Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość a jaki to był model
tego steppera, właśnie się zastanawiam nad kuponem sprzętu i nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ćwiczycie? Ja się trochę rozleniwiłam po chorobie. Wagę utrzymuję. Te dwa kilo, które zgubiłam nie wróciły. Od dzisiaj zaczynam znowu intensywnie ćwiczyć każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Od miesiaca cwicze na stepperze i powiem Wam ze efekty widze... naprawde jestem zadowolona... Polecam kazdemu bo przy systematycznym cwiczeniu naprawde cialo sie zmienia i staje sie jedrne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc trafilam na to
forum bo wlasnie zastanawiam sie nad kupnem steppera, myslalam tez o twisterze, sama nie wiem co kupic. Jaki stepper polecacie?tak do 150zl. i powiedzcie lepiej skretny?z linkami? czy jaki?nie znam sie zupelnie.rozleci sie szybko taki tani sprzet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro jade odebrac swoj stepper. moze to mi cos pomoze.od 5 tygodni jestem na diecie, a od blisko 3 stoje w miejscu, chociaz zostaly mi jeszcze 4 kilogramy do zrzucenia. mam nadzieje, ze codzienny wysilek fizyczny ruszy ten tluszcz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ mamo ja wariat Czy to pomoże Ci schudnąć to wątpię. Na pewno ładnie wymodelujesz uda i pośladki, tylko ćwiczyć trzeba długo. Po jakimś miesiącu będą pierwsze efekty. @ czesc trafilam na to Stepper lepszy, lepiej trzyma się na nim równowagę :) Wg mnie skrętny bardziej pomaga. A linki są zbędne. Co do ceny to ciężko powiedzieć, ja miałam swój zwykły za 200zł i był do d... Potem skrętny za 180zł był lepszy, ale połamał się, kupiłam kolejny za prawie 300zł to badziew nie z tej ziemi i zwróciłam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
lilian a może nie zniechęcaj tutaj dziewczyn. Ja schudłam na stepperze 10 kg i dużo moich koleżanek też. Jeśli nie ćwiczysz to co się wypowiadasz! Z tego co czytałam to dużo ważysz pewnie dlatego żaden steper nie wytrzymuje. Nie udzielaj sie na takim forum skoro nie ćwiczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
Dziewczyny Kochające stepper :) każda ma prawo wypowiadać się na forum pozytywnie ale i negatywnie, na tym polega wolność słowa. Tak więc liliann może wyrażać swoją opnie. A tak poza tym przecież nie zniechęca nikogo. Ja np mam stepper skrętny z Tesco i mogę go polecić pomimo tego że kosztował 170zł. Jeżeli ktoś miał pecha i stepper mu się szybciej zepsuł to może przecież powiedzieć o tym na forum, żeby inne dziewczyny zwracały uwagę np na ten model. Dlatego ?? gratuluję takich efektów na stepperze. Nie uważam jednak żebyś musiała uczestniczki naszego forum wyzywać od grubasów. Forum jest dla tych którzy ćwiczą nawet jak spadła im motywacja i mieli przerwę. To nie jest sekta która wyklucza uczestników. Tu spotykają się dziewczyny które chcą sobie pomóc i się wspierać. Taka nasza stepperkowa rodzina. PS ja na steperze jak narazie zrzuciłam 6kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowy steperek - we właściwym momencie napisałaś, bo ja właśnie upatrzyłam sobie stepper za 170zł ale z lidla. Miałam wątpliwości, ale skoro Twój z tesco działa, to są nadzieję, ze i ja badziwia nie kupię. A jakby mi spadło te 6kg byłabym przeszczęśliwa. Powiedz w jakim czasie je zrzuciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Do Pani ?? Ćwiczyłam na stepperze ponad pół roku, codziennie, po co najmniej 1h. Mam prawo do wypowiedzi, bo wiem co i jak. Jak również testowałam różne steppery. Od najtańszych do tych droższych. A czy dużo ważę? Mniej niż 60kg przy 171cm. Więc - BUJAJ SIĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
