Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Jo> co Ty robisz, ze 20 godzin na dobe pracujesz? to moj cel w zyciu hihihi, ale na razie nie wychodzi, moze jak juz w koncu dostane prawo jazdy w lapke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo
pracuje na uniwerku... z grubsza wyglada to tak, ze dostajesz jakies problem do rozwiazania (zwykle taki z ktorym nie poradzili sobie inni przez pare lat) i kilka miesiecy czasu... a potem to juz tylko od Ciebie zalezy, czy jak Cie z tego projektu rozlicza to utrzymasz prace czy wylecisz... a chetnych na twoje miejsce jest masa... wiec, co robic... wlasnie zreszta siedze w pracy i usiluje napisac ten cholerny miesieczny raport - moglabym przyjsc w weekend, ale chociaz weekendy chcialabym miec dla siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo
PS. Jay> ja jestem szczesciara! moglam przepisac polskie prawo jazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo
PS. Jay> ja jestem szczesciara! moglam przepisac polskie prawo jazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochene moje duszyczki!! :-D najpierw slodkie, spragnione buziaczki dla Aas wszystkich 👄 👄 👄 a szczegolnie radosne powitania dla nowych twarzyczek -- Jo i Pia 🖐️ :-) Jejku, tyle wpisow od wczoraj, ze nie wiem od czego najpierw zaczac... :-O Brosss - co prawda to nie ja bylam z tymi Wlochami, ale nieszkodzi :-) Nieznam niestety tego narodu na tyle, zeby sie moc wypowiadac, ale fajnie, ze jest tu ktos kto moze nam wszystkim przyblizyc troche ich mentalnosc - im wiecej wiemy o innych krajach i ich mieszkancach, tym lepiej :-D A propo\'s Italii - slyszalam, ze macie tam. gdzies tak w polowie stycznia, swietne znizki na super markowe ciuchy, jak np. Versage, Dior, Boss, Chanel i inne takie :-) Jesli wiesz cos na ten temat to napisz prosze pare slowek - moze sie wybiore wreszcie raz na porzadne zakupki , ja mam tylko 4 - 5 godzinek jazdy samochodem.... :-D Jo - a gdzie siedzisz dokladnie w Szwajcarii? Ja bylam tam dwa razy; raz w Zurüchu a raz w Kloten, niedaleko Zurüchu, gdzie jest lotnisko :-) Bardzo mi sie tam podobalo, choc bylo to juz 15 lat temu - mieszkalam jeszcze wtedy w Warszawie i byl to w ogole moj pierwszy wyjazd \"na Zachod\" ... hehe, wiec to normalne chyba, ze mi sie podobalo... :-) No i ciekawa prace masz, mysle - tez by mi cos takiego odpowiadalo... :-O A jesli chodzi o szwajcarskie wyroby cukiernicze to Jay - podaj lapke - ja tez uwielbiam Lindta :-D a najbardziej chyba kulki czekoladowo-nugatowe w czerwonym opakowaniu... mniam mniam Dziewczyny - koniec tago dobrego - odchudzamy sie!! :-D Wypowiadam osobiscie wojne kilogramom! ;-) A poniewaz widze, ze jest juz kilka chetnych, to mam nadzieje, ze sie wreszcie zdecydujemy cos nie cos odtluscic...hihi Kto jest za?? To lapka w gora poprosze... ok, to ja pierwsza 🖐️ :-) Teresko - milo Cie znow widziec wsrod nas - zagladaj czesciej, zapracowana kobitko 👄 Jay ma racje nowicjuszki - pokazujcie sie u nas czesciej to bedziemy sie nawzajem glaskac i ocierac... :-D Jak czytalyscie ze 2 stronki wczesniej, to wiecie co mam na mysli... ;-) Elfik, bagatelka, Jay, Margot, Bross, znudzony, Polinka, heti - gdziekolwiek jestes!! :-) sciskam Was i wskakuje do eterycznej kapieli a potem jeszcze do Was zajrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - i gratuluje bagatelce wejscia w swiat komunikatorow, tylko ja bym wolala Cie miec na gg.... podoba mi sie bardziej i jest lepszy, jesli chodzi o wyrazanie uczuc w postaci emotikonek - a ja bardzo uczuciowa yessstem... :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo
