Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witam was 🌻 witam \"nowych\" rozgoscie sie 🌻 cludi- widze ze dzisiaj obskoczylas wszystkie topiki ;) pytasz sie o plany na Weekend, no ja jeszcze nie mam pojecia co robie... gnu - u mnie to mozna by bylo z tego bialego g.... tysiac tadzi ulepic.... cedex - witaj, a ja z ciebie ostatnio zrobilam marynarza, haha. Po co nam marynarz, niepraktyczny: zawroci w glowie i odplynie, a rybak to jeszcze pychotki do domu przyniesie :D naneczka- dziekuje za mailika. Jakos sie bedzie krecic, chociaz czasami to juz mi sie nic nie chce.. jezeli cedex potrzebuje \"robaki\" na rekina to sluze moim ex i prawnikami ;) 102 - rozumiem ciebie, czasami przyczepi sie jakas cholera... ze tutaj jeszcze na tym topiku zadna zgaga nie zawitala to az dziwi, no ale cieszy mnie to :) Jade, kokus,jay, und und und 🌻 Bagatelka - to ty tak samo mlodziutka jak moja siostra kochana :) no dobra czas na kawke :D papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremare ja tez mam wlasnie pause na kawke, ide sie spotkac z kolezankami i troszke poplotkowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all! U mnie raczej nic ciekawego, ciagnie sie dzien za dniem. Calkiem spokojnie, bez nowosci. Maz ciagle pracuje calymi dniami, a ja z synem byczymy sie - spimy dlugo, chodzimy na spacery, po sklepach, na plac zabaw... Z moim angielskim chyba ciutke lepiej, wydaje mi sie, ze wiecej rozumiem, z wyrazeniem czegokolwiek ciagle klopot. Pewnie byloby jeszcze lepiej gdybym miala kontakt z ludzmi. Ale i tak sie ciesze. Jade 🌻 Nie smutkuj sie! Podejrzewam, ze tez chcialabys dzidziusia. Moze akurat to dla Ciebie jeszcze nie ten czas... Dla kazdego przychodza kiedys dobre czasy. Nalezy sie cieszyc z tego co sie ma, zyc w zgodzie z otoczeniem i miec marzenia! One czesto sie spelniaja! Bedzie dobrze! Trzymam kciuki! Strawberry 🌻 To moze brutalne, ale wydaje mi sie, ze corke po prostu nalezy \"rzucic na gleboka wode\". To pewnie bedzie tym bardziej dla niej (i przy okazji dla Ciebie) trudne bo jest juz starszym dzieckiem. Moj 5 letni syn byl w szoku przez 2 miesiace, uciekal od kazdego, kto nie mowil po polsku, mimo, iz rozumial sytuacje. Teraz juz jest super. Od wrzesnia zamierzam go poslac do szkoly... Wszystko sie ulozy. Jestem z Toba! Wiecie co...? Ciekawi mnie gdzie pracuja ludzie? tzn. w jakich zawodach pracujecie, jaka robote udalo Wam sie \"dopasc\" na obczyznie? Pozdrawiam wszystkich! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje Sloneczka! U nas bialo! sniezy bezustannie! Zima nie zamierza nas opuscic! nie wiem, czy sie smucic, czy sie cieszyc, w sumie uwielbiam takie prawdziwe biale zimy, a z drugiej strony zaczal sie nam wlasnie 4-ty bialy miesiac... Moze wybiore sie znowu spontanicznie na nartki! Gnu! 🌻 fajny pomysl z tym Tadziem! szkoda tylko, ze nie wyszedl, moze pojde w Wasze slady i ulepie Zdzicha w Miskowym ogrodku! Kiedys, jeszcze w starym mieszkanku, planowalam z sasiadami i znajomymi wyjazd na sanki, ale zasypal nas straszny snieg i ...postanowilismy zamiast tego zrobic konkurs na najpiekniejszego balwana... Powstaly trzy sniegowe potworki! Zastanawialismy sie tylko co powiena to nasza czwarta sasiadka - starsza pani, ktorej okna wychodzily na ogrodek, jak rano zobaczy wyniki naszych trudow...ale najwyrazniej jej sie spodobalo, bo postawila nam wszystkim po butelce wina pod drzwiami i narysowala usmiechnieta buzke na tablicy domowej :-) maremarie 🌻 - dostalas mojego mailika? Coraz bardziej krece glowa jak slysze ile podobienstw jest pomiedzy naszymi historiami! teraz jeszcze ta z kotem... no i nie daj sie chndrze! niedlugo