Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Margot--> ale fajne te zdjecia!:) ja photoshpa nie mam (bo mam linuxa, nie windowsa), ale uzywam GIMP\'a. najbardziej podoba mi sie efekt surrealizm:) jest niesamowity:) masz takie cos w photoshopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka, dane w tabelce juz sa - ktos mnie wyreczyl :-D Ewulek, dostalas moje e-mail? Ja duzo nie zjadlam choc sobie obiecalam, ze bede jesc za 10... Jak na razie sniadanie, kawa jakis smoothie jogurtowy. Z nosa lac sie przestalo ale nadal jestem zapchana, czuje sie jakbym i uszy miala zapchane, oczy zakraplam bo suche, usta smaruje bo suche... Wiosna idzie? :-D Wlasnie dzwonilam do mamy z zyczeniami. Na dlugim sniadaniu bylismy u mojego ojca, potem mial byc obiad u kolezanki ale nie wypalilo - ja zreszta ze swoim przeziebieniem nie bylabym az tak bardzo rozrywkowym gosciem wiec lepiej dla mnie, ze reszte dnia spedze w domu. Wypozyczylismy jakies dwa filmy, tego mi trzeba - polezec i odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka, dane w tabelce juz sa - ktos mnie wyreczyl :-D Ewulek, dostalas moje e-mail? Ja duzo nie zjadlam choc sobie obiecalam, ze bede jesc za 10... Jak na razie sniadanie, kawa jakis smoothie jogurtowy. Z nosa lac sie przestalo ale nadal jestem zapchana, czuje sie jakbym i uszy miala zapchane, oczy zakraplam bo suche, usta smaruje bo suche... Wiosna idzie? :-D Wlasnie dzwonilam do mamy z zyczeniami. Na dlugim sniadaniu bylismy u mojego ojca, potem mial byc obiad u kolezanki ale nie wypalilo - ja zreszta ze swoim przeziebieniem nie bylabym az tak bardzo rozrywkowym gosciem wiec lepiej dla mnie, ze reszte dnia spedze w domu. Wypozyczylismy jakies dwa filmy, tego mi trzeba - polezec i odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie dziekuje za maile z zyczeniami!!! ;) Ja równiez zycze Wam wszystkim i kazdemu/kazdej z osobna milych i cieplych Swiat Wielkiej Nocy... Nie zapomnijcie, ze jutro jest Smingus Dyngus! Odpoczywajcie... PS: Przepraszam, ze nie odpisalam wam na kazdy mail z osobna, ale rodzinka tak mnie zaabsorbowala, ze naprawde brak mi czasu na cokolowiek... Caluski... Squirley 🌻 na ból brzucha najlepsza jest herbatka mietowa... Ja dzis tez juz musialam wypic chyba ze 2-3 miety przez to swiateczne lakomstwo, i pomoglo... Mama nadzieje, ze tobie tez... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ale pusto na topiku. Wszyscy swietuja przy stolach? :) Mam nadzieje, ze sie dobrze bawicie. Dzieki wszystkim za zyczonka, mam nadzieje, ze nie zapomnialam o mailu z zyczonkami do nikogo. kokus Twoja kartka mojemu malemu chrzesniakowi tak sie spodobala ze przez 20 minut bez przerwy wciaz ja ogladal :D Margolcia dzieki za zdjecia. jak ja juz tesknie za wiosna ech... Milego dzinka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serecznie:)) jejku....czuje sie przejedzona:))!!!!!! cala dieta na nic i trzeba od poczatku zaczynac.....ja dzis caly poniedzialek tez mam wolny ale swieta uwazam za zakonczone.......jade zmienic za to olej w aucie:) Amber nie dostalam zadnego maila....prawdopodobnie masz jeszcze moj stary e-mail adres ten nowy jest w mojej stopce ale podam go jeszcze raz myoffice1978@o2.pl a poza tym wyczytalam ze wysylacie fotki to ja poprosze tez!!:)) Margot dziekuje za sliczne zdjecia...ehh ta babeczka wyglada tak apetycznie a bukiet zonkili przypomnial mi bardzo Polske i moj ogrod:)) a teraz nowina....juz na 100% wyprowadzam sie 15 kwietnia a poza tym...jeszcze cos w co nadal nie moge uwierzyc!!!! moje Kochanie mi sie oswiadczylo!!!!!!:))) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie buziaki i do milego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! Niech tym razem wszystko sie ulozy jak najlepiej!