haneczka> w Zurichu... to prawda jest bardzo pieknie, ale... bardzo zimno... i nie mam na mysli klimatu tylko mentalnosc Szwajcarow... a co do pracy, rzeczywiscie jest ciekawa... ale wyobrazasz sobie, ze mozna by to wytrzymac gdyby byla nudna??? (ja nie) sciskam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz jedna noga w wannie.... :-) ale jeszcze zajrzalam Jo - ja tez sobie nie wyobrazam tylu godzin praca, gdyby byla nudna!! A co z odchudzaniem? - podnosisz lapke w gore? ;-) Zachecam, bo samej mi sie pewnie nie bedzie chcialo.. :-( Bede za jakies 45 min. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ostani raz dzis zagladam ....... Caluski dla Wszystkich ❤️ haneczka - kto wie, moze kiedys dojrzeje i do gg :D Tylko Wy, co to sie macie odchudzac uwazajcie, coby Wam nie daj bosze nie powybywaly kilogramy z nieodpowiednich miejsc;) Ja natomiast to bym sobie zamiast odchudzania wolala zrobic transplantacje masy z okolic pasa o kilkanascie centymetrow wyzej ;) Dobranocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo
Bagatelka> z ust mi to wyjelas! moze by tak walkiem do ciasta sprobowac??? niestety, masz racje... ja zawsze tyje w biodrach a chudne w biuscie :( gdzie tu sprawiedliwosc??? pewnie, ze podnosze... a jeszcze na swieta do Polski jade... buuuu... dopiero bede sie miala z czego odchudzac... a schudnac musze bo nie mam czasu pobiegac po sklepach i nowe spodnie kupic - juz mi tylko jedna para zostala,w ktora jeszcze jako tako moge sie wcisnac :P slodkich snow Wam wszystkim, (a ja do pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem, ale Wy juz pewnie wszystkie spicie... :-( a ja sie troszke w dzien dzis zdrzemnelam i jeszcze mnie nie ciagnie do lozka... hmm, chociaz o 7 musze wstac do pracy 😭 bagatelko - ja mysle, ze jak dalas sobie rade z tlenem to i z gg nie bedzie zadnych problemow :-) A spodoba Ci sie na 100% , bo te emotikonki w nim sa boskie!! i co niektore strasznie smieszne... :-D A jeszcze mi sie cos przypomnialo odnosnie Twojego bratomisia - tez mam takiego, z tym ze zostal w Polsce :-( i tez ma 26 roczkow :-D Jak Twoj ma na imie? bo moj Krzysiu :-) kochany, szkoda ze nie mam go przy sobie... :-( Jo - ciesze sie, ze i Ty podnioslas :-D A co do proporcji to sie nie martwcie babeczki - wymyslimy jakies cwiczonka, coby chudnac glownie i jak najwiecej w dolnych partiach, polozymy glowny nacisk na ruch, zwlaszcza dla tych, ktorym sie ruszac za nic nie chce, jak np. Margotka i ja.... ;-) a jedzonko ograniczymy tylko troszke - przynajmniej na poczatek, zeby nie bylo szoku dla organizmu i zadnych, znanych nam wszystkim pewnie, chocby z opowiadan - efekow JOJO :-P Mysle, ze gdyby czlowiek glownie wzial sie za jakis trening, chocby na poczatek lekki, to moznaby sobie ladnie wyrzezbic sylwetke i uniknac utraty biustu... hehe :-) To tylko taka moja propozycja - moze ktoras zechce ie wziasc za siebie troszke, razem ze mna, a jesli nie to i tak nie bede rozpaczac - ale ja w kazdym razie mam zamiar zgubic pare cm w kilku obwodach... bo tez mi juz 2 pary spodni pasuja... :-P Rozpaslam sie, oj, rozpaslam, na tym obcym wikcie!! ;-) No nic kobitki, spijcie sobie smacznie,a jak ktorac jeszcze nie spi to niech sie odezwie na slowko :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo
haneczka> Ja nie spie... ale pracowac musze :( naprawde starsznie nie chce mi sie przyjsc w weekend, wiec nawet do rana posiedze jesli bedzie trzeba... a cwiczonka, swietny pomysl, tylko... no tego... rozleniwilam sie... wlasnie przez ten siedzacy/stojacy tryb zycia przytylam, wcale nie przez jedzenie... za malo ruchu, ot co? ale to nie przyjeniej przed kompem, zamiast na dywanie jakies wygibasy robic (a potem jeszcze wszystko od tego boli :P ) no spadam do pracy, slodkich snow Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pieknoscie Kafeteriowe ❤️ Jo - oj to my chyba z tej samej gliny zrobione, albo przez tego samego partacza, co, wypiwszy, musi mu sie proporcje pomylily ... :D Haneczka - tak, ruch dolnych partii ciala, trening, ale masz racje, nie ograniczajmy zbytnio jezenia, co efekt jojo czyha za winklem i tylko patrzy, jakby nas tu capnac znienacka :D Moze ewentualnie starajmy sie jesc jak najwiecej warzywek i owockow, coby miec w zoladku duzo enzymow trawiacych, zeby te mniej szlachetne jadlo bylo ladnie trawione, a nie odkladane na