Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

No to wybralam suknie slubna :D Przymierzylam chyba z 10 modeli, ale model przymierzany w kolejnosci jako drugi wedlug zgodnej opnii moich przyszlych szwagierek i mojej wlasnej byl uszyty jak na mnie :D Sama sie sobie podobalam a to rzadkie zjawisko! :D :) Malutka_de - ciesze sie, ze akt sie znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - no to gratulacje z okazji sukni - obylo sie widac bezbolesnie :) Ale ze tez musialas znowu o tym Twixie :) ja juz mialam zamiar byc grzeczna dzisiaj i w ramach sromnosci procz etatowej kanapki przynioslam sobie do pracy 1 male ciasteczko (Geneva z Pepperridge Farm), zeby juz nie isc jak ta mucha do lepu do automatu po Twixa, ale widze, ze nici z tego beda ... No i jako pierwsza depeszowka sie zglaszam z podziekowaniem za link - znowu bedzie na co czekac, aby faktycznie bylo na co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelko - faktycznie z suknia obylo sie bezbolesnie, ale wybor byl spory... mimo iz wybieralam model w moim miasteczku... (wolalam uniknac zakupow w innym miescie ze wzgledu koniecznosc dojazdow na pozniejsze przymiarki)! Suknia jest skromna i lezy na mnie jak ulal... Oczywiscie jest za dluga, ale coz, najpierw musze kupic buty, a potem bedziemy ciac biedaczke ;) A ja dzisiaj upieklam ciasto ze smietana i truskawkami na bezie (moje ulubione zreszta), ale powstrzymalam sie od sprobowania! Chyba sama zaczne sie podziwiac ;):D A ty co, cwiczysz wole z tym Twixem? ;) Na plytke DM czekam nieciepliwie, a juz najbardziej nieciepliwie czekam na trase koncertowa! Niech sie wali i pali - ja na ich koncert pojade! :D Nic, ide spac! Jutro bede mi z samego rana upuszczac moja drogocenna krew :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - no, z ta patologia to pamietam, ale myslalam, ze przerzucilas sie na jakas ciezszej rangi medycyne, ze az mozgi kroicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - Ty naprawde musisz byc szalona :D Upiec takie cudo i nie jesc ... Z Twixem to nie tyle wole cwicze, co staram sie oszczedzic zawartosc kieszeni oraz wiem, ze przeciez niezdrowe to-to :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiewam od trzech dni... nalezalo wiec uhonorowac to w stopce ;) :) Bagatelka - zeby ona tylko mozg kroila! Obilo mi sie tez cos o jadrach... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagateka - ja zawsze bylam szalona ;):D Ale naprawde nie ciagnelo mnie dzisiaj do slodkiego! Czasami tak mam ;) Moja slaboscia ostatnio byly takie malutkie cukierki owocowe... juz niemala fortune na nie wydalam (zwlaszcza, ze maszyna na dworcu dodatkowo lubi polykac monety :o )... Zawsze jak sie spoznia pociag (a spoznia sie czesto) nie powstrzymac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArgot - ja mam nadzieje, ze z tym Twixem to tylko tak chwilowa faza - miewam tego typu odchyly co jakis czas i trwaja gora tydzien-dwa, ze musze to \"cos\" jesc doslownie codziennie, np. niedawno mialam codzienna chcice na kanapke z salatka krabowa, kiedy indziej na frytki - i wtedy jem to \"cos\" codziennie lub prawie, az mi przejdzie i potem sobie mysle co ja widzialam w tych \"cosiach\" ... ? ALe juz przepadlo, na przerwie ide po Twixa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ludzi z usa
