Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witamy pana kokusia!! jak leci? czemu taki zmeczony? aaa... jak tam z tymi drzewami do scinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pana kokusia? ciekawe, kiedy mi zaczniesz \"dziadku\" mowic, Squirley... Chyba cisnienie jest takie niskie, czy jak.. a poza tym zaczalem dopiero drzemke przed TV, gdy przyszla sasiadka i musialem sie obudzic.. Dzieki temu mam wolnego kompa bo plotkuja z zona.. dzieki za fotki, wiewiory sa swietne, Ty jestes sliczna, a zima oszalamiajaca biorac pod uwage miejsce.. DaRk Elf - jak wysylasz fotki to pamietaj o mnie.. Esja - ja klikam z Tarnobrzega.. wracaj do zdrowia... dzieki za fotki kittykat - tu jest miejsca dosc, wystarczy dla wszystkich.. Jay - 🖐️ JoAska - te prezenty to w paczke i na poczte, nie masz wyjscia... Marzenusia - 🌼 Funkia - bardzo fajne zdjecie to ze sklepu. Wnuk brata mojej zony jest chyba w podobnym wieku, dostajemy od jego babci krotkie filmiki robione cyfrowka.. Babcia jest bardzo przejeta raz wnukiem a dwa nowym aparatem.. k-11 - ale dawno Cie nie bylo.. 🌼 nie przymarzaj nigdzie wiecej bo do wiosny gdzies zostaniesz.. izza - gratuluje zareczyn.. no i sniegu.. panarea - hej.. Piwonia - 🌼 na razie pappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - sprawdz poczte.. Squirley montuje stronke z naszymi fotkami - bywalcow topiku, z tym ze trzeba samemu sie zadeklarowac i wyrazic zgode (poslac wybrana fotke) - czytaj troche wpisow wyzej.. kitty kat - Twoja skrzynka jest delivery... a chcialem Ci cos poslac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley te co wyslalam to w miare jeszce wyszlam takze mozesz zamiescic:) Kittykat- wyslalam Ci zdjecia ale masz zapelniana skrzynke :( Kokus zdjecia wyslalam stare tzn takie co dziewczyny jeszce nie widzialy ze slubu i ze spotkania itp:) Ejsa -dzieki za zdjecia prosze o wiecej Kurcze sprzatam i sprzatam i rezultatu nie widac zawsze sie dziwilam jak ciotka mojego meza to robi ze ma 4 psy i zawsze czysciutko w domu i jeszce pracuje,teraz juz wiem:spytalam sie meza i powiedzial ze zatrudnia sprzataczke heeee ja mam 2 psy i sobie rady dac nie moge,boze a moze ja taka niezorganizowana jestem? No nic ide cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaRk Elf - rozumiem, ok... usiluje poslac fotke z wiewiorka, ale jest duzy opor na polaczeniu - dobrze, ze kafeteria mi sie otwiera i moge sie wpisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale mam problemy z kafeteria.... ciagle mi sie pojawia wiadomosc, ze cos naprawiaja... oj... zaraz zamieszcze adres stronki w mojej stopce oraz zdjecie elfika w internecie. Elfik: ktore chcesz? to co napisalac, ze zapuszczasz wlosy, czy to czarno biale co zrobila ci piwonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale mam problemy z kafeteria.... ciagle mi sie pojawia wiadomosc, ze cos naprawiaja... oj... zaraz zamieszcze adres stronki w mojej stopce oraz zdjecie elfika w internecie. Elfik: ktore chcesz? to co napisalac, ze zapuszczasz wlosy, czy to czarno biale co zrobila ci piwonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Siedze sobie we wlasnym panienskim pokoju w Polsce :-). Dzieki wszystkim za zdjecia, zwiewiorczala mi skrzynka emailowa, hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Squirlej juz zakonserwowali :P kafeterie i dziala :) Dostalam Twoje zdjecia ale nie moge ich na tym kompie otworzyc bo bym je do rana ogladala, takie ma ten laptop tempo. Jutro jak Miska nie bedzie z drugiego kompa poogladam :) i podesle swoje :D Elfik 🖐️ dawno Cie nie bylo!! Nie wiedzialam ze jestes ze Starachowic. Mam rodzine pod Kielcami, dokladnie w Skarzysku :) Esja od Ciebie jeszcze zdjatek nie dostalam :) Kokus kawa pomogla? Ech te sasiadki. Ja dzwonilam dzis do kuzynki i pogadalam ze szwagrem tylko. Powiedzial, ze mu zona wyszla na chwile godzine temu do sasiadki na gore :P Z pakowaniem chyba jakos sobie poradze :) Czy to prawda, ze zapowiadaja prawdziwa zime ze sniegiem na swieta? Akara 🖐️ gdzies ty sie nam podziala? :) Az w Polsce? :D Jak Ci zazdroszcze tego pokoju. Ja juz licze dni :D Papaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, juz troszke zdjec powklejalam... szkoda, ze wiecej osob nie chce sie opublikowac... akara i JoAska, a wy nie chcialybyscie umiescic swoich zdjec w internecie? miejsca jest pod dostatkiem!! hihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Esja: dopisz sie ile juz tu jestes i ktory rocznik ************************************************************* AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7.7 AKARA Amsterdam 1980 10m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-c CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10.m-ce DARK ELF Springfield,IL 1977 2 ESJA Islandia EWULEK Schaumburg,IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25.m-ce JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol.roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville,SC 1969 4 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 l PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od.09.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley te co zrobila Piwonia sa najladniejsze,tego z zapuszanymi wlosami nie bo wlosy w trakcie zapusczania zle wygladaja:) Joaska -w Skarzysku?Moj ojczym tez ma rodzine w Skarzysku:)Ale swiat maly:) Akara:) Opowiadaj jak tam w Polsce,kiedy zamierzasz wrocic do Amsterdamu? Kokus dzieki za wiewiore:)Fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik: zartujesz? swietnie wygladasz zarowno z dlugimi jak i z krotszymi!! Zreszta wejdz na ta strone. Na stronie ze zwierzakami umiescilam twoje zjecie twoim psiuniem. Ja niestety jeszcze nie moge sie tam umiescic bo nie mam na razie zwierzakow. Ale myslimy o kocie po swietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squrley widzialam stronke fajna:)tylko malo osob jak na razie.To zdjecie z pieskiem fajne (jeszcze przed obcieciem wlosow). Wez sobie kotka,zwierzaki sa swietne chociaz czasami klopotliwe:) Musze poszukac jeszcze jakiegos zdjecia z moim drugim psem Tasha to Ci wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik: no wlasnie... szkoda ze nasze laseczki takie niesmiale... przeciez nikt i tak tam by nie zagladal oprocz nas... ale coz, trzeba uszanowac ich wole i potrzebe prywatnosci. a gdzie jest jay??? Jay staruszko!! jak sie masz??? odsypiasz egzaminy?? nadal czekam na zdjecia od ciebie!!! wiem wprawdzie jak wygladasz... nie powiem skad... hihihi... ale chcialabym zobaczyc jakies nowe foty. Kiedy ty to masz wyjezdzac? Szesnastego? A ja dzis sobie uswiadomilam, ze jestem w kropce: za tydzien jade do Waszyngtonu (stanu na pn zach, nie DC) gdzie nalezy sie spodziewac okrutnej zimy i nie mam zadnej odpowiedniej kurtki!! Moja krotka kurteczka puchowa LLBean jest ok na klimat Poludniowej Karoliny, ale tam na polnocy w sniegu chyba mi tylek by odpadl z zimna! Po pracy pojechalam do Ross (kupilam ta zielona torebke mniam mniam...) i TJ Maxx i nie moge nic ciekawego znalezc!!! Kilka miesiecy temu jak szukalam lekkiej kutki w TJ Maxx mieli rakie odlotowe plaszcze puchate do kolan ESPRIT. Teraz jeszcze kilka maja ALE NIE W MOIM ROZMIARZE!!! Przymierzylam M, ale wisi na mnie jak worek!! Ale jestem na siebie wsciekla, ze nie kupilam wtedy tego plaszcza... A kurcze mialam takie przeczycie w glebi zoladka, ze by mi sie przydal... choroba... teraz sobie pluje w