Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość malutka_de
hejkaaa Nie wybierajcie sie do sklepow z rzeczami dla dzieci uprzednio nie obrabowawszy banku albo najlepiej dwoch ( tak dla pewnosci :))!!!! Ceny jakie w sb obejrzelismy z mezem doslownie porazily nas np. sama rama lozka 2 jakosc za 100 €.Wyszlismy zniesamaczeni nie tylko nimi, ale takze obsluga, ktora nie pozwolila nam niczego zobaczyc ani dotknac , a na dodatek w polowie sklepu wylaczono swiatlo na 2 h przed zamknieciem. Dziwne zwyczaje. Dokonalismy za to wyboru w internecie a dokladnie na stronie ebay. Oto link lozeczka , a model brächen gelb ( zolte misie): http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=7313380622&ssPageName=STRK:MEWA:IT Nie jest najtansze, ale najbradziej nam sie podoba :) Szukam jeszcze komody z przewijaniem na gorze. Siedzonko i wozek juz mam. Do tego kilka wdzianek w roznych rozmiarac, ale to poczatek, wiec jeszcze mam czas. W czt wizyta u gina. Trzymajcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus poszedles spac, powiadasz.... ;-) Ja moge wcale nie wychodzic z lozka i wcale nie dlatego, ze jestem taka spiaca... naneczka jaki nastepny termin? Czego? Bylam wczoraj na mszy w intencji papieza. Przyszlo tylu Polakow, ze sie w kosciele nie miescili i ksiadz sie zestresowal. Biedny pierwszy raz widzial tak duzo ludzi na raz w kosciele. Ale bylo bardzo sympatycznie, odspiewalismy Barke po polsku. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Cieplo sie zaczyna robic, moze sie wybiore rowerkiem do lasu? Mam okropna ochote na romanse, tez tak macie, czy tylko mi wiosna sie daje we znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika..
ojj.. duzo was tu..witam serdecznie, ja z pytaniem, moze któraś z was bedzie mi w stanie pomóc..otóż przeprowadzam się do RPA, mam troche rzeczy do zabrania ze soba..ksiązki, ubrania..wiadomo..do samolotu duzo nie zabiorę.. przesyłała któraś z Was cos na inny kontynent? do Afryki moze? mozecie mi poradzic mniej wiecej jakie sa sposoby i ceny? pozdrawim:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystalam z Universal Express, za 140 kilo zaplacilam ponad 3 tys. zlotych i okropnie mnie okradli..... troche plyt CD, kaset video, osobiste szpargaly typu skrzyneczki, filizanka do kawy, ozdoby... Nie wiem, gdzie do nastapilo ( ja przeprowadzalam sie do US ), ale mimo wszystko nie polecam tej firmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktos jest z okolic vermont?interesuje mnie jak sie ma odleglosc z wermont do chicago?i wogole jak tam jest:)dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! :) Wpadlam sie przywitac, chwilowo zakopalam sie w tlumaczeniach (z angielskiego na francuski :o )! a po poludniu lece na USG tarczycy! Pozdrawiam Was wszystkich! Usciski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Marzenusia- HAPPY BIRTHDAY, STO LAT!!!! U nas piekne slonce i cieplutko ze ludzie juz w krotkich rekawkach i sandalach chodza. Az sie lepiej czuje! Ja dzis pierwszy dzien do pracy ide na 5 pm do 10pm. Margot-mam nadzieje ze twoje migdalki wyzdrowialy. k-11 nie wiedzialam o tych kamerkach.Ha, ha, ha pies z attitude, ale sie usmialam:-) Ide robic pranie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Pchnalem dzis wielka robote.. Wzialem dwoch Ukraincow z targowiska i obcieli mi wszystkie wierzby rosnace przed moim placem za droga.. Zeszlo caly dzien, zaplacilem 60 zl dla tego