Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Bialo, bialo, bialo! Oczy mam podkrazone bo nie moglam zasnac, ale juz nalozylam swoj cudowny zel na dzien (DDF rzecz jasna) wiec bedzie dobrze. Mam nadzieje, ze spokojnie dojade do pracy. Juz jestem po kawie i moim Uncle Sam Cereal znowu zapomnialam owocow. Moze dlatego, ze z tym mlekiem organicznym takie pyszne, ze niczego nie brakuje. Squirley, widzialas adres polonijnej ksiegarni wysylkowej? Moze przyda ci sie na przyszlosc: www.domksiazki.com A w Krakowie jest bo tam moja szwagierka kupywala i twierdzi, ze ksiazek jest ogrooomnie duuuzo. Jay? Naprawde? Mnie ta ksiazka porwala! A ty moze nie masz az takiego problemu to i mniejszy zapal! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo, bialo, bialo! Oczy mam podkrazone bo nie moglam zasnac, ale juz nalozylam swoj cudowny zel na dzien (DDF rzecz jasna) wiec bedzie dobrze. Mam nadzieje, ze spokojnie dojade do pracy. Juz jestem po kawie i moim Uncle Sam Cereal znowu zapomnialam owocow. Moze dlatego, ze z tym mlekiem organicznym takie pyszne, ze niczego nie brakuje. Squirley, widzialas adres polonijnej ksiegarni wysylkowej? Moze przyda ci sie na przyszlosc: www.domksiazki.com A w Krakowie jest bo tam moja szwagierka kupywala i twierdzi, ze ksiazek jest ogrooomnie duuuzo. Jay? Naprawde? Mnie ta ksiazka porwala! A ty moze nie masz az takiego problemu to i mniejszy zapal! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - sto i wiecej lat ❤️!!!! Mam nadzieje powtorzyc Ci to osobiscie :D Kokus - trzymam kciuki za szczesliwy dojazd. Jesli chodzi o lotnisko, to im wczesniej tym lepiej. Lotnisko w W-wie jest kiepsko rozplanowane i zarzadzane - wiec lepiej byc wczesniej i sie nie stresowac. Jedz ostroznie! Esja - nie popadaj z zadna tu depresje!!! Przeciez Ty jestes taka sliczna dziewczyna, i do tego jaka utalentowana. A jesli chodzi o schudniecie, to ja uwazam ze lepiej robic to wolniej, bo wtedy sa mniejsze szanse na efekt jo-jo. A Benio fajny chlopak - dobrze ze sie tak swietnie rozumiecie :) Naneczka - mi nie chodzi o to zeby nie przejmowac sie 30-tka. Ja mysle ze takie surowe podsumowania w takie okragle rocznice sa rzeczywiscie przygnebiajace. Ja tez nie urodzilam dzieci przed 30-tka... Kotki sa super!!!! Od razu widac ze pieszczochy :) Powodzenia w szukaniu nowej pracy!!! A moze Twoja obecna firma przestraszy sie ze Ciebie straci i zaoferuje lepsze warunki? W kazdym razie trzymam kciuki!!! Joga jest super, chociaz ja jestem najgorsza studentka w grupie. Wiekszosc pan jest duzo starsza ode mnie i nie moge wyjsc z podziwu w jakej swietnej formie one sa!!! Z kolei instruktorka nie moze sie nadziwic mojemu kompletnemu zanikowi miesni brzucha ;) Twierdzi ze po 30(!) sesjach bedzie lepiej. Ewulek - zdrowka zycze! Ja tez juz tesknie za sloneczkiem. Amber - wielkie dzieki za komplementy, ale niestety mi sie one nie naleza :o Ja tez mam wiele powodow do narzekania - ale staram sie tego nie robic. Tak naprawde to ja jestem urodzona pesymistka ktora musiala sie nauczyc optymizmu z dwoch powodow. Po pierwsze, jak juz moze kiedys wspominalam, ja jestem po przejsciach - majac 19 lat zachorowalam na raka. Jakby nie patrzec, pesymistyczne nastawienie nie pomaga w walce z taka choroba, wiec musialam sie nauczyc myslec optymistycznie zeby wygrac. Na razie mi sie udaje (prosze trzymac kciuki) :) Po drugie, moj maz (tu musze przyznac, ze mi sie udal :) ) nie toleruje smutasow i marudnikow. Sam jest czlowiekiem czynu i zmusza swoje