Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Marzenka juz sobie zakodowalam:))...troche zaluje ze ja bombek nie kupilam ale mam ich tyle a choinka nie jest duza wiec nie byloby gdzie tego wieszac:)) fajnie ze sie Frankowi tez podoba:)) a ja zapalilam 5 swieczek i zapach jest sliczny:))) D9 witaj:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ty zapalilas piec swiczek, a ja jedna. Ale pojde Twoim przykladem i tez zapale wiecej. Jakie wolisz: te owocowe, czy te morskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia ja narazie te owocowe pale bo jakos tak strasznie mi pasuja....nie wiem bardziej mi tak swiatecznie pachna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz bede zmykac bo jeszcze chce Jurkowi zrobic jakies jedzonko bo jedzie w trase a pozniej sama ide spac.... Marzenka jutro moze uda nam sie poplotkowac troche:)) spij dobrze pa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja, Ewulek ja tez singielek..i tez faceci sie mnie boja....ale mnie akurat tak dobrze, no bo lubie byc wolna moze kiedys sie to zmieni, moze nie nadszedl jeszcze moj czas. Esja, to wspanialy gest matki Benia..ale kobieta sie na Tobie poznala i wie ze warto zainwestowac w Twoje zdolnosci. Marzenusia..kusisz mnie tymi zdjeciami, mnie tez sie zachcialo fotografowania. Moze zrobie pare... Ale mialam u fryzjera, sama sobie musialam suszyc wlosy bo nie\"zamowilam\" sobie nikogo do suszenia. Zupelnie zapomnialam i pomimo ze pasemka sa to wygladam fatalnie bo sama je tam suszylam na szybko...jestem wkurzona bo zaplacilam $150.00 i czulam sie jak na tasmie roboczej..byle szybko bo nastepna klientka, moja wizyta to byla co do minuty ani jednej dluzej. Hej nasza Australijko, dla Ciebie tez najlepsze zyczenia, mam nadzieje ze z nami zostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11 to juz, tyklko potrzebujesz aparat, obiektyw i troche wyobrazni. ;) ;) ;) Ewulek do jutra. ja juz padam. :) Ide spac. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Ale nastukaliscie postow w czasie mojej krotkiej... 3-dniowej zaledwie nieobecnosci! :D Czytanie wszystkich zajelo mi ponad pol godziny :D Wczoraj mialam ostatnie zajecie (tak naprawde nie ostatnie, mam jeszcze jedne w przyszla srode, ale jako, ze zmywam sie do Polski mnie na nich nie bedzie :D ). To byl istny maraton... ktory staralam sie dzis choc troche odespac, ale i tak udalo mi sie pospac tylko do siodmej rano... Nadal czuje sie zestresowana... siedzi ciagle we mnie ta nerwowosc, zwlaszcza, ze musze jeszcze zrobic mnostwo rzeczy - dzisiaj i jutro... i w czasie swiat i wakacji w Polsce tez nie bede miala wiele spokoju i czasu na przyjemnosci - nie wiem, kto to wymyslil, zeby tyle zadawac na wakacje 😡 Coz, bede musiala to wszystko jakos pogodzic... Najwazniejsze, ze swieta spedze w Polsce, z rodzina... i moze pies w koncu przemowi do mnie ludzikim glosem ;):D Krotka pogawedka z nim w wigilijna noc wynagrodzilaby mi wszystko :D kokus - w przyszlym semestrze niestety plan bede miala chyba jeszcze gorszy od tego... i byc moze (chociaz mam nadzieje, ze nie) bede tez miala znowu problemy z noclegiem (jedna noc bede musiala spac w Aix)... miedzy moimi znajomymi, u ktorych mam sie zatrzymac, cos przestalo sie ukladac... przezywaja powazny kryzys i jesli nie uda im sie go rozwiazac, to sie rozejda kazde w swojaj strone... Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie (i bynajmniej nie chodzi tu o moj problem z noclegiem), bardzo lubie i szanuje ich oboje... i wiem, ze oni sie tylko po prostu w pewnym momencie zagubili... Trzymam kciuki za nich bardzo, bardzo mocno! :) Ejsa - to cudownie, ze mama Benny\'ego chce inwestowac w Twoj talent! :) Widocznie masz tego taletu... o ktorym piszesz tak skormnie, masz naprawde sporo, skoro zdecydowala sie ona na taki wspanialy gest!:) Super :) Ciesze sie niezmiernie, z Twojego powodu! :) A jesli chodzi o diete kopenhaska, ja wytrzymalam na niej tylko pol dnia :D Ja jeszcze nigdy nie schudlam nawet kilograma na zadnej diecie (co najwyzej przybyl mi kilogram ;) ). Nie potrafie narzucic sobie rezimu dietowego i jesc wedlug konkretnego menu. Potrafie natomiast zmobilizowac sie do jedzenia w mniejszych ilosciach... szczegomnie w okresie wiosennym, kiedy to musze zgubic zimowe sadlko! :D Marzeniusia - dziekuje za zdjecia! :) Widac od razu i naocznie na zdjeciu numer 4 ile to zapalu wlozylas w fotografowanie! :D Przy nauczycielce w osobie Piwonii, na pewno sporo sie nauczysz! :D k-11 - nie dziwie sie zupelnie, ze sie wkurzylas w czasie tej wizyty u fryziera! W czasie ostatniej wizyty w salonie fryzierskim tez zostalam w podobny sposob potraktowania... zreszta pisalam o tym wczesniej! Na szczescie wlosy mi juz odrosly na tyle, ze nie wygladam tak tragicznie jak na poczatku... jutro zreszta ide cos z nimi zrobic, bo juz swoje z ta koszmarna fryzura sie odcierpiala... ide tez oczywiscie do innego fryziera! :) Akara - trzymam kciuki, zeby udalo Ci sie dostac to prace!!! I czekam tez na zdjecia!! :D Jay - ty juz chyba na polskiej ziemi wyladowalas! :D:D:D I do zobaczenia we wtorek :D:D:D Ciesze sie jak dziecko, na to nasze spotkanie! :D:D:D Squirley - dzieki za fotki! Zaraz po skonczeniu tego posta, zrewanzuje Ci sie seria zdjec :) Elfik - a wy kiedy wybieracie sie do Kolorado? :) Coz, to tyle na teraz! Ide szykowac przysylke dla tych, ktorym obiecalam wyslac zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️wrocilam.......wiec juz nie wiem co jest grane,ale pod tym nowym pseudonimem jakos doszly mi wasze wiadomosci i zdjecia,az sie poplakalam..........bbuuuuu..............tak,tak od pewnego czasu wielka beksa ze mnie!!hm..dark elf-zupelnie inaczej sobie ciebie wyobrazalam,na tym zdjeciu to wygladasz na 18 -20latek.sliczna masz buzke i te dlugie wloski!!!nie to co ja gruba parowka,bardzo sie w ciazy roztylam.kokus no z ciebie to dopiero przystojniak!!!az mnie zatkalo!squirley,ty sie nie wykrecaj ja wciaz czekam na twoje zdjecia!ps:do was wszystkich,wybaczcie za ich jakosc,ale sa robione przez kamere telefonu,bo nie mam,,plastycznego zielonego,,pojecia jak wm wyslac inne.no ale liska chytruska nie bede pytac,jeszcze stwierdzi,ze kokus to moj kochanek...on jest chory nigdy nie wiem jak zeareaguje!?zapytam w przyszlosci jego siostre to wam cos lepszego wysle.na razie podziwiajcie te zamazane.kokus tobie staram sie wyslac,ale ciagle mi wyskakuje,ze robie jakis blad.czy konieczna jest ta mala kreseczka miedzy dwoma imionami?[cierpliwosci,ale mimo szczerych checi nie jestem w tych sprawach dobra1]okay co wy wam jeszcze napisac,mam troche klopotu w domu,bo mama prosi bym natychmiast przyjechala.na swieta to musze zostac z liskiem-chytruskiem,bo mnie poda o rozwod,ale musze leciec po swietach.czy ktos z was lecial i mial np. przesiadki gdzies?bo docelowy do rzymu to troszke drogi.np.lotnisko w londynie,lub paryzu,mam wybur w amsterdamie.czy wiecie cos na temat takich lotow z przesiadkami???czy lepiej zaplacic wiecej i kupc docelowy.hm...prawde mowiac to z tad gdzie mieszkam to nie ma docelowych,i tak kilka razy musze sie przesiadac w dallas i atlancie.dobra nie zanudzam was,znikam.........pozdrawiam was bardzo serdecznie:p kocham was bardzo!!!tysiace caluskow👄jeszcze raz dzieki za fotki............lece.........[:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona - tak, w moim adresie jest ta dolna kreseczka i bez niej ani rusz.. Ja kiedys przesiadalem sie w Londynie na Heatrow (?) bez zadnego problemu i jesli zdarzy mi sie jakis przelot to napewno z przesiadka - jest krotszy lot, widzialem Londyn z gory, bardzo ladnie sie prezentowal, a facet z sasiedniego fotela objasnial mi co wazniejsze budowle. A na lotnisku widzialem taka mieszanke ras i narodowosci, ze wiecej niz w US. Sorki, ale musze konczyc, pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos dzisiaj na nic nie mam sily... zmeczenie ostatnich dni wychodzi ze mnie... Odrobina lenistwa nie zaszkodzi... tylko troche sumienie mnie gryzie :o simona cinamona 🖐️ kokus 🖐️ i w ogole pozdrownionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i nie wiem co powinnam napisac, wy juz sie znacie jak lyse konie. W takim razie pozdrowie Was wszystkich serdecznie i zapytam co robicie na wigilie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!! o jezu ale mnie leb boli!! lomocze mi wszystko... Moj T wrocil wczoraj z tego wypadu ze wspolpracownikami okolo polnocy i taki ululany... byli w 3 pubach... swietuja, bo cos tam im dobrze wychodzi z projektem... Anyways, T chrapal cala noc jak wieloryb. Ciagle go musialam przewracac na bok zeby przestal ale nie pomoglo. W koncu kolo 3 nad ranem zlapalam koc i poduche i poszlam spac do innego pokoju. Jak tylko wrocimy z wyjazdu swiatecznego to wysylam go do laryngologa albo cos w tym stylu niech mu naprawia nos... A wasi faceci chrapia? kaha: witaj!!! dzieki za zdjecia!! simona: kreseczka na dole to: wcisnij i trzymaj \"shift\" a potem ten klawisz z dwoma pauzami. sprobuj. ewulek: dzieki za maila, zaraz odpisze. wiesz, z tym zdjeciem to jest tak, ze jak nie jest dokladnie takiego rozmiaru jak system sobie zyczy to albo cie rozciagnie wzgluz albo skurczy wszerz. zobacze co sie da z tym zrobic. aha, ta \"czarnulka\" w bialej kurtce to nasza JoAska, jakby ktos nie wiedzial. k11: o razny!!! na serio ci taki numer wycieli? ja bym chyba pobila!!!! masakra!!! wiesz co, chyba czas sobie znalezc lepszy salon... to straszne, ze tak traktuja klientow!! funkia: pokazalam to zdjecie grubej wiewiory mojemu mezowi. on wyslal je do wszystkich wspolpracownikow i goscie normalnie sikaja ze smiechu. swietna jest!! esja i marzenusia: ale z was zdolniaszki!! ja tez uwielbiam muzyke. gram od 4 klasy podstawowki na gitarze, a w liceum spiewalam na festiwalach piosenki studenckiej w Rzeszowie (wygralam nawet 200zl za drugie miejsce) i z takim jednym zespolen w czasie Wielkiej Orkiestry Swiateczne Pomocy. Ale to dawne czasy... kokus: 🌻 Margot: 🌻 juz ide sprawdzic zdjecia. chcesz jakies umiescic na stronce?? a gdzie nasza naneczka? czyzby juz w Polsce? jay juz pewnie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot wyjezdzamy 23 grudnia chyba:) Esja Marzenka ja tez z muzyka mialam duzo wspolnego jak bylam piekna i mloda:)spiewalam duzo na konkursach,chodzilam na nauke spiewania z moja siostra ale to byly czasy.wogole bylysmy maniaczkami spiewu i tanca:)Potem to zaniedbalam,wogole stracilam glos juz nie zaspiewalabym jak za dawnych czasow(brak treningu) Na gitarze sie zaczelam uczyc i przerwalam na pianinie tez i na trabach nawet gralam,ale len ze mnie i niczego nie kontunuowalam.Ciagle szukam swojego miejsca i ciagle sie interesuje czyms innym .Czasami jest to slomiany zapal hihi.Zycze Wam sukcesow Esja i Marzenka:) Kitty czyli Simona- zdjecia sie nie zalczyly buuuu,sprobuj jeszce raz prosze.18- 20 lat hihi dzieki ze mnie tak odmlodzilas:)A jak sobie mnie wyobrazalas?Ja sobie Ciebie wyobrazam jako brunetke z krotkimi lub sredniej dlugosci wlosami i ladnymi oczami. Kurcze mnie tez wina trzeba i na disco tez bym poszla,takze przylaczam sie do Was:) Boze wczoraj wpuscilam wirusa do kompa,ale moj maz mial roboty:)No tak jest jak ktos nie ma pojecia o kompach albo jest niecierpliwy:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Pszczolki moje kochane:) wlasnie odkrylam cos niesamowitego ,co mialam caly czas pod nosem i nie wiedzialam ,ze ....moja sasiadka jest piosenkarka(wpiszcie w Google..Icy Spicy Leoncie,,)...i zycze milej zabawy. Babka jest niesamowita,wszyscy sie z Niej nabijaja,a ona wydaje swoje plyty!!!! (a o mezu spiewa,,come on Wiktor ,You,re my lover....) Zamieszcze tekst jednej piosenki....