Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

K-11 dziekujeza link Esja - dzieki za e-maila. - fajne zdjecie! Squirely - dostalas mojego maila? Jay- nadal czekam na info. pozdrawiam wszystkich i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11 dziekujeza link Esja - dzieki za e-maila. - fajne zdjecie! Squirely - dostalas mojego maila? Jay- nadal czekam na info. pozdrawiam wszystkich i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku....a ja wlasnie sie produkuje na ten esej...ale bedziesz miala czytania :-) Britta, dziekuje za zdjecia jak skoncze esej to poszukam nowych fotek i wysle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11 odrabiasz Elfikowi esej? Moze i mnie bys odrobila? ;) Ja dzisiaj caly dzien probowalam wymyslic trzy rzeczy w zwiazku z woda. Wlasnie sie wkurzylam porzadnie i nie robie. Moze jutro cos dopisze. :| Mam dosc. Jestem przemeczona. Nie potrafie sie skupic a juz wcale myslec. Ide spac. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani!! przepraszam wszystkich, ze w tej chwili nie odpisuje nikomu na maile i nie zamieszczam postow w dyskusji, ale wlasnie mi sie zrobil mlyn w szkole, wiec bede przez jakis czas nieobecja. wszystkich kolektywnie goraco caluje i sciskam. jak sie wygrzebie to wroce na pogaduchy. nie zapomnijcie tylko o mnie. ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...... dzwonilam i znalazlam Go.....stan jest bardzo krytyczny.........Boze obym nie musiala tu na forum zapalac wirtualnej swieczki....... Dziewczyny i Kokus....bede dawac znac co sie dzieje bo teraz prawie non stop jestem w telefonicznym kontakcie z Jego wspolnikim ..adwokatami...obled....... Trzymajcie sie cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszcie!!!!!!!!!! NICK-SKAD?-ILE CZASU?..........znak AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy) nie dopisze Was kochani, bo ide spac, pracuje ciezko codziennie i musze spac, bo jedzenie rzucilam! Pozdrowienia dla nowych i starych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
OK to i ja sie dopisuje..... NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisalam sie w tabelke........ Ewulek :-( myslami jestem z Toba.......... 🌻 Marzenusia, ja Elfikowi zadania domowego nie odrabiam. Po prostu jej opisuje moj zawod itp, jako ze ona sie waha co wybrac: wizaz czy psychologie. Jako ze pracuje jako ta pierwsza wiec myslalam ze moga ja zainteresowac moje doswiadczenia z tego zawodu :-) Jesli chodzi o angielski to chetnie Tobie pomoge jak masz jakis zastoj. Taka wspaniala nie jestem ale zle tez nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek, dwa trzy tygodnie na South Beach i bedzie po klopocie. Ja po tym winei dostalam humoru, rumiencow i... gadulstwa, co nie? Trine, podli ludzie sa wszedzie dostep do forum tez maja...bleee. A z tego co wiem to Slazacy nie uwazaja sie za Polakow tylko za Slazakow w pierwszej kolejnosci. Ja sobie tak to tlumacze, ze Polak obojetnie gdzie i ile mieszka tez uwaza ze jest Polakiem. Naneczka, nienawidze wszelkich problemow z zebami, czesto jestem u dentysty bo mam slabe zeby, trzeba zrobic i zapomiec :-d Gratuluje ci i ciesze sie, ze dostalas odpowiedz z agencji! Super!!! Squirley, moje samopoczucie? Wahadlowo, ale dzielnie walcze!!! Xana, mi sie podobala Kariera Nikodema Dyzmy, ale potem mialam niesmak, ze tak to wszystko wyglada. Jak tam dieta, Plazowiczki? Ewulek, trzymaj sie! Lece zmyc maseczke! NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 Strzelec AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K11:) dziekuje bardzo,dostalam tylko 2 czesc wprawdzie,chyba pierwsza nie doszla:(ale i tak dziekuje👄Wysle Ci emaila jutro bo mam kilka pytan:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie: Margot JoAśka Xana Dark Elf Marzenka Ewulek