otoczenie do tego samego :D Od kiedy jego poznalam, duzo sie w moim zyciu zmienilo na lepsze. I to nie tylko dlatego ze mam cudownego przyjaciela na ktorego moge liczyc zawsze. Rowniez dlatego ze nauczylam sie z gory zakladac sobie ze musi mi sie udac - i twardo o to walcze. A co do osiagniec, to ja juz dwa razy wracalam do tzw. punktu wyjsciowego i zaczynalam kariere od nowa. Masz racje co do fryzjera na poprawienie humoru. Wlasnie to zrobilam tydzien temu i jestem taka rudo-blondynka, hihihi. Na manicure sie nie wybiore bo u mnie ciagle sie pierze, zmywa lub gotuje .... Squirley - jak Ty sobie sama robisz pasemka??? Ja od kiedy sobie sama wlosy obcielam w 4 klasie szkoly podstawowej, nie tykam sie glowy ;) Pozdrawiam wszystkich :D Milego! Zeby wiosna szybko przyszla, bo te smetne miny na forum to chyba efekt braku slonca i tego upiornego zimna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funkia: ja uzywam zestawu do pasemek Revlonu z butelka z wbudowanym grzebykiem-cedzaczem, przez ktory wyplywa farba juz w formie paseczkow. Kolor Blond. Sprawdze na pudelku jak to sie dokladnie nazywa. Ja na taka sesje w salonie (ponad $90) musialabym pracowac dwa tygodnie (moja asystencka placa jest do niczego) i nie mialabym z czego zaplacic za czesne, wiec wiesz... priorytety... A wlosy wygladaja calkiem niezle. Robie to juz od roku. Owszem zdarza sie troszke ciapaniny tu i tam, ale sama widzialas moje zdjecia. Az tak zle to chyba nie wyglada. Moj naturalny kolor to braz. Jestem szatynka. Pasemka klade glownie na wierzchu. troszke pod spodem jak mi sie chce. I nigdy nie zuzywam calego opakowania, bo nie potrzeba. Jak zaczne tak naprawde pracowac w prawdziwej pracy to sobie bede mogla pozwolic na fachowe pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mile Kotki-Czpiotki ❤️ (A moze Trzpiotki ... ;) ) Nie wiem, bom ja dziecie bez matury nawet ... K-11 - to co napisalas jest oczywiscie prawda i ja o tym wiem (pewnie wszyscy narzekacze wiedza ;) ), ale wiesz ... czasem czlek po prostu tak na wszelki wypadek sie jeszcze musi upewnic (tj, ponarzekac, aby inni mu powiedzieli, ze nie ma sensu narzekac) :) A tak na marginesie, to czy polecane przez Ciebie kremy z serri Celex-C sa skuteczne na poprawienie jedrnosci skory, a jednoczesnie niezbyt tluszczowe?? Bo szukam czegos rewelacyjnego na moj 32-letni ryjek :) Piwonia - 🌻 spelnienia wszystkich marzen i potrzeb Ci zycze na Urodzinki i Imieninki ;) Tak pomiedzy ... naneczka - no wlasnie, zbierajmy sily do heroicznych czynow :D ale masz fajnie, jestes swiezo zakochana ;) to uczucia nie ma sobie rownych :) kokus - no to Twoj synek bedzie musial zlozyc honorowy wpis na naszym topiku :) Ewuek - trzymam kciuki a Twoje zdrowko! I wszystkim sle wirtualne usciski i calusy, bo znow kurcze blade czas mi uciekl i musze zmykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie!!!!pasemka -samoobslugowe,bardzo dobry pomysl.Widzialam w drogerii zestaw L´\'oreala za 1600kr.Zrobienie w salonie kosztuje od 10000kr w gore,zalezy od dlugosci wlosow,i ilosci kolorow.Poprosze kolezanke to mi pomoze,bedzie na kawie w niedziele to zaszalejemy,tylko boje sie zeby nie wyszly zolte ,chyba ze ciemny jakis kolor kupie.Ale mi wszyscy mowia zem stworzona do blondu-a moj naturalny kolor to....szary:( Laski,kupilam bilet do Polski na 28.04 ,powrot 31.05......przewietrzylaam tym sposobem konto bardzo ladnie.A teraz przez 3 miesiace bede sobie odmawiac ,odmawiac i odmawiac,zeby w maju sobie nie odmawiac (zwlaszcza w ksiegarniach) A poniewaz Benny mi tu non stop chce cos pisac ,to daje mu szanse...pisz dziecko moje.... fghjfg hfg n hnggky u jcviv 9vb 9bb lb olbo 66555555gfdxftgyhyhuj345678dfghjgjhhhhh77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber> problem to ja mam i umotywowana jestem, problem ze mna jest taki, ze nie lubie regul, na slowo dieta dostaje wysypki i jem za czterech i nie l ubie instrukcji zadnych, zadnistych, no moze tylko jak zmontowac polki na moje ksiazki;-).. i ma dusza rogata mi mowi, ze jest dobrze jak jest i ogladam przepisy.. poza tym jestem wegetarianka, wiec mnostwo rzeczy z listy nie jem, jak np galaretki.. Kokus> jedz ostroznie babki fryzjerkowiczki> Squirley jade do Ciebie, jak Ty sie mozesz tak piknie zrobic na blondzie to ja tez poprosze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jay: hihihihii... zapraszam do mnie na farbowanie. bedziesz wygladac jak gwiazda filmowa! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja, zagladam sobie do Was w tzw. miedzyczasie, ktorego aktualnei mam bardzo bardzo malo :D jeszcze raz ogromnie dziekuje za zyczenia urodzinowe i zapraszam na Part Time :D ....ale to dopiero za tydzien :D Ewulek - mnie na prawde ciesza male rzeczy, takie przyziemne, takie sa nalepsze :D Funkia - jak milo bylo Ciebie dzsia uslyszec, jak napisalas tak uczynilas :D :D napisze wiecej pozniej bo wlasnie klijet mi sie pojawil :) znikam !! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - z Toba zawsze mile sie gawedzi :) Ja chcialabym wniesc postulat o zakaz producji sniegu w godzinach szczytu!!! Dzisiaj wracalam z pracy 2 godziny - i to podobno bylo szybko, bo kolezanka jechala ponad 3. Nic, tylko do tropikow uciekac :D Proponuje zjazd topikowy - np w Nowej Zelandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie... ja juz jestem po badaniach..brrr...wyniki bede dopiero jutro chyba nie bede spala tej nocy....cala jestem obolala...ale dzien lub 2 i bedzie wszystko w normie...a w sobote ide na inne badanie..co jeszcze bardziej mnie nie pokoi...bo dzis rano gdy bylam pod prysznicem wyczulam maly guzek na lewym posladku...pokazalam to mojemu lekarzowi i on twierdzi ze to moze byc jakis tluszczak ale ze wzgledu na moje zdrowotne \"przeboje\" chce zrobic USG a w ostatecznosci biopsje....a ja juz myslalam ze to bedzie koniec z tymi moimi chorobskami....ale....trzymam sie dzielnie i nie dopuszczam mysli ze moze byc zle:)).....musi byc dobrze bo od poniedzialku zaplanowalam treningi w Curves i solarium:)) Kobietki dziekuje za dobre slowa ,ktore podtrzymuja mnie na duchu..za pamiec i trzymanie kciukow!!! Kokus mam nadzieje ze szczesliwie minela Ci podroz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkia-z Nowej Zelandii to przyleci 29tego kolejny dunczyk do opieki nad Bennym,ma na imie Johny i 27 lat .Bede w domu jedyna kobita,Svanhvit leci do Hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest godzina 20-ta i wlasnie wyszlam ze swojej ciemni :) stwierdzilam, ze na dzisiaj wystarczy, jutro tez jest dzien ooooooo ;) Funkia - cala przyjemnosc po mojej stronie a Nowa Zelandia brzmi ciekawie mnie sie jeszcze by marzyla Irlandia, ale to nie na moje fundusze aktualnie, niestety :) Bagatelko - a to nie przypadkiem sa i Twoje imieninki czy Ty moze ta co wypuszcza ptaszka z mieszka :D ? Ewulek - trzymaj sie i nie daj sie !!!!! silna babka z Ciebie, pamietaj :) nie jedna z nas tutaj jest z przejsciami zdrowotnymi, musimy optymistycznie stawiac temu wszystkiemu czola !!!!!! sama tez mialam rozne przeboje i znam wiele kobiet z jeszcze gorszymi od moich i stwierdzam, ze ta nasza plec to silna jest jak nie wiem :D :D :D...oczywiscie nie ujmujac plci brzydkiej, bez nich nie bylo by tak pieknie ja jest ;) dobra bo juz majacze, to po tej chemii..... ide rzucic sie malzowi w ramiona i moze cos jeszcze hahahaha ;) nara !