Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

maremarie> przyjaciolki na miejscu nie mam, ale mi to nie przeszkadza, naprawde.. mam swoja psiapsiole w Polsce i w Irlandii i kilka blizszych mi osob rozsianych po USA.. z mieszkajacymi tu Polakami niestety nie utrzymuje przyjacielksich kontaktow a raczej takie luzne kolezenskie.. Jak mam ochote sie wyryczec, to po prostu dzwonie do swoich cudzoziemek i wychodzimy, albo do swojej wloskiej mamy;-).. na brak ludzi nie narzekam Zaraz bede sie tlumaczyc, ze znowu nei odrobilam zadania;-((, mam nadzieje, ze czekolada wedlowska uratuje moj honor;-)) (moja Japonka zamowila sobie dozywotnia dostawe truskawkowej czekolady) Bagatelka> do ksiegarni pojade w piatek, wtedy dopeiro mam wolny dzien; poszukam wszystkich wspomnianych pzrez Ciebie ksiazek Pzrewrocilam wlasnei kartke w kalendarzu i wierzyc mi sie nie chce, ze to juz marzec.. podatki w lesie u mnei jeszcze, to samo z financial aid na uczelnie, musze sie do tego zabrac w piatek.. kurcze a mial byc piatek wolny na pstrykanei zdjec, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam dzis dola... tak wlasciwie to dola mam od wczorajszego wieczora... np. wczoraj Kathy ( sister-in-law) na rodzinnym obiadku zakomunikowala ze jest w ciazy... super.... nie wiem czemu bo powinnam sie cieszyc razem z nia ale jakos nie moge :( wiem, zazdrosc to niskie uczucie... z trudem wydusilam slowa \"congrats\" i do konca wieczora nawet sie na nia nie spojrzalam.... wrocilsmy do domu z mezem i bylo jakos tak dziwnie.... cala noc nie przespalam bo myslalam o tym co sie stalo... czy to normalne jest byc zazdrosnym w takiej sytuacji??? :( jesso.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade - moze szwagierka az tak chlodno tego nie odczula ona z pewnoscia teraz jest w siodmym niebie i bardziej jest skupiona na sobie, sadze ze to raczej tobie tak kolo serduszka zrobilo sie chlodno, bo cos cie \"uwiera\"... maz wie ze chcesz dzieci? a nie chce?- moze teraz nabierze ochoty... (bo mezczyzni to tak lubia ze soba konkurowac ;) ) porozmawiaj z nim. Glowa do gory! jeszcze bocian zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariemarie dzieki...... kurde w zyciu nie sadzilam ze potrafilabym sie zachowac jak krolowa lodu w takiej sytuacji.... sama nie wiem co sie ze mna dzieje.. maz by chcial ale nie teraz..... ech......az mi wstyd.... :( :( :( i smutno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade, wyslalam Ci maila na adres pod Twoim nickiem, ale wrocil z powrotem.. podasz mi swojego aktualnego maila, pliz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, jestem po raz pierwszy na waszym forum i nie mialam jeszcze czasu was poczytac . Dlatego mam takie krotkie pytanko CZY JEST KTOS ZE SZWAJCARII LUB FRANCJI dep 01 ??? pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu sprobuj adres gmm2004@shaw.ca moze ten bedzie dzialal... buziaki dla Was:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie milusi! obiecalam ze pisywac bede jak juz serducho swoje poskladam, i jeszcze nie wszystkie kawaleczki na swoim miejscu, ale jest juz na tyle dobrze zeby juz sie nie smucic i nie myslec o jednym dni i noce. i zeby juz tak zupelnie przelaczyc myslenie, i z innych powodow tez, emigrowac plan mam, najchetniej gdzies do slonka, choc wszystko zalezy od tego gdzie robota bedzie, i tak sobie ukladam i obmyslam i wlasnie dostalam odpowiedz na moje zapytanie i nie moge uwierzyc bo z moich planow