Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Dzien dobry wszstkim:) Bosh, ale burze mielismy nad ranem.. brrr... walilo piorunami i grzmocilo, jak mi sie wydawalao, tuz obok domu.. brrr, az sie pod koldre cala schowalam.. w amerykanskich domkach z drewna (czyt. tektury) burze odczuwa sie zupelnie inaczej niz w kochanych murowanych europejskich domch czy blokach.. bylo naprawde scary.. haneczka 🌻 Ja, co prawda, lubie \"Sex..\" ale nie ogladam tego nalogowo.. Jak mi sie przypomni, ze akurat w ten wieczor bedzie lecial, to obejrze. Jesli nie, nie odczuwam tego jako straty:) \"Desperate Housewives\" jeszcze nie widzialam. Prawde mowiac, bardziej od amerykanskich folmow wole brytyjskie. te wszystkie stare seriale na BBC sa po prostu nie do pobicia:) (oczywiscie jesli lubi sie brytyjski humor:) ) pamietacie \"Halo, halo\"? albo \"Hotel Zacisze\" (Faulty Towers)?Albo \"Keeping up Appearances\"? uwielbiam je:) Margolciu 🌻 Alez piekne te zdjecia!:) No cos wspanialego!:) A weselicho nasze jest w ta sobote:) Troche sie stresuje.. Poznam cala rodzine E i jego znajomych z liceum jeszcze.. 100 osob ma byc.. Kasiulena 🌻 dzieki za wyczerpujaca odpowiedz:) juz mi sie rozjasnilo. Czyli to chyba cos pokrewnego albo i to samo co \"risk management\"? po polsku zwa to \"zarzadzanie ryzykiem\".. Powodzenia z nauka!:) Usciski dla wszytskich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac jeszcze do filmow - pozyczylam od braciszka i przywiozlam tu sobie cale stado filow na dvd. okolo setki tego bedzie. wiec sobie z mezusiem ogladamy powoli te filmiki. na szczescie wiekszosc tu dziala, ale niestety na czarno-bialo. jesli uda mi sie za rok pojechac do polszy (zobaczymy czy moje podanie o advance parole bedzie rozpatrzone pozytywnie, bo o bilety sie nie martwie, tesciowie powiedzieli, ze mi mi zafunduja, bo zalezy im na tym, zebym jak najczesciej widywala sie ze swoja rodzina. kochani ludzie). Wiec jesli pojade, to wymienie sie z siostrzyczka (ktora w Niemczech mieszka) na kolejna porcje dvd:) Ostatnio ogladalismy z ukochanym \"Dlug\". Troche sie nameczylam, zeby mu potlumaczyc o co chodzi. I tak mi sie cos pokojarzylo, ze w tym roku sporo bylo szumu odnosnie owego Adama B. Pamietacie moze, o co chodzilo? Ulaskawil Olek tego faceta? Rozlaczam sie od netu. Musze kolejny raz zadzwonic do USCIS.. potrzymaja mnie zapewne na kablu z godzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na momencik pojawiam sie i znikam, chcialam tylko powiedziec wszystkim \"czesc\" dzisiaj o poranku i tyle :D na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Ciesze sie, ze tak zareagowalyscie, bo obawialam sie ze mi sie dostanie... hihi no moze nie tak na prawde, ale jako chyba jedyna tu przeciwniczka tematu myslalam, ze mnie zganicie za brak poczucia humoru lub czegos w tym stylu ;) Ja tez uwazam, ze kazdy ma swoj gust i nie przeszkadza mi, ze ktos nie lubi tego co ja albo odwrotnie :D Kasiulenko nie mialam zamiaru nikogo od tych filmikow odciagac, tak tylko napislam swoje zdanie :) No no GNU - to juz za chwilke weselisko ;) Juz teraz zycze Ci szampanskiej zabawy, dobrych humorkow, malo stresu i pieknego wygladu, z czym na pewno problemu miec nie bedziesz :D Margolciu ja tez bardzoooo lubie dokumentalne, naukowe, krajo- i rzeczoznawcze, o swiecie przyrodniczym, ale