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek - trzymaj sie! Bedzie dobrze :) Mysle o Tobie i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek> mysle o Tobie.. bedzie dobrze Squirley> no kochana, jak mam byc gwiazda, to juz wyjezdzam z domu hihih jestem padnieta, nie wiem czy mam silki na jutro;-( uciekam spac, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia..Funkia.Jay...:)) bedzie dobrze ja sie tym razem nie dam tak szybko:))....a postanowilam w sobote po tym drugim badaniu ..jak to wszystko dobrze wyjdzie isc do mojej ulubionej niemieckiej knajpy w Chicago i sie uwalic Spatenem w litrowym kuflu:))...potanczyc bez butow (jak zwykle haha) przy muzyce na zywo ktora gra zespol Bawarczykow...a co zyje sie raz:)) dosc juz odmawiania sobie tego czy tamtego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie dzis przed wizyta u lekarza mialam pare chwil wolnych i wstapilam do polskiego sklepu i kupilam pyszny sok z jablek antonowek Tymbarku pychaaaaaaaaaaaa:)) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkia, naleza sie naleza. Ja jestem pewnie pesymistka sprzed urodzenia :-D Ale ostatnio nad tym pracuje i wierze, ze troche to zmienie! Jay, ja tez nie lubie regul i przymuszem i mi tez slowo dieta sie zle kojarzy. Dlatego jak tylko zeszlam I oczyszczajacej fazy to nazywam to zdrowym odzywianiem. W kazdym razie mi sie podobalo, ze w ksiazce sa wyjasnienia, proste i logiczne a nie zakazy i nakazy, ktore masz ale nie wiesz czemu musisz stosowac. Podoba mi sie tez ze ten sposb odzywiania ma glownie poprawic zdrowie i zaprocentowac na przyszlosc. Teraz wszelkie choroby moga nam sie wydawac odlegle i nierealne a kiedys mozemy zalowac ze nie chcialo nam sie nic zrobic aby do nich nie dopuscic i pozostanie tylko bic sie po glowie z glupoty. Ja mialam wykazany podwyzszony cholesterol dwa lata temu, w mojej rodzinie sa zawaly i cukrzyca. Piwonia, dobrze, ze poprawilas juz myslalam, ze bedziemy musialy u ciebie robic na part time :-D :-D :-D Funkia, a podobno jutro ma byc z tym sniegiem jeszcze gorzej. Moze zostane w Chicago i przenocuje u rodzinki lub u kolezanki. Bo jak mam znowu dwie godziny, spocona i zesztywniala ze strachu i nic nie widzaca wsrod zamieci jechac jak to bylo kilka tygodni temu...brrrr. Ewulek 😘, czytalas moje prozpozycje cukrowe? Wszystko bedzie dobrze bo dobrze byc musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Najgobatszym landem Niemiec jest Baden-Würtemberg, a najbogatszymi Niemcami Szwabi. Miastem z najwiekszym dodchodem na glowe w Niemczech jest STUTTGART.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ";o" od 8 lutego ide do pracy!!!! bede musiala o 1 dzien skrocic moj ulrop w PL, ale co tam ;) co do pasemek to niestety dziewczyny te do kupienia nie wygladaja tak jak te z salonow.. nie oszukujmy sie.. gdyby bylo inaczej salony dawno by juz splajtowaly ;) ciesze sie juz na ten wyjazd do Polski, bo moj tato zaofiarowal sie nas wszedzie wozic ;)) jakie to ulatwienie ;P slyszalam, ze w Polsce zimmmno, wiec juz zaczynam pakowac grubasne swetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wrocilem szczesliwe