Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Sama mialam watpliwosci czy to tu wstawic czy nie -ale dostala to od mojej kolezanki muzulmanki wiec sobie pomyslalam- co mi tam szkodzi....jak to sie mowi raz kozie smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU>>> Oj, ja nienawidze dentysty brrrrrrrrr. A moje wizyty sa w miare czeste, bo staram sie dbac o zebole;) Sama mam teraz klopoty z jednym zebem i jestem non stop na tabletkach przeciwbolowych:o A wszystko przez niekompetentne dentystki, ktore mi zle zrobily leczenie kanalowe.... Do tego ta moja lekarka w Polsce wmawaiala mi, ze sobie wmawaiam ten bol, bo jestem przewrazliwiona!😠 I pomyslec, ze sie za to jeszcze tyle kasy placi! Dzis bylam u super dentysty faceta. Jesli do niedzieli nie przestanie bolec, to czeka mnie zabieg chirurgiczny rozcinania dziasla itd. Wrrrrrrrrr :o Albo jeszcze cos gorszego, tfu tfu! Wiec pozostaje mi sie modlic i trzymac kciuki... Powysylalam Wam kochani fotki z wesela w Polsce:) Pozdrawiam i sciskam wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nam ten topik wolno rosnie... poczytalam o zebach , pomyslalam sobie jaka ja jestem szczesciara ze mi nic nie dolega, ugryzlam pizze i .... musze zadzwonic po umowienie sie do dentysty w poniedzialek... ;-( moja tez osemka kokus- huragan nas nie dotyczyl, uszkodzil poludnie, my mieszkamy na polnocnym zachodzie ;-), mam 2 godz do alabamy ;-) ok pozdrawiam...mam nadzieje ze zab nie zacznie bolec... odpukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam bo nie moge spac. Zamiast spac powinnam zakuwac bo mam midterm w poniedzialek z mojego jedynego kursu. Odkad skonczylam uniwerek to jakos sie nie moge wziasc do nauki. Jestem zielona co sie dzieje na kursie, pol klasy przegapiam bo sie spozniam z pracy:-( Musze sie jutro i w niedziele spiac bo nie usmiecha mi sie powtarzac za rok trgo kursu lub przez ten kurs nie skonczyc Tesola. Chyba za szybko moje zycie biegnie i sie toczy swoim torem niezaleznym. Jeszcze mam 2 dylematy- pierwszy-dalam wymowienie w mojej part-time pracy i w przyszlym tygodiu mialam odchodzic choc teraz sobie mysle czy odejsc czy nie? Moglabym pracowac 3 dni w tygodniu po mojej full time pracy, ktora jest 20 min od niej. I nie wiem co zrobic? Zawsze moge im jeszcze powiedziec ze nie odchodze i na pewno mnie przyjma spowrotem. Tylko ze przez 3 dni w tygodniu w domu bym tylko spala:-) Ale z kolei bym mogla wydac dodatkowa kase na ciuchy itp a druga pensje na powazne rzeczy. Oh ale sie mecze:-( Drugi dylemat- dzis do mnie zadzwonili z Enterprise Rent A car-taka firma co sie zajmuje wynajmowaniem samochodow, i chca mnie na interview, bo skladalam na Management Trainee position. To takie 10 miesieczne szkolenie, cos na wzor MBA tylko w praktyce, w dodatku dobrze platne, co oczywiscie nie znaczy ze sie zlapie. Tylko zeby isc na interview to musze wziasc wolne w mojej full time pracy i sie troche boje bo to bedzie moj trzeci tydzien dopiero. Och, zwariowac mozna!!! Jeszcze sie w soboty zglosilam na ochotnika do Polskiej szkoly. Niech mnie ktos pocieszy ze tez ma takie zwariowane zycie, bo popadam w dol:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosyc przykrosci na dzis... najpierw zab a teraz samochod. niezywy...na szczescie udalo mi sie umowic a wlasciwie ublagac znajomego kolezanki ktory ma warsztat ze wpadnie i obejrzy... zawsze szansa jest- trzymac kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. 