Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość debra
Cos sie tak do tej dziewczyny przyczepila? Tak jej strasznie zazdroscisz szczescia osobistego i dyplomu? Jej zycie to jej sprawa. Najwyrazniej ty tak ciezko jak to opisujesz nie pracujesz skoro masz czas sledzic co sie tu dzieje. Wiec dobre rady zachowaj dla siebie. Zalosna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakis/jakas frustrata sie nam na topik zakradla.. Pozalowania godne.. Jak to niektore taborety zajmuja sie cudzym zyciem zamiast wlasnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i ze tej debilnej postaci sie chce wczytywac w te nasze wypociny po to tylko, zeby komus przysrac :P .. typowa plotkarska natura :D 🖐️ i 👄 👄 👄 GNU - mam nadzieje, ze juz nie czujesz sie staro ;) i ze urodzinki minely milutko :) Zycze Ci, zeby kazdy dzien byl fajniejszy od poprzedniego, zebys byla zdrowa i wesola, i zeby tata Twoj tez szybko wrocil do zdrowia :) Dzieki za malownicze zdjecia :) Margot - i Ty tez nam wracaj do zdrowia :) cobys jak najszybciej znowu mogla sie objadac pysznosciami :) kociek - fajnie Cie widziec w nieco lepszym humorku :) Masumi - witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESAMOWITE!!!!!! JAK ONI TO ZROBILI????? w takim razie powinnismy chyba wkleic to co bylo napisane w cz II tutaj, zeby byla kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Mieszkam w Mannheim, Polnocna Badenia (RFN) A moze jakas kobieta samotna mieszka w poblizu? Chetnie nawiazalbym kontakt! Tak w obrebie Frankfurt, Karlsruhe, Heidelberg, Kaiserslautern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Hallo, Widze ze odnalazl sie stary topik.Fainie bo to taka historia wskrocie. Ciekawe dlaczego przerwali go a potem dali znow.Czyzby czytaja nasze poglady?No nic to przesiadamy sie znow do starego topika? Pozdrawiam cieplo po mimo jesiennej aury... julek - witam serdecznie Bagatelka - widze ze pod ciebie tez sie podszywaja... "Tylko czlowiek pozbawiony wyobrazni nudzi sie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa co dalej - piszemy dalej w czesci II czy przyklejamy tamte 5 stron tutaj? Ja osobiscie jestem za przyklejeniem jako ze osoba ze mnie sentymentalna ;) i lubie porzadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - Wielkie dzieki do \"moderek/moderow\" za skuteczne meczenie panow/panie od systemow wynikiem ktorego odzyskalismy topik! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 strona
Margot Zebysmy czuli sie mniej bezdomni po zniknieciu pierwszej czesci... starym wyjadaczom topiku Bagatelki i samej autorce poswiecam druga czesc *Polacy za granica - gdzie mieszkacie? czesc II* ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 20:08 Esja. I z ramienia frakcji polnocnej poprzedniej czesci uroczyscie dokonuje pierwszego wpisu ,zyczac wszystkim aby druga czesc byla tak samo wesola i miala taka sama atmosfere jak czesc I. Po czesci artystycznej dzieci wniosa kwiaty i podziekuja za trud...Kawa i ciasto we wlasnym zakresie.Dziekuje za uwage: riðum riðum 20:08 JoAska Hejka!! Ale nam przyszlo dziejow doczekac. Wymazali nas Ale tak latwo sie nas nie pozbeda, prawda? Usciski gorace dla wszsytkich bywalcow ktorych znam i nowych tez! 20:10 JoAska Czesc Esja, zes mnie ubiegla ;P 20:10 Reno_NV 20:18 Margot No niestety... kawal zycia zostal zapisany w poprzednim topiku... Czasami lubilam sobie poczytac co niektore nasze wpisy i powspominac stare dzieje... Coz, podobnie jak Esja mam nadzieje, ze ta czesc bedzie rownie cudowna jak poprzednia The show must go on ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 21:30 k-11 witajcie wszyscy !!! i jak ja teraz wroce do poprzednich wpisow zeby zaskoczyc co sie wydarzylo u Was wszystkich..... ?????????????? No nic, wracam po przerwie i pozdrawiam wszystkich, nawet nie wiecie jak sie stesknilam I tym razem............ESTO PERPETUA!!! " Nigdy nie bedzie szczesliwy ten, ktorego dreczy mysl, ze ktos jest szczesliwszy od niego" S e n e k a 21:35 Margot k-11 - jakze sie ciesze, ze zajrzalas Ja tez sie bardzo za Toba stesknilam Mam nadzieje, ze Esja Cie ode mnie pozdrowila Czytam sobie troche inne topiki... naprawde duze zamieszanie zrobilo sie na Kafeterii!! Tyle swietnych topikow poszlo do smietnika ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:24 k-11 Pozdrowila , pozdrowila......dziekuje !!!! Na skype mi powiedziala ze zalozylas czesc II wiec sie szybko przylaczylam. Ja to wogole sie pogubilam ze wszystkim jako ze od 7 tygodni mam wakacje ehhehhe i nie wiem co sie z tym robi....Korporacja na strajkach wiec mnie jako firmie nic nie pozostaje jak siedziec w domu i czekac az obydwie strony sie dogadaja. Jechac nigdzie na dluzej nie moge bo nie wiadomo kiedy to sie skonczy......no i tak. " Nigdy nie bedzie szczesliwy ten, ktorego dreczy mysl, ze ktos jest szczesliwszy od niego" S e n e k a 22:36 Piwonia Margot - sper pomysl, mozna kontynuowac dalej 22:36 julek jestem niemcem z polnocnej Badenii, ale mieszkam w pieknym Olsztynie 9 miesiecy w roku. Pozdrawiam wszystkich Polakow w kraju i za granica 22:39 Margot k-11 - to sie ciesze Nie bede musiala malpki poddusic Faktycznie nieciekawa sytuacja z tym przestojem... Mam nadzieje, ze korporacje wkrotce sie dogadaja Piwonia - to co,moze sie przedstawie "Malgoska mowia mi..." ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:41 Margot julek - witamy na topiku I moze odtworzylibysmy tabelke? Margot, Francja, 1980, 3 lata, LEW ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:42 Squirley witajcie w domu! szkoda, ze przepadlo tyle stronek... Ja tez lubilam sobie poczytac stae dobre dzieje... Ciumki dla wszystkich. _________________________________________________ http://madaw26.w.interia.pl Nasze Przepisy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&start=0> 22:45 Squirley ja mam kopie tabeleczki przypieta nad biurkiem. Jak znajde chwilke czasu to wklepie. Ciumki. _________________________________________________ http://madaw26.w.interia.pl Nasze Przepisy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&start=0> 22:48 Margot Squirley - super, ze masz kopie tabelki Dobrze bedzie ja odzyskac ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:48 Funkia Margot, jak dobrze ze pomyslalas o 2ej czesci. Ja dopiero wczoraj wieczorem sie dopisalam po bardzo dlugiej przerwie, i obawam sie ze moj wpis byl ostatnim No ale co bylo to minelo a teraz wznosze toast: Oby ten temacik rosl nam rownie przyjemnie i szybko jak jego poprzednik!!! Teraz tlumacze sie dlaczego tak dlugo mnie nie bylo - otoz zostalam pochlonieta przez pracoholizm i inne problemy, z ktorych na szczescie wiekszosc sie sama rozwiazala Witam wszystkich stalych bywalcow jak i nowo przybylych K-11 - przesylam calusy - obiecuje napisac maila w najblizszych dniach Esja Piwonia i do zobaczenia na imprezce Bardzo dziekuje wszystkim ktorzy przyslali e-maile i zdjecia, pomimo ciszy z mojej strony. Margot - jeszcze spoznione serdeczne zyczenia! Wygladalas bajecznie, w ogole cala oprawa byla przesliczna 22:49 Alexandra 86 Witam , Co sie dzieje gdzie sie podzial tamten topik...?niezabardzo wiem o co chodzi? czy wszczyscy sa w tym samym skladzie co byli?Ale dziwne uczucie...Nie chce stracic tyle polskich znajomych....chyba bedziemy sie spotykac tak samo i wszystko bedzie ok? 22:50 Funkia cd Squirley JoAska 22:51 Piwonia Funkia - licze, ze bedzies zna 100% zapowiada sie fajna imprezka a ja tam nie zaluje, ze topik przepadl i tak nie wracalam do starych wypowiedzi, to tak jak stary dzien, byl i mina, pora na nastepny wazne, ze jestesmy tutaj stara paka i mozna kontynuowac dalej 22:51 102 wszystkim oho... juz sie wystraszylam ze nie ma topiku jestem ,dolaczam, powodzenia dla kontynuacji julek 22:52 Jay Funkia> Ty tu nam oczu nie mydl, pracoholizm, Piwonia sie wygadala o Brazylii;-P 22:53 Piwonia Margot ale dzisiaj juz spiewac z Toba nie bede, gardlo mi wysiadlo po wczorajszym hahaha 22:55 Margot Funkia - chyba faktycznie Twoj wpis byl ostatnim Super znow Cie widziec! Dziekuje za omplementy I poprosze o zdjecia z tej Brazylii, o ktorej wspomniala nam Piwonia Piwonia - to moze gardlo trzeba przeczyscic? Witam cala reszte ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:57 Margot Funkia - jak widzisz tutaj nic sie nie uchowa Ale super, ze wszyscy sie odnajduja ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:57 Piwonia ja tam sie z niczym nie wygadalam Brazylia Funki nie byla sekretem i na pewno Funkia nam tutaj zaraz opisze jak bylo tylko jej sie pewnie zapomnialo 22:58 trzpiotka witam wszystkich od paru miesiecy mieszkam w Niemczech przybylam tu za swoja najwiekrza miloscia chetnie przylacze sie do rozmow 22:59 Margot Piwonia - ty juz sie nie tlumacz, bo wiesz, tylko winny sie tlumaczy ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 23:03 Piwonia lokej 23:09 Margot trzpiotka - witaj I napisz nam cos wiecej o sobie Piwonia ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 23:12 Funkia Brazylia to nie byl sekret tylko drugi miesiac miodowy I juz nie moge sie doczekac trzeciego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 strona