tez dobre komedie czy wreszcie z filmow fabularnych - najbardziej amerykanskie przygodowe, rodzinne itd. Strasznie mi sie podobaja hamerykanskie domki jednorodzinne ;) i ta atmosfera, przynajmnej na filmie ;) Margotko zdjecia a raczej widoczki (co ja pisze, jedno i drugie) po prostu wspaniale! Az sie chce zyc jak sie je oglada! Zazdroszcze Ci tych przezyc life :D Kto wie, moze kiedys wybierzemy sie wspolnie na taka wycieczke i bedziemy gemeinsam zachwycac sie urokami pieknej przyrodyfrancuskiej, jak sie kiedys zdecyduje Cie odwiedzic ;) Czy u Was tez juz jesiennie? :( Tutaj od wczoraj pada, z malymi przerwami, jest chlodno i nieprzyjemnie... szkoda lata :O chcociaz jak sobie teraz przypominam jak Wam tu marudzilam z powodu ukropow to smiac mi sie chce ;) ale tak to juz jest. Lece do kuchni! Dzis bedzie losos, ziemniaczki z koperkiem i surowka jaksa tam ;) Troche pozno, ale to taka obiado-kolacja. Ostatnio trzymam sie ladnie z dietka, jeszcze 3-4 kiloski i bede szczuplusia :D Buziaczki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu> taaaa poczekaj, rozkrecam sie telewizyjnie hehe nie wiem dlaczego sie tak na mnei uparli, ja sie sobie nie podobam.. Haneczka> ja nei widzialam ani jednego odcinka \"Desperate Housewives\" .. nie ciagnie mnie wcale, wole obejrzec Cold cases, to o tym jak sie odgrzebuje nierozwiazane zabojstwa i dzieki technologii dzisiejszech znajduje sie winnych po 15 czy 30 latach. Dzisiaj w grupie chemicznej przydzielono mnie do 2 facetow, jeden neurotyk byly zolnierz, drugi hipis, prawie sie pobili o... komunizm. Ja sie nei odzywalam wcale , pisalam sobie list oczekujac az sie magnez wypali na proszek, az w koncu ktorys sie mnei zapytal co ja o tym sadze, wiec opowiedzialam im z pierwszej komunistycznej reki hihihi jak to jest zyc w takim a nie innym kraju i dodalam, ze sobei moga gdybac tyle ile wlezie, a zaden z nich nie ma racji i juz. Zrobilo sie cicho, pan zolnierz usilowal mnei przekonywac do swoich racji, ale grzecznie podziekowalam za jego wywody.. Zmykam do psychologii, jutro test, poprosze o kciuki, bo mi ta psychologia nie lezy jakos w tym semestrze;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociek
Dziekuje wszystkim za mile przywitanie,od razu zrobilo mi sie cieplej w okolicy tzw. serducha.Mieszkam w Carteret,New Jersey.Nie wiem jak radzic sobie z tesknota za dziecmi...to mnie zwala z nog.Tylko mi nie mowcie,zeby wrocic bo to niemozliwe.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja...🌼 przypomnialo mi sie a propos seriali ze mam tutaj kolezanke, ktora przepada do przesadyzmu za omawianym juz wielokrotnie i do znudzenia \"sex & the city \" :). Otoz ta kolezanka utozsamia sie z Carrie Brodshaw :D:D(ubiera sie w znanych markach :)i kupuje tony butow:D) i ma jej maniere -przy czym nie mozna jej zwrocic uwagi ani zazartowac nawet na ten temat bo od razu sie obrusza i gotowa jest walczyc jak lwica w obronie swojej ulubionej postaci :D Czasami to sobie nawet mysle ze gdzies sie zagubila pomiedzy swoja rzeczywistoscia a fikcja serialu - smutne! To tylko tak na marginesie - z kategorii co serial moze zrobic z czlowiekiem. Gnu- powodzenia z przygotowaniami- imprezka bedzie udana :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj S. wrzucil mnie na glebokie wody ;) Wypuscil mnie na jednak taka