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek --> to cudownie!!!!! gratuluje i przesylam wirtualne usciski!!!;-) Dzis moja siostra z dzieciakami juz niestety wyjezdza.. zobaczymy sie dopiero na moim slubie...:( a pod wieczor ide do mojej mamy chrzestnej, zaprosic ja na wesele. bedzie fajnie.. bo ta Pani jest znajoma mojej mamy.. i prawie jej nie znam.. ciocia, ktora miala byc moja chrzestna w ostatniej chwili oswiadczyla, ze nie moze przyjechac (z jakichs urojonych przyczyn). tak wiec czeka mnie milutki wieczor;-) 3majcie sie, papa m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 To wspaniala nowina!!! Koniecznie przyslij jakies wasze zdjecia i informuj na biezaco o planach!! Hej dziubeczki!!! Jak samopoczucie po swietach? Ja sie czuje totalnie przejedzona. Znaczy sie nie zebych sie strasznie opchala, ale nie zalowalam sobie tych plackow, ktore upieklam i teraz mam cukrowstret. Piekne uczucie. Wiem, ze mnie nie bedzie kusilo na slodycze przez conajmniej 2 miesiace! A dzis wzielam do pracy wielkie pudlo pelne plackow (bo upieklam 3 a z moim T wchlonelismy moze cwtartke kazdego...) i nakarmilam caly wydzial. Wszysktim smakowalo. Smieszne, ludzie sie strasznie dziwili, ze ja potrafie piec. Hmmm.. to chyba znak czasow, kiedy umiejetnosci kulinarne zaczynaja byc rzadkoscia. Ale to chyba przez moja mamuske. Jest tradycjonalistka i wedlug niej kobieta ma obowiazek byc dobra kucharka. Mozna z tym polemizowac.... Ze mna sie jej udalo, bo ja to jakos bardzo lubie. Ale moja siostra na przyklad juz sie nie bardzo daje ukuchenniac (moja mama jest niepocieszona...) Tak czy inaczej tabun ludzi wykarmiony a ja nie mam juz ciagot do slodyczy. No i juz spowrotem w pracy... Dzis mam test, a w czwartek kolejny, wiec siedze i zakuwam. Na szczescie szefowe sa na zebraniu wydzialwym, wiec mikt mi nie patrzy na rece. Wracam do nauki. Calusy dla was i dajcie znac jak wam sie udaly swieta. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chorobsko chyba odplywa... Nawet wczoraj nie pojadlam bo nie mialam apetytu. Ewulek, wyslalam jeszcze raz - mialam stary adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Mam male pieski, na razie dwa, ale to chyba nie koniec... Pojechalismy z zona do lasu na spacer a jak wrocilismy to juz byly... Sunia sama sobie poradzila, ale teraz bedziemy pilnowac co dalej... To na razie tyle, o dalszych zmianach bede informowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska..GNU i Squirley:) dziekuje za mile slowa:) ja wiem ze to tak wszystko szybko wyszlo ale ja wiem , ze to jest TEN JEDYNY mezczyzna:) wszystko dzieje sie jak we sni...a ja boje sie , ze ktos mnie uszczypnie i wroci szara rzeczywistosc..ale juz nie moge doczekac sie wlasnie 15 kwietnia:))!! bede miala najwspanialszy prezent na urodziny:)) Amber dziekuje za maila:) teraz trzeba planowac nastepne spotkanko:) mam nadzieje ze w wiekszym gronie....ehh ja tez zlapalam jakies przeziebienie...ale jedyne pocieszenie to ze robi sie juz cieplej i mam nadzieje ze to ostatnie infekcje wirusowe w tym roku:)) a poza tym znow zrobilo mi sie \"zimno\" na ustach ale za rada K-11 kupilam olej z oregano i wrzucilam w siebie tone vit B complex i pomoglo:)) K-11 dzieki stokrotne za ta porade!!!:)) Kokus jejku super ze juz 2 malenstwa sa na swiecie:) trzymam kciuki za reszte!!:) Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Wlasnie wrocilimy ze spacer! Ach, jak bylo przyjemnie! :) Rano tez zostalam zmya przez mojego S. :D Cwaniak z niego jeden! Planowalam go wykurzyc z lozka... woda oczywiscie, ale mial taka mine, ze zrezygnowalam z proby... A potem to on mnie zawolal, zeby zobaczyla cos dziwnego na scianie w sypalni... i chlup dostalo mi sie! :D Jak mi S. potem wyjasnil: dzisiaj to chlopcy oblewaja dziewczynki a nie odwrotnie ;):D :) Ewulek - ciesze sie, ze wszystko zaczelo Ci sie ukladac! 