Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość malutka_de
Te z oznaczenie E wystepuja tez w kosmetykach dlatego dodalam jednego linka na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, pamietajcie pliz, zeby kliknac codziennie na brzuszek pajacyka (www.pajacyk.pl) i na polskie serducho (www.polskieserce.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym linku co podalam jest bardzo duzo ciekawych artykulow. Na prawde polecam jako ze teraz aspartame jest prawie wszedzie. Ja sama wystrzegam sie tego zreszta i tak nic mi nie smakuje co zawiera aspartame. Czasami jak ktos czestuje guma do zucia to wezme zapominajac ze to swinstwo tam jest. Fajnie ze poruszylyscie ten temat bo moze to uswiadomi wielu osobom jakie to szkodliwe. Pierwszy raz uswiadomil mnie moj przyjaciel z L.A. ktory nagle zxaczal miec problemy ze zdrowiem. Wszystkich to dziwilo bo byl okazem zdrowia, odzywial sie samo naturalna zywnoscia i nagle zaczal miec problemy ze wzrokiem i tracil chwilowo przytomnosc. Zaczal sesje badan i testwo bo obawial sie ze ma guza na mozgu. Po kilku miesiacach badan okazalo sie ze nie ma zadnego problemu zdrowotnego. Niestety jego seizures zaczely sie czesciej pojawiac do tego stopnia ze bal sie wsiasc w samochod. Wtedy udal sie do jakiegos naturopaty ktory zrobil mu testy i zaczal wnikliwie sprawdzac cala jego historie z ostatnich dwoch lat. Co sie okazalo.......moj przyjaciel Keith zaczal nalogowo pic diet coke, podczas gdy wczensiej pil normalna coca-cole. Od razu przestal i po krotkim czasie wszystko ustalo.......minelo juz 8 lat i od tego czasu nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLSKA GOLA!!!! ;-) nie wiem, czy sie kobitki i Kokusiu pilka nozna interesujecie, ale wlasnie zaczal sie mecz eliminacyjny do MŚ. Gramy z Irlandia Polnocna. W zeszla sobote nasi chlopcy wygrali 8:0 z Azerbejdzanem;-) tak wiec, Polska GOLA! Ide kibicowac przed tv milego dnia wszytskim zycze:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc 8 do ZERA, ale jakas buzka sie z tego 0 zrobila:) K-11, dzieki za linka. musze podeslac go mojemu ukochanemu.. dzieciaki jego siostry sa nalogowcami slodziku i diet coke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! jeszzce 5 min i wlasnie przed chwila strzelilismy bramke! 1 : ) dla Polski!!!!!!! jeeeeeeee! ;-) Sorry, ze sie tak jaram;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! jeszzce 5 min i wlasnie przed chwila strzelilismy bramke! 1 : 0 dla Polski!!!!!!! jeeeeeeee! ;-) Sorry, ze sie tak jaram;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnugeneration, ale za to masz sliczne sukienki. Ja dzisiaj kupilam mniejsze dzinsy w moim ulubionym GAP, ale sie jeszcze zastanowie, tym razem ciemniejsze. Malutka_De, a na, ktorym to topiku ciazowym urzedujesz? Dzieki za linki o slodzikach, ja nei slodze ale moja siostra tak i tez zaczela troche slodzikowac i mnie sie pytala czy cos wiem, a ja o slodzikach wlasnie nie, a tutaj jak na zyczenie kilka linkow, bede mogla jej wydrukowac i wyslac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Ja tam teraz w ciazy przerzucilam sie na tic taki i odkrylam, ze maja jeszcze zbawienny wplyw na moja przekletaaaaaaaaaaaa ZGAGE :) A teraz zmykam sprzatac , bo po tyg tego chaosu nieporzadek sie zrobil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam do domu :D Zostawilam doslownie na kilka sekund otwarte drzwi i juz mialam kotka w salonie 😡 Plot pomoga - kotow jest zdecydowanie mniej... od czasu