Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witam juz piatek!!! jeszcze tylko 3 godzinki pracy ( ale to sie szybko wytnie hihih) i uciekam;-) jeszcze nie wiem gdzie tak za bardzo hehe mam w planach tyyyle rzeczy, na ktore czasu mi brakuje w tygodniu.. w poniedzialek bedziemy obchodzic druga rocznice slubu, ale pewnie przesuniemy na weekend mam ochote na jakas dobra zupe, czy ktoras/ ktores ;-) z Was ma jakis dobry wyprobowany przepis? Margolcia> no kochana po tych zdjeciach to jak nic bede tancowac na Twoim weselu;-) chyba zlapie za aparat i pojezdze po Charleston i okolicach tez sie pochwale hehe Elf> a zdjecia dla mnie to gdzie? dziekuje za zdjecia wszystkim.. ja jestem fotograf niedigitalny ;-) wiec duzo czasu mija od zrobienia zdjecia do wywolania;-( pozdrowienia dla wszystkich do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - ex partner siostry S. gral w ta gre sam... zostawiajac caly dom na jej glowie. Doszlo do takiego absurdu, ze zrezygnowal z pracy (byl wspolwlascicielem sklepu z akcesoriami komputerowymi), zeby miec wiecej czasu na granie... :O Jednego dnia nawet M. byla bardzo ciezko chora (zapalenie pluc) i nie mogla zajmowac sie dziecmi... On, tymczasem, zeby moc grac, przejechal 40 km, zeby zostawic dzieci pod opieka dziadkow, wrocil, gral do wieczora po czym pojechal spowortem po dzieci... I to byl poczatek konca tego zwiazku... :( kokus - doslalam Ci ostatnia czesc zdjec :) Caffee - ikonomaty mozesz znalez tutaj: http://forum.o2.pl/emotikony.php Ja tez sie pisze na zdjecia :) Oczywiscie odwcdziecze sie swoimi :) Goda - zawsze jak znajdziesz chwilke, to koniecznie wpadaj :) Mayenka - moze jednak ten egzamin nie poszedl Ci tak zle? :) Glowa do gory :) Ja nie lubie hip-hop i nie slucham w ogole... ostatnio natomiast mam znowu faze na Depeche Mode... wygrzebalam stare plyty i teraz po kolei \'zabijam\' wszystkie piosenki ;) :D Akara - kupilam dzisiaj sliwki i tak sie zastanawiam czy zrobic ten Twoj placek czy drozdzowek (nie mam cos reki do drozdzowek :o ) Jay - trzymam Cie za slowo :D A jesli chodzi o zdjecia Charelston to ja prosze... i to prosze o nie bardzo :D I trzymam po cichu kciuki, wiesz za co ❤️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot no to niezle,facet niezle byl wciagniety w ta gre.Moj maz chyba jeszcze nie jest na takim etapie,jak go o cos prosze to robi,zalatwia sprawy,wynosi smieci i robi jeszcze kilka rzeczy o ktorych ja nie mam pojecia(bo faceci lepiej sie na tym znaja) No ale tak mysle jakbysmy mieli dziecko to by chyba spalo bylo karmione itp w pokoju gdzie gramy:PZartuje hihihihihi.Jedyne co stwierdzam to mam mase rzeczy do zrobienia bo za tydzien przyjezdza gosc (ciotka ) w odwiedziny,pewnie zabiore sie za sprzatanie dwa dni przed terminem znajac siebie hihihi Jay wyslalam zdjecie drugi raz:) Akara- dzieki za zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot no to niezle,facet niezle byl wciagniety w ta gre.Moj maz chyba jeszcze nie jest na takim etapie,jak go o cos prosze to robi,zalatwia sprawy,wynosi smieci i robi jeszcze kilka rzeczy o ktorych ja nie mam pojecia(bo faceci lepiej sie na tym znaja) No ale tak mysle jakbysmy mieli dziecko to by chyba spalo bylo karmione itp w pokoju gdzie gramy:PZartuje hihihihihi.Jedyne co stwierdzam to mam mase rzeczy do zrobienia bo za tydzien przyjezdza gosc (ciotka ) w odwiedziny,pewnie zabiore sie za sprzatanie dwa dni przed terminem znajac siebie hihihi Jay wyslalam zdjecie drugi raz:) Akara- dzieki za zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - gra nie byla jedynym powodem rozpadu tego zwiazku... przyczyn bylo wiecej, aczkolwiek na pewno uzaleznienie od tej gry postawilo niejako kropke nad i. Przykre to jest zwlaszcza, ze z tego zwiazku jest dwojka dzieci a ich ojca duzo bardziej interesuje zycie w wirtualnym swiecie niz bycie z nimi. :( Gry sa przeciez dla ludzi... ja sama nie gram, jakos nie przepadam za grami komputerowymi... gram natomiast w szachy, karty, scrabble itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot:) Tak zgadzam sie trzeba rozpoznac ta granice ktora bardzo latwo przekroczyc pomiedzy swiatem rzeczywistym a wirtualnym.My na szczescie jeszce zyjemy w rzeczywistym ale grac bardzo lubimy to nasze wspolne hobby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja droga szkoda ze faceci nie nosza takich gatek. Byloby na co popatrzec na plazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie a moj maz gra w Rome Total War,nie lubie strategicznych bleeeeeeeeee,ale muzyka fajna w tej grze to sobie slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Wlasnie wrocilam z kina, bylam na American Splendor, widzialyscie? Dziwny film i troche przygnebiajacy jak dla mnie. No i co Margot, co upieklas? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Pozno juz . Amberangelic,Dark Elf wielkie dzieki za zdjecia,az milo popatrzec takie z was ladne dziewczeta. Mayenka nie dostalam jeszcze zadnych zdjec od ciebie:-( Margot znalazlam blad i wyslalm zdjecia ponownie ,a ja dostane Twoje? Jaguska K-11 o was tez pamietalam . Jesli kogos pominelam wybaczcie ,ale nie znam jeszcz wszystkich ,kto sie upomni napewno wysle Do zobaczenia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nowe oblicze ponizej. Jutro bedzie kolor. :D www.frankwayne.com/images/20041023T040959Z.jpg www.frankwayne.com/images/20041023T041225Z.jpg www.frankwayne.com/images/20041023T041257Z.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenosze sciagawke: ************************************************************************************* Amberangelic...............Okolice Chicago, IL..............1974..................8 Piwonia.......................Okolice Chicago, IL................1977.................11 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL......... ......1984.................1,6 Mayenka......................Toronto, Can.........................1981.................1,3 Kokuś.........................Tarnobrzeg, PL.......................1963......czas wakacji Jay.............................Charleston, SC........................1975.................2 Margot.........................Francja..................................1980.................2 Funkia........................okolice Chicago, IL...............1970..................15 Dark Elf........................Springfield,IL....................1977........2 lata z hakiem JoAska........................Francja.............................1979...............pol roku Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria.......1975................5lat Akara........................Amsterdam..........................1980.............1rok10m-cy Basta....................Bradenton, FL............................?...................3 m-c Caffee.................Szwecja, Sztokholm....................1977................10 mie K-11.................................* Kanada *....................1969...............14 lat... Goda..............................Litwa................................1960.........od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi sie to czarno-biale zdjecie. Hmm kolor chyba burgundy albo jakis jasny braz. Nie wiem jeszcze. Zdecyduje jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........................miejsce...........................rocznik........ile zagranica ************************************************************************************* Goda.........................Litwa................................1960..........od urodzenia Kokuś........................Tarnobrzeg, PL.................1963......czas wakacji K-11...........................* Kanada *........................1969...............14 lat Funkia........................okolice Chicago, IL...........1970..................15 Amberangelic..............okolice Chicago, IL...........1974..................8 Jay.............................Charleston, SC...................1975.................2 Naneczka .........Niemcy, Monachium, Bawaria....1975................5lat Piwonia.....................Okolice Chicago, IL.............1977.................11 Caffee.................Szwecja, Sztokholm..................1977................10 m-ce Dark Elf........................Springfield,IL....................1977........2 lata z hakiem JoAska........................Francja..............................1979...............pol roku Akara........................Amsterdam...........................1980............1rok10m-cy Margot.........................Francja..............................1980.................2 Mayenka......................Toronto, Can.....................1981.................1,3 Marzenusia..................Okolice