pol godziny temu, troche pozno, bo musialem pospac w samochodzie, tak mnie usypialo jak wyjechalem z W-wy. w nocy jechalismy 3.15 godz, a wiec srednio 70 km na godz. przy czym tylko 50 km od mojego domu bylo mnostwo sniegu i biala jezdnia, dalej juz mokro i sniezyca, ale jezdnia czarna. Jak wracalem to uz bylo calkiem dobrze, jest po prostu dodatnia temp. i piekne slonce, chmury w niewielkich ilosciach, ale wiatr jak skurczybyk.. Okazuje sie, ze dla tak wczesnych lotow przyjazd 2,5 godz przed odlowtem to przesada, bo i tak ekipa przyjmujaca bagaze byla dopiero o 5.00 na stanowiskach (my bylismy o 4.05). Syn obiecal cos kliknac na topik, jak juz bedzie \"Polak za granica\".. malutka - z tym chlodem to chyba przesada, ale lepiej dzwigac jak scigac.. zreszta nie wiadomo, co jutro przywieje od strony Ameryki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber - jesli nie ubisz jezdzic w zimie i nie musisz, to chyba lepiej bezpiecznie przenocowac.. Marzenusia 🌼, dziekuje... Ewulek - trzymaj sie mocno, wszystko bedzie dobrze.. Jay - zycze tych silek mnostwo... Piwonia - jeszcze jedne zyczenia urodzinowe, ode mnie, ciut spoznione, ale szczere.. Funkia - z tym sniegiem to najgorsza jest nierownomierna dystrybucja, u Ciebie za duzo, u mnie za malo... ktos niedopracowal harmonogramu.... Esja - fajnie ze masz juz bilet, caly miesiac w kraju, wow... a w maju bywa taka piekna pogoda... bagatelka 🌼 juz syncia dopilnuje zeby sie wpisal.. Margot - ok, trzymam kciuki nadal... Squirley - a propos tego co piszesz o pensji.. strasznie mnie wkurza, jak ktos w pracy czy z sasiadow tak mimochodem w trakcie rozmowy wtraci, ze jak mam rodzine w Stanach to mi sie dobrze powodzi, tak jakby mieli obowiazek mnie utrzymywac.. na razie to by bylo na tyle, dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow w kontekscie wyjazdu do W-wy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ! o tej porze aktywna jest pewnie jeszcze tylko europa... malutka_de Pewnie masz racje z Badenia i stuttgartem, ale Bawaria jest doskonale sytuowana, ekonomicznie mocna i Bawarczycy sa chojni i korzystaja z zycia - w przeciwienstwie do slynnych ze swego skapstwa Szwabow ;) Co w Monachium denerwuje, to moze troche to tzw. Schicki micki, czyli ludzie staraja sie za wszelka cene pokazac, to co maja. Monachium jest miastem gdzie jest najwieksza ilosc PORSCHE w stosunku do liczby mieszkancow... No i tutaj zamieszkuje wiekszosc gwiazd kina i telewizji kursujac stale pomiedzy szykowna dzielnica Grünwald, Bogenhausen lub pieknie polozonym Starnbergiem, a centrum zimowej rozrywki: Kitzbühl! No i pewnie tez dlatego, ze zgodnie z jakimistam rozeznaniami, co drugi niemiec gdyby mogl wybierac, chetnie mieszkalby w Monachium, mieszkania tutaj sa szalenie, nieprzyzwoicie, ohydnie drogie! Ale faktycznie styl zycia jest bajeczny! W samym centrum miasta rozciaga sie wieeeelki Park - ponad 8 km dlugosci! i 375 ha! w ktorym rozsiane sa slynne ogrody piwne, male jeziorka, ciekawe budowle... park przechodzi na polnocy w las, a na poludniu w zielony teren doliny Izary, a to taka dzika natura w centrum miasta, latem wszyscy leza tam na kamienistych plazach, kapia sie i grilluja. Mozna tez jezdzic trasami rowerowymi wzdloz rzeki hen hen na poludnie po same Alpy! W monachium w porownaniu do innych miast stosunkowo latwo znalezc prace, zarobki sa tez odrobine wyzsze niz w innych duzych miastach, np. Berlinie. 