trase... mnostwa samochodow i ja :classic_cool: Bylo dziwnie :o Adrenalinka skakala! I jeden facet, ktory probowal mnie wyprzedzic, o centmetry uniknal zderzenia czolowego! :o Swoja droga wyprzedzal w naprawde fatalnym miejscu :o S. byl ze mnie zadowolony, ja z siebie tak sobie :) Oby tak dalej :) :) GNU - weselicho na 100 osob :D Wow :D No to bedziecie sie bawic :D Ja bym sie chetnie tez na jakims weselichu pobawila :D Moge sie wprosic? ;);) \"Dlug\" ogladalam kilka miesiecy temu... Zrobil na mnie ten film spore wrazenie! Jesli zas chodzi o ulaskawienie owego Adama B., to nic nie wiem... Pamietam tylko, ze kiedys chodzila po forum jakas petycja w tej sprawie... nawet byl o tym topik! :) Piwonia 🌻 :) haneczka - no ja mam nadzieje :D Jesli tylko bedziesz kiedys we Francji, to zapraszam :D Ja od wczoraj tez jestem na dietce, takiej malutkiej, tyci-tyci... Postanowilam sie troche przyhamowac - zobaczymy, co z tego bedzie :classic_cool: :) Jay - swietna mialas grupe, jak widze :D Ale kto jak nie nie dziecko komunizmu moglo im wyjasniec to wszystko :D Powodzenia z psychologia :) :) kociek - trzymaj sie 🌻 :) Kasiulena i reszta - po kwiatku dla kazdego: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Witam wszystkich! Wpadam na chwile tu wiec pojawiam sie i zaraz znikam.Czasu brak... GNU generation- to widze ze mam kompanke czekajaca na prawko.Odnosnie tej jazdy z kims n adany okres czasu:czy ta osoba musi miec tez prawko? Zycze zaliczenia egzaminow i najechania wielu kilometrow! Margot- pozdrawiam ciebie i cala kochana Francje! A takze wszystkich uczacych sie,studentow,pracujacych i tych nie pracujacych!buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - ja widzialam Naneczke Sportowa chyba na poprzedniej stronie ;) Margot - fajnie bylo :classic_cool: 👄 dzieki za krokiety :) kociek - trzymaj sie dzielnie :) haneczka - we mnie tez bys za to wroga nie miala :D ja nie trawie takich klimatow amerykanskiej powierzchownosci, a poza tym to w ogole nie ogladam telewizji bo nie mam kablowki i nawet jakbym miala, to pewnie bym nie ogladala bo wypadlam z nawyku telewizyjnego calkowicie... pozostaje przy DVD - filmy fabularne, dokumentalne, przyrodnicze i to mi wystarcza, z tym tylko, ze czuje csie telewizyjnie nie na biezaco :P GNU - tez uwielbiam te stare seriale brytyskie :) a widzialas serie filmow fabularnych \"Carry on ... \" ? Sa troche przestarzale i niesmiale w traktowaniu pewnych tematow ;), ale smieszne :D Faulty Towers jeszcze nie widzialam, ale moj kochany Brytyjczyk domowy sobie pozyczyl od kogos ta serie na DVD i jeszcze jakies inne, wiec czeka nas ogladalnosc :D Chociaz on o dziwo sie nie kwapi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... czytam pilnie.. ale nie mam tworczego nastroju... dlatego nie pisze, zreszta nic ciekawego wokol mnie sie nie dzieje.. witam nowe osoby bardzo serdecznie.. dla wszystkich caluski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloooo, ja tez nie jestem dzisiaj zbyt tworcza... wczoraj bylam na wies´n z firma i bawilam sie calkiem niezle. Podesle Wam jakies fotki. Wczoraj tez zaczelam do was pisac na temat seriali, ale nie skonczylam i skasowalo mi wiadomosc... otoz ja tez wbrew pozorom (zawodowym) malo telewizyjna jestem. od przeprowadzki w lutym nie mialam telewizora ustawionego na