Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Ciesze sie, ze podobala Wam sie \"moja\" ciezarowa :classic_cool: To woz na ktorym pracuje moj kolega \"tirowiec\" :D Sympatyczny gosc, swego czasu uczyl sie na ksiedza, skonczyl w ciezarowie, ale lubi ta prace... Moje prawdziwe nowe autko juz mam, ale zdjeciow jeszcze nie robilam :P Po 2 latach posiadania tego wynalazku wreszcie nauczylam sie poslugiwac aparatem cyfrowym :D Moglam wiec dotrzymac obietnicy danej niegdys Piwonii, ze za miesiac (od wtedy) bede wysylac swe nowe foty :D Squirley - mi Panery nie musisz zachwalac ;) Niestety w moim zapupiu nie ma tego ekskluzywnego przybytku, ale niedawno bylam w Michigan i odwiedzilam go. Mialam przyjemnosc zdegustowac 2 przepyszne kanapki na cieplo: portabela i mozzarela oraz indyk z boczkiem. Niebo w gebie :D A na salatke cezarkowa kupilam juz sobie surowce: salate rzymska, sos cezarkowy firmy Drew oraz parmezan. Przydalyby sie jeszcze serdele, bo to mus w autentycznej wersji tej salatki :) GNU - juz \"wygladasz\" troche lepiej :) czyli mniej smutno :) glowa do gory, na pewno wszystko zacznie wkrotce ukladac sie na swoje miejsce. Super, ze ubezpieczenie bedziesz miala, bo to w Stanikach wyjatkowa zaraza (jego brak w wielu pracach lub niemoznosc przylaczenia drugiej osoby za darmo). Kasza jeczmienna to chyba jest \"barley\" i z reguly widywalam ja w wiekszosci sklepow. Chleb w miare normalny znalezc - jak na lekarstwo, ale z czasem na pewno znajdziesz jakies jego zrodla. A z tych supermarketowych pakowanych miekkich kwadratowych nienajgorsze sa firmy Brownberry oraz Brown Bread. suza - 🖐️ w kazdym zwiazku sa mniej i bardzij przyjemne chwile, ale gdy te nieprzyjemne przewazaja, to nalezy takiego pana albo oddac do naprawy, a jak sie nie da, to zastapic go lepsza wersja ;) Trzymam kciuki za powodzenie sprawy w jedna lub druga strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ,mam juz zainstalowanego worda Office power point exel itp moge sie czuc bezpiecznie. Dzis byly pierwsze zajecia z pisania ,,summary of myself as a writer,,300 slow W ogole sie przelaczylam na kanal angielski,w domu non stop leci BBC Radio.Straszne zaangazowanie z mojej strony.Bardzo powaznie do wszystkiego podchodze. Buziakuje wszystkich i zycze milego dzionka,cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - tak trzymaj... a ja trzymam kciuki z calych sil... duze buziaczki :D sloneczka dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak mieszkaja i to nie od dawna- a syn tez gdzies w tamtych okolicach i chyba nawet jakies pol roku temu ozenil sie ze swoja miloscia szkolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Melduje sie :D Wrocilismy z \"wlajazy\"! :D Bylo naprawde SUUUUPER, ale niestety jak wszystko, co dobre, szybko sie skonczylo :( Ide polezec troche do gory brzuchem ;) i poki co pozdrawiam Was serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka> http://www.nativenashville.com/tutor_syllabary.htm to taki pierwszy lepszy z brzegu adres internetowy, jak wpiszesz w google Cherokee language to Ci sie pokaza miliony stron;-) czy sa biedni? nie moge powiedziec z reka na sercu, ze sa, jedyne co zauwazylam toto, ze sa otyli i po rozmowie z jednym z naszych pzrewodnikow dowiedzialam sie, ze cukrzyca ich dziesiatkuje. W jakiejs \"wiosce\" maja program, gdzie cale miasteczko sie zbiera z samego rana i chodzi, ale to wyjatek. Squirley> ale sie posmialam z rana ;-) dzieki Margolcia> a gdzies Ty byla? pewnie