przynajmniej teraz wydaje sie ze nici. Otoz napisala mi jedna mila Pani, ze nie ma w UK, a zakladam, ze podobnie jest i w Niemczech i w Skandynwaii i we Francji tez ( tam CV wyslalam) ze nie ma szkol polskich w pelnym wymiarze godzin.:-( i tylko jakas szkolka sobotnio-niedzielna. ach.. co robic. pomozcie kochane dziewczynki, a moze kokus cos poradzi  ? Tak mi sie troche wierzyc nie chce, bo to chyba nie ja pierwsza, no musialo sie zdarzac ze rodzice wyjezdzali I co wtedy z tymi dziecmi ktore jezyka jeszcze nie znaly?. Moze slyszeliscie cos Milusi moi, piszcie prosze. Tak bym nie chciala dziecku komplikowac zycia, sam wyjazd to bedzie duza zmiana dla niej, a tu jeszcze ta szkola. ach I o podstawowa szkole chodzi, moja corcia ma 11 lat. Wielkie calusy Wam przesylam i podziekowania za wszelkie rady. Ach i dzisiaj mnie jeden znajomek podeslal fajny telefonik http://www.voipstunt.com, cos tam mowil ze za free w niektorych krajach w Europie na starcjonarne tel mozna dzwonic, zainstalowalam, ale jeszcze nie doczytalam sie zbytnio. Popróbujcie, moze warto jakby mialo byc niedrogo. A teraz pedze juz do algebry. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariemarie oj wyleje mu na glowe cale wiadro.. i przesle Ci fotke haha a potem moje Kochanie bedzie mowilo, Ze Polska to kraj niecywilizowany, bo ludzie lataja z wiadrami po ulicach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 👋 bagatelka jesli chodzi o nalesniki to jest specjalny sposob w jaki oni je podaja tzn smazymy normaple napesniki a potem posypujemy je cukrem polewamy sokiem z cytryny i miodem (duzo soku z cytryny) potem rolujemy nalesnika i posypujemy sukrem pudrem. maksymalnie slodkie nalesniki!!! zjadlam jednego i mialam dosyc! ;) maremarie jesli chodzi o zamieszki to juz zycie dablina i ich mieszkancow jest w normie. a dlaczego oni sie tluka nawzajem? chyba dlatego bo sa strasznie zawzietym narodem ;) (osobiste spostrzezenie) aha, bagatelka luby przywital mnie kwiatami na lotnisku w dablinie poniewaz bylam w polsce sama przez tydzien, on niestety nie dostal urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jak sie macie.. strawberry29 - nie widze szans, zeby Twoja corcia miala bezbolesnie zmienic srodowisko.. Moim zdaniem musi jak najszybciej zaczac nauke w obcej szkole i nie ma innego wyjscia jak sie z tym pogodzic. Trzymam kciuki.. candice - witaj, aktualnie nie ma nikogo z Twoich okolic.. ale mozesz byc pierwsza.. DarkElf - 🌼 Jade - z ta cala grypa ptasia to jest tak, ze trzeba unikac jedzenia zdechlych ptakow, dzikich, znalezionych na trawnikach.. :D Jay - obiecalas kiedys dawno zdjecia kardynalkow.. nie chca sie ustawic do fotki? :D GNU - wystaw obraz na aukcje alegro z mozliwoscia rezygnacji ze sprzedania, wszystkiego sie dowiesz.. Boliwia sie stala nieaktualna na razie, chyba... nie zrobilem szczepien, wole nie ryzykowac zeby nie sprawic klopotu nikomu tam.. Jak juz bede w Stanikach to kline do Ciebie specjalnie.. Naneczka - trzymam kciuki ze nastepnym razem sie uda (mam na mysli Twoja prace).. Taniuszka - w ostatnich latach coraz wiecej takich wydarzen jak w Dublinie.. jakis zly okres przychodzi.. Maremarie - duzo sloneczka zycze.. zdrowka wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus> bije sie w piersi;-(( do konca tego tygodnia pracowego nei dam rady, na weekend jednak pojade poszukac wiosny w moje ulubione zakatki, to wtedy nawrzucam fotek, obiecuje;-)).. jestem dzisiaj wykonczona, chyba ta ciepla