odpowiednie kanaly i stal w kocie uzywany jedynie z rzadka do ogladniecia DVD... dopiero teraz jak mnie braciszek odwiedzil, zabral sie za techniczne niedociagniecia w moim mieszkanku i ustawil kanaly. A wspomniane seriale ogladam albo u znajomych (z babeczkami DHW albo SiC) albo w pracy w wolnych chwilach na Compie. Michi zreszta tak samo nie przywiazuje do tego wagi, jego telewizor ma jakis zepsuty kabel i obraz jest wiecznie \"zasniezony\" ale skoro niemal nigdy nic nie oglada, to sie tym nie przejmuje. Czasem tylko jak np. mamy ochote na spokojny niedzielny wieczor z kims znajomym odwiedzamy go , zamawiamy pizze albo sushi i ogladamy blocbuster ;-) Zreszta nigdy bym nikogo nie oskarzala albo oceniala na podstawie tego jakie seriale lubi, a jakie nie i czy w ogole cos oglada. Ja nie znosze \"przyjaciol\" a moja kolezanka sie tym zachwyca... ot, kazdemu to, co lubi! W zeszly poniedzialek skonczyla sie letnia przerwa mojego ulubionego trenera i dowiedzialam sie... ze konczy \"kariere\" z koncem grudnia... to dla mnie straszne! Ten facet umie jak nikt inny motywowac i wywolywac niesamowicie pozytywne emocje ! Nie wiem jak sie z tym pogodze! Dalo to oczywiscie Michalkowi kolejny argument do reki odnosnie przeprowadzki do niego! bo sie dotychczas wymawialam moja praca (bardzo daleko od jego domu) i moim ulubionym studiem sportowym w polowie drogi pomiedzy moim domkiem a praca. M. juz wyszukal mi alternatywy w swoim sasiedztwie... szalony! No i jednak sie rozpisalam... ale ze mnie gadula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot- czyli widze, ze we Francji kierowcy wyprzedzaja tak samo szalenie jak w naszej ojczyznie? Nie znosze wyprzedzania! horrorowy manewr! A jakiego masz peguoecika? Ja mam 206 - w miare nowego. Czarny i slodki. Nazywam go \"wydmuszka\" bo nie ma zadnych extra. Szyby na korbke, bez centralnego zamka, maly silnik (65 PS) ale sprawuje sie na schwal i ma fabrycznie 6 poduszek powietrznych. Bezpieczenstwo jest dla mnie b. wazne. Gnu! no to calkiem wielkie to weselicho! 100 osob to calkiem spora grupa! Michi moj zartuje, ze jak my kiedys bedziemy brali slub, to trzeba bedzie z 500 osob zaprosic...he he no ale wracajac do tematu, to gdzie bedziecie balowac? w jakims lokalu weselnym? restauracji? Dzieki za zdiecia - faktycznie pieknie, ale pusto... Squirley 🌻🌻🌻 No i masa masa kwiatkow dla calej reszty naszych forumowiczow! 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim:) Wczoraj mialam ciekawa przygode w Wegmans. Zakupilam pora z zielonym u gory, bo chcialam to zielone zamrozic i potem do rosolku wrzucac (zeby byl jak u mamusi). Kasjerka myslala, ze to seler:) wytlumaczylam jej, ze to jednak por, nie seler, ale i tak byla bardzo zdziwiona, po co kupuje pora z zielonym, skoro wiekszosc ludiz kupuje tylko ta biala czesc. Ucielysmy sobia mala pogawedke na temat do czego moze sluzyc zielona czesc pora. \"To Pani robi rosol z kurczakow?!