Sqiurley Aggaa K-11, Kokus Marzenusia Brita..... i wszystkich których nie wymieniłam Xana - właśnie przeczytałam, że jesteś z Grudziądza, to niewiarygodne, ale ja też. Może nawet się znamy, daj znać z jakiej części Grudziądza jesteś, jestem strasznie ciekawa Dark Elf - może jakiś kursik makijażu i wizażu, moja znajoma tez ma do tego talent i właśnie niedawno otworzyła swój zakład Margot - mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień, że ktoś Ciebie poprosi o pożyczenie notatek i wtedy będziesz miała satysfakcję Ewulek - tak mi przykro, trzymaj się dzielnie, jestemz Tobą Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta - przepraszam, ale źle napisałam twój nick, bardzo mi przykro, ale stało się, mam nadzieję że się nie gniewasz, jesli macie jakieś zdjęcia, chętnie zobaczę, a w zamian prześle swoje Margot - gratulacje, u mnie właśnie 14 lutego minęła pierwsza rocznica ślubu i nadal sie kochamy, życze powodzenia Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Ewulek - trzymaj sie... pamietaj, ze nie jestes sama.. Esja - fajny wierszyk... i sliczne zdjecie.. Margot - trzymam kciuki, moze to pomoze... Xana -przyslij kawalek szarlotki na topik... :D KaHa - w wolnej chwili napisz co robisz, wspominalas o zmianie pracy, a moze mi cos umknelo? Britta -jak zdrowko, lepiej juz? naneczka - swietnie, gratuluje ewentualnej kariery modelki.. Trine - swiat jest pelen porypancow, a internet daje im mozliwosc anonimowej wypowiedzi.. pozdrawiam wszystkie 🌼 🌼 🌼 bardzo serdecznie.. obowiazki wzywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko na chwileczke... ;) Margot 🌻 Mialam podobne przejscia w Toulouse... Uwielbiam jeszyk francuski, ta intonacja, same miodzio..., ale ci Francuzi.... No comments. :( Egoizm okropny. Mialam szczescie, ze kolezanka z lawki byla pól-Niemka, i miala do mnie sentyment, to dala mi zajrzec do swoich notatek, bo czasami nie nadazalam. Poza tym byl to dretwy temat, jezykoznawstwo, a z profka nie dalo sie dyskutowac. Wyobraz sobie, ze uczyla nas metody uczenia jezyków (oczywiscie same teorie) z lat 70., czyli juz dawno przestarzala, tylko dlatego, ze.... jej mezulek byl jednym z \"twórców\" tej metody! I na nic moja argumentycja, ze swiat nie stanal na latach 70., tylko dalej sie rozwija, o nie nie... W ogóle ten ichny system nauczania jest do bani, caly czas tylko przepisujesz cosik z tablicy, uczysz sie na pamiec, a kto zapyta o to czy to zrozumialas i umiesz zastosowac? O ewentualnej krytyce nie wspomne... Chyba za bardzo mnie \"rozpieszczano\" w Niemczech, bo ci jak co, ale osobiste zdanie studenta zawsze bylo mile widziane. Mam nadzieje, ze w US tez, bo ja nie jestem z tych, co chetnie zamykaj buzie w ciup... ;) Ach, a nauczylas sie juz tego ichnego systemu grypsów? Ja mialam na poczatku niezly z tym problem... ;) I jestes z Bydgoszczy? Ale fajnie! Tak \"bliziutko\"! Jedyna... 🌻 Ja mieszkalam na Groblowej i chodzilam do SP 17, a ty? Alez ten swiat maly, hihihi... :) Ciesze sie, ze tez jestes z G-dza. Squirley 🌻 Oczywiscie nie zapomnimy o tobie!!! Esja 🌻 Wiesz, ze Trocki mieszkal w Meksyku? I tam tez go zamordowano... Tak, tak, Ruski mieli dlugie lapska... Ogólnie nie przepadam za tymi tematami, jak ktos mnie zagaduje o ruska polityke, to zaraz zmieniam temat... Mialam b. niemile przejscia za dziecka, jeden dzien przejazdem u Rusków strasznie zawarzyl na mojej o nich opinii. Mam na mysli tylko i wylacznie polityke, nie ludzi! Obecnie mam nawet kolezanke, która jest z Bialorusi, i jest b. ok. :) Ach, i we Francji mialam kolezanke Rosjanke, taka drobniutka, ze ja kolo niej wygladalam jak wieloryb! ;) Ach, ta Francja... Ewulek 🌻 Ciesze sie, ze nawiazalas z nim kontakt. Trzymaj sie... Sciaskam cie wirtualnie... :) Kokus 🌻 Jablecznik sie udal, mniam mniam... Az szkoda go