi smsa, ze czeka, ale jakos nie odpowiada na moje posty. szlag by to... A poza tym jestesm w strasznie zlym humorze... Wczoraj bylam na tym wieczorku babskim i to jest wlasnie powodem... Czy ze mna jest cos nie tak? Nie potrafie sie dopasowac... Czy to dlatego, ze jestem obcokrajowcem? Wygladam inaczej niz one, bylam inaczej wychowana i w innym kraju. Czy to dlatego, ze ja nadal studiuje, a one wszytkie (moje rowiesniczki) maja prace, kase, tematy do rozmowy... BOSHE!! W zyciu sie nie czulam taka nieadekwatna... Zawsze bylam wygadana, mialam mase przyjaciol, i to wlasnie wsrod obcokrajowcow! Z nimi sie zawsze lepiej i luzniej czulam. A teraz jest zupelnie inaczej... To chyba wszystko z mojego powodu. Problem chyba tkwi we mnie, ale nie wiem jak to naprawic... Chce mi sie wyc... A na dodatek nazarlam sie tam samych paskudnych i niezdrowyc h rzeczy. Lasagna, yams, 3 rozne desery (trzeba bylo sprobowac, zeby ktos sie nie obrazil). Potem w domu dostalam od mojego T pudelko czekoladek z okazju Walentynek i sie dopchalam czekoladkami. Stwierdzilam, ze jak juz zmarnowalam dzien, to nie ma znaczenia. Dzis zaczne na czysto... Ale teraz sie czuje jak wielka paskudna krowa... Masakra.. Czy mozliwe jest miec kaca po nadmiarze czekolady? Bo z alkoholu to na pewno nie jest, bo wypilam zaledwie 1 lampke wina... bo prowadzilam auto... Mowie wam, jestem w fatalnym nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich:) Oj, dlugi wczoraj wieczor mialam.. Ale racze sie wlsanie kawka i dochodze do siebie. ;) Przyznam sie bez bicia - poddaje sie chwilo z czytaniem topiku od poczatku. Ale tylko z braku czasu.. Bede powoli nadrabiac zaleglosci:0 Obiecuje:) Moze sie dopiesze do statystyki - GNU generation urodzona jako jedno z wileu dzieci wyzu demograficznego, a wlasciewie jego peaku, w 1980r. Mieszkalam przez 4 miesiace w Lindley, NY (czerwiec -pazdz 2004), a od wrzesnia 2005 przenosze sie tam juz na stale. Polakow i polskosci tam nie ma.. no, moze oprocz sporadycznie napotkanych produktow Krakusa:) I polskiej flagi na maszcie przed wkrotce juz tez moim domem:) Zdjecie wysle na pewno - tym razem fryzjerka cudnie mnie obciela. Mowie \'tym razem\' bo zwykle konczy sie na tym, ze przez 3tyg po cieciu boje sie wyjsc do ludzi bez czapki na glowie:) Marzenusio, czekam na zdjecia w nowej fryzurce:) Czekam na zdjecia wszytskich, tak w ogole :) Tym, co choruja, zycze powrotu do zdrowia. Z oparzonymi lacze sie myslami, bo sama sie dzis oparzylam kawka. :) Odezwe sie wieczorkiem. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus (nie mam polskich znakow, niestety) -- > ja tez przezylam smierc mojego komputera niedawno.. a wlasciwie stanelo mu serce, czyli plyta glowna.. A potem jak kupilam nowa, to mi panowie w sklepie spalili dysk i zasilacz i floppa.. Ale musieli w zamian dac nowe, hihi:) Komputerek hula teraz, jak nowonarodzony:) danych ze starego dysku jeszcze nie odzyskalam.. :( A tyle pieknych zdjec tam bylo.. Ale braciszek programista,na szczescie, wiec sie tym zajmie Squirley --> nie badz smutna, prosze.. uszka do gory, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do wszytskich, ktorzy przechodzili przez procedure zalatwiania wizy K1. Powiedzcie mi, dziewczeta, czego mam sie spodziewac na rozmowie w ambasadzie? czeka mnie to w kwietniu.. Przed moim wrzesniowym wyjazdem juz na stale do NY i przed slubem cywilnym w USA, pobieramy sie w kosciele z moim E. :) W przyszlym tygodniu czekaja mnie, w zwiazku z tym, voyage po sklepach z sukniami slubnymi:) Jestem strasznie tym podekscytowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU> o te rozmowe to sie dziecie nie martw;-P wszystko pojdzie slicznie.. mnie pytano gdzi epracuje moj J. i ile zarabia na godzine, pani rowniez zapytala kiedy sioe spotkalismy, kto kogo