tluszczyk .... Aha, moj bratomis to Wojcieszek, moj tez daleko ... :( E tam, ja zaraz ide na zakupy i pewnie znowu mnie fantazja poniesie ....... Zycze Wam pieknej pogody i wesolych mysli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane emigrantki {czesc] Ja dzis tylko na chwilke... Od rana biegamy z moim kochaniem :) ale chyba wybiegalismy mieszkanie... co by nie zapeszac :) A zaraz... no jeszcze nie zaraz zmykamy do restauracji na pyszny romantyczny obiadek :) Mmmm... :) bagatelka, znalazlam dwa super przepisiki :) Podesle jak bede miala chwilke, zeby je przepisac :) I jeszcze jedna rzecz, przez tlen mozna rozmawiac z ludzmi, ktorzy maja tylko gg, instrukcje przesle rowniez poniej :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - misia zabralo dzis znowu pogotowie do szpitala :-( :-( :-( Bardzo zle sie poczul, nie mial powietrza, dostal jakiegos kaszlu i przez to chyba serce zaczelo nierowno bic... mial puls tylko 46 a powinien miec oklolo 80 wiec zadzwomilam po lekarza i podlaczyli go w domu do ekg, no iokazalo sie, ze serce szaleje i trzeba to monitorowac... :-( Wlasnie wracam ze szpitala - dostal tlen, infuzje i jest monitorowany, czuje sie juz troszke lepiej. Przepraszam, ze Wam zawracam glowe, ale nie bardzo mam sie tym z kim podzielic, bo jest niedziela i nie chce nikomu nawijac... :-( Troszke mi smutno, bo juz myslalam, ze wszystko sie dobrze rozwija i jest na najlepszej drodze do wyzdrowienia - a tu takie cos :-O No nic, probuje sie sama uspakajac, zrobilam sobie herbatke i wlaczylam telewizje. Trzymajcie Wy sie chociaz zdrowo, babeczki i przebaczcie, ze Wam znowu psuje humorki... Caluje i przytulam wszystkie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczko, strasznie mi przykro :-( (wirtualnie mocno Cie teraz przytulam!) 👄 ❤️ Mam nadzieje, ze Twoj mis wkrotce poczuje sie lepiej i ze juz niedlugo wroci do pelni zdrowia :) I naprawde nie zawracasz nam glowy - w ogole stad takie mysli! Wszystkie jestesmy z Toba! :-) Szczegolnie w ciezkich chwilach! ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pia
haneczko, zycze polepszenia dla twojego misia i badz dobrej mysli, teraz musisz byc silna za was dwoje pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heti
pojechelam na "indyka" do tesciow a....tutaj ......sie baby szalone rozpisalyscie..hihihihihihihihi jak klimaty swiateczne pozytywne?????????????????dzisiaj ide zakupic choinke...juz nie moge sie doczekac tego zapachu.... spokojnej niedzieli..wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc niedzielne leniuchy ❤️ Margot - no to gratulacje odnosnie mieszkanka! jak tam sie udal romantyczny obiadek? Mam nadzieje, ze najedliscie sie pysznosci :) Dzieki za pomoc w sprawach ... komunikatorowych ;) 🌻 BOGINKA - witaj nimfo jeziorna :) Cudna stopke masz :) 🌻 haneczka - moje Ty biedactwo, dolaczam sie do wirtualnych przytulen Margotki, a wiedz, ze przytulenia podwojone automatycznie robia sie do kwadratu, taka juz jest natura przytulen ❤️ Zanies tez troche naszych przytulen Misiowi i niech nam szybko wraca do zdrowia, zebyscie mogli razem cieszyc sie zyciem :) I zawsze do nas przychodz ponarzekac, a my Cie bedziemy glaskac po glowce 👄 🌻 heti - a no widzisz, rozszalalysmy sie jak dzikie :D Mam nadzieje, ze impreza indykowa byla pyszna, no a przynajmniej znosna :) 🌻 Tez wszystkim zycze sympatycznej niedzieli pelnej wypoczynku i przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem nie do konca wyleczona, niestety :-( Jutro jeszcze zostaje w domu... Zaleglosci bede nadrabiac w pozniejszym czasie :-( Coz, zdrowko jest wazniejsze :) bagatelka, mieszkanko jest sliczne :) Malutkie, ale slicznie. :) W sam raz dla dwojga :-) Jutro moje kochanie jedzie zalatwic wszystkie formalnosci i jak dobrze pojdzie wprowadzimy sie tam z koncem lutego/poczatkiem marca! :-) Szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac :-) Wczorajszy obiadek byl pyszny! Bylismy w wietnamskiej restauracji (naszej