\" wow. oczy wielkie zrobila. :) pewno sobie pomyslala, ze przeciez rosol robi sie z puszki:) znalazlam tez nareszcie seler,korzen, nie liscie:) i naszla mnie ochota na zrobienie salatki warzywnej, wiecie, takiej z gotowanych warzyw z majonezem, jajkami i ogorkami kiszonymi (wzglednie konserwowymi, ale ja takich nie lubie). Niesttey moje kochanie nie znosi salatek, w ktorych jest wiecej niz jedno warzywo, a bron boze juz z majnezem.. no nic, sama zjem ;-) Musze jeszcze upolowac ogorki kiszone. Da sie je w sklepie kupic, Staniki? (za rok zamierzam zrobic je sama, ale nie wiem, czy da sie tu kupic odpowiednie sloiki, takie weki, ze sprezynami). ach, no i zaskoczyl mie tez smak i zapach pietruszki..nie wiem, co oni tu z ta pietruszka robia, ale smakuje i pachnie jak takie mlodziutkie jeszcze marcheweczki.. :| co kraj, to obyczaj:) kokus 🌻 posle wiecej zdjatek, ale musze je poskanowac, bo nie mamy cyfrowki. A te strumyki byly wynikiem 20min urwania chmury:) Lalo okrutnie. Margot, Kasiulena, Sportowa 🌻 no, niby sporo te 100 osob, ale samo wesele bedzie raczej skronme. bedziemy sie bawic od 2 do 8-9 wieczorem.. takie tu zwyczaje. zero wodzi, oczywiscie. bedzie piwko i winko, oraz zarlo, ktore same z tesciowa i ciotkami przygotowywalysmy. Nie ma nawet porownania do naszych wielkich polskich weselisk na 100osob, gdzie stoly uginaja sie pod ciezarem jedzenia, picia i pijanych gosci.:) aha, a wszytsko to odbedzie sie.. w reizie strazackiej:) Oczywiscie zapraszam wszytskich!:) Kociek 🌻 uszy do gory, badz silna. przytulic Cie? Alexandra 🌻 tak, trzeba jezdzic z osoba, ktora ma prawko. i podobno od tego roku trzeba tez jakis kilkugodzinny kurs zaliczyc. Tobie tez powodzenia zycze:) bedziemy sie, wraz z Margot, wspierac nawzajem:) bagatelka 🌻 no to witam w klubie:) \"Carry On..\" nie widzilama nigdy niestety. Milego ogladania seriali!:) No nic, chyba pojde wspomniana wyzej salateczke majstrowac, mniem, mniam:) aha, Staniki.. macie polska telewizje? usciski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU, dostalas dzis maila ode mnie??? Pozdrawiam wszystkich cieplo:):):) Ja podobnie jak Kokus czytam, ale nie mam weny ani nic sie u mnie ciekawego nie dzieje. Jade do Polski na pare tygodni:):):) Oj, ciesze sie strasznie! Przywioze sobie jakies przyprawy i inne rzeczy:) I dyplom odbiore:) Moze ten po angielsku nawet bedzie... No i imprezki sie szykuja;) Buziaki 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nas spokojnie, pogoda w miare, bylysmy z gapcia na plazy i pare muszelek nazbieralam bo rita wyrzuca ;-) przygody z duchami juz sie skonczyly mam nadzieje na dobre ;-) a propos seriali to wczoraj obejrzalam nip/tuck ciekawe, nie powiem... a lubie fresh prince, raymond przyjaciol i sex...a zreszta ogladam telewizje raz na tydzien to moge i to obejrzec... zakupilam maly pakiecik z polska telewizja dzis ogladalam rodzine zastepcza, chcialam wyprobowac za 5$- niestety mam nie za duzo wyboru,zobacze jak mi to idzie i moze w nastepnym miesiacu zdecyduje sie na wiecej ;-) ok uciekam i do usluszenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - ja na Nip/Tuck czekama od maja czyli odkad zakonczyl sie poprzedni sezon :D nawet nie wiesz jakiego szoku doznalam, jak zobaczylam poczatke .... mialam ochote wylaczyc televizor, ten serial bez doktora Christian\'a Troy\'a nie bylby ten sam :( ale wiedzialam, ze cos jest nie tak, ze przeciez glowny bohater nie moze zginac na poczatku nowego sezonu hahahaha kamien spadl mi z serca jak okazalo sie, ze to byl tylko SEN !!!!! ja jestem uzalezniona od tego serialu, czekam teraz nastepnego wtorku z niecierpliwoscia :D poza tym bardzo lubie \"Rescue Me\", nowy sezon zaczyna sie w styczniu 