do czasu jeden... ale i tak trzeba caly czas uwazac, zeby przypadkiem jeden i drugi nie wskonczyl nam przez okno... :o Jesli chodzi o slodziki, to nigdy nie darzylam ich miloscia... nawet cola dietetyczna zawsze miala dla mnie taki jakis dziwny posmak, ze wolalam jesli juz, bo za cola powiedzmy tak srednio przepadam, kupic zwykla! Ale naprawde przerazajace jest to, jakimi substancjami jestesmy szpikowani kazdego dnia kupujac jeden czy drugi produkt... Jestem daleka od wpadania w paranoje, bo wlasciwie wszystko jest w tej chwili przerabianie, modyfikowane, wzbogacane... zywnosc, kosmetyki, srodki czystosci... Nie mozna wiec wyeliminowac wszystkich trucizn, jedyne co mozemy zrobic, to starac sie mininalizowac ich spozycie... na tyle na ile jest to mozliwe... Dzisiaj znowu bede robic tarte z kozim serem i pomidorami! Ostatnio ciagle mam apetyt na kozi ser... jem go w takich ilosciach, ze nidlogo chyba koza zostane ;) 🌻 GNU - ja w polskie serce i w pajacyka klikam codziennie :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Margotka 🌼 uszka do gory, nie smuc sie, prosze! Wiosna za oknem!;-) Przesylam ci wirtualne usciski;-) i usmieszki :-) :-) :-) Trzymaj sie ciepluchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez od rana pada... pogoda beznadziejna... az sie wierzyc nie chce, ze wczoraj jeszcze bylo lato... na dodatek moj parasol sie sam z siebie sklada jakies 2 minuty po otworzeniu. to chyba pozostalosc po mojej ostatniej walce z huraganem... pamietacie? cos mu sie chyba powaznie pogielo... a wczoraj w nocy mialam ostry atak bolu brzucha i boje sie, ze to zapalenie uchylka Meckela (Jay dla ciebie Meckel\'s diverticulum...poczytaj sobie..) Jak mialam usuwany wyrostek w podstawowce lekarze pstrzegli moja mame, ze to mam i ze mam uwazac... No i wczoraj mialam taki ostry atak.. Mam nadzieje jednak, ze to nie to... Moze to przez morele, ktorymi sie wczorajnazarlam... Ale nie ma zartow. Jak taki uchylek peknie, to efekt taki jak przy peknieciu wyrostka... Troche sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie z moim kochanym powrocilam do polski;( swieta byly extra!!norwegia tez jest piekna.... ja mam 18 latek;) i chodze do liceum moj chlopak jest rok starszy, w tym roku zdaje mature, wiemy juz ze wyjedziemy po skonczeniu tego roku szkolnego.zastanawiamy sie juz tylko nad wyjazdem do hiszpani, usa, norwegii lub niemiec....ja osobiscie nie spotkalam sie z niechecia japonczykow do obcokrajowcow i babcia tez mi o tym nic nie wspominala. pozdrawiam forumowiczow;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaE.
Mam pytanie, moze ktos z Was potrafi mi pomoc, bo mi juz glowa peka z tego wszystkiego. Czy ktos z Was bral slub w Teksasie i pozniej udalo mu sie go wpisac w Polsce w Urzedzie Stanu Cywilnego? Nie mialam pojecia, ze to bedzie takie trudne. Oczekuja ode mnie aktu malzenstwa z datami urodzin, miejscami urodzin, imionami rodzicow itd, a jedyny dokument jaki mam to licencja malzenstwa wraz z certifikatem (bo tak podobno jest w Teksasie) na ktorej widnieja tylko nasze imiona i nazwiska. Spedzilam dzisiaj caly dzien szukajac cos na ten temat, udalo mi sie znalezc ze weryfikacje malzenstwa mozna uzyskac z departamentu zdrowia. Czy to bedzie wystarczajacy dokument? Pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Squirley - biedulo, mam nadzieje, ze to nie ten uchylek! Trzymaj sie cieplutko! A mi nadal tak dziwnie... dol to dol... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaE.