przepraszam ze sie wtracam, ale mam kikla pytan: 1-czy polka(na wizie studenckiej j1), ktora bierze slub z osoba, ktora ma gc ma mozliwosc dostac pozwolenie na prace jesli tak to jak sie do tego zabrac? a najlepiej prosze o przyklad z zycia wziety lub kontakt do takiej osoby. 2- jesli chodzi o przesylanie mienia przesiedlenczego z usa do polski w kontenerze (meble, samochod, ciuchy i drobiazgi) to nie wiem czy dobrze zrozumialam -moze cos zginac ??????!!!!! nie jestem w temacie, wiec napiszcie czy to prawda bo nie bralam tego pod uwage 3-za ile mozna kupic suknie slubna w usa? gdzie szukac wyprzedazy? mam na mysli nj, ny ewentualnie floryde...czy sa jakies sklepy gdzie sa takie rzeczy typu ross czy marshall ? mam na mysli jakas piekna suknie z gory dziekuje za pomoc- agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bylo w tym sklepie, chociaz przezylam lekki stres ;), bo caly dzien musialam gadac po ichniemu, wiec nie bardzo moglam sobie z klientami pokonwersowac, a przynajmniej nie tak swobodnie jakbym chciala. Na poczatku bylam spieta kiedy musialam wpisywac zakupy do ksiegi, bo wlascicielki maja wlasny system, ale szybko zalapalam o co chodzi. No i podszkolilalm sie ze slownictwa tekstylnego ;). Mysle, ze taka praca to cos dla mnie, przynajmniej na poczatek: ludzie + ciuchy = idealna kombinacja :D. Oczywiscie nie wyszlam stamtad z pustymi rekoma, tym bardziej, ze z racji tego, ze tam pomagam nie obejmowala mnie marza, wiec wszystkie artykuly moglam kupic za pol ceny. To sklep z odzieza uzywana i nowa; jak ja kocham lumpeksy! Normalnie uzalezniona chyba jestem, wieksza mam frajde z takich zakupow niz zakupow w zwyklych sklepach. Tym razem kupilam sobie cudna, obcisla bluzeczke-tuniczke w pionowe paski (brudo-rozowe, czarne i brudno-blekitne – ciekawa kombinacja) z dekoldem w lodke i asymetrycznym dolem, oraz pleciony pasek, za smieszne pieniadze. Nastepny raz za tydzien i tak przez jakis miesiac, bo to w sumie nie jest praca, tylko pomaganie za darmo, po to, zebym miala doswiadczenie i mogla to wpisac w papiery do szkoly. Jezu, trzymajcie kciuki, jesli sie nie dostane to sie zalamie, tak bardzo chce zrobic ze soba cos pozytecznego! Jutro ide sobie zrobic zdjecia no i przysiade do dokonczenia zadania zeby to wszystko jeszcze w tym tyg. wyslac.. Amber, wiesz, naprawde masz powody zeby byc z siebie zadowolona, mam nadzieje, ze uda Ci sie utrzymac wage :). Simonka-cynamonka, bagatelka, nie dajmy sie zwariowac, pare cukiereczkow (tudziz Twixow :D) czasem nie zaszkodzi, jesli nachodzi czlowieka ochota. Moja babcia cale zycie sobie odmawiala (bo kryzys, wiec dzieciom zostawiala), a jak juz bylo duzo slodyczy to ona nie mogla :( (rak z przerzutami na zoladek) i powiedziala mojej mamie, zeby sobie nigdy nie odmawiala. Bagatelka, ja tez mam takie ‘jazdy’ jedzeniowe, moglabym np. tygodniami jesc salatke jajeczna albo cos w tym stylu, a potem mi przechodzi i za jakis czas przerzucam sie na cos nowego. Jay, interesujaco brzmi to czego sie uczysz. Mnie najlepiej wychodzi zakuwanie noca, zawsze bylam nocnym markiem :D. Dark, dla mnie za to nie bardzo design, lubie zestawiac gotowe ciuchy w ciekawe kombinacje, ale nie mam zylki do tworzenia :). Za to mam ciagoty do zarzadzania, choc to wcale nie latwy kawalek chleba. Poprosze zdjecia