odwiedzal i takie tam.. ja mialam wielgachna torbe, w ktorej pzrytachlam zdjecia, kilka mailii, listy, jakies pierdolki i pani zapytala co ja mam w tej torbie, na to ja ze wszystko, czego sobie zyczyli, nawet nie zajrzala;-), tylko kazala sie zglosic po wize o 4.. naprawde zero nerwow, cala rozmowa trwala moze 5 minut jesli nie mniej Squirley> chodz tu, poglaszcze po glowce.. to nie o to chodzi, ze one maja prace, a Ty nie.. moja szwagierka ma prace i ja mam prace i czesto sie widujemy, a jednak unikam jej jak ognia, nie mamy wspolnych tematow, nie interesuja mnie perly na wyprzedazy, albo co jej girlfriendy robia wieczorami.. nie iwem czy mowilam, ale jedna z jej gf wlasnie wrocila z zagranicznego stazu, a gdzie byla? no zgadnij.. na Hawajach hihihihih Nie mam tu przyjaciolek, ciezko mi sie rozmawia z Amerykankami, ktore sa ode mnei mlodsze, ja po prostu nie mam rozowych okularow na nosie.. najlepeij mi w towarzystwie cudzoziemcow;-) i tam sie pcham hihihi uciekam, dzisiaj jade do Mepkin Abbey odpoczac od zgielku zycia codziennego.. kwitna juz moje japonskie tulipany, tzreba bedzie sie pobawic aparatem, pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley jak ja Cie rozumiem.Tez miewam tego rodzaju depreche.Niewiem co Ci poradzic..Sciskam Cie mocno:)Ja sobie tlumacze to tak ze nie wszyscy musza mnie rozumiec i byc moimi przyjaciolmi,i ze gdzies tam w realu w koncu znajde kogos z kim zaiskrzy i bedziemy nadawac na tych samych falach.Jak na razie mam przyjaciol na tym forum ktorzy doskonale to rozumieja:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley jak ja Cie rozumiem.Tez miewam tego rodzaju depreche.Niewiem co Ci poradzic..Sciskam Cie mocno:)Ja sobie tlumacze to tak ze nie wszyscy musza mnie rozumiec i byc moimi przyjaciolmi,i ze gdzies tam w realu w koncu znajde kogos z kim zaiskrzy i bedziemy nadawac na tych samych falach.Jak na razie mam przyjaciol na tym forum ktorzy doskonale to rozumieja:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta - z malym opoznieniem, ale witam :) Mieszkasz w Malmo? Zwsze sobie myslalam, ze Malmo to bardzo fajna nazwa, nie wiem czemu... ;) GNU - niestety nic Ci nie odpowiem na pytania o zalatwianiu spraw emigracyjnych, bo nie mam pojecia - mnie to wszystko jakos ominelo... Fajnie, ze juz tak \"przyszlosciowo\" sie u nas zadamawiasz :) Powodzenia w zalatwianiu :) Margot - oby do ferii wiec :) Cytrusowa - z malym opoznieniem, ale szczerze Ci zycze (jeszcze urodzinowo ;) ) odwagi w parkowaniu ;), poznania milych znajomych (mam ten sam problem - od chwili przeprowadzenia sie tutaj jestem kompletnie samotna, bo pobiezne znajomosci z pracy itp. to tylko tak, aby zamienic pare czczych slow, Polakow tu nie ma, no i w ogole...) i ogolnie dobrego samopoczucia. Dziewczyny Cie tu napocieszaly jak mogly, mam nadzieje, ze nie na darmo ;) Ale problem chyba lezy w tym, ze niektore z nas sa emigrantkami z wyboru, a inne z niejakiego przymusu (wyjazd z powodu milosci ;) ) no i w tym drugim przypadku trudniej chyba tak od razu, z kopyta ruszyc do budowania nowego zyciowego porzadku, gdzie wszystko byloby tak jak ma byc, a tesknota bylaby przycmiona nowymi sukcesami ... Zycze Ci jak najlepszego uporania sie z tym wszystkim :) Elfik - choc nigdy nie mialam zwierzakow, az sie serce kraje ze smutku po Twojej stracie ... Mam nadzieje, ze dochodzisz do siebie :) A Twoje makijazez sa imponujace! Szczegolnie przypadl mi do gustu ten z czarnym cieniem naokolo oka. Jak to sie robi? Ja jak probuje, to mi wychodza kompletne bochomazy :( Masz do tego naprawde reke :) Marzenusia - no, no, no ... niezle z Ciebie sportowe ziolko wyroslo ;) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Squirley - ❤️ przytulam Cie mocno... Wierz mi, to nie z Toba jest cos nie tak... Ja tez tutaj