pogoda tak na mnei dziala ponad 20C, slonko pieknie swieci, a ja tu siedze w pracy do 8;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay > a u mnie wlasnie cale miasto jest sniegiem zasypane... zazdroszcze sloneczka i ciepelka..... :) Gnu - dziekuje za podtrzymanie na duchu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Zoozia - witaj, jak tam nauka francuskiego? Jay - nie bij sie za mocno, juz niedlugo bede widywal kardynalki w realu.. Jade - u mnie znowu swiezy snieg.. Kiedy to biale g.... przestanie padac? hejka... 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja przezywam wlasnie an ultimate penguin experience, zasypalo nas sniegiem, jakiego nie widzialam od 15grudnia (bo ta zima wiosenna byla nieslychanie). tamtego to dnia ulepilismy z mezusiem wielkiego balwana, Tadziu mial na imie:) I moze dzis tez Tadzia nr 2 zrobimy.. bo snieg ciagle pada i konca tego nie widac.. Kokus 🌻 ano, jak juz tu bedziesz, daj znac. mejlika mojego masz:) A co do sniegu, moja przyjaciolka tez nazywa go bialym g.. :) Jade 🌻 no, uszka do gory:) dzieki za maile rowniez:) Dark Elf 🌻 ciesze sie, ze Ci sie coraz lepiej uklada. Zagladaj do nas czesciej, co? bo tesknimy:) Strawberry 🌻 podzielam zdanie Kokusia. corka bedzie musiala jakos sie przystosowac i chodzic do szkoly. a jezyk zalapie. na pewno nie bedzie jej latwo, ale takie zycie.. Polskie szkoly rzeczywiscie prowadza zwykle tylko kursy sobotnie, a program jest znacznie okrojony.. taniuszka 🌻 konflikt irlandzko-brytyjski tak naprawde histtorycznie siega az XII wieku.. a te wszytskie animozje, walki i nieufnosc to powiazanie wielu elementow - historychnych, kulturowych, religijnych i spoleczno-ekonomicznych.. historia obu wysp, szcegolnie Irlandii, to historia podbojow i oporu. a w XXw. z jenej strony mamy tez bojowki republikanskie, majace brytyjska/protestancka krew na rekach, a z drugiej bojowki lojalistycne, jak UDA, UFF/UVF etc, mordujace katolikow.. (o tych drugich zwykle media milcza, zwykle to IRA jest glownym bohaterem tragicznych wydarzen - przedstawianych w mediach). A i rzady obu krajow, UK i Irlandii tez wiele w tym wszytskim ponosza winy, choc moim zdaniem glownym winnym jest UK. OD wiekow na sumieniu Albionu ciazy wiele niesprawiedliwosci pod katem Irlanczykow. to bardzo dluga historia:) Ale mysle, ze nie usprawiedliwia to wandalizmu i wybrykow, jak te ostatnie w Dub. Piwonia 🌻 dzieki za pomocna dlon:) Zoozia 🌻 zagladaj czesciej:) Moncia 🌻 trzymaj sie cieplo:) a tesciowie juz wrocili. powiedzieli, ze nic nie szkodzi z ta pralka, im tez sie to zdarzylo kilka miesiecy temu.. wiec poczulam ulge:) cassandra 🌻 🖐️ bagatelka 🌻 Zuzia rosnie jak na drozdzach:) i niestety ostatnio zrobila sie nam troche agresywna, wiec mysle, ze to juz czas.. ruja czy inna cieczka sie jej zbliza... dzis bede dzwonic do weterynarza.. biedny kotek, tak mi jej zal.. wcale nie chce, zeby ja krojono, ale co mam zrobic? :( maremarie 🌻 jasne, spraw sobie malego kociaka:) bedzie Ci dotrzymywal/a towarzystwa:) Candice 🌻 witaj na topiku. ze szwajcarii chyba nie ma nikogo, ale jest np Margot z Francji (obecnie na studiach w Irl.) Zostan z nami, rozgosc sie:) aha, Kokus 🌻 jeszcze raz, naprawde myslisz, ze allegro sie przyda? moze sprobuje.. poki co, nie chcemy obrazu sprzedawac, ale dobrze byloby wiedziec ile on teraz kosztuje.. mysle, ze z wiekiem przybylo mu wartosci, zwlaszcza, ze Duda-Gracz juz niestety nie zyje.. Dobra, zmykam kochani, usciski dla wszytskich:) Wasza GNU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaktualniamy tabelke co