pieskow :). To ile ich juz razem bedzie? Ja poki co nadal wyprowadzam Roxy (wlasnie jutro idziemy na spacer ekstra, bo normalnie tylko we wtorki sie spotykamy :) ) i jednak, choc psy lubie, wole koty :). Margot, koniecznie zdjecie w sukni poprosze! Umieram z ciekawosci :). Ja, gdybym teraz wychodzila za maz, wybralabym cos mocno ekstrawaganckiego, bo mi sie gust ciut zmienil, wiec moze to i dobrze, ze ten slub byl prawie 2 lata temu, bo jeszcze by mi ciotki ze zgorszenia pomdlaly na moj widok ;). I nie gadaj, ze sie sobie rzadko podobasz, a jesli faktycznie tak myslisz, to cos z Toba nie tak, bo ladna dziewczyna z Ciebie :P. Ciasto z truskawkami... *slinotok*... Ja sie dzis objadlam pierogami ktore wczoraj pracowicie lepilam przeklinajac pod nosem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam Agacie na jej 3 pytania: 1. Kazdy tu moze dostac pozwolenie na prace jak wyjdzie za maz lub sie ozeni z obywatelem. Ja bylam na wizie turystycznej, zreszta zanim sie zabralam za zalatwianie papierow to juz wygasnietej... i dostalam w miesiac 2. ja nie wysylalam rzeczy ale ktos tu mowil, ze gina. 3. najladniejsze suknie nie-slubne, tylko takie strojne-balowe, ktore sie extra nadaja na slub najlepiej kupic w domu towarowym, np. JCPenney, Dillards, Hecht\'s, Belk\'s, Younkers... zalezy gdzie bedziesz mieszkac. Ceny od $80 dp $500. Pa babeczki spadam na zajecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowilam, ze gina, bo sporo rzeczy mi poginelo niestety ( firma Universal Express ). Dodatkowo Amerykanie robia wszystko, zebys przypadkiem nie obciazyla ICH wina. Nie do zalatwienia...NIestety nie wiem co wybrac, wiem tylko, ze lotowskie cargo jest zdaje sie bezpieczne. Suknie - kwestia gustu i ile mozesz przeznaczyc, ja swoja przywiozlam z Polski i po wyprawie po sklepach z ciekawosci, bylam szczesliwa, ale moze jest cos w internecie, co mozesz sprawdzic... ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, baby, Wy mnie tu sprowadzacie na zla droge.... probuje sie usilnie odchudzic ( co mi idzie jak po grudzie nawiasem mowiac ), a Wy tu o cukierkach, twixach.... no jak ja sie mialam twixowi nie oprzec..... ???? buuuu i sorbetowi, o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - nie opieraj sie dziecko, bo jeszcze bardziej bedzie Ci sie chcialo ;) Byle bez przesady ... ALe kurcze mol, co te twixy w sobie maja to nie wiem ... ;) A co gorsze ten automat w mojej pracy sprzedaje tylko dwupaki, to sie konczy na podwojnym twixie, choc gdybym byla mila dziewczynka, to bym drugiego zostawiala na wieczor dla mojego chlopczyka :D Zjedz sobie cos dobrego Gapciu i sie nie zadreczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka> nie , mozgi tna wszyscy, oczy tez i nei pamietam co jeszcze.. wiec niezaleznie od dziedziny medycyny wszyscy musza pzrez to pzrejsc Twixy uwielbialam, ale od 3 lat nei mialam ani pol w ustach, jakos mi sie odechcialo akara> ja tez mam takie jazdy, jestem teraz na etapie grzybowego risotto.. ciekawe ile to jeszcze potrwa.. a zakuwac bede pewnei i do rana bo mi sie wszystko myli juz;-(( a tu sie oczka zamykaja buuu pozdrowienia, uciekam lapac chwilki zakuwacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - aha! ojojoj... Grzybowe risotto? Brzmi pysznie - sama robisz? Ja jakos nigdy nie zglebilam sztuki robienia dobrych risottow i mi wychadza jakies mdle i mulace :0 Och nareszcie nadeszla pora zakonczenia mojej szychty :D Spadam i pewnie znowu bede jesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyych, po kolejnej porcji sorbetu ( zachecialm sie ) zrobilo mi sie za slodko, wiec poprawilam kapustka kiszona..... bie wiem, jak to bedzie :) Jay, co studiujesz, medycyne... ? Risotto, mniam mnia, chyba odloze diete na pojutrze.... Dobranoc wszystkim, ktorzy pedza spac... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupie pytanie, przeciez napisalas, co studiujesz :) raaaaany, podziwiam Cie, ja sie wole grzebac w komputerach ... Jak sie juz wyuczysz, to powiedz, bede do Ciebie na konsultacje przyjezdzac, niedaleko mam i moj szwagier tam mieszka :) A tak a propo\'s, to jaka specjalnosc wybralas/planujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara :) Ja tez kocham lumpeksy w Polsce to dopiero byl raj pod tym wzgledem,cieszylam sie jak dziecko jak cos wygrzebalam oryginalnego,w Stanach niestety wszytko na jedno kopyto ale lubie sklepy z wyprzedazami w ktorych maja firmowe ciuchy za niska cene.Super masz ta prace, fajnie jest robic to co sie lubi,nawet jak nie placa na poczatku :) Co do psow to nie wiem czy czytalas ale moje psy zginely w wypadku samochodowym juz ponad miesiac temu :( Teraz wlasnie przegladam schroniska w poszukiwaniu nowych juz sobie upatrzylam i nawet juz mysle ze sa moje-choc jeszce nie sa (sa bardzo podobne do tych utraconych),mam nadzieje ze uda nam sie je zaadoptowac :( Margot :) koniecznie zrob zdjecia sukni :) Simonka :) Zielona herbatka dobry start :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiedzialam sie na skrzynce e-mail i na wlasnym temacie a teraz to juz naprawde musze sie do spania zagonic... Ale wszystko solidnie przeczytalam i jeszcze zamierzam wsadzic przepis na nasza ksiazke kucharska! 😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieple Pozdrowienia dla wszystkich :) Tlumaczylam sie niedawno JoAsce, ze nie zagladam, bo temat idzie za szybko jak dla mamy czteromiesiecznego szkraba, he he! Juz nie jestem w stanie was sledzic i byc na biezaco... Ale ciagle mam swiadomosc, ze jestescie jedna z najwspanialszych grup na Kafeterii :) :) Akara, mam do ciebie malenkie pytanie: Jaka jest teraz pogoda w Amsterdamie ??????? W piatek lecimy do Polski przez Amsterdam i mamy az 5 godzin czekania. Moze warto byloby wyskoczyc na maly holenderski obiadek (o muzeach nie marze nawet, bo z Maluchem to nie najlepszy pomysl). jeszcze raz pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie🖐️ dzis pierwszy dzien odchudzania-tzn-prawidlowego odzywiania na snadanko byla herbatka zielona na obiad-salatka z....\"Wendys\" ale tylko salatka bez zadnych sosikow:P a potem na kolacje grillowany plat kurczaka-dosyc malutki,lyzka gotowanego ryzu i lyzka,no moze dwie zielonej fasolki szparagowej deser: przyznam sie bez bicia,ze zjadlam znowu dwa cukierki:( kolejna zielona herbatka w ciagu dnia wypilam chyba 3 butelki wody i szklanke mleka czy to mozna nazwac zdrowa zywnoscia? amber jeszcze nie mialam czasu poczytac twoich topikow od a-z ,ale zaraz sie za to zabiore mimo iz juz prawie 6 a ja jeszcze oka nie zmrozylam:D ale poczytam tylko troszeczke....reszte pozniej-powolutku PS-ZDJECIA.....hm...jestem pod wrazeniem!imponujace musisz byc z siebie bardzo dumna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie🖐️ dzis pierwszy dzien odchudzania-tzn-prawidlowego odzywiania na snadanko byla herbatka zielona na obiad-salatka z....