Chicago, IL...........1984.................1,6 Basta....................Bradenton, FL............................?...................3 m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia, nie dramatyzuj!!! Wygladasz sympatycznie! Moze do czarnobialych trzeba jakos inaczej ustawiac swiatlo. A co sie przejmujesz? Ty i kiciuœ to dobrana para. O kolorze napisalam ci na \"chce schudnac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.. ja tylko na chwile, musze wykorzystac dobra pogode i posprzatac na ogrodzie, przygotowac do zaorania dwa kawalki, na ktorych sie uprawia warzywa... Bo znowu bedzie tak, ze znajomy rolnik zakonserwuje plug, kon stojacy w stajni dwa tygodnie bez pracy nie chcial sam ladnie chodzic z plugiem i w efekcie ja oralem :D!!! a sasiad prowadzil konia za wedzidlo (przy pysku). Nie chce uprawiac ogrodu ciagnikiem, bo potem koncowki sa ujezdzone jak boisko... Zdjecia otrzymalem od Akary i Basty, dziekuje bardzo, bardzo.. Teraz juz wiem jak wygladacie. Ladne dziewczyny jestescie.. Marzenusia, Ciebie tez widzialem, fajnie wygladasz.. Margot, ale slicznie tam u Ciebie, na emeryturze przeprowadze sie do Prowansji... mayenka - w zyciu bym w czyms takim nie wyszedl na plaze.... Chociaz z drugiej strony w tych amerykanskich gatkach na plazy i basenie tez dziwnie sie czulem... Co do egzaminu to mi strasznie przykro, dobrze chociaz, ze mozesz z tego wyciagnac jakies pozytywne wnioski dla siebie. Jak mowia: nie ma tego zlego co byna dobre nie wyszlo... Jay - ja mam to samo ze zdjeciami.. Goda - zagladaj czasem,w miare mozliwosci.. Caffee - to cieplo na weekend to idzie od mojej strony ;) DaRk Elf - skoro zdradzasz swoje tajemnice niektore to ja tez sie przyznam, ze pod innym nickiem wyzalalem sie ze swoich klopotow, moze nawet mi doradzalas? ale ja poslucham a i tak zrobie swoje co sobie wymyslilem... A co do wrozki to Twoje oczy sa niesamowite... A gdzie nasza kochana Bagatelka? czas by zajrzec, co tu topikowa rodzinka wyrabia.... a wszystkich pozdrawiam serdecznie, nawet sloneczko w tym momencie sie pokazalo, co dobrze wrozy na dalsza czesc dnia - czego i wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszytkim!!!! Basta ja juz dawno sie upominalam o zdjecia od Ciebie i nic nie dostalam :O Akara witaj!! Milo Cie wreszcie poznac bo wiem, ze bywalas na topiku za jego poczatkow :) I widzialam Cie na zdjeciach Margolci ale prosze o wiecej :) Goda i Caffee 🖐️ witajcie!! Ja tez poprosze o zdjecia i na pewno sie odwdziecze :D K-11 ja Cie bardzo zaluje z powodu tego sniegu. Trzymaj sie cieplutko!! :) Jay ja tez prosze o zdjecia twych okolic :) Moge sie odwdzieczyc :D swymi okolicami, tez sa podobne do tych Margolci :) Piwonia uchachana juz bo maz wrocil?? Jak mu sie podoba metamorfoza zony? :D Marzenusia fajna fryzurka :) Kokus zdjecia sa calkiem calkiem :D ale swego Misia nie puscilabym tak na plaze :) A w zeszlym roku ja widzialam cala serie zdjec podobnych strojow dla kobiet :P Milej pracy w ogrodku :) Dobra, spadam bo jedziemy kupic zaslony :) Milego weekendziku wszytkim!!!! :D :D :D papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Ale dzis szaro-buro :-(, oby tylko sie nie rozpadalo, bo lece wyprowadzic \'mojego\' psa (wyprowadzam cudzego psiaka za kieszonkowe ;)). Jo Aska, a gdzie dokladnie we Francji mieszkasz? (wiem, wiem, pewnie juz to tu pisalas, ale przekopanie sie przez te wszystkie strony przerasta moje mozliwosci :D). Przesle Ci cos po weekendzie pewnie, bo teraz musze leciec, a potem nie wiem kiedy usiade do komputera. 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ U nas dzisiaj pieknie swieci sloneczko! :D Zaraz wybywamy wie na jakis dluzszy spacer :D Akara - upieklam jednak drozdzowke :D S. uwielbia drozdzowke, chcial drozdzowke i ma drozdzowke... jest troche spalona od spodu - wyjatkowo nie mam reki do tego ciasta :o ale generalnie jest zjadalna a nawet powiedzialabym dobra... oczywiscie po odkrojeniu czarnych czesci :D Basta - dziekuje za zdjecia :) Zaraz wysle Ci swoje :) Marzeniusa - mi rowniez podoba sie to czarno-biale zdjecia :) kokus - gdzie mozna zamowic takie gatki? ;) Mam problem z prezentem na Gwiazdke dla mojego S. Moze takie piekne majteczki mu sprawie ;) :D:D:D JoAska - a jak zdrowko? :) Juz lepiej? :) Ja tez zmykam :D Zycze wszystkim milej soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×