bedzie wiosna i wszystko nabierze innych kolorow! piwonia 🌻 jaki piekny brzuch! ;-) 102 🌻 tobry pomysl z ta tozsamoscia! ;-) a tak poza tym, to ja tez mialam meza ktory wszystko gubil! Strasznie mnie to wkurzalo... ale mam tez bardzo fajna kolezanke, ktora tez regularnie gubi torebki i komorki i jej maz sie juz do tego przyzwyczail... ona jest taka slodka, ze nie sposob miec jej tego za zle! Jade 🌻 na liscie jest nas faktycznie wiele, ale niektore osobki nie pojawily sie juz od roku, albo zawitaly tylko na chwile, wpisaly sie do tabelki i zniknely na zawsze w przestworzach internetu... jak tam nastroj? juz troche lepiej? a dlaczego tak Cie nagle zdenerwowala ta wiadomosc od szwagierki? tak bardzo chcesz miec dzidziusia? Bagatelka 🌻 Ty najstarsza w tabelce? a Funkia? ;-) Kokus! 🌻 u nas tez bialo! ale ja sie ciesze! lepsze to niz chlapa! Jay 🌻 weekend sie zbliza... zrobisz fotki, prawda? Taniuszka 🌻 dzieki za przepis na te pyszne nalesnika! choc na razie jestem na diecie... Strawberry 🌻 najwazniejsze, ze serduche juz jest cale! Dobry ten pomysl z przenosinami w cieple strony! No i odwazny, ale do odwaznych swiat nalezy i kto nie ryzykuje, ten nie wygra! A corcia tak jak juz niektorzy pisali na pewno da sobie rade w nowym kraju! Grenouille2, zooozia, candice - 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 no i dzieki wszystkim za slowa pocieszenia! juz mi lepiej! zycze Wam wszystkim udanego weekendu i zegnam do Poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka> tak, zrobie zdjecia, ja juz mam wekend od dzis;-) tylko na dzis zaplanowane sprzatanie a wieczorem babski wypad na kawe i ciastko no i cos mocniejszego tez;-)) a jutro jade po sadzonki pomidorow i chicken wire, aby zrobic klatke na te sadzonki, nie ze ja chce wiezic pomidory, co to to nie ;-))) musze im zrobic antywiewiorcza ochrone.. moze truskawy tez kupie.. zobaczymy.. zaden ze mnie ogrodnik.. ale jest tak ladnei na zewnatrz i wilgotnosc powietrza wciaz normalna, nic sie do czlowieka nie klei, ze szkoda siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekunde...dzis kurcze wolne, tak niespodziewanie bo mi wypadlo 2 osoby z pracy i trzeba w weekend zastapic...brrr kto to widzial pracowac w weekendy? wiec jutro do 5, moze sie wyrwe wczesniej bo jestem umowiona na rozmowe z mamusia z kamera!! ;-) a w niedziele do 3, błeeee... a my sobie z mezusiem robimy w niedziele takie wypasione sniadanka- a mnie minie ... a i jeszcze wiadomosc dla dziewczyn z Karolin ;-)wybieramy sie z mezami- Kasia i ja , moze Gapa dołaczy, i paroma innymi znajomymi do Valdosty- parku rozrywki, termin otwarty, udalo by sie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU- nie wiem czyje to słowa w mojej stopce, kiedys sie natknelam na ten cytat i mi sie spodobal, wiec sobie przywlaszczylam ;-) i tak troche samokrytycznie... mam dobrego meza i ciagle na niego narzekam, chyba jestem typem zrzędliwej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Niestety rzadko teraz siedze na kafe, bo zajęć mam wiele, a poza tym za niedługo wybieram się na wakacje, także bede wypoczywała ;] Co do listy: CASSANDRA DE LA HUERTA: Nowa Zelandia, Wellington, 9 lat, lew ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS> Widze, że większo z Was nie ma polskiej klawiatury? Ja na szczęscie mam (moja mama o to zadbała wysylając mi paczkę wiele miesięcy temu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! Kokus, Naneczka, Moncia, Gnu dziekuje, dziekuje!No nie ma wyjscia, pociecha taka, ze te dzieciaki to rzeczywiscie szybciutko jezyk lapia, no i moje dziecko chyba raczej latwo sie w nowym srodowisku