Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witam.....nie bylo mnie znowu tutaj przez wieki. z najnowszych wiadomosci z mojego zycia..to jestem juz oficjalnie zareczona! :) troche to dlugo trwalo bo od wrzesnia mialam wybrac pierscionek i mialam kilka opcji...i dopiero 2 tygodnie temu powiedzialam Nickowi,ktory mi sie najbardziej podoba. troche mnie nabajerowal zebysmy wybrali sie nad jezioro na spacer,a ja tego dnia chcialam jezdzic na nartach wiec nie za bardzo chcialam sie zgodzic. zaskoczyl mnie totalnie...az na odpowiedz musial czekac kilka sekund bo sie tylko usmiechalam, i usmiechalam do niego,az w koncu powiedzialam tak.powiedzil mi,z e4sie bardzo denerwowal,chco wiedzial,ze powiem tak! :) w Minnesocie,Lutsen...w ciagu 24 godzin spadlo prawie pol metra sniegu i jest 3F, czyli -16C. brrrrr....zakopalam samochod w sniegu...tylko 2 razy, w ciagu 2 dni. no coz.....takie tu sa zimy i jak na razie za bardzo nie narzekam bo drzewa i gory wygladaja pieknie. zaraz postaram sie doczytac co tam u was sie dzieje....pozdrawiam..izza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay nie ma sprawy. Jak bede umiala to pomoge. ;) Esja ja tez chce foty! marzena@frankwayne.com Izza a wiec gratulacje zareczyn! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej !!! ja tez dostalam fotki !!Dzieki, Esja, Squirley ale fajne babki jestescie ! tez sie bede musiala zrewanzowac, niestety pozniej bo jestem na komputerze syna a on nie ma moich zdjec. Na razie.... zmykam na mecz hokejowy....pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nic nie dostalam :( Uciekam spac bo tak mi kazano :) Mam duzo spac i sie nie stresowac a jutro ide na badania. Poczulam sie staro bo zawsze wydawalo mi sie ze sercowcy to ludzie po 60-tce ;) Dodam jeszcze ze Malenstwo juz nie tylko chodzi, ale biega! Ale mamy ubaw. Starszak lubi go prowadzac po domu z predkoscia swiatla i wyglada to tak ze ciagnie biedaka za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna bezsenna noc...ucho,szlag mnie trafi,kolejny raz musze isc do lekarza,i kolejny raz zasugeruje leczenie( i sie lekarz wkurzy)Mam prosbe ,czy ktos moze przeslac moje zdjecia Funkii,mam problem z dostarczeniem maili dla Niej,z gory dzieki. Squirley-WOW!!! dzieki za fotki:))))) juz tam poslalam swoje serdecznie gratuluje wszystkim zareczonym i poslubionym i ....bo ja lubie jak ludzie sa szczesliwi:) Ja tam jestem singielek,i mi z tym dobrze,jedynie rodzina nadaje dziwne teksty o staropanienstwie,a niech gadaja:P A Islandczycy nie sa w moim typie:P o! to tyle...na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funkia: hej slonko! sorki, ze nie dostalas moich zdjec, ale po prostu nie mialam twojego maila. Chyba do nie dawna nie mialas go podanego w twoim \"profilu\" bo jak zaczelam tu z wami gadac to sobie od razu stworzylam ksiazke adresowa z wszystkimi dostepnymi adresami. A jezeli jednak mialas, a ja nie zauwazylam to strasznie przepraszam. Wysle ci zdjecia jutro bo teraz mamy kabel podlaczony do laptopa mojego T a on wlasnie pracuje nad jakims waznym projektem... Jeszcze raz sorki... Aha, nowsze zdjecia za chwile wysle. Te byly robione w czasie Tnahksgiving. Postaram sie w ciagu nastepnych kilku dni jeszcze cos pstryknac. Od lata nie mialam ani czasu ani okazji na zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia juz sie poprawilam ,wyslalam pare swoich fotek ,zeby dopelnic obrazu to dodaj do tego co widzisz jakies 182cm i to jestem ja hi hi:) jejku jaka cisza w tym domu...wszyscy spia,tylko ja buszuje po necie,ale mi sie ziewaaaaa:) tylko nie oplaca sie zasnac bo o 7.30 pobudka ,moja poranna zmiana z Bennym,dzis fizykoterapia i godzinka w Ungmannafelag(pracownicy Ung.od sierpnia probuja zgadnac skad jestem....nikt na Polske jeszcze nie wpadl,jeden gosc to probowal nawet do mnie zagadac po szwedzku:P )Niestety moj obcy akcent w islandzkim mnie zdradza,niedawno mi jeden Islanczyk powiedzial ,ze moj akcent jest finski....litosci...