🌻 trzymaj sie cieplutko :) :) Squirley - az 4 placki! Wow! :D ja zrobilam tylko dwa, ale juz z nich nic nie zostalo! :) kokus - ale fantastycznie! :):):) Koniecznie porob zdjecia szczeniaczkom :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek> snilo mi sie dzis, ze rozmawiam z Toba pzrez telefon;-) powaznie, ma wyswietlaczu (ktorego nie mam) pokazywalo jasno i wyraznie Ewulek hihihihi ciesze sie,z e takas rozswiergolona na wiosne;-) Margolcia> a ja swojego J. nie poinformowalam o dyngusie, gdyby wiedzial, na pewno wyladowalabym dzis w wannie;-) Squirley> ja nuczona juz doswiadczeniem nie pieke wiecej niz 1 placka. 2 lata temu po Bozym Narodzeniu zostalo tyle plackow, ze zapakowalismy to wszystko w worek i pijechalismy na plaze karmic mewy;-) i co to za mowa o jakims odwdzieczaniu, spotkaj sie ze mna na kawe to dopiero bedzie odwdzieczenie;-) a ja mam spring break i snije sie po domu w szlafroku hehe, zaraz bede sie bawic w ogrodnika i wysiewac nasiona, odpowiada mi bardzo taki powolny styl zycia, ale chyba na krotka mete;-) pozdrowienia dla wszystkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay: zajrzalam sobie na mapquest gdzie mieszkasz i straszniscie mi sie podobaja nazwy ulic w twojej okolicy: Corsica, Venice itd... SLiczne takie malownicze wloskie nazwy... Czyzby to jakas wloska dzielnica czy tylko architektoniczno-nazwiarski trick? Ale masz blisko do wody! I baza tuz po drugiej stronie. Cool! Na pewno sie tam kiedys zobaczymy. A na razie planuje weekendowy wypad do Myrtle Beach w moje urodziny, czyli pod koniec czerwca. Masz ochote sobie zrobic male wakacje? Wiem, ty jestes caly czas nad woda, wiec to zadna atrakcja, ale dla mnie plaza to marzenie... kokus: gratuluje pieskow!! koniecznie zrob zdjecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> jesli tylko bedzie to weekend ten koniec czerwca, to dojade do Myrtle Beach;-) dla mnei plaza jest zawsze rarytasem i pomimo, ze mieszkam nad woda, ciesze sie jak male dziecko kiedy jade nad ocean;-) odnosnie nazw ulic, to tylko taki trick nazwywiarski, niestety.. ale zawsze moge powiedziec, ze mieszkam we wloskiej dzielnicy, prawda? no i moja emigracyjna \"mama\" (nie tesciowa) tutaj jest prawdziwa Wloszka prosto z Genoa. Zaraz Ci posle maila, mam nadzieje, ze nie zablokuje Ci skrzyni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... sa juz cztery... jeden rudy, dwa czarne i bialy w czarne latki.... Mam nadzieje, ze to juz wszystko i wiecej nie bedzie.... Oczywiscie zdjecia beda.... wesolego Alleluja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi kochani:) A mnie dzis brat rano o 8 sciagnal z lozka i wrzucil w pizamie do wanny pelnej wody..:) na szczescie byla ciepla:) To dopeiro byla pobudka!!!1:) A potem spotkala mnie bardzo mila rzecz, bo Xadz,z ktorym zalatwiam formalnosci slubne (jest tego sporo, bo moje Ajlowju jest Protestantem) dzis podczas mszy zaspiewal na dwa glosy z organistka piekna piesn o milosci. I pomyslalam sobie wtedy, ze musze Go poprosic, zeby to zaspiewali na moim slubie. A potem, kiedy spotkalam go po mszy pod kosciolkiem, powiedzial, ze