ktory pracowal pila i 40 dla pomocnika. Sam tez pomagalem, ale jedna reka to nie narobi duzo.. W trakcie pracy zatrzymal sie elegancki samochod i facet pyta o jakiegos fachowca do remontu domu, w lecie, dwa, trzy miesiace, w Szwecji.. Po dluzszej rozmowie wyszlo na to, ze to co on ma do zrobienia to ja robilem w swoim domu albo pomagajac komus. W koncu poprosil mnie o nr telefonu i w czerwcu ma zadzwonic. Moze cos z tego bedzie? Przynajmniej mialbym jakas alternatywe jak skonczy mi sie praca z kwiatkami. A w Szwecji jeszcze nie bylem...:D Inga - jak mialem Twoje lata to tez moglem nie wychodzic z lozka, i wcale mi sie spac nie chcialo... :D Marzenusia - wszystkiego najlepszego, sto lat... 🌼 🌼 🌼 Mayenka - czekam na relacje, jak Ci sie pracuje.. Teraz jak obcialem te galezie to nawet Sandomierz z okna domu widze... Margotku - z angielskiego na francuski? wow... Amber - czy Marzenka ginie nam w oczach czy sobie z niej troszke zartujesz? aniab - z Vermont nikogo nie ma.. To jest chyba kawal drogi, tak mysle.. jakies 1500 km albo 800 mil.. Gapa - strasznie wspolczuje... powierzasz jakiejs firmie swoje drobiazgi, a potem cos brakuje.. zamordowalbym takiego.. mika - wyjezdzasz na zawsze? malutka - slodkie to lozeczko, kurcze, za moich czasow nie bylo takich cudeniek... naneczka - czekam na to ciut wiecej, zaniepokoilas mnie... Squirley - smacznego...:D akara - nie zaluj, wcale tak bardzo sie nie ocieplilo.. Co prawda wczoraj pokazywali na TV kwitnace magnolie we Wrocku, ale to jeszcze o niczym nie swiadczy... A propos magnolii -Jay - czy azalie juz moga kwitnac w Magnolia Plantation? Pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Bylam po poludniu na badaniach tarczycy... ufff... USG nie wykazalo zadnych niepokojacych zmian :) Jeszcze tylko w srode musze isc na badanie krwi i zmierzyc poziom hormonow :) Jutro natomiast wybieram sie w poszukiwaniu sukni slubnej! :) :) Marzeniusia - 100 lat, 100 lat... i jeszcze dluzej i jeszcze raz 🌻 🌻 🌻 Przesylam Wam moc serdecznych pozdrowien od Esji :):):) Trzymajcie sie cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika..
Dzieki Gapa, ze odpowiedziałaś jako jedyna na moje pytanie.. będe musiala w Szczecinie zapytac w takim razie, moze jest jakas firma, która zajmuje się takimi wysyłkami.. Kokus-nie wiem czy na zawsze, raczej nie, stamtad raczej za kilka latek do Nowej Zelandii albo Australii..ten kraj juz długo nie pociagnie i stamtąd trzeba bedzie sie ewakuowac:> jak z Zimbabe. Milego wieczorq zyczęm wszystkim..:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia> sto lat! w szczesliwosci Margolcia> no to dobrze. ze nie ma niepokojacych zmian Kokus> azalie to sie tu niedlugo skoncza, juz przekwitaja, czekam na magnolie z niecierpliwoscia A dzis cielam owczy mozg, zajecie niczego sobie, gdyby nie ten ostry zapach, ktorym doslownie przesiaknelam, wydaje mi sie,z e wszystko tym smierdzi;-(( mozg ma fajna powloke, takie biale cos, co sie zwie dura mater i ciezko sie tnie hihih skojarzylo mi is ez siatka na zakupy, sama nie wiem dlaczego. A teraz jestem w domku, zlopie kawe i odrabiam hiszpanski, bo na dzis mam zadane duuuzo.. w tamtym tyg przepracowalam i sobote i niedziele, wiec w tym luzy;-) ile wlezie hehe.. w srode tez ide tylko na jakas godzinke do pracy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą
dddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - nie ma sprawy. Nie wiem, jak to jest w Szczecinie, ale wiem, ze nasze LOT-owskie cargo nie robi siupow i przekretow.... Ja na dodatek czekalam na swoje mienie ponad miesiac, a jak juz dostalam, to zubozone..... Szlag mnie malo nie trafil. Mam jakies tajemnicze problemy z poszukiwaniami w internecie, czy ktos z Was sie moze orientuje, czy w naszych sklepach ( a najlepiej tych, co wysylaja ) jest szansa na nabycie normalnej czerwonej herbaty ?? Tu juz przeszukalam wszystko, jedyne co oferuja to rooibos, do kitu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia, 1000 lat, co sie tam do 100 bedziesz ograniczac ;). Jutro moj 1szy dzien w sklepie z uzywana i nowa odieza (bede raz w tyg. pomagac zeby miec co wpisac w rubryczke \'doswiadczenie\' w formularzu zgloszeniowym do szkoly), lekko sie stresuje, ale tylko lekko :). Pogoda sie zrobila ladna, na aerobiku dostalam w kosc, zycie wraca do normy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cunamonka
witam was wszystkich🖐️ dziekuje za piekne zdjecia🌼 tak sobie pomyslalam,a moze ktos ma zdjecie statuly wolnosci-i moglby mi przeslac....:P bardzo bym sie cieszyla:D ja osobiscie nigdy w NY nie bylam...no bylam ale tylko jeden dzien i nic nie widzialam oprocz hotelowego pokoju,bo bylam tylko przelotem...........niestety:( dziewczyny przestancie z tymi dietami:D ja jestem grubas 70 kg i to ja powinnam sie zaczac naprawde odchudzac a nie wy!!!! nie gniewajcie sie,ze tak pisze...ale jak widze szczuple dziewczyny..i mowia,ze sa grube i sie odchudzaja..to znaczy,ze taka babka jak ja co ma dwoje malych dzieci, jest przed 30 i nosi nr 10 to juz totalnie lepiej jak z domu nie wychodzi! marzenka ty masz piekna figure-tylko pozazdroscic-z czego masz sie odchudzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM....A TERAZ WASZ GRUBAS POSZEDL DO KUCHNI I....CUKIERECZKA SOBIE WZIAL:P az wstyd..... ale to pierwszy posilek w diu dzisiejszym... pierwszy cukiereczek:Pnie ostatni,bo tu juz drugi na mnie czeka:P a na talerzyku mialam kawalek szyneczki i zieleninke i maly chlebus... czy to mnie troszke usprawiedliwia??? hi hi hi...!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia - buziaki urodzinowe i coby Ci sie wszystkie marzenia zawsze spelnialy i zebys mogla jak najpredzej jechac do Polski 🌻 🌻 🌻 akara - no, wiem jak to jest przed pierwszym dniem ... brrr... ale na pewno wszystko pojdzie jak po masle - sklep z ciuszkami- mniam :D cynamonka - kiedys mowils, ze mi wyslalas zdjecia, ale nie doszly :( ... z czym to sie tak objadasz milo ?? ;) kokus - te cieple bulki, to pewnie masz na mysli albo \"English muffins\" albo \"bisquits\", ja te pierwsze szczegolnie uwielbiam, te drugie tez potrafia byc niezle, w ogole ten amerykanski motyw sniadanek na cieplo z jajcami, boczkami, kielbaskami i wszelka pysznoscia jest super :D byle nie na codzien ;) bo szybko by sie mozna rozstac z przyzwoita waga ciala i zdrowym sercem :D (co u wielu Amerykanow niestety jest widoczne) :0 Jay - no fajnie ... :0 Ja chyba przegapilam, jak gdzies mowilas, ale jaki rodzaj medycyny to bedzie ? :) mika.. - czesc :), ja tez ze Szczecina, ale nic nie wiem na temat przewozu mienia przesiedlenczego :0 Ja wyemigrowalam z jedna walizka w sumie ... oj to byly ciezkie czasy ... Margot - no to tarczyca z glowy :) Trzymam kciuki za reszte wynikow :) Mayenka - a co tam bedziesz robic? Wybacz, jezeli juz pisalas, a ja przegapilam :0 Powodzenia :) mirel - czesc :) agatam - no, z tym doswiadczeniem w proacy to jest czasem przechlapane, bo gdzie to pierwsze doswiadczenie zdobyc, jak wszyscy chca juz \"z\" ... :0 Squirley - no wlasnie, zapomnialam o Pnera Bread! Tam maj pyszne chlebki, ale w mojej okolicy niestety nie ma ... w ogole fajne jedzonka tam serwuja, np. tak jest pyszna zupa fasolowa (przynjamniej byla pare lat temu) i do zupy daja taka fajna normalna a la polska bulke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie uaktualnie: NICK-SKAD?