800 km drog rowerowych ulatwia zycie, no i niska zabudowa miasta nadaja mu niepowtarzalny, przytulny charakter. Ale sie zaczelam rozpisywac o \"moim\" miescie... Mam propozycje! Niech kazdy z nas przygotuje mala opowiesc o miescie i okolicy w ktorej mieszka! Co Wy na to? Ja napisze maly wywod, dolacze zdiecia i wysle Wam na maile! OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pszczolki kochane i Ty Kokus (Baczku?) No wiec ,dzis poszlam spac o godzinie 5tej rano ,z mokrymi wlosami po prysznicu,wiec wstalam przed chwila i mam na glowie cos w stylu trwalej ondulacji,czemu nie zapobieglam wczesniej ,np suszac te cholerne wlosy i prostujac na szczotce. Ewulek-jak sie czujesz? Kokus-co Wy wiecie o wietrze:P ?(pojezdzil bys tutaj,ktoregos sztormowego dnia),ale sie ciesze ,ze bezpiecznie dotarles do domu:) Aha! nie pisalam ,ale dostalam ochrzan za brak wyraznych postepow w odchudzaniu,przy calej grupie,w zartach ,ale mi to wjechalo na ambicje ,zeby sie przylozyc :P Laski pochudly po 2 kg w pierwszym tygodniu ,ja tylko 0,85kg.Widocznie laski zyja w wiekszym stresie:P Dzis mam troche biegania po miescie ,wiec to by bylo na tyle,papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka! moje wypracowanie na temat Reykjaviku...........REYKJAVIK ,TO NAJWIEKSZA WIES JAKA WIDZIALAM W ZYCIU:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka> co Europa co?;-P Ci, co musza za woda tez juz na nogach.. ech.. na dodatek chyba bede sie rozkladac.. chorobowo znaczy sie, potwornie boli mnie glowa i zatoki, zapchany nos tez o niczym dobrym nie swiadczy;-( do wszystkich zasypanych sniegiem> dajcie troszke, bo u mnie zimawo, ale bez sniegu;-) czasem jak slysze, co u Was na polnocy jest, to tak jak byscie mowily o 2 zupelnie innych krajach Squirley> no ja juz wczoraj w pracy chodzilam w koszulce z krotkim rekawem, a i na zewnatrz nie bylo tak zle chyba 56F.. choc i tak wiem, ze pzrez te kilka dni moje narcyze, ktroe rwaly sie do paczkowania to chyba piorun trafil i po narcyzach;-( uciekam do szkoly, jak ja nie lubie tego profesora... przez godzine facet nie zmienia barw glosu w ogole, moi pieknie monotonocznie, chyba go sobei wypozycze tak na codziennie przed zasnieciem hihihi pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, siedze w domu, nie mam checi wyjsc do jakiejs roboty, a na spanie szkoda mi czasu, choc oczy pieka...(moze to od kompa) Jay - ranny ptaszku... a tu Naneczka juz mowila, ze tylko Europa na nogach o tej porze.. Siostra jak dzwonila we wtorek to wlasnie mowila, ze jej hicynty tez szl.. trafil przez gwaltowne ochlodzenie bez sniegu. Bylo -15 st. C w NJ, godzinke jazdy na zachod od wybrzeza. Nie choruj teraz, juz niedlugo wiosna to wszyscy bedziemy zdrowsi.. Esja - w nomenklaturze pszczol to ja jestem truten, a nie bączek. Dodam jeszcze, ze trutnie po spelnieniu swoich obowiazkow wobec krolowej pszczol, gdy ta wylatuje na lot godowy, juz sa wypedzane z ula, gdyz sa niepotrzebne i darmo jedza miod przynoszony przez pszczol-robotnice. Ich los jest dosc smutny, jak to bywa w przyrodzie, po prostu gina z glodu, bo nie potrafia zbierac nektaru z kwiatow. Tak wiec ten Gucio, ktory kumplowal z pszczolka Maja to kompletna bajka, w realu bylby zupelnie zalezny od tego co dostalby jesc od Maji.. naneczka - bardzo ladnie piszesz o Monachium, juz kiedys wymienialas jego walory, ale teraz to jakbym je widzial. Sprobuje napisac cos milego o moim miasteczku, ale raczej puszcze to mailem.. Esja - no nie mow, ze nie lubisz swojego miasta tzn. Rey..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×