Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

sunny> Ty lepiej wylecz to ucho zanim wylecisz bo bedziesz cierpiec caly lot, w ogole nie polecam latania z jakimikolwiek infekcjami, a juz szczegolnie zatoki czy ucho, cisnienie zrobi swoje i bedziesz ryczec;-) wszyscy dostaja travel cos tam cos tam wiec nie masz sie czym stresowac;-)) jest tutaj kilka babek z FL, ja czasem w St. Augustine na weekend jestem ale na codzien mieszkam w SC ten abstrakcyjny rysunek to nie wiem co to ale usmiechnelam sie na \"do diaska\" milion lat swietlnych nie slyszalam tego wyrazenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny_me - badz dobrej mysli :) Zawsze istnieje to pocieszenie, ze po zlych czasach nadejda lepsze i ze sie to wszystko jakos ulozy ... Na Florydzi mieszka chyba kilka naszych topikowiczek, ale to zalezy, o jakiej czesci FL mowa. Polnocna jest tu chyba silniej reprezentowana. A ty gdzie?? ps. to mial byc motylek :P ot jaka jestem madra i technologicznie uzdolniona :D nie wiem dlaczego sie tak porobilo, w oryginale byl normalny motylkowy, probowalam kopiowac nawet z kopii usuwajac te cyferki i duperelllki, i nic 😭 To tak, zeby mnie jeszcze dobic, jakby nie wystarczylo, ze nie znam sie na fotografii cyfrowej, MP3, wiadomosciach tekstowych i komunikatorach 😭 😭 Chyba przyjdzie mi juz umrzec w niewiedzy, a ze mieszam teraz na terenach ociezalych umyslowo, to moze jakos ujde w tlumie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... co do latania samolotem podczas choroby to tez zdecydowanie odradzam. Niedawno lecialam bedac ot zwyczajnie przeziebiona i myslalam, ze wykorkuje, ze mi glowa eksploduje i mozg wyplynie uszami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to prawda, z choroba jak najdalej od samolotu. Spedzilam 12h non stop z Dublina do Los Angeles , a to tylko katar mial byc... Nigdy sie juz nie zdecyduje na non stop lot. Sunny, witamy na topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada, zimno, pogoda sie zaciela??? czy co? a jak u was pod wzgledem meteo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Brukseli bomba - pogoda przecudna! :D Az nie wierze, ze to sie dzieje w Belgii :D Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bedzie +32°C juz w piatek... Dzis jest +24°C Jutro +27°C Urodziny sie zblizaja, wiec jakis grill na pewno wypali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - nie za goraco na grilla? :D na poludniowym wschodzie kraju pogoda piekna.. jeszcze nie ma zbyt goraco, ranki chlodne bo to \"zimni ogrodnicy\" i \"zimna Zoska\" ale przymrozkow nie spodziewam sie.. wszystko rosnie jak szalone, trawniki juz trzeci raz kosze.. milego dnia wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliaWkiwilandzie
Czesc wszystkim rozsianym po swiecie, Czy jest ktos z Nowej Zelandii? Pozdrawiam ze slonecznego i nawet nieco mniej wietrznego dzis Wellington :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pochmurnie i deszczowo:-D Strajkują kierowcy samochodów ciężarowych i nie ma paliw w żadnej stacji w mieście.Mój dzisiaj jeździ rowerkiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus- nie, nie jest za goraco, ja tego grilla to planuje juz od dwoch tygodni:) A \'\'Zimna Zoska\'\' to moje swieto:):P Konwalia-witaj na topiku, z Nowej Zelandii to jeszcze tu nikogo nie bylo, mozesz byc pierwsza:!Antypody nie maja tu silnej reprezentacji. Jak Ci sie zyje w tak odleglym zakatku Ziemi? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o selala!!!jak tam po swietach? nic nie piszesz.... faktycznie ,nowa zelandia.....to daleko, ale ja tez mam kiwi w ogrodzie..... i wiecie co? tak sie pnie, jak glupie, musze ciagle ciac i ciac, bo po drzewach przeszlo przez plot i chcialo wyjsc dalej "na wies"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj już u nas upalnie,wreszcie. Święta i po świętach,oponki w okolicach talii powiększyły mi się, ale to było miesiąc temu,już doszłam do normy. Kiwi tutaj hodują na plantacjach,bardzo dużo. Wszystkim Zośkom i Zosiom 🌼 Paliwa nadal nie ma. Pozdrawiam słonecznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze...mialo byc cos wesolego co dzis wynalazlam, a tu sie nie da otworzyc linku...ooops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja link dziala tylko trzeba tradycyjnie usunac spacje po przecinku... bomba!!! usmialam sie i juz rozeslalam znajomym;-) mieso drobiowe z jelenia- komu komu???:-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy przed przecinkiem mialo byc... wstawilam poprawiony link a znow mi rozsunelo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho tutaj jak makiem zasial..a ja tu chwalic sie przychodze;-) w piatek odebralam swoj dyplom, szkola skonczona! a teraz szukam innej szkoly, na razie tylko wirtualnie i na pewno nei od zaraz, bo jakas przerwa mi sie nalezy;-)) pozdrowienia dla wszystkich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiaaaaaaaaaaaaaa
jest ktos z wloch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papua_new_gwinea
Indie... mieszkam tam o dziesieciu lat... razem z trzema corkami: dwunastoletnia Agnieszka ( urodzila sie jeszcze w Polsce), osmioletnia Hamshan ( sloneczko;)) i piecioletnia Zoye ( nie wiem co to imie oznacza, ale moj maz, Rahul, powiedzial,ze imie to nosila jego wojownicza i bardzo piekna babka...) do Indii pojechalam w interesach dwanascie lat temu, poznalam Rahula, wrocilam do Polszy... Rah przyjechal za mna... kochany... od slowa do slowa... urodzila sie Agnieszka, potem wyjechalismy do Indii ( dokladnie mieszkam w stolicy, New Delhi), urodzila sie Hamshan a potem Zoye... mam pewnien problem... od kilku dni Agnieszka jest osowiala... mowi, ze nienawidzi swojego imienia... chociaz juz dawno go nie uzywa... kiedy tu przyjechalismy, dzieciaki z sasiedztwa przechrzcily ja na Agness... mimo to coreczka zazdrosci imion mlodszym dziewczynkom,,, czy to nie dziwne? zeby dziecko zazdroscilo... imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - szybko Ci to poszlo :classic_cool: Gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Papua - witaj na topiku :) Mam znajoma z delhi tez o imieniu Zoya ... Co do imienia Agnieszka, to wiem cos o tym, moze zagranica przysparzac klopotow ;) Zapropunuj moze corce sympatyczne i dosc miedzynarodowe zdrobnienie Agi ... I jak Ci sie wiedzie w tym egzotycznym miejscu?? Z wloch jest tu pare osob :) Wczoraj pierwszy raz od lat bylam na plazy, nie tyle zeby lezec plackiem, ale zeby sobie pochodzic brzegiem wody i wrocilismy jak dwa rozowe prosiaczki :D Ale bylo cudnie, nie ma chyba nic bardziej kojacego niz spacer brzegiem morza, poszum fal, chlod wody, miekki piasek pod stopami, ach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1982