-ILE CZASU?- ZNAK ZODIAKU? ____________________________________________________________ AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Fort Walton Beach 1975, od szesciu miesiecy, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 ......... panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonak -ach, to juz widze czym sie zajadalas ;) Ja wlasnie tez po cukierku, a raczej dwuch batonach Twix ( to moja slabosc, wszystko w jednym ...) Nie wspominaja, ze 5 minut wczesniej kanapka :0 Z moje go chlebusia Brownberry ... czyz to nie brzmi jak reklama :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBER odwiedzilam twoje topiki-cukierek-ten drugi,malo nie stanal mi w gardle.... az go wyplulam.moze faktycznie powinnam zaczac diete-jak slysze ten wyraz to jak wyrok smierci:D ale ze mnie gluptasek:D moj maz wlasnie kilka minut temu mi oswiadczyl,ze idzie pobiegac...a ja jeszcze troche tu na ,,kafe,, polatam to moze i ja schudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wrocilam ze statystyki, Margolcia> po zdanych statystycznie egzaminach musimy sie statystycznie upic;-) bagatelka> speech pathology mnie interesuje, ale w polaczeniu z hiszpanskim i ESL, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo nie wiem czy to, co sobei wymyslilam kiedys sie zdoktorzy czy nie hihihi na razie o tym nie mysle wracam do zakuwania wiadomosci o mozgu.. interesujace toto wszystko jest, tylko chyba ja mam za maly mozdzek, bo wieczorem bardzo powoli przyjmuje informacje;-(( pozdrowienia dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia szuka w sobie jakis nieistniejacych niedociagniec, grama tluszczu nie ma a chyba w domu patrzy przez lupe i cos tam znajduje :-D :-D :-D Lepiej naprawde sie cieszyc tym co sie ma i dac sobie spokoj, ja jakbym sie uparla tez bym mogla probowac zrzucic dodatkowe 5kg i miec sylwetke, ktora mialam jak bylam osiemnastolatka, jednak tak jak waga sie zatrzymala tak uznalam ze tak ma byc i ciesze sie, ze mi sie udalo bo jak juz pisalam przez ostatnie dwa lata bylam zalamana i uznalam ze moje przeznaczenie to byc kobieta zaokraglona i juz nigdy sie do grona tych szczuplejszych zaliczac nie bede, az tu przyszedl cud z motywacja i w czerwcu 2004 podjelam jeszcze jedna probe, a dzieki South Beach zrozumialam wszystkie swoje jedzeniowe bledy od momentu gdy wjechalam do USA. I teraz obchodzi mnie tylko to aby utrzymac i nei wrocic do punktu wyjscia :-D Simonka, jeszcze w czerwcu 2004 mialam... 