Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej kochani :) Dziekuje za gratulacje. Ja jeszcze nie moge ochlonac. Z jednej strony bardzo sie ciesze... z drugiej bede sie znowu musialam rozstac z moim mezem na dlugie miesiace... moze nawet na rok. Powiem Wam szczerze, zaczynam miec dosyc tych wszystkich rozlak... zycia na odleglosc... ale z drugiej strony nie mam za bardzo wyboru. Nawet jesli znalazlabym prace we Francji, to i tak w gre wchodzilby pewnie inny region... Jest mi ciezko... Prace znam, bo wczesniej zrobilam tam staz... w Brukseli mam spore grono znajomych... ale we Francji mojego meza. Ech... podle jest to zycie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 U nas pochmurno i deszczowo już drugi dzień. Wilgotność 80%,tak że czuć ziąb w kościach. Tutaj albo upały albo przenikliwe zimno. Nie do takich rzeczy można się przyzwyczaić:-) Jeśli chodzi o prowadzenie samochodu,to myślę że tutaj jestem weteranką:-) Do szczęścia i poczucia wolności potrzebuję dobry samochód i dużo dobrej muzyki..wtedy odlatuję.. Kasiuleno-ponoć ostre cięcia są najlepsze,jeśli tak czujesz to tak zrób.🌻 Paaolko-jak tam kurs instruktorski?- w jakiej dziedzinie bęziesz instruować? Squirley-pozdrawiam. Arnusia-wspólczuję Ci w związku z siostrą.młodsze rodzeństwo postępuje inaczej niż my byśmy chcieli... widzimy ich błędy i brak doświadczenia,ale niestety my też je popełniamy:-) Marguś-to jest straszne-rozstanie... ja na takie coś nie zgodziłabym się. Ale jest to duża szansa na Twój rozwój zawodowy.. Poradzicie sobie:-) Mika🖐️-Belgijka:-):-) ani🖐️ dohulk🖐️-co znaczy Twój nick? A ja mam pecha jeśli chodzi o kursy! w tamtym roku nie mogłam iść bo trwał od 18-21h w tym roku tak samo,miałam nadzieję,że będzie grupa poranna bo była kiedyś,ale jest za mało chętnych a ci co są to przegłosowali na te same h. Niestety nie mam z kim małego zostawić i postanowiłam sama wziąść się za naukę;-) Wszak mam nauczyciela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) margot moje gratulacje z powodu pracy!!! Ale rozstania wspolczuje do potegi, nie wiem czy ja bym potrafila.. ale Tobie zycze wtrwalosci :) Selala po nowym roku zaczynam kurs instruktora aerobiku, kilka m-cy i bede miala dyplom :) bede mogla prowadzic step, aerobik i inne takie tam cwiczenia grupowe. milej nauki:D, napewno warto. dohulk o ani79 nie przejmujcie sie, taki chyba juz nasz los ( w kazdym razie niektorych) z tymi przyjacilmi za granica. ja tez nie mam wielu. Zostala mi w sumie jedna kolezanka i tyle, ale chociaz fajna :) ani79 Tobie tez zycze milego pobytu i smacznego jedzonka w Pl:) Elmopido czesc, pewnie ze chcemy sie z Toba zaprzyjaznic :) pozdrawiam was i do uslyszonka po moim powrocie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sela🌻 do to moje inicjaly ale byly juz zajete:( hulk tylko sie nie smiac, tak mowi do mnie moj dobry kolega, bo jestem wysoka i mam jasne blond wlosy jak hulk hogan:( szczerze powiedziawszy nie wiedzialam ze to bedzie wyswietlone:( a czego sie uczysz?ja siedze nad moja geologia🌻 margot🌻 powodzenia i duzo sily, ja choc geologie kocham to jednak z moim mezem nie potrafilabym sie rozstac❤️ pozdrawiam nowe panie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoolka heheh czyli pirat drogowy jestes;) Selala:)Witam rowniez kolezanke z szwecji:) Margot wiem-zycie jest podle ja tez zylam na odleglosc i nie chcialabym przezywac tego