(polka po islandzku z finskim akcentem) *****************************************:)**************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja bardzo ladna babeczka z Ciebie! Dzieki za zdjecia! :) :D :) :D Squirley Tobie wlasnie odpisalam na maila. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziekuje za wszystkie fotki:) Teraz wiem jak wyglada wiekszosc z Was, i vice versa:)Dzieki za komplementy,tak szczerze ,to tu sie naslucham ich co niemiara,az sie cieplo na sercu robi. Marzeniusia -ja w maju przyszlego roku skoncze 25 lat,coraz blizej do 30stki.... Squirley-w krotkich wloskach jest Ci rowniez bardzo twarzowo,ja aktualnie zapuszczam po 2ch latach noszenia krotkich,i teraz malo kto mnie rozpoznaje ,jak mnie dluzszy czas nie widzial,tak sie ludzie przyzwyczaili:P A teraz zmykam ,bo praca czeka! ...a ucho jak bolalo tak boli;( ************************** ****************************** *************************** *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejha wszystkim!!!! Ale gadu-gadujecie :) Esja milo ze sie zadomowilas :) Ja tez poprosze o zdjecia. Odwdziecze sie jeszcze przeed wylotem :) Squirlej babeczka z Ciebie, ojoj :) Dziekuje za zdjecia. Funkia, Squirlej wasze wiewiory sa swietne. Tez bym chciala miec jakies zwierzatko dziko-balkonowe ale Gremlins na pewno by przestraszyl i wypedzil. Gremlins => czytaj pies nowych sasiadow, jest maly, kudlaty, ma wielkie oczy i pysk dokladnie jak Gremlins Margolcia [czesc Kokus 🖐️ Piwonia 🖐️ K-11 🖐️ Jay 🖐️ Izza 🖐️ - GRATULUJE!!!! Marzenusia 🖐️ I wszytkim czytujacym 🖐️ :) A ja wpadlam w iscie przedswiateczna atmosfere. Los tak chce, ze w ostatnich dniach znajduje pelno swiateczno-zimowych drobiazgow na prezenty Znosze to do domu i nie wiem jak sie zabiore w te 20 kg do samolotu :) Chyba juz dzis zaczne sie pakowac. Najpierw prezenty a pozniej wepcham troche ubran :) No nic, spadam :) Milego dzionka!! Papaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...widze,ze tu macie pelno nowych znajomych...nie ma juz miejca dla mnie!😡chyba do aws niepasuje............znikam................jestem zazdrosna!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kittykat> co Ty opowiadasz??? masz zly dzien? trzeba lekko potrzasnac? nie gadaj glupot, jestes tu tak samo mile widziana jak kazdy inny czlowieczek, ktory tu przychodzi Esja> 182 wzrostu? no kobieto, Ty to mozesz tace z drinkami stawiac na mojej glowie hihhi uciekam, wstalam wczesniej, aby zalatwic kilka spraw jeszcze, bo kilkadziesiat spraw, to bede zalatwiac po poludniu brrrr pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazias wszystkim za zdjecia!!! kittykat: sluchaj, probowalam juz do ciebie wyslac chyba z 5 maili z roznymi rzeczami i ciagle do mnie wracaja. czy mozesz mi podac dobry e-mail? nie wiem co jest nie tak. jay: czekam jeszcze na twoje foty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwoniaaaaa!!! jak chce zebys mi zrobila sesje zdjeciowa!!! rany ale ty masz kobieto talent... swietnie wyszlas na wych wszystkich zdjeciach... kurcze... czemu ja mieszkam tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja:) serdecznie dziekuje za wszystkie foty ,ktore dostalam,co rusz sa jakies nowe:) :)powiem szczerze ,ze takiego najazdu moja skrzynka dawno nie przezywala. Squirley-nie jestem modelka,na litosc boska,do typowej modelki to mi brakuje ok 25 kg w dol(waze 75 kg przy 182 cm),wiec raczej kawal ze mnie baby ,niz eterycznej i zwiewnej modelki hi hi hi.Ale moge sie przyznac bez bicia ,ze juz jedna sesje zdjeciowa mam za soba,to bylo tutaj ,rok temu,z lapanki na ulicy.Milo wspominam ,ale sie w tym nie widze kompletnie,wole robic sobie foty sama.A co do wzrostu to odziedziczylam po tatusiu,mama i siostry raczej poza 170 nie wyszly. jeszcze sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany.... siedze i poprawiam testy moich dwoch szefowych... kurs Intro to Business... sztuk 85 zgon... a ze jestem w tej chwili jedyna asystentka w office musze dodatkowo odbierac telefony, zapisywac ludzi na zajecia i udzielac informacji... ufff. ale ukrop... ale po pracy robie sobie maly wypad na zakupy. znalazlam swietna torebke w Ross. Jest sliczna i... wsciekle zielona... hihihi... a co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Nie bylo mnie wczoraj maz sobie zrobil sick day i gralismy caly dzien(uzaleznienie i to powazne) Squirley masz racje Piwonia to artystka,nawet sie sobie zaczelam podsobac na zdjeciach przez nia zrobionych:)Zielony kolor,fajnie:)Ja ostanio mam swira na punkcie kolorowych rzeczy,ostanio sobie kupilam sweter kilkukolorowy z szalikiem hihi.Dzieki za zdjecia,ladnie Ci w dlugich wlosach:) Piwonia- napisalam Ci emaila i dzieki za zdjecia:)Niewiem Kiedy Cie odwiedze,pewnie jak bede miala kase czyli po swietach hihihi Link dziala tylko czasami ta strona jest very busy bo tam czat maja itp sprobuj kliknac dwa razy Funkja -dzieki za zdjecia ale ta wiewiora spaslak ale sie usmaialam hihi ,a dzieciaczki oczywiscie sama slodycz:) Kitty no co Ty jaka zazdrosc?Jak tam poszukiwania pracy?Tak wogole to moze wyslalabys jakies swoje zdjecia i zdjecia swoich okolic?Ja sie odwdziecze tym samym:) Jay zazdroszce ze jedziesz do Polski ja wlasnie sie dowiedzialam ze na paszport bede czekac 6 miesiecy ,nic tylko sie pociac hihihi.Siostra juz mi powiedziala ze mnie zamorduje jak juz przyjade bo obiecalam przyjechac po roku,ale co ja zrobie ze niektore sparwy urzedowe sie tak ciagna? Kokus:) Marzenka:) Margot:) Pozdrawiam wszystkie nowe osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja: kuruj sie dziwecze, bo swieta tuz tuz!! moj misiek tez kokasluje wiec szpikuje go rutinoscorbinem, kotry przyslala moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...spac nie moge strasznie jestem rozbita jakos,to chyba z goraczki ,mialam jechac na lćknavakt(emergency),ale wole nie siadac za kolkiem,moze juto rano pojade. Poslalam troche szalonych fotek,rozczochranych itp ,i na tym sie limit wyczerpal,wiecej juz nie mam:(Moze dorobie pare nowych jak mi sie polepszy. a na razie mam pytanko,z ktorych czesci Polski pochodzicie?gdzie sa wasze rodzinne miejscowosci?bo ja jestem z Pinczowa(niedaleko Kielc) **********************************:)********************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja... oczywiscie chcialam napisac \"dziewcze\" a nie jakos tak jak tam wyszlo... Sorki Esja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja Ja tez jestem z kolo Kielc mala miejscowosc kolo Starachowic:) Moge tez prosic o zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja: hihihihi... nieladnie sie smiac... ja juz pisalam wiele razy ze mam dysleksje klawiaturowa!!! :))))) oczywiscie mialo byc pokaslywal... elfik: wyslij tez do mnie jakies zdjecia, plizz!!! jak masz jakies z waszych spotkan to bardzo prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squrley chcesz miec zawalona skrzynke ?no dobra zaraz z wysle najpierw jednak ide troche posprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, esja, ja jestem z Rzeszowa. Jest tu tez chyba silna reprezentacja z okolic Wrocka. Slyszalam, ze sie tam beda spotykac w czasie swiat... szczesciary... A ty jedziesz do kraju na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wasz zdychajacy kokuś sie klania.. ide zrobic sobie wieczorna kawe, to moze odzyje... jestem totalnie niewyspany od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik: oczywiscie, ze chce miec zawalona skrzynke!! uwielbiam dostawac zdjecia!! a ty chcesz byc na mojej stronce? jezeli tak to powiedz ktore zdjecie tam zamiescic. Esja: a ty chcesz byc w inernecie? ale was kusze, co?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×