2006, ostatnio odcinek tego sezonu pokazywali w minionym tygodniu !! a od niedawna wpadl mi w oko serial \"Starved\" :) tez dobry :D wszystkie zreszta na FX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. dzisiaj wieczorem Polsat bedzie emitowal pierwszy odcinek serialu pod polskim tytulem \"Zdecydowane na wszystko\". To ma byc cos o kobietkach walczacych z przeciwnosciami losu i rodzinnymi klopotami.. Moze sie orientujecie jaki jest oryginalny tytul? Nie jestem wielbicielem seriali, bo nie mam uregulowanego trybu zycia, wiec jesli cos mi sie zdarzy obejrzec, to nie ma kontynuacji.. Chociaz nie, troche ogladalem \"Doktor z alpejskiej wioski\", bo akurat wtedy mialem swoja zwyczajowa przerwe na posilek. Piekne krajobrazy jak te ktore przysylala nam Naneczka, ukwiecone domy z girlandami pelargonii, po prostu cudownie.. Jest tez \"Allo, allo..\" ale nie odpowiada mi godzina. Moj samochodzik nadal nie wyklepany, okazalo sie, ze trzeba tydzien czekac, zeby wstawic autko do warsztatu. Ale wole poczekac, niz wstawic do innego warsztatu w osiedlu, gdzie przyjma natychmiast - bo maja mniej klientow. No coz, skoro lakiernik zmienia sie czesto, a moze jest praktykantem? za duze ryzyko.. 102 - ciesze sie, ze ta wsciekla Rita was ominela.. wlasnie.. czy ktos ma pod reka nasza tabelke? Czy Simonka-Cinamonka jest z Luizjany? Mam nadzieje, ze Katarina jej nie dokuczyla.. to na razie... papapatki itp.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. jeszcze jedno.. od pazdziernika zmieniaja sie zasady odbierania Polonii, wchodza na nadawanie cyfrowe i wtedy juz nie bede mogl ogladac.. Jestem coraz blizszy decyzji zakupu jakiegos pakietu, bo zbliza sie jesien i zima, a mi zostaly juz tylko cztery polskie programy oraz francuski TV5, angielski BBC i wegierski Duna - mocno religijny i kompletnie niezrozumialy jezykowo :D caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Wczoraj w lozeczku bylam juz o 21-wszej! Tak mnie wykonczyl ten jeden dzien w Aix :o Ale udalo mi sie zalatwic wszystko, to co chcialam! Trafilam na naprawde dosyc mila pania, ktora stawala sie coraz mniej mila w raz z czasem, ktory uplywal... :P Nie mogla mnie odnalezc na liscie! Chyba przez 10 minut szukala! :o I w sumie chyba by mnie nie znalazla, gdyby nie drobny przpadek... Okazalo sie bowiem, ze wpisano w miejscu mojego nazwiska moje imie a w miejscu imienia drugie imie :P:D:D Porazka! No, ale najwazniejsze, ze mam juz legitymacje! :) :) naneczka - mysle, ze we Francji kierowcy jezdza bez takiego szarzowania jak w Polsce, ale jak w kazdej regule zdarzaja sie wyjatki ;) A jesli chodzi o Peugeocika, to ja mam 106 z 1996 roku! Calkiem fajne autko! Stare ale jare :P:D Wczesniej mielismy 206, wersje sportowa, kolor pomaranczowy ( :D ) ale balam sie nim jezdzic! :( Przyspieszal momentalnie, raz przygazowalam troche za mocno, ze wbilo nas w fotele jak przy starcie samolotu i potem ruszylismy do przodu... z kopyta! To sie dzialo na rondzie i naprawde mozemy byc wdzieczni losowi, ze nic w tym czasie nie jechalo! Prestraszylismy sie nie na zarty! Zdecydowanie nie polecam samochodow zaliczanych do wersji sportowych do nauki jazdy! :) GNU - dziekuje za focieta! Ale tam zielono u Was! :D Zycze Wam cudownej zabawy na weselu! :D :) kokus - mam nadzieje, ze wkrotce bedziesz mial juz swoje