zaniesc na kurs, sama bym go zjadla! ;) No, ale nie moge byc az takim obzartuchem, hihihi... Milo mi sie z toba wczraj po-gg-galo... ;) A tak w ogóle, to przepis jest od naszej Marzenki! ;) I to chyba 3. raz juz, jak robie to ciasto, ale 1. ze mi sie od razu udalo! Jakos nie mialam do tej pory reki do tego jablecznika, ale sie uparlam, próbowalam, i teraz mi wyszedl, ze hej! Marzenusia 🌻 Nie przepracowuj sie zanadto! Buzka! :) Britta 🌻 Ciesze sie, ze wracasz do zdrowia... ;) Dark Elf 🌻 Co ty tak dlugo robisz, ze idziesz spac o 5? Ojoj... Mi tez czasami zdarza sie zarwac nocke, ale potem musze ja dobrze odespac... a ty? KaHa 🌻 Witaj! Jeszcze nie mialysmy okazji popisac, ale pewnie teraz tak? ;) Amberangelic 🌻 Wiesz, przykro mi sie przyznac, ale ja zasnelam gdzies w polowie filmu... :( Musze dogladnac te koncówke, bo to naprawde wstyd, ze mój mezulo in spe dotrwal do konca polskiego filmu, a ja nie... W ogóle to juz 3. film z rzedu, który \"przerywam\" w polowie na drzemke... Czy to jakis syndrom, czy co? Jesli o kim zapomnialam, to b. przepraszam... :( Pozdrawiam wszystkich b. serdecznie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko na chwileczke... ;) Margot 🌻 Mialam podobne przejscia w Toulouse... Uwielbiam jeszyk francuski, ta intonacja, same miodzio..., ale ci Francuzi.... No comments. :( Egoizm okropny. Mialam szczescie, ze kolezanka z lawki byla pól-Niemka, i miala do mnie sentyment, to dala mi zajrzec do swoich notatek, bo czasami nie nadazalam. Poza tym byl to dretwy temat, jezykoznawstwo, a z profka nie dalo sie dyskutowac. Wyobraz sobie, ze uczyla nas metody uczenia jezyków (oczywiscie same teorie) z lat 70., czyli juz dawno przestarzala, tylko dlatego, ze.... jej mezulek byl jednym z \"twórców\" tej metody! I na nic moja argumentycja, ze swiat nie stanal na latach 70., tylko dalej sie rozwija, o nie nie... W ogóle ten ichny system nauczania jest do bani, caly czas tylko przepisujesz cosik z tablicy, uczysz sie na pamiec, a kto zapyta o to czy to zrozumialas i umiesz zastosowac? O ewentualnej krytyce nie wspomne... Chyba za bardzo mnie \"rozpieszczano\" w Niemczech, bo ci jak co, ale osobiste zdanie studenta zawsze bylo mile widziane. Mam nadzieje, ze w US tez, bo ja nie jestem z tych, co chetnie zamykaj buzie w ciup... ;) Ach, a nauczylas sie juz tego ichnego systemu grypsów? Ja mialam na poczatku niezly z tym problem... ;) I jestes z Bydgoszczy? Ale fajnie! Tak \"bliziutko\"! Jedyna... 🌻 Ja mieszkalam na Groblowej i chodzilam do SP 17, a ty? Alez ten swiat maly, hihihi... :) Ciesze sie, ze tez jestes z G-dza. Squirley 🌻 Oczywiscie nie zapomnimy o tobie!!! Esja 🌻 Wiesz, ze Trocki mieszkal w Meksyku? I tam tez go zamordowano... Tak, tak, Ruski mieli dlugie lapska... Ogólnie nie przepadam za tymi tematami, jak ktos mnie zagaduje o ruska polityke, to zaraz zmieniam temat... Mialam b. niemile przejscia za dziecka, jeden dzien przejazdem u Rusków strasznie zawarzyl na mojej o nich opinii. Mam na mysli tylko i wylacznie polityke, nie ludzi! Obecnie mam nawet kolezanke, która jest z Bialorusi, i jest b. ok. :) Ach, i we Francji mialam kolezanke Rosjanke, taka drobniutka, ze ja kolo niej wygladalam jak wieloryb! ;) Ach, ta Francja... Ewulek 🌻 Ciesze sie, ze nawiazalas z nim kontakt. Trzymaj sie... Sciaskam cie wirtualnie... :) Kokus 🌻 Jablecznik sie udal, mniam mniam... Az szkoda go zaniesc na kurs, sama bym go zjadla! ;) No, ale nie moge byc az takim obzartuchem, hihihi... Milo mi sie z toba wczraj po-gg-galo... ;) A tak w ogóle, to przepis jest od naszej Marzenki! ;) I to chyba 3. raz juz, jak robie to ciasto, ale 1. ze mi sie od razu udalo! Jakos nie mialam do tej pory reki do tego jablecznika, ale sie uparlam, próbowalam, i teraz mi wyszedl, ze hej! Marzenusia 🌻 Nie przepracowuj sie