Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hejka wszystkim!!! 🖐️ wszytkim , rowniez nowym \"twarzyczkom\". Alicja ja Cie pamietam :) Amber Cie tu sciagnela :) Przyszlam sie z Wami pozegnac przed jutrzejszym wylotem :) Juz spakowani prawie do konca. Jeszcze troche ogarnac mieszkanie i lulu :) We Wrocku mam dostep do neta wiec na pewno sie odezwe. No chyba ze znow cos nasz administrator wymysli. Na pewno sie odezwe przed swietami. Margolcia ja tez nic nie jadlam dzisiaj prawie bo czekaja na mnie pierozki mojej babci :) No dobra, gadu- gadujcie sobie milo. Do milego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzucili mnie z tabelki.... wracam z koncertu,Mlody dostal takie brawa ,ze chyba z 3 minuty trwaly,a muzyka kosmiczna.....ze tez mu sie w glowie takie dzwieki rodza,no no! Margot,sasiadka jest git,a rogi to nic,trzeba ja widziec na okladkach plyt,jessssu:P Poza tym to jestem padnieta,nic mi sie nie chce. wszystkim ,ktorzy do mnie napisali ,dzieki serdeczne:) zieeeeeeeeeeef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale musialo Cie nie byc w tej z ktorej to robilam bo ja tylko ustawialam... wiesz sie Esja.is .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka z esja
AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7.7 AKARA Amsterdam 1980 2 lata BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-c CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10.m-ce DARK ELF Springfield,IL 1977 2 ESJA.is Reykjavik,Islandia 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg,IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25.m-ce JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol.roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville,SC 1969 4 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 l PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od.09.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:))) witam serdecznie nowe kobietki na forum))) super ze robi nas sie tu coraz wiecej i mam nadzieje ze zostaniecie z nami dluzej:)) ja jestem padnieta...mam nadzieje ze nic mi sie nie przyplacze...a szczegolnie grypa zoladkowa...bo latam do lazienki i mam super kontakt z muszla klozetowa brrrrrr.....w mieszkaniu cieplo a ja sie trzese z zimna....jejku oby mnie nie wzielo na same swieta... Squirley dzieki za maila odpisze ale jutro bo sil mi jakos brak mi myslenie mnie boli......:)) oby jeszcze jutro przetrwac bo do pracy musze isc..ale weekend tuz tuz... Pozdrawiam jeszcze raz WSZYSTKICH bardzo serdecznie:)) buziaki:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gumisie :D Czy juz ktos Was tak kiedys czarujaco nazywal?? ;):D Dzisiaj znowu obudzilam sie o 7 rano :o Jakos nie moge sie przestawic na inny rytm! Ale w Polsce we wlasnym panienskim lozeczku odrobie zaleglosci :D Alez jestem niecierpliwa z powodu tego wyjazdu! :D I to coraz bardziej a jeszcze kilka dni temu w calym zagonieniu i zamieszaniu zwiazanym z ostatnimi zajeciami nie moglam nawet o nim myslec, a teraz mysle tylko o tym :D No, ale ruszam w Polske przeciez juz jutro! :D Juz jutro :D Dzisiaj tez sie wybieram do fryziera! Trzymajcie kciuki, zebym wrocila z ludzka fryzura :) Alcija125 - witaj ponownie! :):):) Squirley - aaaa... juz wiem o jakie zdjecie Ci chodzi! :D Zostalo ono zrobione na malej wysepce znajdujacej sie w bardzo bliskiej okolicy Marsylli o nazwie If. Na tej wyspie znajduje sie tzw. Chateau d\'If czyli slawne wieznienie... slawne dzieki ksiazce A. Dumasa - \"Hrabia Monte Cristo\", bo to wlasnie to wiezienie posluzylo autorowi jako pierwowzor! Jest to fantastycznie miejscie (obowiazkowy punkt zwiedzania podczas wakacji u mnie :D )... z niesamowta gama zapierajacych dech w piersiach widokow na morze! Jesli chcesz, moge Ci przysla wiecej fotek z If :) JoAska - miekkiego ladowania i wielkiego objadania Ci zycze :D Baw sie swietnie w naszej kochanej Polszcze :D Esja - tak, tak widzialam ja tez w innych strojach :P Faktycznie jest spicy :P:D Ciesze sie, ze koncert sie udal :D 3 minuty oklaskow - ten Wasz Mlody musi byc faktycznie bardzo utalentowany! Brawa i ode mnie :D KaHa - hej 🖐️ Elfik :):):) Ewulek - oj biedactwo... grypa zoladkowa wspolczuje! Mam nadzieje, ze juz dzisiaj poczujesz sie lepiej! 