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MAREMARIE, Niemcy, okol. Stuttgartu, 1977, od 1998,tez Baranek MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW (od 01.2006 - Galway, Irlandia) MARTEŃKA, Toruń,1979,Skorpion, od 04.2006 Francja MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta Jade, Stawrberry, Taniuszka, Cassandra, Moncia - dopisujcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurde, jestem jak nic najstarsza baba w tej tabelce :D Cmoki dla wszystkich, na razie nie moge sie udzielic pisemnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku z Dijon we Francji, juz ponad 4 lata tu siedze, z poczatku na studia i juz sie ostalam, ale Polski mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Jade
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata Jade, Winnipeg, Canada , 1983, prawie 3 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MAREMARIE, Niemcy, okol. Stuttgartu, 1977, od 1998,tez Baranek MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW (od 01.2006 - Galway, Irlandia) MARTEŃKA, Toruń,1979,Skorpion, od 04.2006 Francja MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie ladnie wpisalam na Wasza liste :-) ale tutaj osob..... szkoda, ze duza wiekszosc z tego grona nie znam :( cieszy mnie fakt ze takze jest kilka osob z Kanady....:-) buziaczki dla Wszystkich !!! ps. dzis nie mam sily na pisanie.. zmeczona na maxa po pracy.. ide na walnac sie na kanape z blue lagoon w lapce ;) jak relax to relax ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez dopiero wrocilam z pracy... znow zmeczona i zla przy okazji bo kupilam mojemu mezowi 3 telefon w ciagu roku. obiecalam juz mu ze kolejnego nie dostanie, popsuje- zostanie bez... i siedze sie relaksuje podjadajac cukiereczki wedlowski- prezent od mamusi ;-) na zdrowie mi i wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to zafascynowanie
... pancernymi ta ksywka powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fascynacja- raczej proba ukrycia swojej tozsamosci na czacie, przynajmniej mnie dziwni faceci nie zaczepiaja z dziwnymi propozycjami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, z Tadzia nic nie wyszlo, snieg byl zbyt sypki :-/ :-| 102, Twoja stopka.. czyje to slowa? takie proste, a daje do myslenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedex
Witam wszystkich. Dawno nie odzywalem sie - ale jakos nie bylo za bardzo okazji. Dzisiaj zjechalismy do domku bo w morzu sztorm. Ide sie zdrzemnac ale pozniej postaram sie cos " naskrobac" Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od naneczki
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata Jade, Winnipeg, Canada , 1983, prawie 3 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MAREMARIE, Niemcy, okol. Stuttgartu, 1977, od 1998,tez Baranek MARGOT, Francja, 1980, od sierpnia 2002, LEW (od 01.2006 - Galway, Irlandia) MARTEŃKA, Toruń,1979,Skorpion, od 04.2006 Francja MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 6 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta musialam zmienic czas pobytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Klikam do Was z uniwerku! Od wtorku jest u mnie S. wiec jestem bardzo zajeta i nie mam czasu pisac! Pozdrawiam Was jednak bardzo serdecznie! PS Jay, mam do Ciebie buiznes malusi, odezwe sie na gg! Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×