odnajduje, choc w kraju z rowiesnikami to może co innego. Bede Wam tu pisac jak sie sytuacja rozwija i bardzo chetnie rad poslucham i doswiadczen. Musze sobie jeszcze wszystkie pros & cons rozwazyc zanim sie zdecyduje, byloby mi troszke zal nie skorzystac z jednej propozycji, bo zajecie wydaje sie przyjemne i rozwijajace, a tutaj jakos tak juz sie wszystko wypalilo, i spowszednialo jakos, i zapalu kompletnie brak. Nie wiem czy to tak sobie może wmowilam, ale to chyba taka kolej rzeczy, ze jest taki moment w kazdej pracy i wogole w zyciu ze ten rytm monotonny zaczyna doskwierac i gdzies czlowieka w swiat niesie, a jeszcze nie tak dawno tosmy mowil ze nam tu tak dobrze i ze emereturki w tym skladzie tutaj doczekać fajnie bedzie, a taka my wcale ne starszyzna, nie nie :-), a tu juz slysze, ze nie tylko ja rozmyslam, ze ktos tam tez plany ma... Tak sie to zycie lubi czasem poprzekrceac jak te szkielka w kalejdoskopie, a i tak sobie tutaj refleksje wysnulam ze te szkielka to co przekrecisz to piekniejsze, o i to mnie optymistycznie nastroilo na dziejszy wieczorek :-). Czasem tak lubie uwierzyc w takie tam :-) Biegam kundla na spacerek wyprowadzic. I dobrej nocki wszystkim Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie do listy: taniuszka-Irlandia (dublin) siedze tu juz poltora roku.lat 27 :o znak zodiaku ryba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia :) dziekuje za slowa pocieszenia... wierze ze wszystko bedzie dobrze ..moze masz racje - to moze nie ten czas :) Gnu :) dzieki za e-maile... nie wiedzialam ze mamy obydwie tyle wspolnego ( wroclaw itp.) 102 :) czekoladki wedlowskie powiadasz?? kurcze, masz za dobrze ;) u mnie z polskich smakolykow moge dostac krowki i michalki ;) czekolada wedla jest zamawiana tylko 4 razy w roku :( Naneczka:) dziekuje .... nastroj juz jest o wiele lepszy.... juz sie nie martwie .. no moze troszke ... tak uczciwie mowiac... wiadomosc od szwagierki super.... czemu nie? zloszcze sie ( dobra : szlag mnie wtrafia) kiedy tu mowi ze jest w ciazy ale na papieroska wychodzi co 10 min , do tego alkohol a marycha takze nie jest jej obca.... Jay :) cos mocniejszego ? pic idziesz?? BEZ NAS???? ;) Cassandra :) kurcze.. tez bym chciala polska klawiature ... ale czy nie musze miec do tego polskiego Windowsa?? bo za bardzo sie nie orientuje w tym temacie... Sciskam Was goraco !!!!! i milego weekendu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChanSon
Witaj CEDEX w morzu miały być 2 tyg , coś się zmieniło ? do miłego usłyszenia , pozdrawiam marynarza z Balltony ;) ;)...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADE- ty masz dobrze ze mozesz cokolwiek kupic ja musze liczyc na paczki ktore przychodza 2 razy w roku, od mamusi oczywiscie... i wtedy jest wyzerka ;-) w okolicy nie ma polskiego sklepu ;-( ok pozdrawiam, milego weekendu dla wszystkich i pedze sie przebrac bo jedziemy na obiadek chinski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CASSANDRA DE LA HUERTA: Nowa Zelandia, Wellington, 9 lat, lew CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata Jade, Winnipeg, Canada , 1983, prawie 3 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MAREMARIE, Niemcy, okol. Stuttgartu, 1977, od 1998,tez Baranek MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW (od 01.2006 - Galway, Irlandia) MARTEŃKA, Toruń,1979,Skorpion, od 04.2006 Francja MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 6 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat taniuszka-Irlandia (dublin) siedze tu juz poltora roku.lat 27 ryba VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta 102, Fort Walton Beach FL, 1979. 