brode.... aha, bo oczywiscie moglabym kupic cos w zwyklym sklepie ale zabulilabym ponad $100. a ten plaszcz kosztowal zaledwie $50... Choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiazuje sobie wlasnie swiateczny quiz, juz chyba z 10 raz podchodze, hihihih: http://www.carols.org.uk/1001x.htm Do A\'damu wracam 28go, kurcze, jesli sie nie myle to dokladnie 2 lata temu od tej daty przeprowadzilam sie do Holandii, wiec mozecie uaktualnic tabelke :). squirley, co masz na mysli przez umieszczenie zdjec w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - o fajnie, ze podobaja Ci sie zdiecia jakie Ci goscinnie zrobilam :) zapraszam do siebie na jakas konkretna sesje tym razem :D tylko ciiiiii bo jak Marzenka uslyszy to mi da kopa, bo ona tez czeka w kolejce ;) alez u nas zimno, slonce swiecilo dzisiaj ladnie ale mrozisko bylo niemilosierne, nie dalo sie pracowac pod golym niebem a dzisiaj musialam prawie, ze caly dzien i niedawno wrocilam :) czekam na meza co by sie do niego przytulic, niech mnie grzeje :D :D akara - milo Cie widziec, opowiadaj co nowego :) nie moglas sie wybac do kraju jak ja tam bylam, kurde ? ;) buziaczki wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nowego? Wybieram sie na wielka impreze hoteli Sheraton i Hilton (co roku maja dla pracownikow impreze tematyczna w tym okresie, a moja kolezanka tam pracuje, wiec ide jako osoba towarzyszaca), w tym roku tematem jest zima, mam zamiar tak sie ubrac: Krotka srebrna sukienka na ramiaczkach, z tylu dopiete malutkie, biale skrzydelka anielskie, do tego biale rajstopy, na nich srebrne kabaretki + srebrne buty; na wejscie biale bolerko z pluszu. Na glowie bialo-szara peruka, twarz zamrozona makijazem: biale rzesy i brwi, powieki bialo-srebrno-lodowo-blekitne, polyskliwy podklad na calym ciele, zmasowany na twarzy ;), przy oku zamarznieta diamentowa lza, usta niebieskawo-srebrne. Bizuterie juz sobie zaczelam robic: na szyji trojwymiarowy, zamarzniety platek sniegu-gwiazdka na zylce (przerobiona ozdoba choinkowa), na rece bransoletka z plastykowych kostek lodu, do tego takie same kolczyki i moze tez bransoletka na kostce (mam caly sznur tych kosteczek, tez ozdoba choinkowa, sliczne sa). Co sadzicie? Uwielbiam takie przebieranki :D. Mam tez juz projekt dla kolezanki, bo wyrabiam za wizazystke :D. Na pewno bedzie wygladac inaczej niz ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym moze juz w marcu bede miala swietna prace, ale o tym pozniej, jak juz bede wiedziala napewno :) (powiem tylko, ze propozycja spadla mi z nieba, bo jeszcze nawet nie zaczelam szukac :)), trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara: odlotowo brzmi!! ja tez uwielbiam przebieranki!! a potem to wiesz... foty... hihihih...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, pewnie, obfotografuje nas obie (siebie i kolezanke) przed i po :D. Dla niej planuje duzo srebra na twarzy (byc moze nawet elementy face-painting), dluga posrebrzana suknie i perelki + zamrozone zoledzie we wlosach. Mam sztuczny snieg, spryskalabym jej wlosy, ale boje sie jaki to moze miec wplyw na strukture wlosa i chyba nie zaryzykuje, bo ona wlosy dlugie ma. Zdjecie co prawda nie odda w pelni obrazu, ale i tak poprosze o krytyczne oceny :). Widzialam swietny zetsaw do \'zamrozenia\' twarzy (zel i rozne pylki), ale kurcze strasznie droge to bylo, wiec bede musiala uzyc tanszych srodkow, juz i tak wypozyczenie niektorych czesci garderoby (sukienke na szczescie mam za daro) i kupno peruki troche mnie wyniesie :0. Dzis szukalam srebrnych kabaretek, ale nic z tego, moze w Toruniu uda mi sie cos znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia - no tego sie najbardziej boje i obawiam ;) buhahahahahaha kurde maz mnie gdzies wlasnie wyciaga, a mnie sie tak nie chce ruszac juz z domu ;)...nic lece !