80.90kg ;-) Wlasnie dlatego warto sie zajac nie dieta tylko zdrowym odzywianiem a to jest to co ja robie. Nienawidze zakazow i nakazow a ksiazka mi wszystko wyjasnila co i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Amberangelic :) dziekuje za zdjecia ale z Ciebie szczuplaczek teraz,ta dieta rzeczywiscie dziala :) Marzeniusia :)Ty tez schudlas,zupelnie inna dziewczyna na tych ostanich zdjeciach ktore przeslalas :) Piwonia :) dzieki za zdjecia :) Simonka :) Ty tez sprobuj :)Wiem ze jest trudno ale moze zacznij od ograniczenia Mc donaldow,to jest naprawde swinstwo,szkoda ze nie mam swojego zdjecia przed przejsciem na zdrowa zywnosc, w sumie nigdy nie milam problemow z kilogramami ale ja tez po przyjezdzie do Stanow na poczatku jadlam fast foody i powiem Ci moja cera wygladala gorzej niz teraz twarz mialam jakas taka nabrzmiala,niezdrowo wygladajaca ,mialam depresje i wogole nic mi sie nie chciala robic,odkad zaczelam gotowac wiecej w domu widze poprawe ,chociaz czasami kusi to jedzenie. Akara :) Finanse i zarzadzanie to nie dla mnie ja zawsze bylam bardziej zainteresowana fashion design (sama szylam ubrania i przerabialam sukienki mojej mamy jak bylam gowniara) Trzymam caly czas kciuki zebys sie dostala no i powodzenia w pierwszym dniu pracy :) Byc moze bede miala nowe pieski trzymajcie kciuki,juz sie w nich zakochalam(przez internet) na razie,mam nadzieje ze je adoptujemy :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak amber-wybacz-nie dieta-a zdrowe odzywianie!!! hm..elfiku chyba-a nawet na pewno!!-masz racje przejde na ta zdrowa zywnosc,bo cos cienko ze mna-juz nie chodzi o te kilogramy,ale mam problemy z nerkami,bole brzucha i glowy... juz zrobilam malutki kroczek dzis wieczorkiem tesciowa szla na zakupy i pytala co kupic pierwsze slowo to-nesquick-a potem poszlam po rozum do glowy i poprosilam o zielna herbatke z cytryna-pyszna-juz zdazylam wypic jeden kubek-jeszcze przed snem sobie zrobie jedna:P dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Widze, ze temat dietek wrocil ;) Ja jestem od kilku dni na SB, ale jeszcze nic nie zgubilam... nie idzie mi tak gladko jak poprzednim razem, ale bynjmniej nie zniechecam sie ;) Moje kochane depeszowki, wlasnie wyczytalam, ze DM w pazdzierniku wydaje nowa plyte: http://muzyka.onet.pl/mr,1080432,wiadomosci.html :D ja juz czekam z niecierpliwaoscia na trase koncertowa :D A dzisiaj po poludniu jade wybierac suknie slubna! :):):) :) kokus - cudownie by bylo, gdyby trafila Ci sie praca w Szwecji! To naprawde piekny kraj! :) Aha, zanim zapomne, Esja sie z Toba bedzie kontaktowac jak przyjedzie do Polski; jest zdeterminowana, zeby Cie zobaczyc :D :) Jay - pisze sie na to wszystko, a juz szczegolnie na ten statystyczny kac ;):D :) akara - powodzenia :) :) bagatelka - po Twoim wpisie zrobilam sie glodna jak wilk! Jak z tego mojego dietowania nic nie wyjdzie, to winnego juz mam ;) Ktos musi ponosi wine ;););) Twixy to tez moja slabosc... niestety, stety ;) Kazdy ma jakiegos bzika ;) :) cinamonka - musialabys sie raz zawziasc... mi sie zaz w zyciu udalo... teraz niestety jest gorzej, zwlaszcza, ze pokochalam gotowania, pieczenie... i jeszcze mam glodomorka w domu! :) Amberek - ale z Ciebie laseczka! Fiu, fiu :D :) Marzeniusia - to samo dotyczyc sie Ciebie :D :) Elfik - cudownie, ze bedziesz miala nowe pieski! :):):) Lece na sniadanko! Jajeczka czekaja ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Kurcze wczoraj dostalam ciezkiej histerii, bo odkrylam, ze akt slubu zaginal. Zaczelam przed mezem roztaczac najczarniejsze wizje, co bedzie jak sie dziecko urodzi a my bez aktu :( W koncu po kilku h mojego stekania mezowi przypomnialo sie, ze przed kilkoma mcami pozyczal go swojej mamie. Nie wiem co mnie tknelo, zeby w ogole zajrzec do naszej ksiegi rodzinnej, ale musze przyznac, ze intuicje to ja mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×