2 lata, Strzelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam czasami.. u mnie nic polskiego nie ma.. moge sobie co najwyzej przez net zamiawaic zarlo tudziez polart. ale zwykle tego nie robie ze wzgledu na ceny. a np Boleslawiec czy Cepiele Opolska, moje kochane miasto, wole przywiezc sobie z pl, bo duzo taniej. (zastanawiamy sie z mezem czy na ebay tego nie sprzedawac.. zysk jak w morde strzelil:) ) ale ciii..... jedyne, co tu polskie, poznalam w wakacje 2004.. to byl 80-letni pan, poznany na pikniku dla polskiej druzyny baseballa (chlopcy 11-12 lat), ktorzy w 2004 grali w finalach Little League Baseball w Williamsport, PA, godzinke jazdy od nas.... 80-letni pan po polsku umial powiedziec tylko : \"Jak sie, k.., masz?\"... maremarie, ja to biale g.. lubie, bom od dziecinstwa narciara, ale w tym roku mnie ono wkurza, gdyz i tak nie mialabym jak pojechac na narty.. wrr.. naneczka, jak tam Zdzichu wyszedl? 102 🌻 wlasnie sobie w milczeniu siedze i sacze piwko.. maz zasnal przy Blues Brothers... to tak a propos Twojej stopki.. Jade 🌻 Wroclaw, nie tylko przez studia, zawsze byl mi bardzo bliski sercu. jako Opolanie czyjemy, ze blizej nam do Wroclawia niz katowic i calego Slaska. Nie wiem, czy Wroclawianie odwzajemniaja te milosc:) mam nadzieje, ze tak:) choc z doswiadczenia wiem, ze Opole generalnie jest nielubiane przez bledne pojecie o mniejszosci niemieckiej. Samo miasto jest calkiem polskie i jak najbardziej dolnoslaskie. a mniejszosc niemiecka zamieszkuje wioski podopolskie. Zdarzylo mi sie kiedys w podstawiowce na wycieczce w Poznaniu, ze nasz autokar obrzucono kamieniami, wyzywajac nas od szwabow.. tak wlasciwie, nie wiem, dlaczego o tym pisze. moze dlatego, zeby sprowokowac dyskusje na temat polskich miast? kazdy z nas ma przeciez miasta, ktore lubi i te, ktorych nie lubi.. ja uwielbiam oczywiscie swoje miasto, ale mysle, ze bardziej kocham Wroclaw i Krakow. A Wy? Znikam, poloze mezusia do spania i sama tez chyba przyloze glowke do podszki. trzymajcie sie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade-nie wiem, chyba raczej nie, ale całego tego Windowsa mi robił kolega informatyk, a ja też się n a tym za bardzo nie znam :):) Właśnie wróciłam z roboty i zabieram się do kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. a u mnie znowu pada.. umowilem sie na dzisiaj, ze pojade z kolega po ostatni transport drewna znad Wisly, mialbym juz wszystko na podworzu, a tu g.... Jestem strasznie wkurzony.. GNU - ja bardzo lubie Wroclaw i Poznan, we Wroclawiu zaczynalem sluzbe wojskowa po studiach i potem dwa miesiace na szkoleniu rezerwy, natomiast do Poznania jezdzilem w czasie polrocznej praktyki studenckiej oraz potem na targi. Jeszcze co do tego obrazu - mysleze to najprostszy sposob rozeznania rynku.. 102 - jejku, chinski obiadek.. ale Ci fajnie.. :D ChanSon - witaj na topiku.. Jade - no to teraz rozumiem o co Ci chodzilo z ta szwagierka.. wychodzi na to, ze niektorzy zamiast mozgu maja snieg... Cassandra - ja mam polska klawiature, ale nie uzywam ogonkow itp, bo ktos inny na topiku moze miec puste miejsca albo dziwne krzaczki zamiast tych polskich literek. Tak opanowalem takie pisanie ze bez trudu zmieniam styl zaleznie od tego gdzie pisze - w kraju czy za granice.. strawberry - fajnie, czekamy na dalsze wiadomosci.. :D 102 - bardzo wspolczuje z tym weekendem.. a ja jak chcialbym dzisiaj ciezko popracowac, to pogoda mi skreslila plany.. Jay - a my mamy paletke z sadzonkami papryki (66 sztuk) dostalismy od szwagra.. Niestety juz nie pracuje w szklarni, wiec nie bede mial swoich roslinek, bo nie mam zaciecia do trzymania