pisalas, tylko ja pzregapilam.. Dzis skonczylam czytac \"Osobowosc cmy\" Grocholi, piekna ksiazka, za gardlo mnei zlapala i wycisnela kilka lez.. Zrobilam dzis amerykanskie nalesniki, ja nie lubie wynalazkow z pudelka;-) szczegolnie kiedy ich uzywam po raz pierwszy i nie wiem czy dziury w nalesnikach powinny byc czy raczej nie;-) ale J. nie narzekal za bardzo i wciaz zyje, wiec chyba nei wyszly tak bardzo zle;-) Trzeba by posprzatac balagan calotygodniowy a potem do chemii bleee pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Kokus> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Naneczka> 🖐️ 👄 🌼 🌼 GNU> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Squirley> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Jay> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Triskell> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Bagatelka> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Joaska> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Kasiulena >🖐️ 👄 🌼 🌼 Esja> 🖐️ 👄 🌼 🌼 Piwonia >🖐️ 👄 🌼 🌼 Haneczka >🖐️ 👄 🌼 🌼 wszyscy inni >🖐️ 👄 🌼 🌼 !!! U mnie nudki:) I pogoda sie popsula... A juz myslalam, ze lato wrocilo hehe;) Dzsi idziemy ogladac muzyczne fajerwerki:):) A w poniedzialek wybieramy sie rozgladnac sie za ciuchami dla mnie na wesele... Oczywiscie nie moje (na razie:P) wesele hehe:) Od tego, czy tu cos kupie zalezy to, kiedy pojade do domu! Wezme sobie od mamy pelno ogorkow kiszonych, pyyyycha:) Wreszcie normalne obiady, pewnie sie utucze na kluskach itd.:D Ale mozliwe,ze juz w tym miesiacu bede w Polsce! Troche mam do zalatwiania, wiec jakos mi bez mojego Miska zleci! Nie bede mogla pzrez ten wyjazd byc na jego urodzinach, buuuu:( W tamtym roku tez nie moglam byc (o dziwo tez jechalam do domu)... Ale nadrobimy jakos:) Pamietacie, tak sie cieszylam, ze mam takich fajnych sasiadow Polakow? Otoz okazalo sie, ze sa nie tacy fajni... Mnie szlag trafia pzrez ich zachowanie, ale nic nie poradze. Czuje sie jak jakas tredowata, potrafia siedziec w ogrodzie, widziec mnie i nawet slowa nie powiedziec, zebym do nich dolaczyla... A ja sie narzucac nie bede:O Nie rozumiem tego kompletnie, po co wiec byly te imprezki na poczatku i spoufalanie sie???😠 Ona nie ma zadnej kolezanki tu, nie zna jezyka, ale ani razu nie zaproponowala jakiejs kawy czy obojetnie czego. A przeciez dobrze wiedza, ze ja jestem najczesciej sama w domu... Wyglada to na to, ze nie chca miec ze mna kontaktu. Nie powinnam sie tym przejmowac, ale dla mnie to przykre. Po raz kolejny nietrafnie ocenilam ludzi:( Chyba potwierdza sie teza o nadzwyczaj \"milych\" Polakach za granica... Ehhh, juz sie wyzalilam;) Pozdrowki cieple:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Witam wszystkich, Dzis dzien minal pochmurnie z lekkim deszem.Ale j apozostalam w dobrym nastroju pomimo pogody.Jak czlowiek potrafi wykorzystac dzien to kazdy z nich bedzie fascynujacy.Teraz tak sobie siedzimy na werandzie i gawedzimy o roznych tematach a najbardziej o tych wakacjach ktore minely...dobrze ze jutro niedziela to sobie po dimanszuje.A w Polsce dowiedzialam sie ze ponoc klimat sie zmienia. zeby tylko nie zrobila sie w niej Afryka... Spatzek- Nie przejmuj sie tymi polskimi sasiadami.No coz...poprostu sa takimi ludzmi z takim charakterem...moze to nawet nie ma wplywu ze pochodza z Polski... Polonia- Gorace calusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... W stopce Squirley (buziaczki dla Ciebie) jest adres jej stronki prywatnej.. Sa tam tez nasze zdjecia, to znaczy kilku osob z topiku, ktore chcialy aby Squirley je tam zamiescila.. Rowniez nasi ulubiency czyli psy i koty oraz amerykanskie wiewiorki w roznych ujeciach.. Alexandra - u mnie trawnik wysycha.. codziennie podlewam ważniejsze kwiatki i krzaczki, pompuje wode ze studni do baniakow, wiaderek i starej wanny, zeby sie ogrzala w ciagu dnia.. Nie pamietam tak suchego wrzesnia.. Spatzek - przytulam Cie wirtualnie.. mysle, ze poznasz jeszcze porzadnych ludzi.. 