102 - no to dobrze z tym huraganem.. jakos nie moge sobie uswiadomic ciagle tych odleglosci w Stanach.. kolosalnych odleglosci.. mam nadzieje, ze z tym autkiem nic powaznego.. wlasnie odebrala sie poczta.. dziekuja za fotki z wesela. Otrzymalem tez kawal \"Polsh divorce\" , ale zostawiam sobie na pozniej (jak syn wstanie to pomoze tlumaczyc..:D). tak samo z tym kawalem od Kasiulenki na topiku - mialem go poslac do rodzenstwa w stanikach, ale moze lepiej nie? Poki co tez rozumiem 5/10.. Mayenka - no to nabralas sobie na glowe.. Pocieszam bardzo mocno, dasz sobie rade.. GNU - przypuszcza, ze leki przeciwbolowe juz bralas.. strasznie wspolczuje. Majena - witaj na topiku... Kasiulena - ten kawal o Kaczynskim tez znakomity... dziewczyny, strasznie mnie wkurza sytuacja z formowaniem nowego rzadu, nie wnikajac czyja to wina.. pewnie wyjdzie na to, ze gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta.. Moja ja - sorki nic nie pomoge, bo nie mam takich doswiadczen.. ale jestem pelen podziwu ze jedziecie tak w ciemno.. Boje sie tylko, czy 500 euro na glowe wystarczy na poczatek.. ok, na razie tyle.. dzisaij byl solidny przymrozek, jeszcze teraz jest -3 st. po zachodniej stronie domu, na wysokosci 3 metrow.. pozdrawiam wszystkich bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula_la
Witam! Świetny topik :-) Narazie jeszcze jestem w Polsce, ale mój mąż już ogląda domek do wynajęcia dla nas (mnie, córki, psa) w Szkocji. On pracuje juz tam od roku i w lecie stwierdzilismy, że albo on wraca albo my wyjeżdżamy do niego. Prawodopodobnie jedziemy w XII, okaże się czy na początku, czy po świętach. Czy na stałe? tego dzis jeszcze nie wiem... P O Z D R A W I A M !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ja - nie wiem nic o Irlandii ale ponizej sa linki do stron gdzie mozna znalezc ogloszenia o prace jak i ogloszenia dot wynajmu mieszkania - mam nadzieje ze ci to pomoze http://www.gumtree.com/ ------> ta strona po ang http://londyn.info.pl/ ------------> a ta po polsku :D Tak czy owak wypadaloby znac jezyk zanim sie wyjedzie :) Ahas no i 2000 to nie za wiele - jak nie znjadziecie obydwoje odrazu prazy to ta kwota moze wystarczyc jedynie na pierwszy miesiac (oplaty za wynajem mieszkania i zywnosc) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka09
moze ktoś mi powie jak wyglada zapisanie dziecka do przedszkola w Anglii tzn : od strony formalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus dzieki za pocieszenia:-) Wszystkim mowie dzien dobry 🌻 Idziecie straszyc na Halloween? My idziemy na imprezke. Ja ide przebrana jako sexy surgeon a moj maz jako doctor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam zaproszona- ale jakos sie nie bardzo czuje :) wiec chyba sobie odpuszcze i pojde innym razem :D Udanej zabawy -wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła
Pracuję we Francji, niedaleko Genewy.Mieszka ktoś w pobliżu? Chętnie pogadam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Anna
hey, witajcie....wczesna pora bo szykujemy sie do polski....lot mamy dopiero o 13, ale jakos tak spac nie mozemy...... kathy 1970....dzieki za adres, postaram sie skorzystac, na razie wczoraj zamowilam sobie ksiazke w ksiegarni , i po powrocie z polski mam nadzieje ja miec, no zobaczymy..... Naneczka....jestesm z mezem w Aschaffenburgu , to ok 40 km na pludnie od Franfurtu nad M, piekne miasto, maz mieszka tu juz 18lat , ja mniej , hahahah....wszytsko jest super, tak jak kiedys pisalam , tylko ta kultura-kina, teatry, no i moze troche atmosfera...polacy sa jacys tacy bardziej "z zyciem"....za wczesnie rano jest zeybm sensownie cos wymyslila, hahahahahah.......pozdrowienia dla wszytskich i caluski......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z NC wlasnie, bylismy w gorach, odpoczelismy za wszystkie czasy, a jutro powrot do rzeczywistosci> test z psychologii.. hehe, ale nie pozwole, by mi tu cos pzrerwalo pasmo swietowania hehe, od wtorku swietuje;-) najpierw rocznice slubu, dzisiaj moje okragle 30 urodziny pozdrowienia dla wszystkich i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie! Jeju jaki piekny byl ten weekend! W piatek uczylismy sie tanczyc salse (moj M. okazuje sie byc calkiem pojetny!) bylismy pozniej na fescie, a w sobote... bylismy na balu! Bylo przepieknie! Bal przebil moje wszelkie oczekiwania! Przed wejsciem przywital nas Husar na koniu w historycznym kostiumie, towarzystwo bylo bardzo miedzynarodowe - oficerowie w pieknych uniformach! Najpiekniejsze uniformy glaowe mieli Anglicy! Wygladali troche jak torreadorzy w waskich granatowych spodniach z lampasami, krotkich garniturach a la bolerko z pieknymi zlotymi aplikacjami, czerwona kamizelka rowniez suto aplikowana i stajacym kolnierzykiem... bawilismy sie do 4 rano! M. nistety nie umie tanczyc walca, ale jest strasznie napalony i chce sie koniecznie nauczyc! Tak samo jak chce sie nauczyc tanczyc boogie! No to przed nami \"taneczne czasy!