skrzynek na parapetach w domu.. Zreszta mam kolege, ktory uprawia rozsady na sprzedaz, wiec kupie u niego za grosze.. naneczka - my z tym sniegiem mamy podobnie, Ty chyba jeszcze wiecej bo blisko gor.. Nie ma wyjscia, trzeba sie przyzwyczaic.. :D Cludi - fajna masz prace, tak mysle... jak sobie pomysle o mojej kuchni.. niestety, ten wydatek jeszcze musi poczekac.. ale marzy mi sie taka kuchnia z kuchenka, zlewem i blatem roboczym na srodku pomieszczenia.. to sie nazywa \"wyspa\"? Moncia - to mam podobny problem jezykowy jak Ty.. rozumiem, ale jak trzeba cos powiedziec to kolek w gebie.. maremarie - znakomity pomysl z ta przynete na polow rekinow.. brawo.. :D Margot - no to jak S. jest u Ciebie to wybaczamy nieobecnosc.. :D cedex - no to jak: jestes czy znowu wyplynales? Bagatelka - a skad sobie wymyslilas, ze jestes najstarsza? :D dosc na teraz.. ide znalezc sobie jakies pozyteczne zajecie, ktore nie bedzie kolidowalo ze sniegiem.. Zostalo mi 20 dni do wyjazdu.. Wczoraj zalatwilem rozliczenie sie z urzedem skarbowym.. To wazna sprawa, ale tylko jedna z wielu. Kupilem jeszcze papcie, pizame i zapas skarpetek.. :D sloneczka wiosennego wszystkim.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokuś-masz rację. Od teraz bede probwala pisac bez polskich liter. Ja tymczasem sie zbieram. Moze wpadne jeszcze wieczorkiem, kiedy wszyscy beda spac :D Ide sie kapac, pakowac i tp. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho5
Vegas baby... 5 lat tu siedze, tesknie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie bylo , od grudnia....ups wpis do tabelki , mam nadzieje ze czas pozwoli zebym mogla tu czesciej wpadac BLINGBLING Norwegia od 3lat i 4 miesiecy 1979 ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> ja nawet nei wiem gdzie ten park rozrywki hihih, alejesli bedzie to weekend to ja sie chetnie pisze Jade> ano bylo cos mocniejszego;-) np Irish coffee z bardzo duza iloscia whiskey.. a co do polskich produktow, to ciesz sie, ze cokolwiek masz, ja moge sobie co najwyzej wskoczyc w auto i pojechac do sasiedniego stanu po czekolade, albo do Marzenusi znow podskoczyc 15 godzin w jedna strone po torcik wedlowski;-)) GNU> pzrez pierwsze chyba 1,5 roku nie znalam nikogo z Polski, potem jakos zupelnie pzrez przypadek poznalam dosc ich duzo. Co do ukochanych miast to zdecydowanie Wroclaw i Gdansk. Kokus> no ja w tym roku tez w nasionka bawic sie nie bede, jade do sklepu kupic juz troszke odchowane pomidory no i kwiaty tez odchowane.. w ubieglym roku porozsiewalam nasionka do skrzynek i wszystko mi padlo, w tym roku sie nie dam;-) milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - torcik wedlowski?? pychota !!! na co jeszcze czekasz ?? jedz !!! Gnu - haha to nic, moja byla kochana klasa pojechala raz do Wawy (zwiedzanie palacu, wilanowa itd.) z szalikami WKS-u Slask.... dostali po mordzie od fanow Legii ;) czasem te chlopy to rozumu nie maja ;) Kokus - chyba mi gdzies mignelo w temacie na temat Twojego wyjazdu.. Gdzie sie wybierasz? U mnie niby sa polski sklepy, ale towarow do wyboru za duzo nie ma... maja jedynie duzy wybor polskiego miesa ( kielbasy glownie) ... Polskie sklepy w toronto to jest to !! tam maja wszystko, a kolejki sa niesamowicie dlugie... W Missisauga podobno jest to samo... Raz pamietam kupilam w Wal-marcie cos co wydawalo mi sie Delicjami Szampanskimi ( tyle ze kanadyjskiej badz amerykanskiej wersji) BLAHHHHHHHHHHHH ohyda..... nigdy wiecej.... Mam pytanie do tych co mieszkaja w Juesej.... Czy macie w sklepach napoj z puszkach ( zielone opakowanie) z nazwa Surge ? ( jakos tak) chyba produkowane przez Coca-Cola company? pamietam