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley-fajna ta stronka,nie powiem ,a najbardziej podoba mi sie opcja linki...ze wzgledu na lokalny patriotyzm.O wlasnie niech mnie ktos dopisze do tej tabelki ,bo bladego pojecia nie mam jak to zrobic(Esja.is -Reykjavik,Islandia-roczn.1980, 4 lata.)z gory dzieki.Wlasnie wyczailam ,ze jak skoncze szkole ok. 2007 to dostane obywatelstwo,ale numer:)I wiesz mozesz tam umiescic moje foto,tylko niewiem ktore,jakies tam wybierz ,na ktorym jestem podobna do ludzi(np jpg.00138). Ucho boli juz jakby mniej,wlasnie zasiadlam do pianina i postukalam troche ,ale nie za duzo ,bo by mnie sasiedzi zlinczowali za pozna pore.Jutro ciezki dzien.Pa wszystkim i dzieki za wiewiory:)))buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka: AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7.7 AKARA Amsterdam 1980 2 lata BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-c CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10.m-ce DARK ELF Springfield,IL 1977 2 ESJA.is Reykjavik,Islandia 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg,IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25.m-ce JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol.roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville,SC 1969 4 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 l PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od.09.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> no nie odsypiam, usiluje sie pakowac;-) caly dzien spedzialm w rozjazdach, zarelku, mielismy dzis wieczorem ESL party jeszcze w zyciu chyba sie tak nie obzarlam, caly kulinarny swiat zawital, od sushi poczawszy ( Shigeko robi dla mnei wegetarianska wersje ;-) skonczywszy na enpanadas mniam mniam a teraz wlasnie sciagnelam walize ze strychu i tak na oko wrzucilam tlyko prezenty, cala waliza pelna, muslam usiac na niej, J zostal wlasnie wyslany do sklepu po space bags, bo bez tego ani rusz... kokus> dostalam dzis wyniki resztki egzaminow;-) nie musze dodawac co dostalam, bo jak Ty trzymasz kciuki, to mi wszystko wychodzi akara> szczesciaro masz swoj pokoj wciaz? mnei sluchy doszly,z e w moim pokoju rodzice zrobili sobie sypialnie;-) ciekawe gdzie ja bede spac, pewnie w pokoju goscinnym? hihihihi Esja> dziekuje za zdjecia Funkia> ta wiewiora, ktora poslalas, to moze ona w ciazy? hehe bo jeszcze takiego grubasa nie widzialam Piwonia> dziekuje za pocieszenie oczu, piekne hmm wiem,z e pominelam mnostwo ludzi, ale pozdorwienia dla wszystkich i jeszcze zajrze do was dzisiaj i jutro rano, a potem to juz nie wiem kiedy zajrze hihihi, pewnie zaraz jak wyladuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay: no mam nadzieje, ze te space bags pomoga... Jezu ale sie tu zimno zrobilo!! masakra... ja jestem teraz jak rozpuszczony bachorek i zupelnie odwyklam od zimy... a tu od wczoraj nalazl nad nas jakis arktyczny front i sie no stop trzese... No bo oczywiscie nadal chodze w cienkich spodniach typu khaki zamiast w cieplych dzinsach... a moje poszukiwania dlugiej kurtki nadal bez sukcesu. bylam w jeszcze jednym TJ Maxx i w Marshalls i w Old Navy i zero. Ja chyba skiciam z zimna na tym wyjezdzie... Jay, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> u nas sandalki sie skonczyly;-) zimnawo w ciagu dnai, ale nie na trzesace sie zeby hiih, za to po 8 jak wychodzilam z pracy zatrzeslam zabkami pomimo mojego polara.. tez sie rozpuscilam jak dziadowki bicz jesli chodzi o zimno, pewnie w czwartek beda mnie zbierac z plyty lotniska hihihih bo zamarzne;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×