(powiem szczerze ,ze w domu zesmy mieli ubaw) (MY ) ICELANDIC MAN My Icelandic man, a real gentleman. You light up my fire, What makes you tick. is your big Icelandic stick, I am filled with desire.......itd. :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :D popijam sobie wlanie cieplutka kawke i zamierzam wypisywac kartki swiateczne z nadzieje, za jak je dzisiaj jeszcze wysle, to dojda do wszystkich jeszcze przed swieta :) ile wy srednio wysylacie kartek na swieta bo ja jakies 30 ? a jedna moja znajoma az 100 !!!! Margot - fajnie, ze juz sie troszke rozluznilo u Ciebie, to teraz nie zapomnij o mnie :D Ewulek, Marzenka - macie czas w nastepnym tygodniu, wpadlybyscie do mnie w ktorys dzien, bo sobie robie caly tydzien wolny i bede sprzatac i przewracac dom do gory nogami, to moze byscie mi pomogly ;) hahahahaha ...... zartuje, wpadnijcie do mnie w odwiedziny i na kawke jak macie czas :) dobra zabieram sie za te kartki bo w koncu nigdy ich nie wysle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wasz stary kittykat.chyba na razie wam nie przesle zadnych zdjec,bo jak widac niedochodza.nie martwcie sie za 2tygodnie jade do domu,tam mam prawdziwych znajomych i kochana rodzine.to wysle moje zdjecia od kogos znajomego,kto bez zadnego ale mi pomoze.niestety tu mam bardzo nieciekawa sytuacje,moze kiedys wam opisze ,a na razie nie bede o tym was zanudzac.elfiku no nie wiem jak ja sobie ciebie wyobrazalam,jakas stara w okularach.a ty taka sliczna i mloda..........ale ze mnie glupotka!kokus przystojniaczku,okay no mam tez taka mozliwosc przez londyn a jak ja ciemnotka znajde ten drugi lot,kogo nalezy pytac?czy w samolocie,czty na lotnisku?a duze to lotnisko,bo ja bede sama.i troche sie boje.ps elfiku strzal w dziesiatke z moim wygladem.mam 170wzrostu i waze 70,gruba baba ze mnie,a wloski to mam do ramion,ciemne i oczka podobno ladne,to tyle pozdrawiam was i bardzo mocno kocham!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona - ja w minionym miesiacu lecialam do Polski przez Londyn, liniami AA do Londynu a w Londynie przesiadalam sie na Polski LOT :) w sumie nic skomplikowanego gdyby nie fakt, ze ja wyladowalam na lotnisku Heathrow a LOT odlatuje z drugiego oddalonego o godzine drogi Gatwick ! a jakie Ty masz polaczenie ??? moze Ci bede w stanie pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h ania
a ja marzę o o australii.śni mi się i prześladuje (bo to niedoścignione marzenie). i mimo wszystko naiwnie mam nadzieję,że kiedys bedę mogła dołączyc do waszego grona i przesłać pozdrowienia spod słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki kochane mysle ze mozecie mi pomoc , gdzie kupic bilet na samolot do frankfurtu ?? tzn z USA do Niemiec, znacie jakas stronke??? Prosze!!! ( tu kwiatuszki i usmieszki ale nie umiem tych obrazkow wstawic wiec pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerkiem Marzenka, rowerkiem :D :D :D tylko uwazaj na autortradzie co bys predkosci nie przekroczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. brawo, jedziecie do przodu jak male samochodziki.. KaHa - witaj na topiku, sorki, ja Ci nie pomoge, nie mam pojecia.. a na Wigilie jedziemy do moich tesciow :o 😭 na szczescie wieczorem wyjazd a rano powrot.... Piwonia - nie wiem czy dobrze kojarze, ale czy jest jakas specjalna linia autobusowa miedzy tymi lotniskami dla pasazerow? O matko i corko, ja jeszcze nie wyslalem kartek, a od poniedzialku leza na stole. buuuuu kupilem 15 musi wystarczyc.. Simona - na bilecie mialem napisane z ktorego korytarza odlatuje moj samolot i o ktorej godzinie i jak sie pojawil na tablicy swietlnej to tam poszedlem. Dodam, ze ani slowa nie potrzebowalem powiedziec, a Ty przynajmniej znasz angielski chyba. Jeszcze zdobylem sie na to zeby zmienic dolary na funty i kupic sobie kawe w barze - z czego jestem bardzo dumny.. :) Esja - dzis mowili w TV o Islandii, ze stronka szpitala w jakims miasteczku na polnocy ma swoja wersje polska, napisana bardzo poprawnie jak podkreslali. Co do muzyki jeszcze to u mnie stoi pianino do sprzedania, austriackie z lat 20-tych albo 30-tych ub. stulecia. Umiem wystukac jednym palcem fragment z \"My Fair Lady\"..ha... Dark Elf - u mnie zona walczy z wirusami, ale tak skutecznie, ze od kilku tygodni nic sie nie dostaje na kompa, spryciula... Squirley - nie slysze, zebym chrapal w czasie snu , zupelnie nie slysze... Margot - juz lepiej? odpoczelas? AAAAA dostalem dzis plytke z piosenkami, dziekuje Ci bardzo, bardzo... (jeszcze nie sluchalem, bo nie bylo mnie w domu - zaraz poslucham jak posle wpis).. Trzymam kciuki za Twoich znajomych, w ostatnich dwu latach mialem w swoim otoczeniu kilka zawirowan z rozwodami wlacznie i strasznie mnie wkurza, jak ludzie sami sobie robia na zlosc.. pozdrawki dla wszystkich........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona- wyslalam Ci drugiego emaila i kilka zdjec:) Squirley- moj maz chrapie ale ja mam na to sposob szturcham go to sie przekreca na drugi bok albo go lape za nos(zatykam) i wtedy tez przestaje,troche drastyczny sposob ale dziala,sama bym nie mogla spac,jestem bardzo do niego przyzwyczajona:) Co do szkoly no to jasne jest u nas taka jedna kosmetyczna ale troche kosztuje takze najpierw musze isc do pracy:) Powroce jeszce do tematu fryzjerek ostanio bylam u takiej ktorej musialam sama powiedziec \"moze pani wyrowna z tej strony bo jest krzywo\"-boze te fryzjerki wogole nie maja wyobrazni jeeezzz Kokus to zdolna masz zone:) Chcialam sie zapytac czy znacie jakies strony internetowe w ktorej mozna zakupic artykuly gospodarstwa domowego( express do kawy tostery itp) ktore dzialaja w Polsce? Chcialam cos wyslac na swieta dla mojej mamy ale nie moge nic takiego znalesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bol.... ufff... wlasnie mi sie udalo wydlubac z palca wskazujacego drzazge... wibla mi sie taka malenka wczoraj w czasie scierania szafek w kuchni. utknela strasznie gleboko i musialam sie niezle zagimnastykowac z igla krawiecka, zeby ja wydostac... boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik: ja mojego tez szturcham i przekrecam, ale on i tak sie sporwrotem odkreca. Najgorzej jest oczywiscie jak wypijemy sobie wieczorem piwko albo lampke wina. Wtedy chrapie niezaleznie od tego jak lezy...hihihi... A ostatnio jak mnie tak budzil to sobie szlam spac do goscinnego, bo nie moglam sobie pozwolic na bol glowy i zmeczenie rano. W pracy i w szkole musze byc pelna sil i wypoczeta. On sie smieje, ze sobie musi nowy nos sprawic.. hihihi... A to wszystko chyba przez klopoty z zatokami. Po swietach go wysylam do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha: co do biletow lotniczych to polecam www.orbitz.com Maja swietne ceny i od czasu do czasu genialne znizki na loty do Europy. Okolo miesiaca temu mieli loty do Warszawy i spowrotem za $175. Nie zartuje. A dla porownania sprawdz sobie ceny na stronach: www.expedia.com www.hotwire.com www.cheaptickets.com www.travelocity.com www.priceline.com Ta ostatnia dziala na zasadzie aukcji, podajesz ile chcesz zaplacic i oni co sprzedaja bilet jak linia lotnicza im cos zaoferuje. Mnie to nie bardzo podchodzi, bo nie masz zadnej pewnosci, ze sie uda, ale iektorym sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×