jedynie boski smak ..... a moze juz tego nie produkuja??? :( dobra, mykam do wyra ( przeziebilam sie , leb mi peka, z nosa cieknie.... ehhhh ) ide sie wygrzewac ;) trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej... :D Jade - wybieram sie w Twoje okolice - biorac pod uwage wielkosc kraju w ktorym mieszkasz - czyli do New Jersey w Juesej.. Tam gdzie zamierzam sie zatrzymac jest w poblizu polski sklep \"Orzelek\" gdzie mozna wszystko kupic i nawet obiad na wynos.. (b. wazne..), a takze A&P na wypadek jakbym potrzebowal czegos innego. Jest tez biblioteka ale nie ma tam kompow z internetem, wiec bede klikal w soboty i niedziele jak pojade do siostry albo brata.. Gdzies niedaleko jest tez polski klub, gdzie (w soboty albo niedziele) na parterze jest dyskoteka, a na pietrze dancing... czyli hulaj dusza... :D Jay i 102 - zamierzam zaliczyc latem park rozrywki Six Flags ktory jest gdzies na poludniu NJ.. nie przepuszcze zadnego rollercostera.. :D Bling - wpadaj do nas koniecznie... czy u Ciebie sa jakies oznaki wiosny? ciacho - ktore Vegas? Las Vegas czy San Vegas? Cassandra - gdzie sie wybierasz na wakacje, jesli mozesz zdradzic.. :D ok... zycze spokojnego dnia/wieczoru/nocy.. zaleznie od miejsca na swiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Maluchy stare i nowe ;) Jako, ze mowa o miastach w Polsce, to chcialabym wtracic swoje 3 grosze, ale w sumie to nie mam za wiele do powiedzenia, bo te wspomnienia, ktore Wy wymieniacie maja glownie do czynienia z \"doroslym\" zyciem, a ja sie z Polski wyprowadzilam w sumie jeszcze jako dziecko. Tak czy owak, na pierwszym miejscu zawsze bedzie u mnie Szczecin, ale to nie ze wzgledu na jego jakies tam niesamowite walory, ale czysty sentyment ;) Poza tym inne miasta znam tylko wakacyjno-turystycznie i musze powiedziec, ze Krakow i Torun guruja w moim rankingu... W ogole to np. we Wroclawiu nigdy nie bylam, w Opolu, Lodzi .... Poza tym w sensie turystycznym to moimi ulubionymi miejscami w Polsce sa: Wieliczka (ze wzgl. na te bejeczne komnaty w kopalni soli ;) ), Zelazowa Wola (romantyczny parczek ;) ) oraz takie tam sobie skromniejsze gorskie tereny w Karkonoszach. No to tyle :) kokus - ja mowilam, ze jestem najstarsza, ale BABA :D Poza tym to wiem, ze Ty jestes seniorem rodu ;) Jay - czy otarlas sie moze o region Aiken gdzies tam niedaleko Ciebie? Bo jestem ciekawa jak tam jest... Zreszta to chyba wcale nie tak blisko, tyle tylko, ze ten sam stan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziaszkowie powiedzcie mi prosze jak mozna zdeaktywowac automatyczne przesylanie informacji o nowych wpisach??? na poczatku zaaktywowalam to i zasypuje mi doslownie moja skrzynke :( HEEEEELP! dobrej nocy! albo i dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blingbling chason ciacho - witajcie na topiku 🌻 kokus - to ty masz w stanikach juz sporo rodziny i jak tak opowiadasz, ze i sklepy i kluby pl. tam sa no to bedziesz sie z pewnoscia dobrze czul :) u mnie z pewnoscia znalazl by sie sklep z polskimi rzeczami, tylko nie szukalam, jak mi sie zateskni za naszymi smakolykami to jade do mamy :) tak daleko nie mam a z miejscowosci to lubie Krakow i Gdansk, Poznan dlatego bo stad pochodze, ale bardziej przywiazana jestem do pewnych krajobrazow niz miast, to sa Mazury no i nasze gorki, nach baltykiem sie urodzilam, tak ze tez mam do morza sentyment, no zobaczymy czy mnie jeszcze w polskie strony wyniesie... taki to u mnie wlasnie rok przelomowy wlasnie na topiku poznalam usmieszke, mieszka tylko jakies 10km ode mnie, fajnie co? :D no trzymajcie sie 🌻 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×