haneczka I ja witam ponownie Margot moze jeszcze oddadza nam nasz topik trzeba zyc nadzieja... moj tez mi skasowali i jak wiesz Diably takze... chhh dobrze miec w kazdym razie cos na zastepstwo Ostatnio jestem troche zalatana, bo moj misiek znow w szpitalu, wiec ja tez codziennie do niego jezdze po pracy i nie mam juz czasu na net. Bedzie mial znow Herzkatheter i kilka dodatkowych badan, zostanie okolo tygodnia Odezwe sie jak sie troche sytuacja rozluzni... Pozdrowka dla wszystkich! Der größte Luxus, den man sich leisten kann, ist eine eigene Meinung. 23:27 Margot Haneczka - mam nadzieje, ze stary topik sie znajdzie... Sledze co pisze sie na innych topikach, ale na razie nie ma zadnych informacji od redakcji a moderatorzy nic nie wiedza Czeski film O diablach tez wiem... tutaj jest link do nowego "lozka", jakbys chciala tam kiedys zajrzec: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3126977&start=30 Duzo zdrowka dla twojego Miska Mam nadzieje, ze szybko wydobrzeje! ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 00:56 k-11 ciesze sie zescie mnie nie zapomnieli.......Funkia, no to juz sie lepiej czuje jak i Ty powiadasz ze wracasz po dluzszej przerwie. Moje ostatnie miesiace byly i sa dosyc dziwne. Dzieki Esji ktora jest na codzien z moimi przekopami , jakos sobie powolutku lece do przodu. Co u mnie nowego: mialam kolezanke z Polski na wizycie przez 3 miesiace, od 15 sierpnia jestem w domu na wakacjach jako ze w pracy sa strajki. Troche mi energia opadla bo nie ma nic gorszego niz siedziec i czekac. Troszke pojezdzilam po zachodniej Canadzie ...obiecuje fotki , przybylo mi znowu 5 funtow bo byl brak motywacji z Waszej strony Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i dziekuje za przesliczne foty. Juz w szczegolnosci Tobie Margotko z tej specjalnej okazji. Az mi sie samej zachcialo Wow ........ale musialo byc pieknie !!!! " Nigdy nie bedzie szczesliwy ten, ktorego dreczy mysl, ze ktos jest szczesliwszy od niego" S e n e k a 02:33 Kasiulena A ja wlasnie wrocilam z browarku i paru drineczkow z kumplem Humor mam doskonaly Szkoda tylko ze moj M-ek nei mogl dolaczyc - za to wiem ze na 200% swietnie sie bawil na wieczorze kawalerskim u kumpla BTW dlaczego nas skasowali? Juz nas nie lubia? buuuuuuuuuuuuu Mam nadzieje ze to nie przez wasza suto zakrapiana wczorajsza impreze hehe No nic dzisiaj juz zmykam i Kolorowych muminkow dziewczynki zycze pa 'Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je. Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie' 09:40 Margot Dzien dobry! Z samego rana dostalam mile zaproszenie z uniwerku na konferencje w przyszly czwartek w Marsylii i zaraz zrobilo mi sie fajnie Nie ma to ja cudownie rozpoczac nowy dzien Zaczyna sie Juz jutro moje wakacje beda tylko wspomnieniem No, ale z dobrych wiadomosci... przejzalam sobie liste studentow, do ktorych wylane bylo to zaproszenie i znalazlam jedna znana mi osoba, z ktora studiowalam w zeszlym roku! Nie znam tej dziewczyny zbyt dobrze, ale wydawala mi sie bardzo mila! Kiedys duzo wypytywala mnie o Polske i o pana Leppera, o ktorym przeczytala artykul we francuskiej prasie... W kazdym badz razie ciesze sie, ze zobacze choc jedna znajoma twarz Mam przynajmniej nadzieje,ze to naprawde ta dziewczyna... k-11 - dziekuje Rzeczywiscie bylo pieknie Mi malzenstwo rowniez nabilo wage (zawsze trzeba znalezc jakies wyjasnienie ). Teraz stram sie, z nieco marnym skutkiem, zrzucic ten nieco ponad 3 kg balast Moze powspieramy sie razem! Chetnie w ogole kiedys tam bym sobie z Toba pogadala... ale nie mam juz MSN Kasiulena - nie wiadomo dokladnie dlaczego topiki zostaly pokasowane! Ale na pierwszy ogien poszly te najstarsze stazem i niejwieksze! Na Polakach bylam od samego poczatku i jest mi szczegolnie przykro, ze tamta epoka juz sie chyba skonczyla... chyba na dobre... buuuu... Jakkolwiek, to cudownie, ze humorek dopisuje! Grunt to dobra zabawa z kilkoma drineczkami! Pozdrawiam wszystkich ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 12:17 Aga Niemcy Witam Wszystkich! Jestem nowa na tym topicu. Mieszkam w Baden Wütemberg od 2,5 roku. Lada dzien stuknie mi 30-ka, mam corke i meza. Nie mam tu zbyt wielu znajomych nie mowiac o takich prawdziwych kolezankach czy przyjaciolce. Wciaz czuje sie jakos obco. Chcialabym do Was dolaczyc Trzpiotka - w jakim landzie mieszkasz? 12:31 Janka22 (joanna_sojka@web.de) Witam wszystkich... Ja tez jestem tutaj nowa... Mieszkam w Baden-Württemberg rowniez, tak jak Aga. Mam rowniez meza i synka 14-miesiecznego, sama skonczylam wlasnie 29 lat... Jestesmy tutaj juz od 4 latek ... he he jak ten czas szybko leci. A ty Aga w jakiej miescowosci mieszkasz? Ja w Stuttgarcie, ktory mi bardzo przypomina Wroclaw (tam studiowalam 5 lat)... Ja tez sie tutaj dosyc obco jeszcze czuje, chociaz mamy sporo znajomych... 12:33 Margot Pogoda sie psuje - tak wiec nie popracuje sobie dluzej w ogrodzie! Szkoda Przesadzilam niektore rosliny do nowych glinanych doniczek i pownosilam niektore z nich juz do domu... Inne przygotowalam na spokojne przetrzymanie zimy! Nie wiem kiedy pozniej bede miala czas, zeby to zrobic, wiec wolalam sie za to zabrac juz teraz! Reszte, jak pogoda dopisze, porobie w weekend!Na mojej klementynce rosnie ponad malych 20 klementynek. Na razie sa zielone, ale wyglada to slicznie! Mam nadzieje, ze owoce beda dobre jak dojrzeja Aga Niemcy i Janka22 - witajcie na topiku ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 13:11 Kasiulena Witam nowe panie -Aga i Janka Margot - ale masz fajnie z tym ogrodkiem -sama chetnie i z przyjemnoscia bym przekopala grzadki i posadzila roslinki , bo to takie odstresowujace, ale nie mam gdzie . Moi rodzice maja spory ogrod i wlasnie tak sobie pomyslalam ze chetnie bym tam do nich pojechala -ale mi sie smutno zrobilo, moze to przez ta jesien za oknem a moze to jednak nadal ta obczyzna... Dobra dosc marudzenia -mam nadzieje ze jak moje zajecia rusza pelna para i rzuce sie w wir zajec - to takie sentymentalne i smutne chwile odejda w niepamiec Milego dnia - wszystkim pa 'Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je. Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie' 13:34 malutka_de Hej! witajcie Aga i Janka ja tez pisze z BW, ale miejscowosci oddalonej od Stuttgartu o ok. 50 km Trzymajcie sie cieplo! 16:32 GNU generation No, to mamy czasc druga.. szkoda, ze tamtej juz nie ma, bo ja tez czasem czytywalam sobie nasze stare wpisy.. ale coz, wypijmy za przyszlosc here's to us! no to siup! K-11, Funkia milo Was znow widziec po przerwie usciski Julek, witaj jak Ci sie Polska podoba? Trzpiotka, Aga Niemcy Janka22 A ja mam dobre wiesci, wczoraj wypuscili tatusia ze szpitala. tyle dobrych wiesci. zlesa takie, ze nadal nie wiadomo, kiedy bedzie mial operacje... ale jestem dobrej mysli Advance parole wyslac do CIS-u narazie nie moge, bo nie dostalismy od nich jeszcze potwierdzenia, ze dostali wczesniejsze dokumenty, a takie potwierdzenie jest podstawa starania sie o A.P. mam nadzieje, ze nam jak naszybciej odpowiedza. Sciskam wszytskich bardzo moco Do d.... z taką stopką.. 16:36 GNU generation TABELKA GNU generation, Lindley, NY, od 1 wrzesnia 2005, (zamezna) PANNA Margot, Francja, 1980, 3 lata, LEW Do d.... z taką stopką.. 18:16 Squirley Oczywiscie nie mam wszystkich bo mam stara wersje tabelki, ale to nic. Aha, celowo ominelam ilosc czasu za granica, zeby kazdy mogl uaktualnic. Pa. AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GNU Generation, Lindley, NY, 1978 HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980 MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA _________________________________________________ http://madaw26.w.interia.pl Nasze Przepisy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&start=0> 18:33 GNU generation hehe, squirley mi latek dodala AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980 MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA Do d.... z taką stopką.. 18:37 Kasiulena AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980 MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA 'Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je. Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie' 18:44 Margot Hej! Wlasnie przyslali mi plan! Zaczynam intensywnie od przyszlego tygodnia I godziny... Wyglada na to, ze w czwartki bede sie nagminnie spozniac, nawet godzine Wtorki tez nie lepsze Nic, zobczymy jak bedzie... Nie czas teraz sie tym stresowac... Kasiulena - ten ogrodek to naprawde fajna sprawa! Moj niestety jest bardzo zaniedbany, sprawy tez nie ulatwia bardzo skalista ziemia... Trzeba bedzie w niego wlozyc bardzo duzo pracy, zeby nabral jakiejs formy! Ja niestety w okresie wiosennym nigdy nie mam czasu, zeby cos zrobic a latem jest juz na to za pozno, tak wiec zadowalam sie posadzeniem kilku kwiatkow i ziolek Malutka_de - ty juz chyba jestes na ostatnich nogach Kiedy spodziwasz sie rozwiazania? GNU - to cudownie, ze tata jest juz w domu Squirley - dzieki za tabelke, juz ja uatualniam ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 18:45 Margot AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:03 Margot Wlasnie sacze sobie winko (opijam koniec moich wakacji )... jestem juz po goracej kapieli z olejkami... I pomalutku zbieram sie do lozeczka! Zycze wszystkim dobrej nocy a zachodniej polkuli milego popoludnia ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:19 Xana Kochani!!! Juz kilka razy próbowałam się do was dostać, ale za każdym razem albo jakis dziwny "error" mi wyskakiwał, albo "strona o podanym ID nie istnieje", buuu... Skasowano nas... Tak mi smutno z tego powodu, bo chętnie czytałam w wolnych chwilach "o starych dziejach"... Ale się im nie damy, prawda? Dzięki Margot za pomysł z częścia drugą! Buziak! Esja Jak tam ze szkołą? Przyzwyczaiłaś się już? JoAśka Ty klikasz aktualnie z Polski czy z Francji? K11 A gdzie byłaś w zachodniej Kanadzie? Jestes tu jeszcze? To moze podskoczysz do Seattle? Miło by mi było cie ugościć... Haneczko Trzymam kciuki za pomyślną operację. Mój tato też to miał i sobie chwali... Squirley Kochana jesteś! Zaraz uzupełnię dane w tabelce... Funkia Dobrze, że wszystko złe... tez się kiedyś kończy! I niech te problemy już nie powracają! Wznoszę lampkę wina na cześć naszego topiku... Wow, Brazylia... Chyba zaraz włączę moje ulubione CD z brazylijskim elektro... Aleksandra 86 Eee... Nas tak się szybko nie da pozbyć, no nie? Ja również przestraszyłam się ewentualnym zniknięciem naszych kochanych wpółtopikowców... Ale całe szczęście, że część się już odnalazła... 