nie mam przyjaciolek, jedyna bliska mi osoba jest Holenderka... Z wiekszoscia znanych mi osob moge porozmawiac tylko o \'la pluie et beau temps\'... to jest francuskie okreslenie na rozmowe o niczym... Gadki-szmatki w stylu czy probowalas ten nowy kosmetyk sa fajne na 5 minut; ja lubie z ludzmi rozmawiac szczerze, lubie poznac ich opinie na jakis konkretny temat... meczy mnie mdle towarzystwo i znudzone paniusie... Szkoda na to mojego czasu i moich nerwow... Przestalam na sile probowac sie dopasowac, bo niewarto... Jeszcze raz mocno Cie przytulam ❤️ :) GNU - mnie tez czekaja poszukiwanie sukni slubnej! :) Ale najpierw musze jeszcze troszeczke schudnac :) 🌻 Jay - koniecznie pobaw sie tym twoim aparatem! Chce zobaczyc, te Twoje japonskie tulipany :D Czy sa skosne? ;) :) Dark Elf - zaiskrzy, kiedys zaiskrzy... trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot mam nadzieje:) Bagatelka :)ogladalam ten film 50 dates fajny:)Jezeli chodzi o makijaze to chyba chodzi Ci o ten z ciemnobrazowym cieniem kolo oka,zastosowalam tez czarny cien w tym makijazu z czerwonymi ustami ale nie byl bardzo widoczny tutaj wklejam linka z wizazu jak malowac oko http://www.wizaz.pl/kurs_oko.php a tutaj jak wykonac makijaz dymny bo chyba o ten Ci chodzi:) http://www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_dyskusja&thread=1054627807 wlasnie obmyslam sobie wykonanie makijaz ktorego wczesniej nigdzie nie widzialam to bedzie taki moj wlasny jak go zrobie to wysle wam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaku
A ja mam 25 lat i mieszkam w Virginii w miejscowosci Fairfax i pozdrawiam wszystkie piekne polskie dziewczyny i dodam ze mi was brakuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ,cpajmy klej ,bedzie nas mniej..... hhihihihihiih Wyslalam Wam moje nowe 2 fotencje-oczeta plus pasemka ,ktore sie ujednolicily niewiadomo jak i kiedy???? Squirley-nie przejmuj sie ,ja tu w ogole kolezanek nie mam.I czasem cierpie z tego powodu bardzo.Ale Islandki sa jak dla mnie ,,hop-siup,, za bardzo do przodu,czasem to juz zahacza o bezmyslnosc. Dzis gotowalam rosolek i robilam kotlety mielone dla chloptysiow...za co dostalam buziaka znienacka....hmmmm,to Anielski sie wzruszyl,ale mnie to nie rusza Mowie Wam ..ciezki los panny na wydaniu hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U-lala... z czytaniem postow doszlam wlasnie do momentu, w ktorym chyba bagatelka mowi, \'patrzecie, nasz topik ma juz 10 stron\':-) tak wiec, zostalo mi jeszcze jakies 330:) Ale czytam z zapartym tchem niemalze:) I jzu powolutku kojarze kto jest kim i gdzie pzrebywa:) Jak to dobrze bedzie miec z Wami kontakt, kiedy juz wyjade.. bo czuje, ze zalapie niezlego dola .. na pewno go zalapie, bo zdarzylam go zalapac juz na wakacjach, a bylam w usa wtedy tylko na 4miesiace.. Margot --> no to gratuluje:) latanie za suknia bedzie dla nas obu nielada przezyciem:) A kiedy palnowany termin slubu? Esja --> a czy ja tez moge liczyc na podeslanie fot? :-) (maryjeczka@tlen.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - to zebys do tych wakacji sie wyrobila ( z czytaniem ;) ) Elfik - dzieki za linki - tak, chodzi mi o makijaz dymny, ach ... to pewnie zajmuje godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja i wszyscy od ktorych nie dostalam zdjec prosze o zdjecia. Ja wam ostatnio wyslalam marzenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Esja - dzieki za fotki! Wygladasz na nich jak zwykle przeslicznie :) :classic_cool: GNU - slub planujemy na lipiec.. wstepnie na 23-go... Dopiero zabieramy sie tak porzadnie za organizacje... :) Musze konczyc! Idziemy z S. do pubu na jakiegos niekrepujacego drineczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka --> dzieki za foty:) Oj, piekna z Ciebie kobitka!!!! :) z pieknym blonem! Tez bylam blond przez ostatnie 2 latka, ale wrocilam do naturalnego - jasny braz. Zdjec naraziie nia mam, po jak pisalam, padl mi dysk, wiec wszystkie zdj poszly.. ale jak tylko je odzyskam, nie omieszkam podeslac! Margot --> no to pieknie! ja tez w lipcu. A dokladniej 7:) ech, to bedzie najwspanialszy dzien mojego zycia!:) dobrej zabawy na drineczku. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji, podziwiam wasza znajomosc kuchni od podszewki. Ja swoje zdolnosci jeszzce rozwijam:) W lipcu,kaiedy bylam u ukochanego, zrobilam pierogi, ach, przepyszne byly, jak u mamusi:) Mialam to szczescie, ze niedaleko ode mnie jest miejsce, gdzie wyrabiaja rozne sery z kozeigo mleka i trafilam na serek zwany costam fromage, ktory smakiem i konsystencja idealnie przypomina nasz imperial, wiec do ruskich i kopytek z serem byl jak znalazl! niestety, serek sporo kosztowal (zaplacilam $20 za troche mniej niz kilo!!) No, zmykam juz. caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu ja tez mam jasny braz. :) Kiedys farbowalam ale w koncu stwierdzilam, ze czas na swoje. Jak bede siwa to sie przefarbuje. ;) Fotek nie wkleje na razie, bo sama sobie zrobilam i sa brzydkie. Jak mezulek znajdzie chwile, to powiem zeby mi jakies trzasnal. :D ;) Wiecie, tydzien zakonczylam 40,5 godzinami. WoW. A mialam pracowac 30. Zmieniaja mi powoli na wiecej. Ciesze sie i nie ciesze sie. ;) Ciesze sie, bo wiecej pieniazkow bedzie, a nie ciesze, bo sie zarobie hihi. ;) Juz coraz lepiej mi idzie, wiec nie tak zle. :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Marzenusia, ja chyba tez odpuszcze sobie farbowanie na jakis czas. Ilez mozna wlosy meczyc? ;D A tak wlasciwie, czym sie w pracy zajmujesz? Jej, siedze teraz i staram sie prace mgr napisac. mecze 2rozdzial juz 3tydzien chyba.. Cos nie moge sie skupic, a i weny jakos brak. I co chwilke chodze do kuchni, to herbatke sobie zrobic, to po cukiereczka, potem znow herbatke i tak w kolko.. ni cholery nie moge sie dzis do pisania zabrac.hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja-dzieki za sliczne fotki! Gnu- chyba ci sie cos pomylilo, ja mam ciemny braz wlosy nie bland, blond to pewnie Esja:-) Nie wiem czy ci cos wysylalam? jak tak to powinno byc od marzenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu Generation-sprawdzilam wyslane wiadomosci i nie wiedze zebym ci cos wyslala,bo nie mam adresu twojego. Ale jak mi dasz to ci wysle oczywiscie pod warunkiem ze sie odwdzieczysz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to dziekuje Elfik za ciekawe zdjecia-ja uwielbiam jak mnie ktos umaluje:-) Ostatnio jak szlisimy na party to robilam mi makijaz taka mloda dziewczyna ktora pracuje jako freelnace make-up artist, robila w zeszlym roku Miss Canada. Moze tez powinnas o czyms takim pomyslec? Margot-dzieki za zdjecia Simonki-sliczne baby:-) Kupilam dzis ksiazke do South Brach Diet, troche te przepisy wymyslane, lae od jutra zaczynam a dzis sie opycham pistacjami. Chleba i ziemniakow i tak prawie nie jadam. Najgorzej z owocami. Kupilam jablka.Chyba jedno dziennie nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka fajnie ze sadzisz ze sa ciekawe:)Tak mysle zeby udac sie do takiej szkoly:)albo na jakis kurs zebysobie technike wyrobic. Esja dzieki za zdjecia wygladasz slicznie:) Wiecie juz nawet nie gramy w Everquest z mezem ,juz nie jest tak samo jestesmy zdolowani kurcze chcialabym zeby nam ktos wymazal to z pamieci,jakos do mnie to nie dochodzi ze one odeszly mysle ze sa w schronisko i niedlugo je odbierzemy,chyba mi odwala........dzisiaj mi sie snily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka nie napewno tyle czasu wykonanie nie zajmuje wazne jest tylko cwiczenie trzeba trenowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×