jeszcze raz:Ozycze Ci duzo wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim..... Arnusia, dzieki za pamiec ;) Boszsze, jak ja nie mam motywacji.... podczytuje czasem, ale jakos tak nie ma o czym pisac :( Zapomnialam prawie emotki nawet, tak dawno mnie nie bylo :p JAKIE PRZESTEPSTO, PYTAM UPRZEJMIE POWINNAM POPELNIC, ZEBY ZESLANO NAS NA FLORYDE ???? ja chce do domu.... Nie podoba mi sie w Kanadzie i juz. Po pierwsze primo jest przerazzzzliwie drogo okrutnie, po drugie primo jest ziiiimno, po trzecie primo, gdzie do cholery w tym kraju mozna znalezc slonce, pytam... ?!? Po czwarte primo North Bay to brudna dziura, ktos tu mial kiedys racje, w dodatku nie ma nawet pol domu do wynajecia, w zwiazku a czym zmuszeni bylismy do wynajecia domu 37 km dalej i teraz benzyna wyrywa nam straszna kase z kieszeni.... Po piate primo ta parszywa depresja jesienna... ! Juz zapomnialam z czym to sie je, a tu masz babo placek 😡 A po szoste primo zapomnialam, co mialam napisac, o. Kanada mi mozg wyjalowila. Po siodme primo Air Force w Stanach zapomnialo, ze ma Amerykanow w Kanadzie. Syberia bylaby chyba lepsza......Jeszcze bym sobie ponarzekala, ale co tam, what\'s the point. Jeszcze tylko dwa lata i 9 miesiecy :( Widze, ze topik sie zrobil dietetyczno - dzieciaty :D O dietach sie nie wypowiem, bo jak sie nie zaczne w koncu odchudzac, to bedzie straszna karrramba, eeeech A dzieci... wszystkie moje psiapsioly dookola wlasnie urodzily, 102 slonko moje, jeszcze raz buziaki dla was !!!!, albo maja male dzieci.... a ja dwa dni w tygodniu chce, a przez reszte mnie otrzasa, statystycznie wiec wciaz jestem na nie :p Kota moja niebieska rosyjska rosnie ( czy wspomnialam kiedys, ze po drodze ze stanikow do kanady, nabylismy sobie kotka ... ? ) i jest przerazliwie smieszna, w zyciu takiego smiesznego kota nie widzialam ..... ;) ubaw po pachy.... No i stracilam watek i motywacje poki co :( Pozdrowki gorace ( albo zimne, bo mi rece zmarzly... ! 😠 ) wszystkim przesylam, Depresyjny gapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki :) Po pierwsze : Gratulacje dla Margot :) Superowo ze otrzymalas oferte pracy :D Bardzo sie ciesze :) Szkoda tylko ze bedziesz musiala rozstac sie z mezem, ale to przeciez nie koniec swiata. Moze bedziecie sie czesto widywac (weekendowo) albo moze Twoj maz tak sie za Toba steskni ze postanowi zmienic prace i znajdzie sobie cos w Belgii? W koncu i tak mieliscie sie niedlugo przeprowadzac z Waszego domu- takze moze dzieki Twojej nowej [pracy podejmiecie te decyzje duzo wczesniej? Po drugie serdeczne dzieki dziewczyny za mile slowa 🌻 Eh dzisiaj nawet mialam mily dzien - nadal mysle ze bede musiala zmienic prace, ale jak to powiedzial moj M zanim to zrobie najpierw skoro i tak mi za nia placa to to wykorzystam i naucze sie nowych rzeczy... i wlasnie tak robie... :D Zawsze stawialam prace na pierwszym miejscu i staralam sie wykonywac maximum zadan w ciagu dnia, ale nigdy nie bylam za to chwalona... postanowilam wiec ze teraz bede wykonywala polowe tego co dotychczas i dodatkowo bede uczyla sie np jakis dodatkowych funkcji w Excel-u albo jakichs nowych kruczkow prawnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, juz wiem, co mialo byc po szoste primo. Ledwo sie zdazylismy jakos urzadzic i robic wielkie plany co do spacerkow w przepieknej kolorystyce jesiennej ( no fakt, jesien jest tu przecudna nie do opisania ) i miliona zdjec..... oboje dostalismy zapalenia oskrzeli. Moj maz, ktory nie chorowal od wiekow, nic sie go nie imalo, nawet Afganistan mu nic nie podarowal... przyniosl do domu i sie ze mna podzielil, nie go prad kopnie 😡. I tak sobie cztery tygodnie kaslalismy w cztery oczy.... A teraz juz jest po kolorowej jesieni. I jak tu byc pozytywnie nastawionym do zycia..... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, Margot, doczytalam reszte, na rok .... ? O rety.... kawal czasu..... Chociaz to tez sie tak mowi, ja swojego meza nie widzialam przez osiem miesiecy, bo albo on siedzial na pustyni, albo ja musialam siedziec w Polszy..... I jakos nam nie zaszkodzilo. Myslisz, ze dacie rade.... ? kasiulena 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.....:) Po wielkich trudach powrocilam w koncu do domu...:) Te autobusy tutaj doprowadzaja mnie do rozpaczy,a samochodem nie ma po co sie wybierac poniewaz w miescie nie go gdzie zaparkowac...:P Widze ze pojawila sie stara bywalczyni mi jeszcze nieznana...:) Gapa-🖐️ Kasiulena-uwazam ze dobra decyzja....i masz racje korzystaj jak najwiecej...:) Paoolka-instruktor aerobiku???:) Ja tez mam ukonczony...:D ale tutaj z tymi elephant-ami to sie nic nie da zrobic...:P Selala-u mnie tez wilgotno sie zaczelo robic...:( Ty przynajmniej jakies lato mialas a ja w ogole... W tym roku to pogoda przeszla sama siebie...:P Margot-powodzenia zycze...:) rozlaka dluga ale dacie rade i pewnie cos wymyslicie...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena wreszcie masz prawidlowe podejscie:Doby tak dalej:) Gapa🖐️ociesze Cie u mnie tez malo slonka:Pa tak poza tym podoba mi sie sposob w jaki wyliczalas co nie podoba ci sie w kanadzie:D buziaki milego wieczoru wszytskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania heheh ja czasem wole do centrum rowerem jechac:) bo jak mam szukac pol godz parkingu to za ten czas juz na rowerze w domu bede:D heheh a juz sie zegnalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem z powrotem ..juz prawie zdrowa. >>gapa- mam kolege w kanadzie, potomek wlochow, tez strasznie narzeka na kanade, na to, ze mu zimno i co chwile jest chory. U nas czyli w anglii, tez pochmurno, dzis caly dzien bylo jak w nocy w zwiazku z czym przeziewalam caly dzien. co ja bym dala za odrobine slonca! co do dzieci to mi wystarcza cudze 5 razy w tygodniu, wlasnych mi nie trzeba - maz i pies wystarcza zdecydowanie. >>Margot- dzieki za przepis. kiedys musze wykorzytac. No i gratulacje. Ja bym jednak nie mogla tak bez mojego meza a on beze mnie zyc. Co to za zycie, ktore trzeba pracy podporzadkowac...( to tylko moja opinia). >>bagatelka, selala 🌼 pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to malo tego ze autobusy mnie wkurzyly to jeszcze na dodatek nie zrobilam zdjec do dowodu bo w tym z.... kraju nie robia takich wymiarow....😠 Wiec coz.... W niedziele imprezka a ja w poniedzialek pojde taka wymieta i usmiechne sie ladnie do kamerki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani79 🖐️, stara, oj stara ;) Tylko raz bywa codziennie, a potem ma absencje wielomiesieczna :p Moze teraz bedzie etap czestszego bywania.... ? Who knows :D Mika1122🌻 :D mnie slonko jest absolutnie niezbedne do zycia, bez slonka wiedne jak ten kwiatuszek podzdechniety taki..... :p Aggaa, no wlasnie te choroby parszywe. Doktorki zdziwione byly mocno ( trzy doktorki, bo w czasie