🌼 Jay - moja Mama przywiozla make ze Stanow i robila tzw. \"penkejki\" to tak a propos tego slangu polonijnego. i dziury zawsze byly. natomiast zona miesza te make z polska maka i tez sa dobre z mniejszymi dziurkami.. :D Margot - odpocznij i opowiadaj co widzieliscie i gdzie byliscie, dokladnie.. zdjecia beda? :D Esja - ale moment lapiesz ten slang... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casiaczek
widze, ze sie tu dluga dyskusja stworzyla:) ja pisuje z frankurtu nad menem;) pozdrawiam wszytskich emigrujacych Polakow:) ----------------------------------------------------- "jeszcze Polska nie zginela..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam Was sobie troche i nadrobilam zaleglosci! Jutro postaram sie popisac! :) Odpadam zupelnie 😴 A demain 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1 Listopada, komunikator Gadu-Gadu będzie płatny, z powodu konieczności kupna nowych serwerów. Na znak protestu przeslij tą wiadomośc dalejPrzepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 24.10 2005, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 7955 za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 (im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG TO NIE JEST ŻART czy slyszeliscie o tym???? prosze powiedzcie ze to tylko zart!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 102 - pierwsze o tym slysze! Z ciekawosci weszlam na strone gg i nie znalazlam zadnych tego typu informacji! To chyba jest jakis zart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim... zaczne od tego ze jestem juz tydzien na diecie atkinsona i juz zaczynam chudnac!! kiedys ktos wspomnial cos o pascie do zebow listerine- kupilam przetestowalam- jak dla mnie - do bani ;-( dodam ze jestem palacz i po tygodniu moje zeby byly zolte!! szybko wrocilam do starej poczciwej colgate tak pare minut siedzialam i sobie myslalam ile to ja mam do powiedzenia- i coz... stracilam wene... no to do nastepnego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 102 - chyba ktos chce na tym kase zarobic! Moim zdaniem to jest zart... i to w dodatku glupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... tak sobie mysle ze to nie logiczne... jak trzeba bedzie placic- to wiekszosc odejdzie z gg na korzysc innych komunikatorow. a poza tym oni chyba sie utrzymuja z reklam jak wszystkie portale itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 102 - no wlasnie! Mysle, ze im w ogole by sie to nie oplacalo... konkurencja jest duza: Tlen, MSN, ICQ, skype... wszystkie sa darmowe, dobrze rozpowszechnione... Wiekszosc osob, ktore znam, oprocz gg, maja inne komunikatory... Ja sama wole Tlen, przez niego tez gadam z ludzmi z gg... Ja w kazdym badz razie nie zaplacilabym za dostep do zadnego komunikatora, chyba ze wszystkie bylyby platne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay: super wygodne.mieciutkie i przytulne. Idealnie sie w nie mozna \"wpasowac\". To bedzie moje ulubione siedzonko do