🌻 To ja sie bede zmykac! Czas na kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf> czytam tylko po lebkach, to nieprawda, z ebedziesz 6 mcy czekac na paszport, wydadza Ci w miedzyczasie paszport tymczasowy w ciagu jakichs 4 tyg ( ja podplacilam hehe i dostalam go w ciagu 10 dni) i bedziesz mogla wyfrunac, a ten juz normalny paszport to mozna na niego czekac nawet i do roku;-P co do papiera mowiacego o tym, ze Twoj maz jest po rozwodzie, to wlasnie chodiz o to tylko, aby stwierdzic, czy on na pewno jest rozwiedziony i tyle do niczego wiecej to nie jest potrzebne Ewulek> mam nadzieje, ze poczujesz sie lepiej.. leciala obok mnie kaszlaca kobieta, ktora pol drogi umierala, wiec mam nadzieje, ze ja sie n ei pochoruje;-( Marzenusia> nie ma czego zazdroscic, niedlugo sama spakujesz walizy i przylecisz tutaj, co Ci \"ciocia\" mowi, musisz odsiedziec tam swoje ;-P Wszytkim podrozniczkom milej podrozy w obojetnie ktora strone swiata;-) nowiutenkie osoby na forum> witam i mam nadzijee, ze rozgoscicie sie na dluzej hmm co do wrazen, to na razie jest dziwnie, wszyscy mowia po polsku hihih, mozg mi paruje.. gdybym czesciej obracala sie wsrod Polakow, nie tylko piszac, bo pisanie to co innego niz mowienie, to pewnie nie byloby takiego szoku malenkiego teraz.. mam nadzieje, ze mi niedlugo pzrejdzie;-) co jeszcze? jedzonko pyszniaste;-) zmiana czasu mnie wytracila z rownowagi wczoraj, lacznie 3 snaidania w samolotach hehehe, za dzien dzisiejszy nie odpowiadam, bo dopiero sie zaczal;-).. zaraz wybywam na obfotografowanie Wrocka.. ach no i zimno tak mocno nie jest, choc myslalam, ze bedzie;-) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od fryziera :D Zaszalalam :D Ale kurcze - powiem nieskromnie - wygladam super :P:D Moj nowy fryzier to prawdziwy \'LE MAGICIEN\' :D To co zrobil z moimi wlosami przeszlo moje najsmielsze oczekiwania :D Jay - nie wiem czy mnie teraz poznasz! ;) Zupelnie nie ta sama buzia... ale wiesz kobieta zmienna jest ;) Ciesze sie, ze jedzonko Ci samkuje! Jedz, jedz i delektuu sie za wszystkie czasy (ja od niedzieli zamierzam robic dokladnie to samo :D ) No, nic uciekam! Zabieram sie za pakowanie jeszcze niepokapkowanych prezentow! Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pszczolki:) ale dzisiaj zaspalismy ,mam poranna zmiane ,a wstalismy o 10.30....nic to ,po wczorajszych emocjach (koncert)nalezalo odespac.Tylko ,ze fizykoterapia przepadla. Margot-dzieki za teleexpress,ale cos sie nie chcial zaladowac,az sie wkurzylam,o czym mowili? A co do fryzjerow,po wielu udanych i nie udanych wizytach pozostaje wierna salonowi ,,Krista,,(w centrum ,,Kringlan,,) , gdzie obcina Nonni Quest(ktory jest tak na marginesie gejem),facet ma nieziemski talent.Kolejka do niego tez jest dluuuga,nđp.zeby miec wizyte w kwietniu trzeba sie zapisac juz na poczatku lutego,co tez uczynie,bo w maju ruszam do Polski.A co do koloru to mam zawsze balejaz,i specjalny szampon do wlosow blond,ktory sprawia ze odcien wlosow jest jakby srebrzysty,czyli chlodny...cos w ten desen:P Aktualnie zapuszczam te moje wlosy i mysle ze za 5 miesiecy beda juz do lopatek. Mam kilka imprez rodzinnych w maju,komunie siostrzenicy i moje urodziny i moich siostr urodziny,i nie bylo mnie w domu 3 lata...Jade na miesiac. ok ,lasencje,trzymajcie sie ,odezwe sie pozniej . Komu w droge temu trampki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja juz sie prawie zupelnie wykurowalam! Przeklete plecy a wlasciwie szyja bola coraz mniej, moge sie w miare swobodnie poruszac... uffff nareszcie! szczerze mowiac ciesze si ze ten rok dobiega