naszej choroby tak sie zdazyly pozmieniac, co z tym zatrudnieniem tu swoja droga.... ?? ), no bo to przeciez absolutnie nie pora .... !!!! Noz majtki opadaja..... A zimno jest, w nocy ma snieg padac..... A na Florydzie pewnie jeszcze pelnia lata, perfekcyjny klimacik, buuuuuu 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, naprawde ta kanada zle na mnie dziala, zapominam, co mialam napisac 😡 Aggaa, ja mam dwa psy i dwa koty, to juz chyba dzieci wybije sobie z glowy :D:p hehe. Na razie podziwiam cudze na zdjeciach :p i wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wlasnie kolege tez kilku lekarzy leczylo i z grypy sie nie mogl tygodniami wylizac. czy moge Ci wyslac cos MEGA KOMICZNEGO na adres mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - mam kilku znajomych kanadyjczykow... wszyscy mieszakaj w Londynie i nie zamierzaja tam wracac... gdzie Cie tam wywialo? :) Podobno (tak mowia) Kanada dobra jest jedynie na jakis krotki pobyt, na wakacje, a na dluzsza mete nie da sie tam zyc :o :D Ale trzymam za Ciebie kciuki - najwazniejsze ze jestes ze swoja polowka :D ❤️ A ja wlasnie wrocilam z silowni... i cholercia ze tez ta waga ani drgnie :o ... pocieszam sie ze to z powodu przyrostu moich miesni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam powiedziec ... zapisalam sie na wybory :). Podobno juz 30,000 Polakow zapisalo sie na te wybory w poskiej ambasadzie :) Nie dam Kaczkom tej satysfakcji i tez zaglosuje :D Moj M ogladal w internecie debate Kaczynski Tusk i podobno ten pierwszy niezle sie zblaznil - mam nadzieje ze ci co na niego glosowali w poprzednich wyborach przejrza wreszcie na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszsz gdzie te czasy kiedy przez dobe nic sie na topiku nie dzialo!! nie zapominajcie o seniorkach - bo zadyszke mam tak szybko musze czytac te strony!!troche respektu dla wieku:D Paaoollka siostra tez nie na miejscu ale jednak w tym samym kraju Bedziesz miala bal!! ja cie z gory uprzedzam ze trzeba cholernego samozaparcia ze utrzymac dystans!!! Gapa -jak nie polubisz nowego kraju to on na pewno on tez cie nie polubi kurcze , ja przez 3 lata wylam za Wlochami ( i klimatem)!!! a potem... ILE MOZNA ZNIESC DLA MILOSCI!! wszystkim😍 dziekuje za cieple slowa 🌻 Selala- no wlasnie!!!! ale kiedy to rodzenstwo dorosnie!!!!???i przedz wszystkim dojrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa-no mam nadzieje ze teraz z Nami na dluzej zostaniesz👄 Kasiulena-to napewno miesnie!!!! Najgorsze z silownia jest to ze na poczatku sie tyje ale wszystko sie zaczyna normowac po miesiacu a najlepsze efekty sa po dwoch...:) wiec glowa do gory...:) Arnusia-witam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ze tez ogladalam debate i rzeczywiscie Kaczor sie wypuscil...:D Dobrze mu tak.... Zaraz po jakas konferencje mial bo sie chyba wystraszyl...(tak mowili w telewizji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam te jego konferencje - pozal sie boshe ;) Tak sie przestraszyl ze zmascil debate ze zwolal konferencje niczym premier w czasach PRL-u :D Mam nadzieje ze przegraja... ilez mozna icj znosic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taka nadzieje.... Jak Ich widze w telewizji to az mi się cos dzieje...😠 Ja tez sie wybieram na glosowanie na mojej wyspie....:D Mam nadzieje ze moj marny glosik cos pomoze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×