\"Wendys\" ale tylko salatka bez zadnych sosikow:P a potem na kolacje grillowany plat kurczaka-dosyc malutki,lyzka gotowanego ryzu i lyzka,no moze dwie zielonej fasolki szparagowej deser: przyznam sie bez bicia,ze zjadlam znowu dwa cukierki:( kolejna zielona herbatka w ciagu dnia wypilam chyba 3 butelki wody i szklanke mleka czy to mozna nazwac zdrowa zywnoscia? amber jeszcze nie mialam czasu poczytac twoich topikow od a-z ,ale zaraz sie za to zabiore mimo iz juz prawie 6 a ja jeszcze oka nie zmrozylam:D ale poczytam tylko troszeczke....reszte pozniej-powolutku PS-ZDJECIA.....hm...jestem pod wrazeniem!imponujace musisz byc z siebie bardzo dumna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Oj, Darkus, strasznie Cie przepraszam, nic nie wiedzialam, bo nie sledzilam przez dluzszy czas topiku :( :( :(. Przykro mi bardzo :(, to musialo byc straszne. Gadzina, pogoda jest zmienna, wczoraj bylo slicznie, dzis chlodniej i pochmurno, wiec ciezko cokolwiek powiedziec na temat piatku, bo tutaj sie wszystko zmienia jak w kalejdoskopie :). O ktorej bedziesz? Moze bym podskoczyla na lotnisko? :) (nie mam prawa jazdy niestety, bo z checia zabralabym Was na przejazdzke polaczona z obiadem) Jestem co prawda umowiona o 15.30, ale moze cos uda mi sie wyskrobac ;). simonka, powodzenia, dla mnie to brzmi strasznie, chociaz generalnie najbardziej chce mi sie jesc wieczorem, wiec pewnie bym te herbatke i salate wytrzymala :), tylko na przekor diecie by mnie korcilo jak znam siebie. A dodasz oliwy do tej salatki? Bo wiesz, bez oliwy nie przyswoisz sobie witaminy A (albo E, nie pamietam) i K z warzywek, wiec salatka na nic ;). Jay rizotto, mmmmm. Na rizotto mialam \'jazde\' przed wyjazdem do Polski :D, dzis chyba tez sobie zrobie, bo nie chce mi sie isc na zakupy, Ronalda na obiedzie nie bedzie, a cos tam w lodowce na smieciowe rizotto sie wynajdzie ;). Kurcze, ile dziewczyn na topiku sie odchudza? Plaga jakas? ;) Lece z psem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po ukuciu :P Dzielna ze mnie dziewczynka :D Oj, ja tez mam takie jazdy...to chyba typowo kobiece zjawisko ;):P ostatnio mialam faze na kozie serki ;) Zreszta pisalam o tym niedawno ;) Uwielbiam, kocham... ;) Teraz mam faze na jajka :P South Beach... pierwsza faza... musze wytrwac! :P Poki co jeszcze nieodczuwam jajkowstru... Oby to jeszcze troche potrwalo :D Jutro przyjezdza na dwa dni moja przyjaciolka... Wlasnie sie zastanawiam nad menu, tak zeby bylo dobre, wykwintne i zeby nie ciagnelo mnie do grzechu ;) :) Akara - widze, ze mialas udany pierwszy dzien! Super! :D Zdjecia sukni beda, nastepym razem :D Ja najchetniej wystapilabym w bordowym (nawet przymierzalam jedna suknie :D ), ale serce mojego S. chyba by nie znioslo takiego szoku hihihi... :) Jay - no wlasnie, co ty studiujesz kochana, skoro takie kurcze przecinanki musisz urzadzac? ;) :) Elfik - trzymam kciuki za udana adpocja psiakow :) :) Gadzinka - milo, ze do nas zajrzalas! :) Ja sledze Twoj topik, wiec na bierzaco wiem, co sie dzieje u Ciebie i malego Gadzinka! Sciskam Was oboje! Masz moze jakies nowe zdjecia? A mi znowu odpija... pieke wlasnie rolade drozodzowa z bakaliami, ktorej i tak nie bede przeciez mogla nawet sprobowac... Ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pachnie ta moja rolada drozodzowa! Zaraz padne ;););) Czy ja zawsze musze miec takie kulinarne schizy zawsze jak jestem na diecie??? ;););) :) Simonka - powodzenia! Najgorsze sa pierwsze trzy dni! Jak przez nie przebrniesz, potem bedzie latwiej :) :) Akara - lato sie zbliza ;) A ja w dniu slubu chce zobaczyc 4 jako pierwsza cyfre na wadze ;) Chce dzisiaj obejrzec 'Dlug'. Czy ktos z Was widzial juz ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ❤️ 🌻 wpadam tylko jak burza na chwilke. Od niedzieli jest u mnie ukochany moj i dzielnie zalatwiamy rozne formalnosci i sprawy zwiazane ze slubem. Wczoraj pojechalismy do Konopisk, to jest pod Czestochowa, gdzie maja wielkie targowisko z pieknymi garniturami, sukeinkami, zakietami, garsonkami etc od bardzo dobrych polskiech producentow. Kupilismy mojemu sloncu garnitur, 2 koszule - jedna do krawata, druga z muszka, i krawat. I wiecie ile za to wszytsko zaplacilismy? 350zl! TYLKO! A do tego na miejscu w pol godziny zrobili wszytskie poprawki - w cenie garnituru. Dzis kiedy zalatwialismy rozne inne sprawy w moim miescie, widzielismy ten sam garnitur, ale za 790zl.. za sam garnitur! bez koszul, krawata itp. Czujecie? amazing normalnie. A ja sobie z kolei zamowilam w Konopiskach piekna garsonke 3czesciowa w kolorze grafitowym - krotki zakiet, spodnie i spodnica troszke za kolano, cudo! Cena tez smieszna byla. Zmykam poki co. czeka mnie dzis jeszcze zakup alkoholu (kurde, dlaczego na polskich weselach musi byc tyle wodki? to cholerstwo jest tak drogie, ze szok.. )... Odezwe sie pod koniec tygodnia. aha, witam wszytskie nowe osoby, ciesze sie, ze do nas dolaczylyscie:) Usciski dla wszytskich! papa P.S. 🌻 GAPA -- > wrzuc mi na skrzyneczke (maryjeczkatlen.pl) adresik analogowy, tj do domu. Moge Ci przyslac czerwona (uwielbiam), tylko powiedz mi, jaka firme lubisz. Ja zwykle kupuje czerwona earl grey z firmy costam vita. Ale jesli Ty wolisz czysta czerwona, na pewno bedzie dalo sie znalezc. Postaram sie kupic ja jeszzce w tym tygodniu. Dalabym ja wtedy narzeczonemu, a on wysle ja z USA, szybciej do Ciebie dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zezarlam dwa ciacha... takie wielkie okragle... buuuuuuuuu.... ani nie bylam glodna ani mi sie nie chcialo ich jesc. Po prostu lezaly w pudelki na parapecie obok mojego biurka (moja szefowa mnie chyba sabotuje...) wiec pozarlam 2!!!!!! Nienawidze sie za to.... Zupelny brak silnej woli i uleganie zachciankom zoladka....buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ale piekne slonce dzis mamy:-) GNU-zaraz odpisze,rzeczywiscie tanie zakupy. Bagatelka-pracuje jako tele-researcher-dzwonimy do ludzi i robimy ankiety na rozne tematy, polityczne, dotyczace roznych produktow itp.jak na razie moze byc, tylko nudne to sie robi jak robimy jeden projekt przez 3 godziny i w kolko pytam o to samo. Dziewczyny nie torturujcie sie tak strasznie z tymi dietami. Najlepiej jest wszystko w malych ilosciach a slodycze tez przeciez czasem moza;-) Na moj spadek wagu nic tak nie dziala jak ruch-polcem, sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×