zauwazyl mnie w tlumie i specjalnie wyslal ministranta do organistki, zeby jej przekazal, ze nastepna piesn bedzie wlasnie ta:) \"chcialem sie zareklamowac\" - dodal:) hihi:) Piekne to bylo:) wiec Mu od razu powiedzialam, ze bylabym niezmiernie uradowana, gdyby te piesn odspiewali na moim slubie.. ech, pieknie bedzie...:) Kokus --> Gratuluje \"pociech\" :) czekam na zdjecia! Ale musza byc slodkie:) No nic, zmykam na jakies bro ze znajomymi. dawno z nimi nie wychodzilam. papa m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz smigam do lozka! Jutro pobudka o 5:45 :o Podeslalam kilkorgu z Was kolejne przrobione zdjecia. Jesli ktos chcialby jeszcze je obejrzec, prosze dac mi znac :) :) Jay - jak tak mozesz ;) Czemu walczysz z tradycja? ;) :) kokus - to fantastycznie! :) Juz nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc szczeniaczki :) Pozdrawiam Was wszystkich i zmykam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis mamy obrzydliwa pogode...wieje jakby mialo glowe urwac i ciagle pokrapia lodowatym deszczem... az sie wierzyc nie chce, ze w piatek i w sobote latalam sobie w spodenkach i sandalach....brrrr... Jutro ma sie ocieplic. Oby juz na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot:)) dzieki za mile slowa:)) Jay mhhh , ze tak powiem nie widze zadnych powodow bym do Ciebie nie zadzwonila:)) poprosze tylko o nr tel:) i zrobie niespodzianke:)) A u mnie byla dzis piekna pogoda :)) czuje sie juz wiosne w powietrzu jeszcze kilka cieplych slonecznych dni i bedzie zieloniutko:) a dzis po poludniu bylam z L na spacerku niedaleko miejsca gdzie jeszcze mieszkam:) park i jeziorko sa cudne a gdzie niegdzie trawka juz sie zieleni i kwitna przebisniegi:)) Choc wiosna nadchodzi to ja mam ja juz od 27 lutego w sercu:))hahah Pozdrawiam serdecznie:)) buziaki dla wszystkich Kobietek i Kokusia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda byla piekna a ja dochodze do siebie. Odnioslam do krawcowej te dwie pary spodni, ktore mi przerabiala na mniejsze bo strasznie wisza na tylku. Myslalam, ze bede miala na swieta bo odebralam w sobote ale jak w domu przymierzylam to sie za glowe zlapalam. Na szczescie mialam jedne bardziej wyjsciowe - w, ktorych bylam na urodzinach u Piwonii, a ktoe kupilam w grudniu wiec tylko lekko wisza. Jak przymierzylam te przerobione to uznala ze teraz juz wie o co chodzi i poprawi. Sama nie wiem czy wierzyc, Moze po prostu trzeba sie pogodzic z mysla, ze tych spodni nie da sie przerobic tak aby fason mialy dobry. Z drugiej strony troche zdziwiona jestem bo schudlam 32 funty a nie 100, w tym drugim przypadku nawet bym nie myslala by zatrzymywac garderobe... Echh, zobaczymy, w pasie i w biodrach leza calkiem fajnie tylko z tylu jakis oklaply zwis. W czwartek bede wiedzial co ta babka pokombinowala. Trzymajcie kciuki, na razi ezanioslam takie spodnie troche ulubione, a te ktore uwielbiam nadal w szafie, za duze wisza smetnie na wieszakach i tez juz pewnie stracily nadzieje, ze beda uzywane. Zal mi. Ach, zacytuje wam wypowiedz krawcowej, o malo nie parsknelam smiechem ale zachowalam powage: " To ja juz teraz wiem o co chodzi, trzeba obciac z krocza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, Naneczka> rowniez witam Was serdecznie. :) I witam wszystkich cieplutko po swietach. Poczytalam sobie troche i jesc mi sie teraz przez Was chce bo o pysznosciach rozmawialiscie. A najgorsze ze u mnie po 22 wiec nie ma mowy, twarda musze byc i nie dac sie glodowi :( Pozdrawiam poswiatecznie. 