Mam pytanie, moze ktos z Was potrafi mi pomoc, bo mi juz glowa peka z tego wszystkiego. Czy ktos z Was bral slub w Teksasie i pozniej udalo mu sie go wpisac w Polsce w Urzedzie Stanu Cywilnego? Nie mialam pojecia, ze to bedzie takie trudne. Oczekuja ode mnie aktu malzenstwa z datami urodzin, miejscami urodzin, imionami rodzicow itd, a jedyny dokument jaki mam to licencja malzenstwa wraz z certifikatem (bo tak podobno jest w Teksasie) na ktorej widnieja tylko nasze imiona i nazwiska. Spedzilam dzisiaj caly dzien szukajac cos na ten temat, udalo mi sie znalezc ze weryfikacje malzenstwa mozna uzyskac z departamentu zdrowia. Czy to bedzie wystarczajacy dokument? Pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> a u mnei wciaz ladnie, tylko ida chmury pewnei od Ciebie;-) temp nizsza o jakies 10F ale da sie pzrezyc bez sweterka i w klapkach No jak ja bede mowila o uchylkach kogos tam, to juz to bedzie wyzsza szkola jazdy;-) na razie ucze sie \"magicznych\" wyrazen, ktore poza medycyn anie maja zadnego zastosowania, cholewka;-( zajrzyj do skrzni;-) Margolcia> chodz tu, dam glaska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaE.> to nie tlyko w Texasie takie daja;-) ja jestem swiezo po pzrebojach z USC w POlsce, musisz napisac do USC w POlsce, ze zwracasz sie z prosba o to sie chyba nazywa transkrypcja, chodzi o uzupelnienie danych, bo do nich wysylasz przetlumaczony tutejszy akt zawarcia zwiazku malzenskiego, akt urodzenia swoj i meza ( jego pzretlumaczony oczywiscie). Do tego piszesz zaswiadczenie, ze wszystkie Wasze dzieci beda nosily nazwisko po mezu, nie wiem jakie oplaty, bo tym zajmowala sie ju zmoja mama w POslce. jelsi masz jakies pytania > moj e-mial jest pod nickiem;-) Margolcia> do skrzyni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaE.> to nie tlyko w Texasie takie daja;-) ja jestem swiezo po pzrebojach z USC w POlsce, musisz napisac do USC w POlsce, ze zwracasz sie z prosba o to sie chyba nazywa transkrypcja, chodzi o uzupelnienie danych, bo do nich wysylasz przetlumaczony tutejszy akt zawarcia zwiazku malzenskiego, akt urodzenia swoj i meza ( jego pzretlumaczony oczywiscie). Do tego piszesz zaswiadczenie, ze wszystkie Wasze dzieci beda nosily nazwisko po mezu, nie wiem jakie oplaty, bo tym zajmowala sie ju zmoja mama w POslce. jelsi masz jakies pytania > moj e-mial jest pod nickiem;-) Margolcia> do skrzyni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaE.
Jay, dziekuje Ci bardzo za szybka odpowiedz. Skontaktuje sie z Toba mailem jesli nie masz nic przeciwko temu. Pomyslalam, ze to problem glownie Teksasu, bo urzednik w USC powiedzial, ze da sobie "glowe uciac", ze takie certyfikaty wydaje sie w Stanach, bo widzial i widocznie ja sie nie wystarczajaco staram w odszukaniu tego i ze jak nie umiem znalezc to mam napisac do Busha i sie spytac gdzie przechowuja takie dane. Normalnie zbaranialam, cham i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam🖐️ co jest z wami ???????wyslalam kilka e-kartek nikt nie odebral-to juz nawet karteczki ode mnie nie chcecie odebrac,a moze gdzies wam sie zawieruszyly????popatrzcie na swoje konta tu i tam.... a ja mam super humorek-wiosna,sloneczko-jest cudownie🌼 nic tu nie pisze,ale zawsze czytam:D nie bede tu palcem wskazywac kto nigdy nie odpisal lub nie odebral mojej wiadomosci...ale,mam male pytanko-jay-czy ty zmienilas adres?czy ten tutaj wciaz aktualny?bo wydaje mi sie,ze ktos mnie zapraszal do monroe na kawe.....?czy wciaz zaproszenie aktualne?:D a poza tym to zmienilam adres i moze przez to nikt nie obiera moich wiadomosci-julissa@o2.pl bede znikac-pozdrawiam was wszystkich mocniutko! zycze usmiechu na twarzy i duzo sloneczka. pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje znow:)) i pozdrawiam szanowne kochane zgromadzenie:)) bylam dzis z L u jubilera i wybralismy obraczki:)) odbieramy je w przyszlym tygodniu:))ihaaaaaaaaaaa......teraz myslimy nad wygrawerowaniem jakiegos napisu po wewnetrznej stronie:)) jaka ja jestem szczesliwa:))) Buziaki dla Wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×