ogladania filmow. A wczoraj zsunelam obydwa razem i zrobilam z nich mala sofe. Byla taka wygodna, ze na niej usnelam. hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Alez u mnie wieje, juz jesien sie zbliza, buuuu 😭 Ja dopiero wstalam haha, wczoraj byly piekne te fajerwerki, a potem koncert Mayquenn (Kawalki super zespolu naszych czasow Quenn)- super grali. No a my z Miskiem wypilsmy przy tym dwie butelki Versusa i troszke sie ubzdryngolilismy;) Ale bylo milo. Nawet sasiadka z domu obok z nami sie zapoznala:) Rano kacyk meczyl jak diabli, wiec go przespalam (najlepszy sposob)! Z tym GG to sa jakies jaja chyba :D A gdzie ty 102 to przeczytalas??? Squirley>>> Super fotelik:) Kokus, Aleksandra 86 >>> 👄 :) Trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda u nas jakas senna... Wypilam dzisiaj 4 kawy (!) i nadal czuje sie przymulona! :o Dzisiaj tez poraz pierwszy jechalam moim autkiem! :D S. byl bardzo ze mnie zadowolony... ja sama zreszta z siebie tez! :D Ale wierzcie mi, ze jak wyszlam z samochodu, to nogi mialam jak z waty ;):D Juz niedlugo podesle Wam zdjatka z Owernii, gdzie spedzilismy ostatni tydzien! Magiczny region... wygasle wulkany, wrzosowiska, wysokogorskie plaskowyze, zamki i ta cisza... Sama magia! Zakochalam sie w tym regionie! Jesli kiedys zdecydujemy sie na przeprowadzke, Owernia bedzie jednym z pierwszych miejsc, ktore bedziemy brac pod uwage! :D Jest tam bowiem absolutnie przepieknie i zdecydowanie bardziej francusko (w pozytywnym znaczeniu), bardziej swojsko! :) :) Bagatelka - dzieki za fotki! Ta ciezarowa pobila wszystko :classic_cool: :) Squirley - fotele sa faktycznie bardzo fajne :) :) JoAska - trzymaj sie kochana ❤️ Odezwe sie do Ciebie na maila... :) Jay - S. mi dzisiaj tez zrobil nalesniki! A jak fajnie je podrzucal :D:D :) Spatzek - nie przejmuj sie glupia sasiadka! Ja tez mialam taka fajna \"kolezanke\"! :o Zawsze mnie omija dlugim lukiem w supermarkecie...kretynka jednak... a jak kiedys nadziala sie na mnie, to na moje \"czesc\", odpowiedziala mi \"bonjour\" :o No comment :o :) Piwonia - to cudownie, ze znajoma sie odnalazla cala i zdrowa :D :) GNU - doskonale rozumiem, co czujesz... 🌻 Sama w poczatkowym okresie mieszkalam w strasznym zadupiu... (teraz zreszta mieszkam, tylko w nieco wiekszym) i jeszcze nie umialam kumkac po ichnemu! Wszystko dobrze sie ulozy, zobaczysz :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich wiadomosc o gg dostalam na gg ;-) a jak squirley sie chwali to ja tez ;-p zakupilam wczoraj torbe fasolowa w kolorze kremowo -pomaranczowym, super wygodna!! no i oczywiscie w sklepie pytalam mojego... czy napewno nie chce takiej dla siebie, trzy razy pytalam- rezultat- w domu moj... zabral mi torbe bo wygodna ;-) i musze sobie kupic druga.... faceci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 102 - to chyba jakis zartownis Ci to wyslal! Ja dostalam tylko dzisiaj reklame jakiegos radia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja nie zaznaczam, bo juz Esja zaznaczyla.. wiec bede wiedzial dokad czytalem.. U mnie nic ciekawego.. oprocz upalnej lipcowej pogody - sorki - w lipcu nie bylo tak sucho.. dziewczyny - pytanie male.. ile wlasciwie osob zginelo 4 lata temu w WTC? bo slyszalem albo czytalem rozne dane, jedni mowia o 1700, a czesciej ponad 3 tys. ofiar, ale bardzo ogolnie \"ponad trzy tysiace\". Gdy bylem w 2002 w NJ, to byla mowa o 2700 na ogrodzeniach placu odbudowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×