102 Co u ciebie nowego? Kasiulena My też byliśmy w poprzedni piątek na paru głębszych ze znajomymi... Tak nam strasznie tego brakowało... To był nasz pierwszy wypad po knajpkach odkąd mieszkamy w Seattle... Poza tym super się dogadywaliśmy z tymi znajomymi, może się zaprzyjaźnimy? Ona jest w Niemiec, w dodatku moja imienniczka, a on jest pół-Anglikiem i pół-Amerykanem... Fajna z nich parka... Tak się cieszę, że w końcu poznaliśmy kogoś, z kim można wyjść na drinki... Gnu Generation Siupne się w twoja stronę! Heja! Dobrze, że z twoim tata juz ok... Oby operacja była jak najszybciej... Margot A może po prostu załóż ogródek skalny? Widziałam takie... śliczne... Wtajcie "nowi"! Julek , Trzpiotka , Aga Niemcy , Janka 22 ... Il faut regarder toute la vie avec des yeux d'enfants Henri Matisse 22:22 Xana Uzupełniam tabelkę... AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA , 1974, od 7.kwietnia 2005, WAGA Il faut regarder toute la vie avec des yeux d'enfants Henri Matisse 22:24 JoAska Hejka! Gorace usciski dla wszystkich. Dla nowych osobek i dla tych powracajacych Funkia i K-11 strasznie fajnie Was widziec Dziewczyny z BW moze sie spotkacie zycze tego Margolcia udanego dnia jutro. Chetnie bym z Toba tym winkiem opila ten koniec wakacji. Nic, zmykam do lozia bo jutro o 6h wstaje i lece na kurs. Dzis sie dowiedzialam, ze w poniedzialek pierwszy egzamin Ech.. dam rade nie? Zwlaszcza z kokusiowymi kciukami i Waszymi. Kokus moge na nie liczyc? A wlasnie, Kokus odezwiesz sie do nas??? Caluski!! 22:29 JoAska Xana obecnie niestety z Polski klikam. I raczej przez dluzszy czas tak bedzie Gnu zycze zdrowka dla taty. Bedzie dobrze!! Haneczka Naj naj naj dla twego Miska!! Teraz to juz uciekam 22:31 Xana No to juz hurtowo... Mam małą prośbę do osób, które tłumaczyły w Polsce... W mojej desperacji poszukiwania pracy nawiazałam kontakt z pewnym polskim biurem tłumaczeń i zaproponowano mi tam takie oto stawki: de, en, fr, es -> pl 0,30 Euro za linijkę (55 zn.) pl -> de, en, fr, es 0,40 Euro za linijkę (55 zn.) de, en, fr, es -> de, fr, en, es 0,50 Euro za linijkę (55 zn.) korekta en, fr, de, es 3 Euro/strona (1800 zn.) Czy te stawki są w porządku? Jaki sa wasze doświadczenia? Czy jest coś, na co muszę szczególnie uważać? Z góry dziękuję za podpowiedź!!! Il faut regarder toute la vie avec des yeux d'enfants Henri Matisse 23:19 Alexandra 86 Witam serdecznie, Dodaje sie do wpisu: ALEXANDRA86,1986r.,Francja,Waga AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA , 1974, od 7.kwietnia 2005, WAGA 23:58 haneczka Margot, JoAsku, Xana dziekuje To i ja sie doskrobie, bo malo danych o mnie Pozdrowka i ide lulu, bo oczka mi sie juz strasznie kleja. Taki pech, ze jak moj idzie do szpitala to zawsze wtedy mam mase spraw i urzedow na glowie i zero czasu na przyjemnosci, ale coz... takie zycie. ALEXANDRA86,1986r.,Francja,Waga AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA, Austria od 1989, 1966, Koziorozec, rozwodka/Freund JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA , 1974, od 7.kwietnia 2005, WAGA Der größte Luxus, den man sich leisten kann, ist eine eigene Meinung. 00:47 Kasiulena Xana - ja tlumaczylam moje wszytskie dokumnety w Polsce - z pl na angielski (do wyboru byl tez niemiecki) i za przetlumaczenie dwoch dyplomow (nie wiem ile linijek ) i jeszcze paru dokumentow zaplacilam 65zl -wydaje mie sie ze to bylo niedrogo- a jak to sie ma do twojego biura to nie mam pojecia -zobacz ile tych linijek wychodzi na strone , a swoja droga to jakis dziwny maja ten przelicznik (slyszalam o cenie za strone , ale za linijke jeszcze nigdy Zmykam i brej nocki zycze 'Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je. Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie' 00:57 102 AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GAPA, Mary Ester, FL 2 lata GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA , 1974, od 7.kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach, FL, 2 lata 00:58 lulka0331 Witajcie, trzeba miec wyjatkowego pecha, gdy po pierwszym dniu znajomosci topik znika No i wyjatkowe szczescie tak szybko go odnalezc.Witaj Margot i reszta. 01:32 Xana Kasiulena Dzięki za odpowiedź... Formaty są bardzo różne w zależności od tego co się tłumaczy, i tak na przykład przy dokumentach typu akt urodzenia sprawa jest prosta: masz schemat i tylko uzupełniasz dane osobiste. W zasadzie to żadna robota, nie namęczysz się... I w tym przypadku płaci się oczywiście za stronę, a nie za linijkę. Ja natomiast miałabym tłumaczyć teksty techniczne i wtedy stawka jest za słowo albo za linijkę... Z tego co napisałaś wychodzi, że zapłaciłaś naprawde niedrogo... I to za kilka dokumentó?w! Dobrze dla ciebie (w pełni rozumiem), ale nie dla tłumacza... Może umrzeć śmiercią głodową przy takich stawkach... A może ty sama tłumaczyłaś, a on tylko powierzył? Hm, czy Gnu kiedyś nie zajmowała się tłumaczeniem? I drugie hmmm... A gdzie się podziała Amberangelic? Już dawno miałam o to zapytać... Ktoś wie? Jest na wakacjach? Oby tez nas znalazła... Buziaczki dla wszystkich ... Il faut regarder toute la vie avec des yeux d'enfants Henri Matisse 06:07 Amberangelic Ja jestem taka antynetowa teraz. Ale wpadlam pozdrowic. Waga taka sama. 30TKI DZIS WYGLADAJA MLODZIEJ NIZ 10-15 LAT TEMU? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=0 ...czy to wszystko pamietasz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 strona
karola11 Czesc!Jestem nowa na tym topicu.Mieszkam w Californii,od 3 lat.Smutno mi tu samej.Jest jeszcze ktos z tych okolic?Dobranoc! 10:03 kokuś czesc dziewczyny moje kochane... no to sie porobilo.. tak sie zlozylo, ze w srode mialem klopoty z dostepem do netu, nawet wlazenie na dach i poprawianie anteny nie pomagalo.. A wczoraj bylem w Krakowie z zona, ale o tym potem.. No wiec dopiero teraz odebralem poczte i czytam te straszne wiadomosci.. Zaraz tez rzucilem sie do nowego topiku i wszystko przeczytalem.. Widze, ze przy okazji ta katastrofa wywolala do tablicy starych bywalcow, ktorzy tylko czytali, a nie dawali znaku zycia.. Witam wszystkie nowe osoby na topiku.. julek, trzpiotka, Aga, Janka, karola11 - z Kaliforni nikogo nie ma aktualnie, ale bedzie fajnie jak zostaniesz z nami.. lulka0331 - faktycznie trafilas do nas w niezwyklym momencie.. Alexandra - Amber - gratuluje utrzymywania wagi.. ja sie boje stanac na wage.. ale zaczynam dostrzegac problemy z tym.. Xana - bardzo dobry pomysl z tymi tlumaczeniami.. tylko faktycznie musisz sie dobrze rozpatrzec, czy uczciwie placa.. 102 - hejka, mam nadzieje, ze zaden huragan sie nie szukuje na Twoje okolice? haneczka - to trzymam kciuki za operacje Twojego miska.. JoAska - oczywiscie, ze mozesz liczyc na trzymanie kciukow.. czyli w poniedzialek.. Margot - brawo.. ze tak szybko zareagowalas na znikniecie naszego topiku.. szkoda tych wszystkich starych stronek.. Zycze powodzenia na uczelni. Jak te klementynki dojrzeja to zrob zdjecie zanim je zjecie.. Malutka - fajnie, ze klikasz... kiedy spodziewasz sie dzieciatka? Kasiulena - duzo zajec to najlepsze lekarstwo na smutki.. Squirley - dobrze ze jest tabelka - zaraz sie uzupelnie.. GNU - ja tez jestem dobrej mysli co do Twojego taty..Przytulam.. k-11 - mam nadzieje, ze ten przestoj szybko sie skonczy - oczywiscie z dobrym skutkiem dla Ciebie.. Czekam na fotki.. Esja - co w szkole, wszystko w porzadku? juz sie wciagnelas do codziennych obowiazkow? Jesli kogos przeoczylem to sorki - serdecznie pozdrawiam.. To bedzie bardzo duzy wpis.. ale jeszcze kilka slow o mnie.. otoz jutro rano jade do wojska, na tydzien - cwiczenia rezerwy. Oczywiscie bede szukal jakiejs kawiarenki zeby do was kliknac.. Wywolalem film ze zdjeciami z ostatnich dwoch miesiecy, ale bede rozsylal dopiero po powrocie czyli za tydzien z hakiem. W Krakowie wczoraj moja zona dostala wize do stanikow, z tym ze nie wiemy na jak dlugo, bo tego nie mowia od razu tylko jak odesla papiery do domu.. Prawdopodobnie pojedzie do mojej siostry w czasie zimowych ferii czyli w pierwszej polowie lutego - nie jest to najlepszy czas na zwiedzanie NJ i NY. widze, ze juz mam dostep do serwera, to posylam wpis - wszystkich pozdrawiam bardzo cieplo.. "...Ilekroc wiele planujemy, zawsze nieprzewidziane okolicznosci nie pozwalaja nam tego dokonac." - Ania z Zielonego Wzgorza 10:20 kokuś uzupelniam tabelke, pamietajcie aby kopiowac ostatnio zamieszczona wersje, zeby kogos niechcacy nie wywalic.. ALEXANDRA86, Francja, 1986, Waga AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA, Duluth MN, 1972 DARK ELF, Springfield IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago IL, 1970 GNU Generation, Lindley NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA, Austria od 1989, 1966, Koziorozec, rozwodka/Freund JAY, Charleston SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963, tylko wakacje, BLIZNIETA KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay SC, 1978 XANA, Seattle WA, 1974, od 7 kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach FL, 2 lata "...Ilekroc wiele planujemy, zawsze nieprzewidziane okolicznosci nie pozwalaja nam tego dokonac." - Ania z Zielonego Wzgorza 13:01 Jay Dzien dobry z rana.. Chyba sie rozkladam powoli hehe gardlo mnei boli i glowa tez, a tu zadnych dobrych wiesci w poblizu, ze np jakies dluzsze wolne za pasem.. dzisiaj wyciagam swa brazylijska uczennice na jej urodziny.. podobno bardzo nei lubi dzionkow urodzinowych, ale coz jak nie zaryzykuje to sie nei dowiem, czy np nie dostane jakims plackiem po twarzy hehe 2 dni temu jeden z mich uczniow mial tez urodziny i przyniosl wielgachnego torta i tyyyyyle empanadas, ze nei moglam sobie odmowic nakarmienia brzucha do granic mozliwosci hihihi, no bo jak mozna sobie odmowic brazylijskich pierogow? A poza tym nic nowego, wciaz tancze z chemia i coraz bardziej jej nie lubie, polowa grupy juz zrezygnowala z zajec .. na sam koniec to ze 3 osoby sie zostana i nie bedzie do kogo ust otworzyc, ech.. Uciekam do szkoly, pozdrowienia dla wszystkich nowych, bo tutaj my wszyscy swiezutcy i blyszczacy jestesmy hehe 14:50 Ewulek- ta sama Witam serdecznie wszystkich bywalcow tych starych i nowych!! I sama jestem dobrym przykladem ze nigdy nie mow nigdy...zlosc mi przeszla...przemyslalm pare spraw i wrocilam....i mam nadzieje ze zostane przyjeta do bandy U mnie jak narazie wszystko toczy sie dobrze...az mi sie nie chce wierzyc jak czas szybko leci Dziekuje za pamiec ..maile...zdjecia podczas mojej dlugiej nieobecnosci zycze milego weekendu pozdrawiam raz jeszcze a poza tym nie chce mi przyjac hasla i musze jakis nowy nick name zrobic buuuu 14:55 Ewulek78 no narazie sie udalo...choc bede sie starala odzyskac stary nick.. Buziaki dla wszystkich!!! 15:05 Ewulek. ok bede bez tego 78.....przepraszam za zamieszanie 15:22 Alexandra 86 Hello, Wrocilam wlasnie z kursu.Jes t milo bo nietrwa dugo ponoc lepsza jest metoda mniej a czesciej t.zn mniej godzin uczenia sie ale wiecej razy wtygodniu.hm...no zobaczymy jak ztymi efektami bedzie jak narazie nienarzekam.Co ciekawe na tym kursie chodzi duzo ludzi z krajow slowianskich i p.e. sa 2 slowaki z ktorymi sie dogaduje dosc latwo, ja i ma jesce byc jakis polak no ciekawe...Pytalam sie sekretarke to powiedziala mi ze wczesniej tez bylo sporo ze wschodu.A pozatym wiele z krajow afrykanskich co prawda znajacy fran.ale doszkolajacy sie,no a turecki to wyzsza szkola jazdy...a tych nie brakuje. Napisze cos po wieczor jesce. Ciesze sie ze wszyscy sie odnalezli nawet ci ktorych nieznalam na topiku. Margot-wielkie merci za otworzenie i poprowadzenie nowej drugiej czesci tego topiku, karola11- witam na topiku, kokus-wysylam kwiatka Jay-witam na nowym topiku Ewulek78-witam, i masa pozdrowien dla wszystkich! 16:03 Tonia_Misia hej, zalaczam sie do waszego Topiku, mieszkam w Austrii w Wiedniu.. pozdrwaiam 17:51 GNU generation witam pozdrawiam wszystki nowe twarzyczki przelotem tylko jestem, bo zaraz jade do lekarza. Xana ja sie, owszem, zajmowalam tlumaczeniami, ale nie przez biura.. a to ostatnie tlum, ktore robilam, robilam dla tatusia, wiec za friko. no, nie za friko, ale za wdziecznosc i usmiech i wpisanie mnie w jego ksiazce w podziekowaniach trudno mi powiedziec, czy te stawki sa fajne czy nie.. nigdy nie pracowalam w biurach.. lece, pozdrowienia dla wszytskich Do d.... z taką stopką.. 19:32 Xana Podobno dziś jest Dzień chłopaka... A więc wszystkiego naj naj naj dla naszego forumowego Chłopaka Numer Jeden (i jak na razie ostatni), czyli dla Kokusia!!! Po południu napiszę coś więcej, teraz też uciekam do lekarza... Il faut regarder toute la vie avec des yeux d'enfants Henri Matisse 22:19 Margot Hej! Dopiero wrocilam do domu, jestem skonana i zdegustowana! Studiowanie na francuskim uniwersytecie jest tylko dla cudzoziemcow o mocnych nerwach Oczywiscie mam niewatpliwa przyjemnosc byc jedna z 37 wybranych sposrod 300 kandytartur (to jest jedyna magisterka o takim profilu we Francji) Ale kurcze, nie lubie jak sie z ludzi robi idiotow! Jednym z glownych zalozen tych studiow byl wyjazd w ramach Erasmusa w drugim semestrze... W ogole tego zrobiono mnostwo szumu! Byl to jeden z powodow, dla ktorych zdecydowalam sie na ten a nie inny kierunek a teraz dowiadujemy sie, ze owszem Erasmus jest przewidziany, ale tylko dla Francuzow! A dla cudzoziemcow, ktorych uniwerek przyjal (dla reklamy i dla presizu, bo przeciez to ladnie wyglada, ze przyjmujemy tez i osoby z innych krajow europejskich) pozostalo "robta co chceta, bylebyscie zdobyli 30 punktow na koniec"! To jest faktycznie dojrzale podejscie powaznego uniwersytetu Naprawde szkoda gadac! Jak mozna tak jawnie robic z ludzi balona! Grrr... Ale z pozytywnych aspektow... 1/3 studentow to sa wlasnie cudzoziemcy, jest wsrod nich jeszcze jedna Polka! Przygladalam jej sie dlugo, ona mi zreszta tez... a potem dopiero jak zaczelysmy rozmawiac, to sie okazalo, ze poznalysmy sie na poczatku zeszlego roku i nawet mam jej numer telefonu Poznalam w ogole kilka naprawde fajnych osob, w tym jedna przesympatyczna Czeszke! Co sie dzisiaj z nia nasmialam Przynajmniej to umililo jakos ten dzien Xana - to jest pomysl JoAska - trzymam kciuki za egzamin Haneczka - zdrowko dla Twojego Misia lulka0331 - milo Cie znow tutaj widziec karola11 - witaj Tutaj nie ma nikogo z Kalifornii, ale jest sporo osob ze Stanow! Zagladaj tu do nas kokus - zdjecie klementynek masz obiecane Jay - wiedze, ze te chmiczne tance sa bardzo powazne! tancerczka z Ciebie, ze hej Ewulek - ach, jak milo Cie znow widziec! Co slychac u Ciebie? Jak tam Twoj maloznek? Tonia_Misia - ten Wieden cos ma powidzenie! Napisz cos wiecej o sobie GNU - jak tatus? Pozdrawiam wszystkich! Ide po winko! ktos chce troche?? ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 22:40 kokuś Xana - dziekuje bardzo... Jay - oj, rozumiem Cie doskonale z ta chemia.. mialem przejscia na studiach, a wszystko przez brak podstaw z podstawowki i potem liceum.. Ewulek - strasznie sie ciesze ze wrocilas.. Przytulam... Tonia - witaj bardzo.. GNU - Margot - fajnie, ze masz z kim pogadac na uczelni.. ale ta ich interpretacja warunkow to faktycznie kompromitacja.. Pozna noc, a ja jeszcze nie spakowany do wyjazdu.. Przeciez to tydzien czasu, trzeba cokolwiek zabrac ze soba.. Okazalo sie, ze kolej tak nisko upadla, ze juz nie mam czym dojechac na odpowiednia godzine, tak samo z autobusami.. Wychodzi na to, ze zona zawiezie mnie na miejsce.. Ide sie pakowac... Pozdrawiam... "...Ilekroc wiele planujemy, zawsze nieprzewidziane okolicznosci nie pozwalaja nam tego dokonac." - Ania z Zielonego Wzgorza 23:29 Margot kokus - faktycznie kiepsko masz z tym dojazdem! Dobrze, ze chociaz zona moze Cie odwiezc! Udanego pakowania! A jesli chodzi o moje studia, to mysle, ze nie bedzie zle, ale naprawde uwazam, ze zmiana regul w trakcie gry, to cios ponizej pasa Mimo wszystko wszyscy cudzoziemncy sa zapisani na uniwersytet na takich samych zasadach jak Francuzi... Sam fakt, ze pochodzimy z innych panstw nie zwalnia nas z zadnych obowiazkow... Teoretycznie jestesmy rowni studentom z Francji (co nam sie podkresla na kazdym kroku), ale w praktyce wyglada to tak, ze jak maja problemy organizacjne (bo to o to w gruncie rzeczy chodzi) to wymierza sie sprawiedliwosc "à la française"... z prostej przyczyny, ze cudzoziemcy nie beda protestowac (a przynajmniej nie beda tego robic tak glosno) Jak mnie pan profesor laskawie poinformowal a raczej dal do zrozumienia, to przede wszystkim powinnam byc im wdzieczna, ze w ogole spotkal mnie zaszczyt bycia w wybranej 37-ce, ale po tym co dzisiaj zobaczylam i usyszalam uwazam, ze byl to zaszczyt raczej watpliwy... Wbrew pozorom niemalo spledoru dodaje im fakt, ze bedziemy sie uczyc na tej uczelni... We wszystkich broszurach, w internecie, roba duzo szumu, jak to im bardzo zalezy na studentach z zagranicy... I wlasnie mamy okazje sie przekonac jak im naprawde na nas zalezy! Statystyki sie licza, nie my Rozmawiam dzisiaj z duza grupa studentow francuskich, z ktorych spora czesc, spedzila juz conajmniej rok na wymiane albo studiowala za granica... Nie rozumiem dlaczego jedynym kryterium wyboru ma byc nasze pochodzenie. Owszem studiowalam w Polsce i co z tego? Nigdy nie bylam na wymianie miedzyuczelnianej... a priorytetowo na Sokratesa wyjezdzaja ci, ktorzy nigdy na tej wymianie nie byli... Przepraszam, ze tak sie rozpisalam, ale zlosci mnie to wszystko Do jutra mi przejdzie! ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 01:00 Funkia Margot - przykro mi z powodu tych problemow... Ja zaluje ze nigdy nie skorzystalam z wymiany miedzynarodowej zwlaszcza ze nauka jezykow obcych latwo mi przychodzi. Mam nadzieje ze teraz wyjedziemy gdzies cala rodzinka na dluzej zebysmy wszyscy nauczyli sie nowego jezyka Kokus - musze Ci sie przyznac ze wcale nie zagladalam na kafe anonimowo. Ja przez ponad 3 miesiace w ogole nie mialam czasu dzialalnosc wirtualna. Dlatego jestem troche zla ze nasz stary topik przepadl bo mialam nadzieje poczytac o tym co sie u Was dzialo od mojego znikniecia (czyli poczatku maja!) Mam nadzieje ze Ciebie nie zmecza w tym wojsku Do zobaczenia wkrotce Karola 11 - witaj! Nie wiem czy obecnie mamy kogos z Kalifornii ale nigdy nic nie wiadomo - zostan z nami! Janka22 i Aga Niemcy - witajcie rowniez ! Xana JoAska Haneczka - duzo zdrowka dla Twojego Miska Kasiulena Squirley Malutka i dla dzidziusia GNU k-11 Esja 102 Amber - czy bedziesz u Piwonii? Piwonia Alexandra jesli kogos pominelam to przepraszam z gory A co sie dzieje z Bagatelka i Naneczka??? 