autko! :) Uciekam! Juz 11-ta a ja nadal siedze w pizamie, o zgrozo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - autko ciągle mam, dopiero po niedzieli chyba trafi do warsztatu, sprawa zajmie ze cztery-piec dni.. Jutro jade zaplacic ubezpieczenie, napewno skladka mi wzrosnie ze wzgledu na te kolizje - wyplata odszkodowania ma isc z auto-casco.. Ale zaplace jednorazowo cala kwote, to wtedy mam 5 % znizki.. Kasiulena - o, dziekuje.. tak mi sie cos kojarzylo z jakas desperacja :D Obiecuje obejrzec pierwszy odcinek, zeby miec chociaz orientacje o co chodzi.. Chyba ze akurat beda graly nasze siatkarki na ME w Chorwacji, to wtedy mecz bedzie mial pierwszenstwo.. Pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze tydzien przerwy i z pasja wkuwam satystyke :) i prawdopodobienstwo i nie moglam sie oderwac az do tej pory - to sie nazywa aktuarialne skrzywienie zawodowe (a jeszcze nie zaczelam pracowac hehe :D Piwonia i 102 a o czym jest ten Nip/Tuck -chociaz i tak nie bede pewnie mial czasu go obejrzec. Ahas probowalam ogladac wczoraj Lost ale jakos mnie nie wciagnal - wazne ze probowalam :) kokus - tez zycze zebys mogl sobie sprawic autko :) Margot -mi to sie marzy tez moj wlasny samochodzik i chyba nie pogardzilabym nawet takim sportowym autkiem, chociaz przyznam sie szczerze ze duzej predkosci nie lubie i mam uraz do TIRow (jako poczatkujacy kierowca mialam przygode z jednym takim: jak wracalam wieczorem do domu i zatrzymalam sie na wydzielonym pasie do skretu z autostrady kierowca TIR-a jadacy za mna nie zauwazyl mnie i tylko dzieki mojej pani instruktor, ktora skrecila gwaltownie kierownica i skierowala samochod do rowu - nie zmiotl nas z powierzchni ziemi :( -dosc tych strasznych wspomnien) W kazdym badz razie chcialabym miec kiedys swoj samochod bo uweilbiam prowadzic :D Zmykam do mojej statystyki -milego dnia dla wszystkich 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus: od zapowiedzi tego wlasnie serialu rozpoczela sie dyskusja na temat TV i seriali, kotra sie toczy juz chyba od dwoch stron. Ja osobiscie lubie Desperate Housewives. Nie wiedzialam wszystkich odcinkow, bo czesto jestem zbyt zajeta, zeby ogladac (tak, tak, poznym wieczorem w niedziele odrabiam zadanie do szkoly....) ale jak mi sie udalo obejrzec to sie smialam jak szalona. Ten serial jest pelen gagow i roznych szalonych sytuacji. Ale moj ulubiony serial wszechczasow to Przyjaciele. Mam juz 8 sezonow na DVD. Czekam na jeszcze jeden, ale jakis oszuzt z Amazon nie wysyla, wiec bede musiala zlozyc reklamacje... A ostatni sezon wychodzi w pazdzierniku wiec wtedy sobie zakupie... Ktos tu pisal o Lost. Wyglada super. Nieststy widuje tylko urywki. Kiedy lecial 1 sezon w jesteni i na wiosne mialam zajecia do 21:15 w pon i sr. Do domu wracalam o 22 czy li za pozno zeby obejrzec... A wczoraj jeszcze sie zaczal America\'s Next Top Model. Nie smiejcie sie, ze czasem to ogladam. Nie zawsze bo oczywiscie jestem ciagle w szkole... Ale czasem udaje mi sie zlapac kawalek i smieje sie do rzpuku z Tyry Banks i tych jej laleczek. Aha, ja nie mam pelnej kablowki, wiec nie moge ogladac wielu dobrych programow. Odcielismy kablowke z powodu wysokiego rachunku i braku czasu. Po co nam 100 programow jak i tak nie ogladamy... Ale za to znalazlam kilka fajnych programow na kanalach