🖐️ P.S. Chyba jednak pojde cos wszamac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba po swietach poszerzac ciuchy bede:)haha Amber tekst przedni pani krawcowej:))hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... ale mi sie porobilo... Skaleczylem sie blaszka z puszki psiego jedzenia,przecialem sciegna na srodkowym palcu prawej reki, na pierwszym zgieciu od paznokcia... Kilka szwow na pogotowiu... Najgorsze to usztywnienie na trzy tygodnie, a tu sezon sie zaczyna, jak sadzic kwiatki czy pikowac z niesprawnym palcem? Koncze, bo trudno mi pisac.. Szczeniaczki sa cztery i tak zostanie... zaraz ide sprawdzic czy wszystko w porzadku... Pozdrowienia i caluski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z uniwerku! :) Alez dzisiaj ciezko mi bylo wstac... to wszystko przez ta zmiane czasu! :o Nawet drzemka w pociagu niewiele pomogla i nadal czuje sie zmeczona! :o No, ale coz... :) Ewulek - to cudownie, ze wszystko zaczyna Ci sie ukladac! Wiosna w sercu - nie ma nic piekniejszego! :) :) Behemot - wpadaj czesciej tutaj do nas! :) A w swieta to nawet szamkanie po godzinach jest jak najbardziej na miejscu! :D :) kokus - o jejku, biedaku! To zes sie doprawil! Mam nadzieje, ze palec szybko sie wygoi! 🌻 Nic, zmykam! Trzymajcie sie cieplo! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z uniwerku! :) Alez dzisiaj ciezko mi bylo wstac... to wszystko przez ta zmiane czasu! :o Nawet drzemka w pociagu niewiele pomogla i nadal czuje sie zmeczona! :o No, ale coz... :) Ewulek - to cudownie, ze wszystko zaczyna Ci sie ukladac! Wiosna w sercu - nie ma nic piekniejszego! :) :) Behemot - wpadaj czesciej tutaj do nas! :) A w swieta to nawet szamkanie po godzinach jest jak najbardziej na miejscu! :D :) kokus - o jejku, biedaku! To zes sie doprawil! Mam nadzieje, ze palec szybko sie wygoi! 🌻 Nic, zmykam! Trzymajcie sie cieplo! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskich!! ja niestety mieszkam w polsce, za to cala moja rodzinka rozjechala sie po swiecie,mama jest w hiszpanii, tata w niemczech, jedni dziadkowie w japonii a druga babcia w stanach a dziadek we wloszech...i na dodatek brat w australii. mieszkam z chlopakiem w pieknym domu, mamy wszystko czego zapragniemy...poza rodzina, jego rodzice tez wyjechali za granice. od pol roku sie zastanawiamy nad wyjazdem ale nie wiemy gdzie...jego rodzice mieszkaja w norwegii... my chcielibysmy by wszyscy byli razem ale nie jest to mozliwe:(:(:(:(. ciezko nawet wybrac gdzie swieta spedzic...tera jestesmy u rodzicow mojego chlopaka....jest super,z reszta tak jak wszedzie za granica. wiemy jedno, ze pomimo ze mamy wszystko tutaj to chcemy wyjechac, bedac w polsce nie da sie patrzec na biede, na afery, syf na ulicach i ogolnie na \"wyglad\" polski. w wakacje staramy sie wszystkich odwiedzic albo oni przyjezdzaja do nas ale i tak nie bardzo starcza czasu... moze wy nam pomozecie wybrac...jak sadzicie ktory z krajow jest najlepszy?? pozdrawiam wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumator
Witam wszystkich serdecznie mam ogrooomna prosbe a mianowicie szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Planuje wyjzd do Anglii na poczatku lipca i zastanawiam się nad: - w jaki sposób mogę znalezc zakfaterowanie będąc jeszcze w Polsce - ile mniej więcej płąci sie za miesięczny wynajem mieszakania dwupokojowego - ile trzeba przeznaczyć miesięcznie na wyżywienie - ile wunosi podatek od dochodu - jakie miejsca w anglii są najbardziej atrakcyjne pod zwględem dostępności pracy - w jaki sposób można prace znaleźć dziekuje z góry za wszystkie odpowiedzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×