ulubionej zreszta)! Jadlam mniamusna salatke z kurczakiem, mieta i babusem oraz kurczaka z ananasem i grzybami mun :) Niebo w gebie :) Wrocilam do domu objedzona jak bak :D Pia 🖐️ heti :) milo znow Cie widziec :) Masz racje troche, zesmy sie rozpisaly... tak jakos wyszlo - gadatliwe z nas babki i juz ;) :D haneczko, caly czas mysle o Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niedziela leniuchowata jak trza;-)) dopiero wygramolilam sie z loza, az wstyd, ale co tam raz w tygodniu moge sniadanie w lozku i poleniuchowac do ktorej tylko plecki pozwola zanim zaczna krzyczec, ze sie juz im odlezyny zrobily;-)) Margot> ciesze sie z Waszego mieszkanka, moge wirtualnie pomagac nosic pudla w lutym/marcu;-) Haneczka> nie martw sie, wszystko bedzie dobrze i pisz tutaj, nie przepraszaj.. szkoda, ze ja nie blizej jade szukac Nemo teraz.. moja siostra wcozraj przez telefon blagalnym glosem prosila o Nemo ( rybka;-)) to dla niewtajemniczonych) od Mikolaja.. a ja wczoraj wlasnei puscilam paczki do domu i Nemo tam nie ma, musze w natychmiatowym tempie zrobic malutka paczuszke, aby ja jutro jeszcze wyslac, no bo co bedzie jak sie okaze, ze Mikolaj nieslowny?? milej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ach... jak milo mi sie zrobilo, kiedy otworzylam nasza stronke... dla wszystkich jeszcze raz slodkie buziaczki 👄 👄 👄 Tak bardzo bym chciala Jayka, zebys mieszkla blizej... :-O albo ja - moglybysmy sie teraz u mnie w domciu poocierac... :-) i nawet bym sie dala wyglaskac, jak maly szczeniaczek :-D Tobie Margotko oczywiscie tez ;-) Zrobilam sobie kapiel z olejkami i bablami i juz mi lepiej - wyciagnelam wlasnie nogi na stol, tastatura na kolanach, dobra herbatka z boku (o smaku whisky i kawy ze smietanka... ;-) ) i czytam Was, a jednym okiem spodzieram na film: \"Schatten der Wahrheit\" - \"Cien prawdy\" - Thriller USA z 1999 r., nawet nawet... :-) Margotko - gratuluje nowych 4-ech scian i opisz je troszke prosze, skoro takie sliczne! :-D Ja bardzo lubie mieszkanka i juz mi slinka leci na sama mysl urzadzania... ;-) Najchetniej latalabym z Toba na wiosne po sklepach i wybierala jakies ladne duperelki :-) Aaaa, jeszcze cosik mi sie przypomnialo - mianowicie bagatelka rzucila haslo podania naszych dat urodzin... mysle, ze to fajny pomysl - to ja zyczynam pierwsza: 25. grudnia ;-) Czy jest ktos kto jeszcze wczesniej bedzie obchodzil urodzinki?? :-) Tule Was do siebie i mysle o Was! :❤️ 🌻 👄 Pozdrawiam tez Boginke, Pie :-D , bagatelke 👄 ❤️ heti i inne, ktore do nas zagladaja :-) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, haneczka, to juz niespelna miesiac do nastepnej imprezki, a kto wie, przy pomyslnych wiatrach moze i wczesniej cosik wpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myslalam ze zaczne stronke ........................................ :-) Ale ze mnie goopotka ;-) A moze sie uda... kto wie No to sobie porysuje..hihihi 🌻 🌻 👄 🖐️ 😴 🖐️ 🌻 🌻 😭 ❤️ 🖐️ 🌻 :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, nic z tego :-( hehehe sorry, ale mam taka ochote na trzydziesta osma... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, bagatelko 👄 to moze Ty zaczniesz...?? ;-) No, masz racje, to juz tylko trzy i pol tygodnia :-D a calkiem o tym radosnym wydarzeniu zapomnialam :-O ale to z racji tego zamieszania w moim zyciu. Dzieki bagatko za przypomnienie 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz ? :D :D No to z tej milej okazji proponuje napoj nastepujacy: szmpan zmieszany ze slodkim winkiem malinowym 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie!! hihihi ja sie tu staram, maluje, rysuje, glupieje na starosc, a ta sobie tak po prostu otwiera - jak gdyby nic... hihihihi :-) Gratuluje kwiatuszku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczko - odnosnie Twojego przedostatniego wpisu, to proponuje slowo \"starosc\", szczegolnie w znacczeniu negatywnym, usunac z lamow tej kafeterii ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×