konca!Chyba jak narazie najgorszy i najciezszy w moim zyciu. >Jay! jak Ci fajnie, ze jestes juz we Wrocku! Ja przylatuje w poniedzialek wieczorem i zostaje do 27 wieczorem... mam nadzieje, ze uda nam sie wspolnie z JoAska wykombinowac jakis termin na spotkanie! Wiem, ze wszystkie bedziemy zaganiane, ale szkoda by bylo nie skorzystac z okazji. Juz sobie oczywiscie ustalilam termin u fryzjera (obowiazkow sprawa) i poumawialam wstepnie ze znajomymi Jayka, mozna Cie zlapac na mailu? przeslalbym Ci moje Wroclawskie namiary! maila bede odczytywac, ale podalabym Ci tez numery telefonow...Bedzie latwiej cos skoordynowac! Wysle i zaraz napisze cos jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - mowili, ze Polacy sa druga mniejszoscia na Islandii, pokazywali tez szpital, w ktorym napisy sa przetlumaczone na jezyk polski :) To fajnie, ze zjezdzasz do kraju na miesiac... 3 lata to szmat czasu - jestem ciekawa jakie beda Twoje wrazenia po przyjezdzie! :) Ja jezdze do Polski 2-3 razy w roku... tak, ze okolo 2 miesiecy w roku spedzam w kraju... za kazdym razem dostrzegam zmiany! I za kazdym razem czuje sie rownie swietnie! Z kazdym miejscem wiaze sie tyle wspomnien... tak jak ze smakiem roznych potraw :D No tak, znowu glodomor sie we mnie odezwal :D A jesli chodzi o fryziera, to dobrze, ze znalazlas swoj salon i swojego fryziera! Ja po ostatniej nieszczesliwiej przygodzie z fryzura à la meduza :o postanowilam zmienic w koncu image i fryzierke przy okazji... Wczesniej nie moglam na nia zlego slowa powiedziec, ale ten jeden jedyny raz odwalila mi taka fuszerke, ze nawet ja - osoba badz co badz bardzo niewybredna - wyszlam po prostu zalamana swoim widokiem! Z tamta tragedia na glowie, trafilam (zaraz po scieciu) do tego fryziera, u ktorego bylam dzisiaj, doradzil mi przeczekac najgorszy okres i wrocic... W ruch poszly spineczki, gumeczki... przemeczylam sie tak dwa miesiace i teraz naprawde mam swieta fryzurke, taki misz-masz na glowie, gdzie wlosy ukladaja sie (chociaz przy moch \'podatnych\' wlosach ciezko w ogole mowic o ukladaniu ;) ) sie na wszystkie strony! Naprawde czuje sie swietnie! Facet wiedzial co robi! Na pewno nie raz wroce do tego salonu :D Obenie nie farbuje wlosow! Trwam przy swoim naturalnym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka - ciesze sie, ze sie juz wykurowalas! :) Szkoda, ze mnie nie bedzie na spotkaniu we Wrocku! To za daleko dla mnie.... moze gdybym zostalam tydzien dluzej, to nie byloby problemu przyjechac na spotkanie z Wami, ale poniewaz bede tylko 10 dni w Polsce nie ma mozliwosci, zebym urwala sie do Wroclawia... szkoda! Ale mam nadzieje, ze beda jeszcze inne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka> e-mail pod nickiem, zawsze sprawdzam.. na razie wstepnie wyglada na 22? JoAska pisala, ze tak umowilyscie sie na te okolicznosc? hihihi ja bede musiala do Wrocka dojechac, wiec wszystko bedzie podyktowane moimi autobusami hehe Margolcia> pzredzwonie do Ciebei w poniedzialek, jak zajad edo wlasciwego domu juz i przyprawie rodzine o kilka zawalow hihihi a dzis biegalampo rynku wroclawskim, wystrzelalam chyba z 5 rolek filmu, zaraz znowu wracam do centrum, bo umowiona jestem na jakis babski obiad ( przyjaciola pracuje).. wstyd sie przyznac, ale kondycja lezy;-( uciekam, papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim.na wstepie bardzo dziekuje wszystkim za fotki!!elfiku❤️marzenka❤️squirley❤️kokus❤️-jestescie kochani,obiecuje,ze jak tylko wroce do domu to wam poprzesylam moje tu sie nikogo nie bede blagac o pomoc,bez lachy......ok.piwonia skarbie na razie jeszcze nie wiem dokladnie jaki to lot i jakie lotnisko,bo dopiero w poniedzialek zamiezam kupic bilet,jak wszystko bedzie gotowe to dam znac,niezle mnie przestraszylas z tym lotniskiem w londynie...........chyba jednak zdecyduje sie na drozszy bilet,ale docelowy!witam serdecznie wszystkie nowe duszyczki🖐️co po