\" Nie wiem, czy juz wspominalam, ale praktycznie od miesiaca mamy bajeczna jesien! ( z prognnozy pogody wynika, ze jutro juz sie to skonczy - czyli punktualnie od 01.11 ... Wczoraj wyskoczylismy do kumpla do chatki w gory - widoki byly tak piekne, ze trudno to opisac! Wszystko w zlotych jesiennych kolorach, ostre farby, lazurowe jezioro i ... na jeziorze masa Windsurfer\"ow\"! ok, ja tu sobie pisu pisu, a klienci sie dobijaja...sorry - zamelduje sie w srode! papapatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Witam wszystkich Jak zwykle po duzszej przerwie poniewaz czasu brak. No wiec zaczne moze od zyczen dla Jay ktora skonczyla okrogle urodzinki. :D WSZYSTKIEGO NAAAJ. Tak rzeczywiscie chandra minela mi ktos na topiku pisal do mnie ze to przejsciowe no i masz racje.Dzieki z aoptymistyczne nastawienie. A ja juz prawie mam skonczone remonty jescze pasre duperel i bedzie skonczone.No a sprawy zawodowe ruszyly w szybkim tempie wiec dlatego czasu brak ale tak jest fainie. pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim \"starym\" i nowym :D Tak sobie wpadlam po dlugiej nieobecnosci ( zagladam i czytam czasem ;) ), bo co tu pisac, jak 102 zdaje relacje od nas :D:D:D I ja Cie chyba 102 kochanie moje jutro ubije - za taka reklame :D Wychodzi na to, ze ja tu spec od sex zabawek :p hihihihhiii Swoja droga obie mialysmy okazje byc na takiej \"imprezie\" po raz pierwszy, i bylo dokladnie jak 102 mowi, banda kobitek w rozrywkowych nastrojach podziwiajacych zabawki i wymieniajacych doswiadczenia ;) Swoja droga mnie i 102 szczeki poopadaly, jak sluchalysmy Amerykanek..... Kraj w ktorym sex z jednej strony jest kompletnym tabu ( w filmach np. kryja kobiece piersi :p ), z drugiej strony.... jak mowie, szczeka opada :) Ale jak dla mnie - raz wystarczy :D Huragany nas nie tykaja, pogoda jest piekna, lato chyba wraca ( mam nadzieje ), zapalenie zatok mam nadzieje przepedzone na zawsze..... Czekam tylko na to cholerne pozwolenie i do Polszy na wakacje .... !!!! Pozdrowki dla wszystkich !!!! 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej przerwie. no wiec tak... JAY- 100 lat 100 lat i aj lof ju w dzien urodzin, wszystkiego naj!!! Wszystkich buziakuje serdecznie!!! w szkole masa pracy, za maz wychodze w czerwcu przyszlego roku, na Islandii zima, jablka sie koncza, i cos mnie bola nerki. To by tyle tego bylo. zajrze znowu,pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellow
"szirli...sliszi mnie?" Pozdrowienia z Hollywood, California. Dlaczego tutaj: przez przypadek. Na ile: bylo na chwile, jest na zawsze. ps. ciekawy topik, grzechem byloby nie zostawic notki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol-K
witam serdecznie wszystkich. Ja Londyn obecnie,od 6-ciu m-cy jestem tu z dziecmi 16 i 17 lat.mieszkalam w Wiedniu, a wczesniej w Sydney.mam obywatelstwo australijskie i zamierzam wyjechac do Australii z dziecmi.niech zdecyduja same gdzie chca zyc.Milo, ze jest miejsce gdzie mozemy sie spotkac i pogadac.Czy ktos z Londynu wybiera sie na wiosne(nasza) do Australii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol-K- ja moge byc zainteresowana o Australi, na dobrze sie w usa nie zagniezdzilam a juz ciagnie gdzie indziej ;-) moze mi popiszesz jakies szczegoly o tym kraju na maila ...110david@cox.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRUSIA
Witam serdecznie z wysp canaryjskich.Juz dawno cos tu pisalam, ale bylam mocno zalatana i stad ta przerwa.Nie pytam, czy jest ktos z wyspy, bo wystarczy wychylic sie przez okno i zapytac,malo tu`Polakow, a jak sa ,to leza na plazy i nie zawracaja sobie glowy pisaniem maila.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×