publicznych. Uwielbiam taki program turystyczny Ricka Stevesa o podrozach w Europie. Najbardziej sie ekscytowalam jak mieli odcinek o Polsce. No i jeszcze jest Antiques Road Show. Czy ktos to widzial? Super jest. W roznych miejscach w USA organizowane sa takie jakby pchle targi, ludzie przynosza rozne bibeloty i pamiatki rodzinne, meble, wazony, bizuterie, a zespol fachowcow im to wycenia i mowi dokladnie z jakiego okresu to pochodzi itd. Czesto ludzie przynosza stare rupiecie, tkore kupili na kilka dolcow na garage sale albo dostali w spadku po babci, i sa one warte dziesiatki tysiecy $$. Strasznie ciekawy program... Zawsze po nim chce mi sie jechac na garage sale i nakupic roznych smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale sie rozkrecil tematow filmow :D ja tez od razu pomyslalam o Desperate... hihi ;) ciekawam co kokus na ten temat nam powie :D Zapomnialam jeszcze, ze lubie takze horrory i thrillery ;) a takze te wszystkie seriale jak \"FBI - dem Verbrechen auf der Spur\", \"Anwälte der Toten\", itd. O roznych niewyjasnionych morderstwach, gwaltach czy innych takich, ktore nawet po 30 latach udaje sie rozwiazac i osadzic winnego. Ktora to tez oglada, Jay?? Bardzo interesujace jak mozna dojsc do winnego nawet po tylu latach, majac do dyspozycji tylko np. jakies spalone szczatki czlowieka ;) albo tylko jakis skrawek tasmy klejacej, ktora ktos kiedys uzyl do zakneblowania denata ;) Takie programy o starych gratach czy w ogole roznych znaleziskach ze strychu albo bazarow tez tu mamy, to sa niemieckie i austriackie produkcje, tez bardzo fajne. No i jeszcze programy o zwierzetach, jak np. "Hundenanny", o tym jak radzic sobie ze zle albo wcale niewychowanymi psami roznych ras. Taka nianka przychodzi do domu, obserwuje zwierzaczka i trenuje z nim i z wlascicielami, aby sprowadzic delikwenta na dobra droge ;) Super program! Zreszta to samo jest o dzieciach i ich rodzicach. Albo tez "Famillientausch" albo "Frauentausch" o tym, jak na tydzien do 10 dni jakas mama opuszcza swoich bliskich i jedzie do obcej rodziny, mieszka tam z nimi i zastepuje dzieciom mame a mezowi jego wlasna zone :P A oczywiscie jego pierwotna jest na miejscu tej pierwszej w jej domu :D mozna sie niezle czasem posmiac, fajny experyment. Ja w tej chwili mam tylko ok. 35 programow, ale tych dla mnie najlepszych, no oprocz polskich niestety, czyli np. RTL, RTL II, PRO 7, Kabel 1, Sat. 1, MTV, Viva, VOX, NBC, CNN i oczywiscie austriackie ORF 1 i ORF 2. Wystarczy ;) Margot trzymaj sie dzielnie na tej tyci dietce, chyba tak najzdrowiej :) GNU - super widoczki! zapomnialam podziekowac, co niniejszym czynie :D 😘 Wiesz... mimo ze tam na prawde pustawo troche to... podoba mi sie bardzo, bo maglabym trzymac tam i 4 psy :D a i ze dwa konie :D Uwielbiam taka dzika nature i chyba bym sie przyzwyczaila szybko... chyba :) No i na pewno bardzooo bym sie usportowila, bo spedzalabym prawie caly czas na dworzu na spacerach, wycieczkach, zabawie ze zwierzakami, na galopowaniu, plywaniu itd. Czy ja jestem nie za bardzo ograniczona?? :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Niesmialo sie przyznaje, ze dzis sa moje 25 urodziny.. jestem juz oficjalnie stara, tj, powinnam zaczac uzywac odpowiednich kremow do twarzy, niech to :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×