04:53 Amberangelic Funkia, niestety nie bede, ale zycze wam milej zabawy. Ewulek, czy to ty? Co sie z Toba dzialo, jakos przegapilam twoja zlosc czy cos co sprawilo, ze przestalas pisac. Nadal czekam na zdjecia z... Wszystkich pozdrawiam! 30TKI DZIS WYGLADAJA MLODZIEJ NIZ 10-15 LAT TEMU? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=0 ...czy to wszystko pamietasz?... 06:05 Ewulek. Witam wlasnie wrocilam z drineczka z okazji 24 urodzin mojego kuzyna...juz sie nie moge doczekac jutra bo smigamy na october fest Jejku jak ja lubie spatena pic z litrowego kufla!!! Alexandra86 milo Cie poznac ..dzieki za pozdowienia Margot wiem ze tez zmienilas stan cywilny gratuluje!!! ja ciesze sie moim szczesciem..wkoncu jestem spokojna..zrelaksowana choc nie wyciszona bo mi energii przybylo....moj maz sprawuje sie wspaniale..rowny z niego facet Kokus buzka topikowy rodzynku trzymam kciuki za "poligon" powodzenia i wracaj szybko Amberangelic tak to ja....a wlasnie jakis czas temu probowalam wysylac male na Twoj adres i aracaly teraz bije sie w piersi ...bo powinnam zadzwonic do Ciebie.....a moze by tak na jakies winko sie umowic?? buzka pozdrawiam A poza tym sciskam wszystkich bywalcow naszego forum ciesze sie ze tu jestem 06:50 Funkia Czesc Ewulek Wybacz ze sie pytam, bo moze juz o tym pisalas na naszym skasowanym topiku, a kiedy Ty zmienilas stan cywilny - ja niestety od poznej wiosny nic nie wiem. Pozdrowka! 07:07 Ewulek. Buzka Funkia Wyszlam za maz 30 kwietnia ... Pozdrwiam Cie bardzo serdecznie 07:11 Ewulek. a poza tym musze sie czyms pochwalic.... po 12 latach rzucilam palenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......co prawda po mezu nosze nazwisko Patyk ale moj wyglad na to nie wskazuje przybylo mi pare kg po tym jak przestalam palic a moja przemiana materii wyrabia co tylko chce!!! RATUNKU!!!! SCISKI DLA WSZYSTKICH 07:12 Funkia Ewulek Gratulacje !!! No nic uciekam spac! Dobranoc 07:17 Funkia Ewulek- no to podwoje gratulacje Wspaniala nowina z tym paleniem. Zycze wytrwalosci 07:21 Ewulek. Funkia a ja mam dzis strasznie wspominkowy wieczor....taki z plakaniem ale tak pozytywnie..........znalazlam dzis cd z fotkami i z muzyka z "tamtych lat"..... 07:22 Ewulek. dobranoc Funkia spij dobrze 07:27 Funkia Ewulek, zycze milego wspominkowego wieczorku, a wlasciwie nocki. Ja juz uciekam bo czekalam az program w pracy sie skonczy bo u nas prawie koniec miesiaca wiec trzeba wszystko miec dopiete na ostatni guzik. Malutki lubi wstawac o 6 rano i nie rozumie ze mamusia i tatus (o braciszku nie wspomniawszy) lubia sobie pospac w weekendy. Chyba go wysle do szkoly wczesniej, to moze zacznie spac 07:42 Ewulek. Funkia dzieciaczki wiec chyba dlatego moj maz mnie narazie stopuje.... "no bo wiesz kochanie poczekajny 2-3 lata i wtedy zaczniemy myslec o powiekszeniu rodziny" odpoczywaj Kochana milego weekendu 09:27 Margot Czesc Obudzilam sie dzisiaj juz w lepszym humorze. I nie moge przestac sie drapac... grrr... Wczoraj w Aix poksaly mnie komary! Na poludniu Francji panuje pradziwa inwazja! Najgorzej jest w okolicach delty Rodanu, ale nawet w Aix pelno lata tego swinstwa... grrr... Funkia - naprawde zaluje, ze nie wyjade! Byla to niewapliwie okazja, ale co... c'est la vie. Mam nadzieje, ze calej Twojej rodzince uda sie kiedys wyjechac za granice na nauke jakiegos nowego jezyka kokus - ty juz pewnie jestes juz na miejscu! Podzielam nadzieje Funki... Zeby tylko Cie tak nie zameczyli Ewulek - dziekuje za gratuluacje! Tobie rowniez bardzo gratuluje! I bardzo sie ciesze, ze jestes taka szczesliwa w nowym zwiazku! Moja mama tez po rzuceniu palenia przytyla, chyba z 10 kg! Nigdy ie wrocila do swojej wagi, ale mama kocha jesc i nigdy nie robila nic, zeby schudnac... No coz... Ja Tobie polecam, tak jak pewnie poleca Ci i Amber i Squirley, SBD! A przde wszystkim, trzymam kciuki za to, zebys juz nigdy nie wrocila do nalogu! Aha, zwazylam sie z ciekawosci... zgubilam 2 kg! Kto znajdzie niech nie oddaje!! Usciski dla wszystkich! Zycze Wam cudownej soboty ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 11:01 JoAska Hejka!! jak sie ciesze, ze dalej topik zyje Kokus spoznione ale szczere zyczonka z Okazji Dnia Chlopaka!! No i powoidzenia na szkoleniu Nie daj sie A alarm egzaminowy odwolany. Terminy zajec sie pozmienialy i egzamin bedzie za tydzien w poniedzialek Ewulek witaj !! Widze, ze zmiany a zmiany u Ciebie Funkia Margolcia courage!! Jestes dzielna i co to dla Ciebie Dasz rade, dasz. Ale oczywiscie krol zlamal rece na to co tu wypisujesz Amber, Haneczka , Xana , Kasiulena , 102 , lulka0331 , karola11 , Jay , Alexandra 86 , Tonia_Misia , Gnu , Xana, i wszystkim nowym osobkom i calej reszcie ktora pominelam i ktora nie zagladala w ostatnich dniach A teraz zabieram sie do nauki, mam dzis wolny dzien i 436 slajdow do nadrobienia z SZJ + Norma ISO, ech, jest tego Papaty!! 12:53 Jay Margolcia> chodz, dam glaska Ewulek> to pieknie, ze wszystko jest dobrze, ze maz rowniacha, ze nie palisz, tyle superlatyw w Twoim zyciu, wcale nei brzmisz jak Ewulek z "tamtego" topika, no moze troszke Kokus> ja tu polskich kalendarzy nie mam, ze o dniu mezczyzny (co Wy z dniem chlopaka? ) zapomnialam, ale mam nadzieje, ze milo spedziles wczorajszy dzien. Ja po tancach chemicznych wskoczylam w auto, do kumpla i na piwo w zadymionym irlandzkim pubie. Moj J. dymu nie znosi i chetnie mnei wykopuje z domu jak tylko wspominam cos o piwie hehe. A dzis zamiast spac snem pijackim, obudzilam sie bezbudzikowo o 6.15 rano.. nie lubie tak buuu pozdrowienia dla wszystkim, zmykam na sniadanko, a potem do pracy na chwilke 18:04 bagatelka o jejciu, a ja w blogiej nieswiadomosci nie wiedzialam, ze stal sie koniec tamtego swiata __________________________________________________ "Dobrze widzi sie tylko sercem, najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu." (Antoine de Saint-Exupery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 strona
izak Hmmm ja tez jestem nowa ;P widze, ze wszyscy sie tu znaja, ale w cz. II juz niekt nie pisze skad jest (oprocz tych nowych) Ja mieszkam w Danii, od 2.5 lat, smutno czasem, ale od wczoraj zyje mysla wyjazdu na swieta Pozdrawiam wszytskich!! 18:21 bagatelka Margot - a od kiedy to "za granica" piszemy osobno __________________________________________________ "Dobrze widzi sie tylko sercem, najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu." (Antoine de Saint-Exupery) 19:21 haneczka Hej kobietki! I kokusiu! Witam nowe Masz racje Margot, ze Wien ma ostatnio powodzenie, ale cos szybko nam te Wiedenki znow znikaja... szkoda Moze Tonia zostanie? Dziekuje Wam raz jeszcze za zdrowko dla Miska. Jest juz w domu i czuje sie dobrze, schudl w te pare dni 5 kg, on to ma dobrze zawsze jak idzie do szpitala to chudnie kolo kilograma dziennie... Kiedys byl dwa tygodnie i schudl dokladnie 14 kg.... jejku jak bym tak chciala Choc wiem, ze to niezdrowo, ale Witaj Ewulek czy to Ty, z ktora nie udalo nam sie spotkac??? bagatelko nie wiem na pewno, ale mysle, ze jednak piszemy osobno Der größte Luxus, den man sich leisten kann, ist eine eigene Meinung. 19:24 Galaxia witam wszystkich,jestem au pair w Monachium,szukam nowych znajomych. Jesli ktoś ma ochotę proszę pisać galaxia@vp.pl (vp nie wp)! Pozdrawiam "MuSiCiE oD sIeBiE wYmAgAĆ nAwEt GdYbY InNi Od WaS nIe WyMaGaLi" J.P II 19:24 haneczka Ach zapomnialabym! Gratuluje Maros tych dwoch kiloskow i jak znajde to obiecuje nie zwracac na nie uwagi Der größte Luxus, den man sich leisten kann, ist eine eigene Meinung. 19:57 haneczka hehe mialo byc Margos Der größte Luxus, den man sich leisten kann, ist eine eigene Meinung. 20:43 malutka_de Hej! rozwazanie jest planowane na 23 pazdziernika, ale jak same wiecie wszystko zalezy od kaprysu dzidzi... troche sie boje, ze ja przenosze i bede w mekach rodzic ponad 4 kg dziecko Przytylam juz 20 kg i to jest najbardziej meczace np. dla mojego i tak juz nadwyrezonego kregoslupa.Tak poza tym czuje sie ok. gg 4308361 Hihi piszcie, bo nudzi mi sie 12:11 Kasiulena Ja z okazji dnia chlopaka przygotowalam kolacje [wypatrzylam sklep z polskimi produktami i ciastami z polskiej cukierni ale sie cieszylam jak male dziecko na swieta ] -oczywiscie o dniu nie pamietalam, ale dzieki dziewczynom z forum udalo mi sie wszystko przygotowac na czas. Wczoraj wybralam sie ze znajomymi i moim M-kiem na Requiem Mozarta do kosciola ST Martins in the Field na Trafalgar Sq- w sklad orkiestry wchodzili chyba studenci akademii muzycznej, za to spiewacy byli w pelni profesjonalni. A najwieksze wrazenie zrobil na mnie chor - spiewali jak anioly. Lubie muzyke powazna - co prawda nie zawsze, ale czasem sie zdarza - bo przy nije mozna odpoczac i zrelaksowac sie Zabawna historia przydazyla sie nieco wczesniej. Poniewaz przyszlismy 1,5h za wczesnie wiec postanowilismy wybrac sie do drink baru. Wszystkie w okolicy byly zatloczone tylko nie jeden. Wpadlismy do niego, zajelismy stolik i zamowilismy po winku -ale wszyscy osobnicy z tego klubu jakos dziwnie sie nam przygladali i smiali sie z nas po nosami -a ze bylismy zajeci rozmowa jakos nam to nie przeszkazdalo - dopiero po jakies godz ,kiedy z ciekawoscia zaczelismy sie rozgladac po sali i po bywalcach tego baru, okazalo sie ze jestesmy w gejowskim barze. Sami faceci, co poniektorzy w przyciasnych spodniach i koszulkach, trzymajacey sie za raczki i dyskretnie dajacy sobie buziaczki. Moj M wraz z innymi kolegami od razu sie spieli, jednym doslownie lyczkiem wypili piwko i trzymchneli czym predzej z pubu ZAbawa byla udana -ciekawe co nas dzisiaj spotka No dobra to chyba tyle Pozdrawiam pa 'Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je. Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie' 18:46 Margot Hej! Jakos dzisiaj mdlo sie czuje... jakbym zupelnie zostala pozbawiona energii! Czyzby to byly pierwsze oznaki jesiennego przesilenia? Oby nie... JoAska - w tym kraju to krol nic nie robi tylko zalamuje rece Powinnam sie przyzwyczaic, co? 436 slajdow - Tobie tez zycze courage!! Jay - dziekuje A dymka indianskiego w tym pubie puscilas? Bagatelka - co za tragedia z naszym kochanym topikiem! Nadal nie moge sie z tym pogodzic... To byl taki nasz pamietnik... A "za granica" piszemy osobno od ponad dwoch lat izak - witaj! Milo zobaczyc tutaj kogos z Danii! Gdzie dokladnie mieszkasz i co porabiasz? Napisz w ogole cos wiecej osobie haneczka - no znikaja Ale moze faktycznie Tonia zostanie To cudownie, ze masz Misia juz w domu i to w dodatku odchudzonego! malutka_de - niestety nie mam teraz czasu na gadanie, ale jak bede miala chwilke, to sie odezwe Galaxia - witaj Naneczka na pewno sie ucieszy widzac nowa osobe z Monachium Kasiulena - gejowski bar ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 18:48 Margot Tabelka na setny wpis! Dopisujcie sie lub uzupelniajcie dane TABELKA: AMBERANGELIC Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA Duluth, MN, 1972 DARK ELF, Springfield, IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg, IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago, IL, 1970 GAPA, Mary Ester, FL 2 lata GNU Generation, Lindley, NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA JAY, Charleston, SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963 KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville, SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago, IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago, IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay, SC, 1978 XANA, Seattle, WA , 1974, od 7.kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach, FL, 2 lata ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 18:57 haneczka Margotko wkleilas stara tabelke Wklejam te kokusiowa z przedostatniej strony. A za granica piszemy dopiero od dwoch lat osobno?? ja zawsze tak pisalam... hehe zagraniczny razem ale za granica osobno... nic nie rozumiem ALEXANDRA86, Francja, 1986, Waga AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA, Duluth MN, 1972 DARK ELF, Springfield IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago IL, 1970 GNU Generation, Lindley NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA, Austria od 1989, 1966, Koziorozec, rozwodka/Freund JAY, Charleston SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963, tylko wakacje, BLIZNIETA KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay SC, 1978 XANA, Seattle WA, 1974, od 7 kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach FL, 2 lata Der größte Luxus, den man sich leisten kann, ist eine eigene Meinung. 19:03 Margot Oops, to jest aktualna tabelka: ALEXANDRA86, Francja, 1986, Waga AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL, 1974, AKARA, Amsterdam, 1980 BAGATELKA, Duluth MN, 1972 DARK ELF, Springfield IL, 1977 ESJA, Reykjavik, Islandia, 1978 EWULEK, Schaumburg IL, 1978 FUNKIA, okolice CHicago IL, 1970 GNU Generation, Lindley NY, 1980, od 1 wrzesnia 2005, PANNA HANECZKA, Austria od 1989, 1966, Koziorozec, rozwodka/Freund JAY, Charleston SC, 1975 JOASKA, Francja, 1979 KOKUS, Tarnobrzeg, 1963, tylko wakacje, BLIZNIETA KASIULENA, London, 1980, od lipca 2004, Rak KAHA, Greenville SC, 1969 K-11, Kanada, 1969 MALUTKA_DE MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW MARZENUSIA, okolice Chicago IL, 1984 MAYENKA, Toronto, Kanada, 1981 NANECZKA, Monachium, Niemcy, 1975 PIWONIA, okolice Chicago IL, 1977 SPATZEK SQUIRLEY, Tega Cay SC, 1978 XANA, Seattle WA, 1974, od 7 kwietnia 2005, WAGA 102, Fort Walton Beach FL, 2 lata ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 19:08 Margot haneczka - wlasnie zauwazylam, ze wkleilam niewlasciwa tabelke A jesli chodzi o to "zagranica" czy "za granica" i te 2 lata, to chodzilo mi o poprzedni topik A prawda jest taka, ze na dobra sprawe, nie jestem pewna, jaka pisownia jest poprawna - nalezaloby sie zapytac jakiegos poloniste albo dorwac dobry slownik! ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 19:17 Margot Z slownika PWN: zagranica ż II, DCMs. ~cy, blm «kraje leżące poza granicami danego państwa; ludność, mieszkańcy tych krajów» Reprezentować państwo wobec zagranicy. Wrócić z zagranicy. Stosunki z zagranicą. ◊ Jechać, wysłać kogoś za granicę «jechać, wysłać kogoś do obcego państwa, kraju» ◊ Mieszkać, przebywać, studiować itp. za granicą «mieszkać itp. poza krajem, w obcym państwie» ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 19:30 blue sky hejka, czy znajdzie sie miejsce miedzy wami dla jeszcze jednej osoby? Ja od pol roku mieszkam w Emiratach Arabskich, a wczesniej mieszkalam przez 6 lat w Holandii. Pozdrawiam goraca 19:38 izak Hej ja studjuje i pracuje ( o ile studia pozwalaja ) mieszkam w Aarhus ( wieksza wioska w srodkowej Jutlandii) Wlasciwie to przyjechalam tu za pewnym blondynem z ktorym znajomosc szybko sie zakonczyla :] shits happend... A skad Wy wszyscy jestescie? Wszystko pewnie bylo w czesci I, ale jakos ominelam ten topik z tysiacami wpisow Pozdrowienia dla wszytskich 20:26 Margot blue sky - milo jest Cie tutaj widziec! izak - kiedys bylam w Aarhus! Mam calkiem sporo rodzine w Danii... teraz pourywaly nam sie troche kontakty, ale swego czasu bywalam w tym kraju dosyc czesto! Ja mieszkam we Francji od 3 lat! Przyjechalam tutaj za jednym brunetem, ktory jest od 2 miesiecy moim mezem Studiuje... ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 23:15 haneczka Margotko to wszystko jasne Witajcie nowe dziewczyny! izak - w tabelce powyzej mozesz wyczytac skad jestesmy, od kiedy, wiek itd. Der größte Luxus, den man sich leisten kann, ist eine eigene Meinung. 23:42 Alexandra 86 Witam, No dopiero dzis znalazlam chwilke czasu by zajrzec na nasz kochany topik.Co prawda przyjemnie spedzilam czas to jednak bylam zajeta... Troche teraz czasu posiedze przy kompueterku a pozniej musze isc konczyc swoj projekt ktory najlepiej wykonuje w nocy bo nikt mi nie przeszkadza.najwyzej swierszce...ha Z mila checia zagladam na ten topik by pogadac ze zgrana stara ekipa polonijna a tymczasem pojawiaja sie nowi globetroterzy no i bardzo sie ciesze ze sie mozemy odnalezc w tym jednym magicznym miejscu jakim jest ten topik.bo pomimo ze przywyklam do parleowania to jednak po polsku chce sie pogadac a wdomu nie moge na to liczyc jedynie ''czesc'' ktore ledwo rozumie...uff co za ulga ze jest ten internet... Wiec pozdrawiam serdecznie: Blue sky Izak Galaxia Malutka_de I wszystkich stalych bywalcow. Buziaki i Pa Pa Pa! 02:53 Squirley Margotka, dobrze napisalas osobno. Ja tez stawam na "Polacy za granica" osobno. Bo to chodzi oto ze jestesmy poza granicami kraju. Gdyby napisac razem to tylko cos w stylu: mieszkam w zagranicy, a to by nie bylo poprawne. _________________________________________________ http://madaw26.w.interia.pl Nasze Przepisy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793&start=0> 04:42 Funkia Kochani - Dzisiaj zobaczylam na wlasne oczy jak wyglada piorun Otoz siedzimy ze Starszakiem i czytamy a tu nagle za oknem (czyli ok 30 metrow od nas) przelatuje piorun i uderza w drzewo. Halas przy tym taki, ze jeden z kotow wskoczyl na polke pod sufitem. Nasze biedne drzewo oczywiscie tego nie przezylo Wiekszosc konarow spadla, a te co zostaly to po prostu sie uwedzily. Liscie natychmiast sie zwinely i uschly. Uszkodzony jest tez kabel Internetowy ktory byl zakopany kolo tego drzewa. Nawet jesli zreperuja jutro, to beda musieli rozkopac moj ogrod tak juz okaleczony Mam nadzieje jednak ze heroiczne poswiecenie mojego drzewa nie poszlo na marne... Poniewaz byla to olbrzymia, kilkusetletnia dzika wisnia, zostanie przeznaczona na nowe meble! Od dawna marzylam o takiej prostej lawie do sypialni, na ktorej mozna by usiasc, albo polozyc koce - i moze wlasnie to moje marzenie sie spelni! Pozdrawiam i zycze wszystkim dobrej nocki bez piorunow 05:08 Amberangelic Piwonia, Marzenusia, Funkia? Jak sie bawilyscie? Ewulek, mialam dwa razy cos nie tak z komputerem, dlatego e-mails wracaly, powinno byc dobrze. Ja tez mialam zadzwonic, ale jak nie dostawalam tych zdjec to pomyslalam, ze sobie kontaktu nei zyczysz. Winko? Herbatka? Pogaduchy? Jestem za! Szczegolnie za spotkaniem w damskim gronie. Ech, nie zabrzmialo to dziwnie? 30TKI DZIS WYGLADAJA MLODZIEJ NIZ 10-15 LAT TEMU? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=876887&start=0 ...czy to wszystko pamietasz?... 05:27 SIMONKA CYNAMONKA ooo.......topik wam zabrali przykro tyle glupich topikow,a znikaja te fajne dlaczego?????? ja wciaz siedze w Luizjanie, w moim lasku pozdrawiam wszystkich GET RICH-OR -DIE TRYIN gg5779806 17:33 Alexandra 86 Hallo, No juz mamy poniedzialek a zponiedzialkiem mam juz za soba dzisiejszy kurs.Niedugo sprawdzajace mam testy.Jakos pojdzie...Moglabym przeciez podszkolic sie z Flavienem ale on oczywiscie nie zna polskiego to niesprawiedliwe ja musze umiec mowic a on nie?Nawet piszac tu na forum pyta sie co ja pisze...brrr a ja mu z nerw mowie ze se chatuje i sie obraza ale mam spokoj .Ale sa i zalety moge se pod nosem jak sie zdenerwuje krzyczec na niego w polskim ha...a on i tak nic nie wie Mowilam wszystkim ze chcialabym teraz na urodziny dostac jakiegos milego pieska.Podobno juz maja na oku jakiegos szczeniaczka...jestem ciekawa co to za cukierek.Wrescie bede miala swojego psa tutaj bo wyjezdajac z Polski musialam zostawic mojego kochanego Barriego z bliskimi ale na szcescie on byl do nich tez mocno przywiazany...chcialabym Owczarka Niemieckiego badz Beaucerona albo Golden Retrivera.Ale to juz wszystko jedno wazne by byl sympatyczny.A wy jakie macie pieski? Pozdrawiam wszystkich cieplo a takze sympatykow naszych mniejszych braci- pieskow! 