Hej wszystkim! Jestem w Ilandii od 2,5 lat, i nadal tesknie, he he:) Nie lubie Irlandzkiej pogody, wciaz tylko pochmurno, czesto pada i wieje, ale oprocz tego nie jest zle:) Jestem teaz na wakacjach w Polsce, w pieknej miejscowosci wypoczynkowej. Jest las, jezioro, plaza, kajaki... nie moge sie doczekac otwarcia plazy, he he:) Nie wiem czy chcialabym mieszkac na stale w Irlandii, zostawilam swoich znajomych w Belfascie, a potem wyjechalam do Dublina... i tak nie znalazlam nowych Polskich zanjomych w Dublinku... a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay-gratulacje, tak sie ciesze, ze w koncu dyplom!!! A jakiej to znowu szkoly szukasz ? :) Papua-witaj na topiku:) Indie mmmm.... Asiula i Italia-witajcie rowniez. nic to ,zmykam, bo mam mase zajec na glowie. Pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jay---gratulacje!!!!i jak mozesz to ucz sie dalej... bagatelko--ja tez uwielbiam chodzic brzegiem morza...(polskiego) w zeszlym roku , kiedy bylam w polsce "odkrylam" Tromiasto. Piekne plaze w sopocie, pelne slonca, wydm, wiaterku i czystego piasku. no i....to molo, dla mnie fascynujaca sprawa, szczegolnie noca, granatowe morze i.. ----mlodziez trunkujaca na nizszych pokladach....i skaczaca po pijaku w wodne glebiny....cholera, dlaczego tam nikt nie kontroluje tych wyglupow????? ale wracajac do tematu.... piekny gdansk,stare miasto,kamieniczki, Neptun tu i tam... a wiecie, ze w tym roku przyjezdza do gdanska z koncertem eric clapton? wlasnie probuje zmontowac jakas mala ekipe i pojechac na ten koncert.moze, moze, mi sie uda. papua... moje dzieci, pomimo, ze jestesmy we wloszech, maja imiona arabskie i rosyjskie....nigdy nie bylo z tym problemu ze swoja corka sprobuj luzno porozmawiac o co chodzi i wyjasnij jej, ze zawsze mozna zanlezc jakies rozwiazanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Nie wyslalem jeszcze wszystkich zdjec z kopalni, jakie przygotowalem.. spodziewajcie sie wiec, ze w najblizszych dniach sie zmobilizuje.. chodzi o to, ze musze to zrobic rano, bo potem mam za duze obciazenie na lokalnej sieci.. Dzis po poludniu jade znowu do kopalni, tym razem z synem, we dwoch tylko.. chce mu pokazac co kreci jego ojca.. baterie do latarek przygotowane - to najwazniejsze.. Kryspina - te wyglupy mlodziezy na dolnym pokladzie to ostatnie miejsce wolnosci - bez monitoringu i przepisow.. Asiula i Papua - witajcie na topiku.. Bagatelka - bylas nad Zatoka Meksykanska? czy moze nad Atlantykiem? a propos oceanow - kupilem stary, przedwojenny atlas szkolny autorstwa naszego znakomitego kartografa Romera.. w tym atlasie Ocean Spokojny jest nazwany \"Pacyfik czyli Ocean Wielki\"... taka ciekawostka.. Jay - wielkie brawa i jeszcze wieksze gratulacje... na pewno masz jakies zdjecia z uroczystosci wreczenia dyplomu.. :D 102 - to kafeteria tak rozsuwa linki, nic nie poradzisz.. Selala - czy sytuacja z paliwem sie juz unormowala? pozdrowka dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - to byla Zatoka Meksykanska i wlasnie nie jestem pewna, czy mozna ja zaliczac jako czesc Atlantyku? Niejako to w sumie ta sama woda ... Twoje eksploracje kopalniane sa fascynujace :) kryspina - byc moze w naszych nostalgicznyo-emigracyjnych sercach nic nie zastapi Baltyku ... Taplanie sie w wodach tybylczch to zupelnie inna, jakby odrealniona przygoda, choc wrazenia dotykowo-wizualne bez zarzutu ;) Tez jestem fanka Trojmiasta, chociaz mi blizsze zawsze byly tereny szczecinskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ludziki Wpadam tylko na chwilke .. wczoraj wrocilam z Polski a jutro lece do Stanow... takze wszystkich serdecznie pozdarwiam i do napisania nastepnym razem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×