zanadto! Buzka! :) Britta 🌻 Ciesze sie, ze wracasz do zdrowia... ;) Dark Elf 🌻 Co ty tak dlugo robisz, ze idziesz spac o 5? Ojoj... Mi tez czasami zdarza sie zarwac nocke, ale potem musze ja dobrze odespac... a ty? KaHa 🌻 Witaj! Jeszcze nie mialysmy okazji popisac, ale pewnie teraz tak? ;) Amberangelic 🌻 Wiesz, przykro mi sie przyznac, ale ja zasnelam gdzies w polowie filmu... :( Musze dogladnac te koncówke, bo to naprawde wstyd, ze mój mezulo in spe dotrwal do konca polskiego filmu, a ja nie... W ogóle to juz 3. film z rzedu, który \"przerywam\" w polowie na drzemke... Czy to jakis syndrom, czy co? Jesli o kim zapomnialam, to b. przepraszam... :( Pozdrawiam wszystkich b. serdecznie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla Ewulka...... THE SUN DOESN\'T SHINE WHEN YOU\'RE FEELING LOW. THE SUN DOESN\'T SHINE WHEN YOUR SMILE DOESN\'T SHOW THE CLOUDS DON\'T RAIN WHEN YOU\'RE LONELY AND SAD THE CLOUDS DON\'T RAIN WHENE YOU\'RE SICK AND FEELING BAD JUST REMEMBER THAT IT\'S YOU I\'M PRAYING FOR,BECAUSE THERE\'S NO ONE ELSE THAT NEEDS IT MORE...... a dla reszty pozdrowienia,Jedyna dziekuje za zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja naprawde nie jestem maruda, tylko zima wrocila, buuuuuu! Wygladam za okno i co widze: leci sobie taki niebianski cukier puder... w domciu wsyzstkie kurki od kaloryferow poodkrecane na maksa, ale siedze i zimny dreszcz mnie przechodzi, brrrr! A dzis rano w pracy dla kontrastu wypakowywalam truskawki i tak mnie ta won odurzyla, ze od razu poczulam czerwcowe upaly i piasek plazowy pod stopami -ale sie wtedy rozmarzylam :-) ech... Moja polonistka napisala do mnie b. mily list. Moja szkolka kochana bedzie miala na jesieni jakis tam ogromny jubileusz, no i prof. zadala mi wypracowanie do domu ;-) Mam napisac jakies tam wspomnienia... Czy Wy kochani, macie jakies ciekawe cytaty na temat \"wspomnien\"? Typu: \"Wspomnienia sa jak fotografie, zarowno jedne i drugie plowieja w miare uplywu czasu...\" Ha,. ha... :-) No ale trzeba miec jakis punkt wyjsciowy.. Moze Ty Esja cos mi podpowiesz? Ten ostatni tekst po angielsku bardzo mnie wzruszyl...Piekny. Jak cos Wam przyjdzie do glowy napiszcie... Bede wdzieczna :-)) Troche sie czuje jak bohater Ferdydurke, 30-latka z powrotem do szkolki, hi, hi...:\"A lekcje to panna Britta odrobila?\" :-) I jeszcze spiesze przytulic Ewulka, nie poddawaj sie. Dla calej reszty caluski gorace! I dzieki za wszystkie cieple slowa- od razu poczulam jak mi sily wracaja ;-) Pa. Zycze Wam wszystkim milego wieczorku. Doklejam tabelke. NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata, BARAN CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Powrocilam!! ostatnimi czasy wiecej sie pod innymi tematami udzielalam, ale juz jestem ;) strasznie u mnie snieg pada i jest okropnie zimno .. brrr... najgorsze jest to elektryczne ogrzewanie, ktore mnie do szalu doporwadza, bo przy nim nigdy nie ma tak cieplo ja przy centralnym ;/ jestesmy z mezem juz 2,5 mca po przeprowadzce, ale dopiero teraz zabieramy sie powoli za umeblowanie poszczegolnych pokoi, a co za tym stoi zakup narzedzi.. hehe.. widzac mojego emza meidzy gwozdziami a wiertarkami pomyslalam sobie, ze zachowuje sie jak ja w sklepie z kosmetykami,, straszna radosc mu to zrobilo..dorabiamy sie doslownie od mlotka ;) w nd moj maz upiekl pizze.. sam zaszyl sie w kuchni, usmolil ja tak, ze caly pn mialam co robic, ale trzeba mu przyznac, ze byla smakowita.. mmmmniammmm...kawalek jeszcze zamrozilismy i juz wiem co karze mu zrobic jak bedziemy mieli gosci.. trzymajcie sie cieplo dziewczyna, bo o ile wiem mezczyn miedzy nami nie ma albo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim... malutka_de - protestuje, ja jestem facet i klikam juz od prawie roku. Doskonale rozumiem Twojego meza i zazdroszcze mu. Czasem zajde do takiego sklepu z narzedziami i ogladam cos ciekawego a potem mysle, no ale ja to przeciez mam, co prawda juz stare, kilkanascie lat a tylko raz bylo mi potrzebne... Moja zona mowi ze to jest \"meski jubiler\".. Amber 🌼 britta - masz bardzo ambitne zadanie z tymi wspomnieniami... Esja 🌼 Xana - tez sie ciesze, ze pogadalismy na gg, nastepnym razem moze uda sie spotkac na skype... caluski dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjus
witam wszystkich Po kilku dniach próbuje odpisac ,nie odpisac bo nie jetem w stanie tego zrobic,raczej skontaktowac sie z Wami. W poniedzialek mialam urodziny , dzisiaj mam imieniny i lezalam te dwa dni w lózku , w sobote napadla mnie kolka nerkowa , pierwsza choroba od lat i jestem w okropnym nastroju.Za oknem pada snieg z deszczem ( i to tu w madrycie) . Britta ta pogoda to bardziej pasuje do Twojego miejsca pobytu albo do Twojego Trine, juz nawet w Polsce jesto to normalne ale tutaj wielkie zaskoczenie, lykam antybiotyki i czekam na poprawe mojego zdrowia i oczywiscie pogody. Na 20 marca jestem umówiona z instalatorami klimatyzacji , ciekawe czy chociaz bede moga korzystac z niej , pozdrawiam wszystkich kokus, goy k-11, Amberangelic , Esja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjus
witam wszystkich Po kilku dniach próbuje odpisac ,nie odpisac bo nie jetem w stanie tego zrobic,raczej skontaktowac sie z Wami. W poniedzialek mialam urodziny , dzisiaj mam imieniny i lezalam te dwa dni w lózku , w sobote napadla mnie kolka nerkowa , pierwsza choroba od lat i jestem w okropnym nastroju.Za oknem pada snieg z deszczem ( i to tu w madrycie) . Britta ta pogoda to bardziej pasuje do Twojego miejsca pobytu albo do Twojego Trine, juz nawet w Polsce jesto to normalne ale tutaj wielkie zaskoczenie, lykam antybiotyki i czekam na poprawe mojego zdrowia i oczywiscie pogody. Na 20 marca jestem umówiona z instalatorami klimatyzacji , ciekawe czy chociaz bede moga korzystac z niej , pozdrawiam wszystkich kokus, goy k-11, Amberangelic , Esja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro czeka mnie odsniezanie Malmö (inaczej sie nie wydostane do miasta) no chyba ze pojawia sie dzeci i te odsnieza na swoj sposob :-) :-) :-) Slodkich snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRITTA to Ty jestes z Danii, prawda? Nic nie pokrecilam? Chcialam teraz dopytac blizej. Czy znasz Christiansfeld? To tam dokladnie bylam. :D K-11 dziekuje, ze jestes chetna do pomocy. Jak bede musiala, to skorzystam. ;) Pozdrowionka dla wszystkich. Uciekam pod prysznic i do szkolki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRITTA to Ty jestes z Danii, prawda? Nic nie pokrecilam? Chcialam teraz dopytac blizej. Czy znasz Christiansfeld? To tam dokladnie bylam. :D K-11 dziekuje, ze jestes chetna do pomocy. Jak bede musiala, to skorzystam. ;) Pozdrowionka dla wszystkich. Uciekam pod prysznic i do szkolki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyweszylam spisek.......ale po kolei...od dobrych dwoch tygodni dostaje bardzo mile kartki z roznych stron swiata....kartki te powoduje masa radochy,i usmiech na mojej buzi....zastanawia mnie tylko jedna rzecz???? Skad niektore przekochane osoby z tego forum maja moj adres ,skoro im go nie podalam????:P Margot i Squirley,Ewulek-przyznawac sie ,ktora to zorganizowala???:):):):) Naneczka i Squirley-dziekuje Wam slicznie ,dzis mialam niesamowita niespodzianke:):):)Naneczka -przeslij mi mailem swoj adres to Ci sie odwdziecze.:):):) No ja Was ludzie po prostu kocham...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - alez z Ciebie sliczna niebieskooka boginka polarna :) Margot - ❤️ okropnosc ... ale kiedys w koncu bedzie po wszystkim :) Ewulek - ❤️ trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×