za tym..........nic ciekawego!hej niech mnie ktos dopisze do tej waszej listy jestem w shreveport la to juz 2 dlugie lata,rocznik 1977:pkurcze znikam,bo mnie znowu lisek-chytrusek nakryje przy komputerze............zycze udanego dzionka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo; jeju, musze sie spieszyc, zaraz zaczyna sie firmowa imreza Bozonarodzeniowa, Pro Sieben Sat ! to w koncu wielki koncern telewizyjny, wiec impreza bedzie tez odpowiednio wielka. Szczerze mowiac nie mam jednak na nia wielkiej ochoty i bede sie kolo 18 zmywac, tym bardziej, ze umowilam sie z moim Skarbkiem i jedziemy razem na urodziny jego kolegi... na jutro michi zaplanowal ogladanie mebli (bede musiala kupic co nieco do moojego nowego mieszkanka, a on mi juz wyszukuje sklepy i chce mnie ciagac na zakupy.. hi hi hi ) wieczorem znowu dwie imprezy, w niedziele pewnie bede musiala sie dac zaciagnac do rodzicow M.... najwyrazniej bardzo mu na tym zalezy... no coz nie uda mi sie pewnie wymigac. Reszta niedzieli tez zaplanowana - trzy terminy! jejuuuu!! no a w poniedzialek odlot do Wrocka! HURRRAAA!!! jakos tak jhest ze przed swietami wszyscy dawno nie widzeni znajomi nagla chca sie spotykac, organizuja obiadki, kolacyjki spotkanka i tyle sie tego zbiera, ze trudno wszystko pogodzic! Jay! zaraz Ci napisze wszystkie namiary. squirley, masz moje fotki? jak chcesz, to tez mozesz wrzucic na stronke! esja! mamy podobne \"rozmiary\" jak widze! ja mam 180 i ... waze chlip chlip...71 - 72 kilo, a do zeszlego roku wazylam ciagle 66-68 a teraz jakos tak nazbieralam tego tluszczyku i nie moge zgubic... nic to lece, bo nic nie zdaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej margot ty tez mozesz mi wyslac swoje fotki ,duzo o nich slyszalam!i wszyscy inni przeslijcie mi wasze zdjecia,a ja rowniez sie wam odwdziecze w krotkim czasie:p niestety musicie na nie chwilke poczekac,ale obiecuje,ze potem wszystkim poprzesylam!!!🖐️znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżona tabelka
AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 2 lata BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-c CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA.is Reykjavik, Islandia 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 MAYENKA Toronto, Canada 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 l PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od.09.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAY ale Ci fajnie. ;) Moze i ja sie kiedys wybiore do PL, ale kiedy to nastapi, to pojecia nie mam. ;) Zjedz za mnie tez troche, zwlaszcza paczkow i drozdzowek. Aaaa i ser smazony smierdzacy. :D :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam:) Simona nie ma sprawy poczekam na fotki:)Hey odpisz na emaila jak masz ochote i czas:) Jay dzieki za info:)rob fotki rob i opowiadaj:) Dodzwonilam sie do babki z konsulatu przylapalam ja z samego rana:)Dowiedzialam sie ze nie potrzebne jest tlumaczenie rozwodu jezeli moj maz byl i jest obywatelem amerykanskim.Gdyby byl polakiem z podwojnym obywatelstwem to tak, trzebabyloby pisac podanie do polskiego sadu o uznanie rozwodu......odetchnelam z ulga czyli juz wszystko mamy uffffff Margot:) ja chce do tego fryzjera:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc reniferki od Sw. Mikolaja.. no jak wam, zimno? kurcze, u mnie troche przymrozilo ostatnio, a juz myslalem, ze pusci. No ale jak teraz spadnie snieg, to dluzej polezy bo ziemia zamarznieta na kilka centymetrow.. Marzenusia - wolaszo paczki i drozdzowki, chyba pojde zaraz do sklepu po jakies ciacha.. Lazi za mna cos slodkiego... simona - cos mi sie widzi, ze Twoje obecne zycie odbiega od wczesniejszych wyobrazen o Ameryce.. Trzymaj sie mocno.. naneczka - ale sie ciesze, ze trafil Ci sie Michi. Moze jednak ten rok zamkniesz plusem? nawet duzym plusem? Jay - witaj w kraju.. Bardzo milo wspominam Wroclaw, bylem tam w \'87 w wojsku zaraz po studiach i pozniej w \'91 na 2-miesiecznym szkoleniu rezerwistow. Na Obornickiej.. Margot - no widzisz, czyli cos dobrego wyniklo z tych przykrosci po poprzednim strzyzeniu.. Esja - miesiac w kraju i to jeszcze w maju, szczesciara z Ciebie.. Alicja - witaj, pamietam Cie troszke.. Ewulek - jak zdrowko? juz lepiej czy lepiej nie pytac? waw, na razie tyle, brykam po ciastka, bo mnie skreca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaRk Elf - czy to oznacza, ze jestes blizej do otrzymania nowego paszportu i mozliwosci wyjazdu do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus zgadza sie coraz blizej :) A ta babka z kosulatu to boze za jezyk trzeba ja ciagnac zeby sie wszystkiego dowiedziec jeeezzz a jak sie spytalam czemu nie odpowiada na emaile to odpowiedziala ze nie miala czasu sprawdzic skrzynki,o matko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Elfiku, ja czekam na przyplyw gotowki. ;) A powaznie, to nie mialabym problemu z wylotem do kraju, ale wiadomo, pieniadze to sie sa male, a jak jeden pracuje, to wszystkiego miec nie mozna. Nadal czekam na dpowidz z tego sklepu, ale juz zwatpilam. Juz na to nie licze. :( Kokus zimno i to bardzo. Jutro ma byc w miare cieplo, ale prawie caly dzien snieg. Dzisiaj jest -1. A w niedziele zapowiadaja -7 do -12 i tez caly dzien snieg. ;) Kurcze Kokus podrzuc drozdzowe z serem! ;) Ja na razie zjadlam kostke gorzkiej czekolady, ale zjadlabym cos konkretnego. Ok. Ide robic golabki teraz. Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora na lunch :D... kto juz jadl ? ;) niech ktos zalozy klodke na moja lodowke, ja jem i jem i jem i przstac nie moge a co najgorsze to opycham sie ostatnio jakimis smieciami :( przeciez to jest nienormalne :( poza tym kto mnie tak bardzo obgaduje bo od rana mnie uszy i policzki pieka jak cholera ;) simona - faktycznie polecam zakupienie drozszego biletu ale oszczedzisz sobie ceregieli z tym paskudnym dojazdem na drugi koniec Londynu ! kokus - polaczenia miedzy jednym a drugim lotniskiem jest wiele :) jest linia, ktora nazywa sie SpeedLink www.speedlink.co.uk albo National Express, z ktorego ja korzystalam na moje nieszczescie bo to taki autokar a la PKS i zatrzymywal sie na wiekszosci przystankow w przypadku kiedy speedlink jedzie prosto na drugie lotnisko :) niestety kiedy ja wyladowalam mialam pod nosem tylko National Express i chcialam szybko wsiasc i jechac, spieszylo mi sie z racji na drugi lot, ktory mialam w przeciagu 2.5 godziny ! do tego trzeba zakupic bilet wartosci $45 !! jednym slowem takie polaczenie sie nie oplaca no chyba, ze ktos ma czas i chcialby zobaczyc ciut Anglii ale tylko ciut bo autokar wjezdza na autostrade a tam nic ciekawego nie ma ;) drugi raz nie dam sie w kopac w taki deal !!!!!!!!!!!! HEJ wszystkim wyjezdzajacym badz juz przebywajacym w naszej kochanej Polsce, pozdrowcie ja odemnie !!!!! :D :D :D przywiezcie duzo zdiec i rozsylajcie, ja pierwsza plissssssssss ;) na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia zapasy na zime robisz? ;) Moze nie rob wiekszych zakupow, to nie bedzie cie lodowka kusic. ;) Ja kupuje ostatnio wszystko co zdrowe. Az Franek sie dziwi. ;) Ale wczoraj kupilam pudelko wisni w czekoladzie i zjadlam jedna. Na tym sie skonczy, bo nie mam na nie apetytu. Wole przegryz rzodkiewke, albo ogorka. Mniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia no tak masz racje kosztuje to nie malo:(No ale sprawdzaj moze ta stronke co Squirley podala z obnizkami cen lotow.Co do pracy,no niestety trzeba sie nachodzic i skladac te aplikacje,probuj napewno oddzwonia z jakiegos sklepu. Ja ide sie przejsc do Kohl\'s maja ogloszenie ze szukaja na stoisku z kosmetykami,wprawdzie bylam juz skladac tam aplikacje ze dwa razy no ale coz moze do 3 razy sztuka? Piwonia ja tez zaraz ide do lodowki hihi czas na lunch hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×