Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Mayenka- chyba wyslalam na twoj stary adres teraz wysylam na ten pod nickiem:) Jak ktos nie dostal do prosze skladac reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic:) ja Ci wysylalam to zdjecie,to bylo to w jeansowej kurtce:)Ale na pocieszenie dostaniesz zaraz moje z moim psem rozrabiaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z tym spotkaniem? nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica ************************************************************************************* Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963......czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Basta.............................?............................................?...................3 m-ce Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977........2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria.......1975................5lat Akara........................Amsterdam..........................1980.............1rok10m-cy Basta....................Bradenton, FL............................?........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam cie tam: http://www.kafeteria.pl/namarginesie/obiekt.php?id_t=116 pozwolilam sobie przeslac przez e-mail, a potem pomyslalam, ze przeciez moge to zaproponowac tutaj :-) A to spotkanie byloby gdzie? I kiedy? Ja sie dostosuje ale jak w srdku tygodnia to okolo osmej bo ja do siodmej pracuje wiec musze miec czas na dojazd. W sobote jestem "wolna" o okolo piatej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge dojechac do Chicago:)Musimy ustalic najlepszy termin dla nas wszystkich:)ja nie pracuje takze moge sie dostosowac,niedlugo tez bede chyba w Chicago w sprawie mojego paszportu ale niewiem jeszcze dokladnie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, widze ze topik znowu nabral przyspieszenia? Fajnie, ze mozecie sie spotkac.. i chcecie... Dark Elf - dzieki za fotke, ladnie wygladasz, do twarzy Ci w tych krotszych wloskach... Amber - ciekawy ten artykul, ktory podalas.. tez dziekuje.. Akara - witaj, dawno Cie nie bylo... 63 to swietny rocznik.. basta - dziekuje za zdjecie.. ale buzie tak schowalas w cieniu, ze nadal nie wiem jak wygladasz :D figurke masz swietna, jak Ci sie to udaje w Ameryce? Aha, jestes jeszcze krotko.... hihihi... Piwonia - glowa do gory, czas szybko leci. Wyslalas meza gdzies daleko? Witaj naneczko, ciesze sie, ze juz jestes zdrowa... Wroclaw sie zmienil? czesto jezdzisz, to pewnie nie widzisz zmian... JoAska - zdrowka bardzo zycze... mayenka - trzymalem.... pomoglo? bardzo sie niepokoje.... marzenusia - kicia jest przecudna.... no, nie da sie powiedziec... funkia - nie wiem, mam jakias fobie co do ruchu samochodowego w Stanach... ale najlepiej byloby samemu sie przejechac kawalek, to moze by mi przeszlo... wziasc byka za rogi... Aha, dziekuje za zdjecia, cudowne Twoje dzieciaczki (Ty tez....) i ogrod. Czy jest troche pod gorke, czy to moje zludzenie? wow, juz koncze, pappapapappapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, tak wczesnie? A gdzie reszta? Dark Elf, dziekuje za wizyte na moim temacie ze stopki (tak to sie nazywa?). Kliklam na twoja i zobaczylam te dwie panie? Czy to Ty ta w zielonych lisciach? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic fajna ta w zielonych lisciach nie?To jest Wood Elf:) To sa linki z mojej ulubionej gry komp wlasnie czekam na jej edycje grafika jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpadlam na chwilke sie przywitac :) Postaram sie dzisiaj wyslac zdjecia tym wszystkim, ktorzy ich jeszcze nie dostali oraz wyslac jeszcze kilka innych :) Teraz musze uciekac! Trzymajcie sie cieplo! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :). Marzenusia, nie mam zdjeci na sieci, ale moge cos wyslac jesli podasz maila :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyselekcjonowalam zdjecia! :) Wieczorem mozecie oczekiwac sporej przesylki :) Teraz niestety musze uciekac... mam dzisiaj siostrzencow mojego S. w domu, wiec jest wesolo ;) :D Nic, zmykam i do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberangelik :D - co do spotkania to nie wczesniej jak po 17-tym listopada za wyjatkiem 26 listopad do 5 grudzien bo znowu wyjezdzam, tak to mnie odpowiada kazdy jeden dzien :D :D Elfik - nocleg ponownie czy tym razem juz nie ;) ? zmykam do fryzjera tj. mam dopiero na 14:00 ale jeszcze na Marzenki obiecalam na lunch podskoczyc :D to na razie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Amberangellic - wstaje codziennie prawie o 5:20, odkad zaczalem klikac na topiku, dzieki temu mam pol godzinki czasu, a wtedy jest latwiej o polaczenie z netem.. Jesli jade autobusem to musze konczyc o 6:25, a jak samochodem to jeszcze 20 minut... W soboty i niedziele jestem pozniej, ale przede wszystkim rano... Margot - baw sie dobrze... i nie pozwol, zeby Ci na glowe weszly... DaRk Elf - fajna gra... a jest w tej grze Dark Elf? pozdrowienia dla wszystkich.. zeby tylko sie poslalo, dlatego tak malo pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Amberangelic A ja jem platki owsiane i zaraz sobie tez kawe strzele bo leje u nas znowu:) Piwonia- a moge sie wprosic na nocleg znowu?:) Kokus:) jak klikniesz w drugi link to musisz kliknac na characters i races i tam masz Dark Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Elfik sie wybiera do Chicago. Moze tym razem wpadniesz do mnie? Tylko wiesz, ja niepojazdowa jestem. :o Do zobaczenia Piwonia Czesc Kokus 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze powstala sympatyczna tabelka. To i ja do niej wskakuje jesli nie macie nic przeciwko! Milo jest gdzies nalezec nick..............................miejsce...........................rocznik........ile zagranica ************************************************************************************* Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963......czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Basta.............................?............................................?...................3 m-ce Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977........2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria.......1975................5lat Akara........................Amsterdam..........................1980.............1rok10m-cy Basta....................Bradenton, FL............................?........................? Caffee.................Szwecja, Sztokholm....................1977................10 mie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawysylalam sie... Jesli ktos czegos nie dostal, to prosze krzyczec! Juz mam oczoplas od tego wklepywania zdjec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - dostalam pierwszy zwrot, limit Twojej skrzynki zostal przekoczony... Marzeniusia - dzieki za mailiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×