18:21 Ewulek. Wtam w poniedzialkowy pozny ranekheiheie ja dzis mam wolny dzien i obijam sie po domku robiac troszke porzadkow Margot ale mnie pocieszylas ta informacja o Twojej mamie!!! ja tez uwielbiam jesc ale wzielam sie za siebie....nie chce wygladac jak kulka....ja bylam na SBD ale nie czulam sie najlepiej i poprostu dalam sobie spokoj....ale jak to mowia tonacy brzytwy sie chwyta narazie nie panikuje pozdrawiam bardzo serdecznie JoAska a fakt zmian duzo a jesli beda to zmiany tylko na lepsze to moga byc non stop buzka pozdrawiam Jay ejj ja chyba jestem taka sama tylko poprostu mam mniej trosk i nerwow i przestalam na zycie patrzyc w czarnych kolorach za to mam pare kg wiecej hahabuzka Haneczka pozdrawiam ale to chyba nie chodzi o mnie chociaz.....w ciagu ostatnich 5 miesiecy prawie sie tu nie pojawialam i nie orientuje sie czy dziewczyny organizowaly jakies "babskie ploteczki" Amberangelic wyslalam maila z fotkami w piatek....i znow wrocil ja chyba poprostu dyrkne.. i sobie pogadamy trzymaj sie buzka A w sobote wieczorem bylam na october fest w mojej ulubionej niemieckiej knajpie co prawda nie ma porownania z taka impreza z ktorej naneczka wysylala zdjecia ale.......byly tance...piwko w litrowych kuflach albo jak kto wolal w 2 litrowych butach...kapelusze z piorkami pyszna golonka.......podsumowujac atmosfera rewelacyjna a przy okazji swietowalismy 24 urodziny mojego kuzyna Mlody byl zaskonczony bo orkiestra zagrala i zaspiewala mu 100 lat po angielsku i po polsku a pozniej na stol wjechal tort Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i Kokusia bardzo serdecznie pa i do milego 20:19 Margot Przezylam swoj pierwszy dzien na zajeciach Kto mial nadzieje, ze nie przezyje, musze sprawic zawod Zajecia byly bardzo ciekawe! Nawet nie wiem kiedy ten dzien mi zlecial A jutro strajk... grrrr... W tym kraju chyba musielby byc chorzy gdyby sobie troche nie postrajkowali! Ale co zrobic Squirley - mi sie tez wydawalo, ze dobrze napisalam! Dziekuje za potwierdzenie A co w ogole u Ciebie slychac, bo ostatnio pojawiasz sie i znikasz! mocno jestes zagoniona? Funkia - alez przygode mialas z tym piorunem! Wspolczuje! I szkoda biednego drzewa... Ewulek - no nie pocieszylam, fakt, ale moja mama nie robila nic, zeby nie przybrac tak bardzo na wadze! Jesli na SBD nie czulas sie zle, to polecam diete "jem na co mam ochote, ale w rozsadnych ilosciach" Nic, lece pod prysznic! Sle wszystkim moc usciskow ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 21:48 Ewulek. Margot ale wlasnie to jest najdziwniejsze ze ja nie mialam napadow glodu....jadlam i jem tak samo jak przed rzuceniem palenia....ale moim glownym problemem jest przemiana materii...kurcze nic nie pomaga...zadne specjalny wlacznie z suszonymi sliwkami..morelami nie wspominajac o "cudownosciach" z apteki....ja czuje ze tyje na sam widok jedzenia!!! ojjjj ciezka to bedzie walka .....pare dni temu mialam taki kryzys i postanowilam zaczac palic od nowa by schudnac...ale jak sobie przypomnialam ile mnie kosztowalo rzucenie...i jednak nie zapalilam Pozdrawiam buziaczki 22:05 Margot Ewulek - nie zalamuj sie! Najwazniejsze, zebys skonczyla z paleniem! A kilogramy?... Ja tez mam kiepska przemiane materii i czasami mi sie wydaje, ze tyje od samego patrzenia na jedzenie! Mi sluzy dieta uboga w weglowodany... Jak tylko przestaje jesc slodkie, pieczywo, makarony i ziemniaki, waga szybko leci w dol... Jesli zle sie czulas w czasie pierwszej fazy SBD, to moze sprobuj drugiej Lece do lozeczka sie wygrzac i poczytac przed snem! Pozdrawiam wszystkich ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 01:40 bagatelka Hej hmmm...... kiedys mowilam na Was Dzieciaczki, a teraz .... Siostry-w-topiku no Wspolbracie Kokusiu Margot - to ja sie czerwienilam ze wstydu na widok mojej "za granicy" na starym topiku, bo jak juz topik zamiescilam, to cos mnie naszlo, ze pisze sie razem, ale teraz juz wiemy Ja tea czasem lubilam sobie powspominac stare dzieje Byliscie moimi pierwszymi przyjaciolmi na mojej nowej obczyznie ... Fajnie, ze "odtworzylas" gwiazdki, bo z nimi latwo sie szuka naszego domku wsrod calej gawiedzi topikow k-11 - milo Cie znowu widziec Mam nadzieje, ze Twoja sytuacja 'pracowa' szybko wroci do normy Squirley - ale pozostal nam na pamiatke Twoj topik o jedzeniu FUnkia - a toscie sie musieli strachu najesc ...Mam nadzieje, ze wisienka pozostanie wam na pamiatke w czyms meblowym Alexandra 86 - wszysko bedzie jak za starych dobrych czasow trzpiotka - jak za miloscia pojechalas, to opowiadaj co i jak haneczka - mam nadzieje, ze sytuacja zdrowotna Twego Niedzwiedzia ulegnie poprwie juz niebawem Aga Niemcy - witaj przylacz sie, przylacz Janka22 - to wyscie sie z Aga tak specjalnie zgadaly GNU - no to pijemy za przyszloc SUper, ze z Twoim Tatkim lepiej JoAska - mam nadzieje, ze egzamin poszedl jak z platka Xana -ja nic nie wiem o stawkach, bo raz w zyciu tylko tlumaczylm cos dla Polski, ale celowo zanizylam stawke, zeby w ogole dostac ten projekt, a wychdzilo to ok. 30 zl. za strone ... lulka - to faktycznie mialas pecha ... Amberangelic - waga taka sama, czyli nadal jestes laska Jak juz kiedys pisalam, zale Ciebie chyba wtedy nie bylo, tez zakochalam sie w SBD, ale tylko platonicznie, bo nie z zamiarem scislego stosowania sie do dietek (chociaz kiedys postaram sie sprobowac), ale za wszystkie informacje odnosie o co chodzi z jedzeniem karola11 - witaj i pisz do nas jak Ci smutno kokus - czyli bedziesz wojakiem, znaczy sie naszym nadwornym rycerzem Ewulek - witaj znowu Tonia_Misia - hej izak - Galaxia - blue sky - Simonka Cynamonka - kope lat Co u Ciebie?? Margot - odnosnie strajkow, widzialas film "Vendredi soir" ? __________________________________________________ "Dobrze widzi sie tylko sercem, najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu." (Antoine de Saint-Exupery) 01:46 bagatelka A u mnie jest taka pogoda, ze dzis chodzilam w kiecce lnianej bez rekawow, a pojutrze bedzie padal snieg __________________________________________________ the show must go on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 strona
simonka cynamonka GET RICH-OR -DIE TRYIN gg5779806 11:21 Aga Niemcy Czesc Wszystkim! Dziekuje wszystkim za mile powitanie nowej Janka 22 i Malutka de - jest mi bardzo milo, ze odezwal sie ktos z BW. Ja mieszkam w malej miescinie Bad Liebenzell, okolo 35 km od Stutgartu (tak mi sie przynajmniej wydaje bo nigdy nie zwracam uwagi na licznik). A tak wogole to pochodze z Rzeszowa, a studia skonczylam w Krakowie na AE. W tym roku Boze Narodzenie spdzamy w Polsce, ciesze sie jak cholera, chociaz moja mama pewno jeszcze bardziej. Widze ze bardzo mila atmosfera panuje na tam topiku oby tak dalej. Milego dnia 12:08 naneczka witajcie moje forumowiczki! Mam nadzieje ze i tu zadomowie sie na dobre... juz zaczelam pisac w zeszlym tygodniu, ale jakos nie skonczylam, nie wyslalam... Teraz za to po dluuugim weekendzie jestem chora! Cala niedziele i poniedzialek przelezalam w wyrku z goraczka... fajnie, ze pojawilo sie u nas wiele nowych twarzyczek! no i nareszcie mamy znowu odwiedziny z Monachium! galaxia! ja tez jestem z Bawarskiej stolicy! Nie rozpisuje sie za bardzo, bo glowa mnie boli i goraczka daje sie we znaki...chyba sie spakuje i pojde do domu! Pa pa! 12:35 Jay Tyyle nowych twarzy, ciekawe, kto z nami zostanie na dluzej.. Naneczka> Ty z ta goraczka i calym innym kramem w pracy jestes?? Juz do domu, do lozka! Caly wczorajszy wieczor przesiedzialam nad wdziecznym tematem stoichiometry, moj J upewnial sie kilka razy, ze na pewno takie slowo istnieje i cokolwiek ono oznacza nie jest szkodliwe dla zdrowia i nie spedzam czasu produkujac bomby atomowej np Musze jeszcze tylko dokonczyc zadanko i zmykam do laboratorium milego dnia wszystkim 16:31 Margot Hej! Klikam do Was z uniwerku! Przez ten piekielny strajk nie moge wrocic do domu! Skonczylam zajecia o 13:45 a autobus mam dopiero o 17:50 i wyja jak mops wloczac sie po Aix Rozgladalam sie troche za opcjami ii w koncu chyba znalazlam, co mnie interesuje, ale bede mogla sie na to zapisac dopiero w przyszlym tygodniu! Juz nie moge sie doczekac kiedy bede w domku - jutro mam wolne i bede mogla sobie pospac Bagatelka - specjalnie odtworzylam temat topiku AZ plus czesc 2, zeby bylo bardziej swojsko Ty w koncu jestes nasza mama topikowo - a ja co najwyzej zla macocha naneczka - duuuuzo zdrowka! Nic musze uciekac, bo kolejka za mna jak stad do Krakowa! Sciskam Was wszystkich mocno i do zobaczenia pozniej! ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 16:38 Kasiulena Hej Ten tydzien dal mi popalic - a to dopiero poczatek. Okazalo sie ze to co myslalm ze sa studia to dopiero bylo preludium do nich Teraz musze wkuwac po 100000000000000 kroc dluzej i wiecej- nawet nie mam czasu podrapac sie ...za uchem Serdecznie pozdrawiam i lece dalej na zajecia -oj losie losie w co ja sie wpakowalam 'Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je. Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie' 18:43 Alexandra 86 Salut dla wszystkich, Znuzony dzien spac sie chce.Troche mdlo jest mi.Juz wzielam 2tabletki nic nie pomoglo.Oby nie migrena...brrr Dzis nie mialam zajec i jutro tez nie ale bede miala za to w sobote.Choc we wtorki mamy to dzisiaj byl wyjatek. Bedac w pobliskim sklepie natrafilam na polke rozmawiajace przez telefon po polsku to se pomyslalam ze z Polski no i rzeczywiscie z polski bo kto zna ten jezyk tylko na palcach poluczyc za granica.Juz szybciej rosyjski...ble nawet zaprosilam ja do pobliskiej kawiarni to moglismy sobie pogadac.I okazalo sie ze jest b.zyczliwa nie tak jak sie okazalo z jakimis sasiadami tu na forum.niepamietam kto mial takich sasiadow...Takze sa jesce ludzie ktorzy potrafia byc empatyczni... na szczescie. Alexandra86- czyzby na forum znalazl sie moj sobowtor? A w ogole pozdrawiam cieplo. 19:36 Galaxia witam was wszystkich serdecznie i dziękuję za tak miłe przyjęcie dopiero dziś dotarłam do topicu bo wpisując w wyszukiwarkę cały temat wyskakiwały badziewia. Ja mam koniec urlopu i czas wracać do Monachium.Zaczynam z nową rodziną,bo poprzednia...niewypał.3majcie kciuki,jak dotrę do neta to zdam relację. Naneczka mam nadzieję,że będziemy w kontakcie !! Jeszcze raz dziękuję kochani!! "MuSiCiE oD sIeBiE wYmAgAĆ nAwEt GdYbY InNi Od WaS nIe WyMaGaLi" J.P II 20:46 Margot Ufff... w koncu doczlapalam sie do domu! Przespalam sie troche w autobusie i od razu lepiej sie czuje! A jutro mam wolne - cud, miod i orzeszki Kasiulena - wspolczuje! Ja dopiero zaczelam i na razie mam z gorki... stosunkowo malo pracy w porownaniu do tego, co musialam robic w zeszlym roku, ale jeszcze nie mialam wszystkich zajec i wszystko sie moze radykalnie zmienic! Kwiatki tez moga powychodzic w trakcie, wiec na razie sie nie ekscytuje... Galaxia - witaj ponownie! Mam nadzieje, ze trafisz tym razem na sensowna rodzine! Trzymam kciuki Jay - to wiec co to sa w koncu te stoichiometry?? Gadaj!! Bagatelka - cale szczescie, ze ostal sie topik jedzeniowy Squirley! Squirley - to byl strzal w 10-tke z tym topikiem jedzeniowym! Jedzonko to jest jednak podstawa Nic, bede zmykac! Cukierki i ciasteczka dla wszystkich ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 00:52 bagatelka Tak Margot, jedzenie jest podstawa, moze w ogole zamiast nowego topiku powinnismy sie przeniesc na tamten To na razie __________________________________________________ the show must go on 00:57 bagatelka Chyba na to konto zjem sliwke w czekoladzie, acz wolalabym cos konkretniejszego ... lecz niestety jestem w pracy i juz wyjadlam wszystkie konkretne rzeczy, a nie bylo ich wiele __________________________________________________ the show must go on 01:00 bagateIka Pracuję w informacji PKS na dworcu w Gliwicach __________________________________________________ the show must go on 01:11 bagatelka nie udalo ci sie dziecko i nie uda __________________________________________________ the show must go on 01:18 bagateIka Nałogowo i zachłannie wpierdalam słonecznik w pracy __________________________________________________ the show must go on 09:09 Margot Witajcie z samego rana Widze, ze ktos znalazl sobie przyjemnosc podszycia sie pod bagatelke A ja sie w koncu wyspalam Cudowne uczucie Nic, zabieram sie za czytanie wiadomosci Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, kochani ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 09:58 Galaxia dziękuję Ci Margot,mam nadzieję,że tym razem będzie lepiej. Ja też się wyjątkowo dziś dobrze wyspałam Miłego dnia wszystkim,pozdrawiam "MuSiCiE oD sIeBiE wYmAgAĆ nAwEt GdYbY InNi Od WaS nIe WyMaGaLi" J.P II 14:49 Margot Uwaga, uwaga!!! Odnalazl sie stary topik!!! ____________________________________ "Loin très loin du monde Où rien ne meurt jamais J'ai fait ce long, Ce doux voyage, Nos âmes se confondent Aux neiges éternelles L'amour cachait Son vrai visage..." 19:15 Kasiulena Witam - wpadlam jak po ogien przywitac sie i dac znac ze jeszcze zyje. Ktos wspomnial o sliwkach w czekoladzie i narobil mi smaku mniam -i w zwiazku z tym przypomnialo mi sie ze ostatnio zakupilam polskie delicje szampanskie i chyba sobie zaraz schrupie Na studiach dziki szal - nie wiem za co sie zabrac zeby bylo dobrze. Codziennie zajecie do 17-18 a potem kilka godzin wkuwania w domu. Jestem przemeczona i juz! zestresowana - a mialo byc tak pieknie Nic to - nie marudze - wracam do moich obowiazkow Pozdrawiam wszystkich pa 'Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je. Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley wierze Ci, bo ja mam tez swoj osobisty topik, tez taki tasiemiec, ktory powrocil i musialam skopiowac 5 stron i ciagle mi cos urywalo, wiec musialam sie wracac i doklejac raz jeszcze i ... hehe dlugo to trwalo zanim bylam wreszcie fertig :P :D ale to juz przeszlosc :) Aleksandra pisala cos o nastroju jesienym... tutaj tez bylo juz calkiem jesiennie a teraz jest od 3 dni wspaniale, mozna sie bylo wczoraj nawet opalac tak goraco bylo, no i chodzic w klapkach i bez rekawkow oczywsicie tez :D wspaniale tak, oby jak najdluzej. bagatelko fajna ta honda ;) ja tez kiedys mialam biala, sportowa z \"wylaniajacymi\" sie swiatlami na przodzie, ale chyba juz kiedys pisalam :P to bylo tez moje pierwsze autko a teraz obecnie mam VW Passat, kombi i... od kilku dni drugie, prawie nowe autko, wreszcie automatic, ktore w pon. dostanie swoje tablice, to tez cykne Wam zdjatko i podesle :D Juz sie nie moge doczekac :D zwlaszcza, ze po wczorajszym szalenstwie kilkugodzinnym od rana do 19-tej ledwo dzis chodze, tak mnie lewa lyda boli... :P ;) W nowym autku tego sprzegla wrednego na szczescie niet :P A wlasnie Margotko jak tam nauka jazdy idzie? pewnie juz jezdzisz jak Schuhmacher ;) Pozdrawiam wszystkie a chora naneczke szczegolnie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Oj to i ja sie wpisze :):) Mieszkam w Szwecji miasto Goteborg land Vastra Gotaland. Moj ojciec jest w Szwecji od 9 lat a ja 2 miechy temu dostalem uppehaltillstand :D:D na calutkie 5 lat a potem tylko przedluzanie ale to juz formalnosc. Pozdrawiam Polonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe einsame Frauen, ich wohne in Mannheim (Nordbaden), suche im Umkreis Frankfurt, Stuttgart, Heibronn, Karlsruhe und Kaiserslautern eine einsame Frau über 35 Jahre, zwecks Freundschaft und mehr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamster viel Glück bei der Suche! ;) aber hier bei uns gibt es leider (oder Gott sei Dank!) keine einsamen Frauen aus deiner Umgebung, soviel ich weiss ;) Vielleicht schaust du dir einige Angebote auf sympatia.pl an oder gibst selber eigene Anzeige auf? Dort gibts nämlich genug einsame Frauen aus der ganzen Welt... Liebe Grüße! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Bienvenue, No nastroj lepszy bo pogoda nie taka jesienna ,jakby lato bylo zupelnie. Ale klimat sie zmienia...Troche sie wystraszylam bi slyszalam ze naukowcy potwierdzili ze 95lat nie bedzie Wenecji i Holandii...Jutro i wsobote na kurs i wolne mam.... Tyle ze w sobote zrezygnuje z tego kursu bo mowilam wam ze mam wesele. Pomylilo mi sie z ta data...A jak wasze humorki? Pozdrawiam wiec cieplo wszystkich Margot- pozdrawiam, Haneczka-pozdrawiam, Hamster- Hallo, Zwariowany21- Witam (moze znasz kogos z Nacka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mieszkam w Szwecji dokładnie w Örebro co prawda nie długo i próbuje nauczyc się jezyka, poniewaz nie mam zdolności przyswajania obcych języków idzie mi to bardzo cieżko i mozolnie.Teraz czekam na odpowiedź z Migrationsverket(-zezwolenie na pobyt), jak dostanę to pójdę do szkoły i może będzie mi łatwiej.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... WROCILEM Z WOJSKA...... oj, dalo mi w du.. tym razem.. siedem dni w lesie, na polanie o srednicy 100 metrow, na srodku wielkiego poligonu. Noce w namiocie, budzilem sie z zimna, nie pomagaly podwojne skarpety, wojskowa dluga bielizna i cieple dresy, dwa koce i zimowa kurtka narzucona jeszcze na wierzch... caly dzien z pistoletem i maska p-gaz. na biodrach, na glowie helm, ktory zdejmowalo sie tylko w namiotach. W dzien i kilka godzin w nocy praca w sztabie - mapy, meldunki, rozkazy, kolorowanki na mapach, odprawy.. Na szczescie pogoda w ciagu dnia byla znakomita dla tego rodzaju wycieczek, grzyby rosly tuz obok namiotu, ale po co byloby je zbierac? Byly tez ciekawe atrakcje, ale o tym jutro, dzisiaj nie mam sily... serdecznie pozdrawiam i ciesze sie, ze nasz topik sie odnalazl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Super ze sie wszystko odnalzalo :) Kokus biedaku ciesze sie ze Ty tez juz wrociles :D Czasem dorwe kompa zeby poczytac co u Was ale jestem tak zmeczona ze nie ma sily pisac. Kurs, praca w kiosku i latanie na interview mecza okropnie. A w poniedzialek egzamin, ten przeniesiony. Kokus mam nadzieje, ze moge liczyc na kciuki twe etatowe :D? Pozdrowionka dla tych wszsytkich, ktorzy odnalezli topik :) i nowych twarzyczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - trzymaj sie dzielnie, w razie by Kokus przegapil, to ja bede trzymac ;) kokus - dzielny z Ciebie rycerz, nalezy Ci sie zasluzony odpoczynek :) Buziaki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. JoAska - bede trzymal napewno.. buziaczki dla Ciebie.. Bagatelka - ale poza tym zimnem nad ranem to bylo fajnie.. rozumiem wreszcie jak dowodzi sie wojskami... i mialem przyjemnosc uscisnac dlon generala.. prawdziwego, z trzema gwiazdkami! Swoja droga to niezly numer z niego, takie stawial trudnosci jednostce dla ktorej zapewnialismy przeprawe przez rzeke, ze wrocilismy na stanowiska szesc godzin pozniej niz bylo zaplanowane.. Za kilka dni wywolam zdjecia to mnie zobaczycie w mundurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×