I nie mówię, że stepper jest zły, bo jest bardzo dobry. Mi pomógł wymodelować sylwetkę. Także czytaj ze zrozumieniem, bo nikogo nie zniechęcam tylko dzielę się opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Bettina-
Hej! Stepperowiczki! Witam WAS!! i cieszę się że tu zaglądacie.Ja od dziś po dłuugiej przerwie wracam na mój steper! Prze de mną ciężka praca no,ale w waszym gronie to od razu jest lepiej..Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina a ile czasu dziennie bedziesz cwiczyc? Nie boisz sie ostawy kolanowe? Ja tez cwicze codziennie okolo 2500 krokow-20minut ale czasem bola mnie nogi i nie wiem czy sobie tym nie szkodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ''fajna mamo'' Co do czasu moich ćwiczeń to min.40 minutek bo ,po 20 min. dopiero zaczynamy spalać tłuszczyk .Tak od 40-60 maks.. Staram się nie zjeżdżać na dół tylko tylko ćwiczyć krótkie i szybkie.Nie przy dużym obciążeniu. Co do stawów kolanowych to oczywiście że się boję dlatego tak..ważne jest ROZCIĄGANIE przed ćwiczeniami i po.. a to jest przyjemne uczucie szczególnie po treningu.. Mnie nigdy nogi nie bolą po steperku..i niema co się nad sobą rozczulać.. POZDRAWIAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny ! ja mam za sobą pierwszy trening.... Zabierałam się do ćwiczeń chyba z dwie godziny.. no ale poćwiczyłam 40 min ..4499stopni .502 kcal spaliłam ..Chciałabym aby steper i ćwiczenia na nim weszły mi w nawyk..Bez robienia przerw itk..jak to u mnie było do tej pory.. Od przyszłego tygodnia dokładam ćwiczenia i tak powolutku zabieram się za siebie.Najgorzej zacząć i wejść w ten rytm.. Poukładać sobie życie tak żeby był czas na ćwiczenia gdzie zawsze jest w domku tyle do zrobienia...... Pozdrawiam .......i tak na marginesie moja waga 57.8....odezwę się jak będzie niższa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
Witam mam na imię Kasia, mam 25 lat , jestem mamą wesołego 2 latka. Od momentu porodu próbuję zrzucić kilka kilogramów, a mianowicie 15. Przy wzroście 166 wazę około 78 kilogramów. Najbardziej przeszkadza mi brzuch. Od września unikam potraw smażonych, wszystko gotuję , lub przyrządzam w parowarze. Od października regularnie ćwiczę na STEPERRZE staram się 2 razy dziennie po około 500-700 kroków. Piję tylko wodę mineralną oraz kawę. Ostatni posiłek zjadam przed godziną 18:00, dietę wzbogaciłam także o warzywa i owoce(jem je codziennie). Widzę efekty, bo mieszczę się w spodnie których dawniej nie mogłam włożyć,kondycja mi się znacznie poprawiła, czuję się lepiej. Mam nadzieje że efekty będą coraz bardziej widoczne choć najbardziej zależy mi na pozbyciu się tłuszczyku z brzucha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala36l
Witam . Od pewnego czasu czytałam Wasze opinie na temat steperka i musze powiedziec ze strasznie sie nakreciłam kupnem stepera. Kupiłam !!! Wczoraj pierwszy dzien ćwiczyłam, 30 minut myslałam ze będa mnie bolały ida ale nie...wszystko jest w porzadku. Teraz tylko musze być wytrwała i dązyc do celu hahaha czyli wymodelowanie tyłeczka i wysmuklenie ud....no jeszcze są wałeczki na brzuchu ale mam nadzieje ze tez ich nie bedzie. Moze Któras z Was ma jakies fajne sposoby na steperku zeby takze cwiczyły miesnie brzucha? Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Mala36l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
Witam, ja oprócz tego że dalej ćwiczę na steperze, kupiłam sobie rowerek treningowy:) zobaczymy może to jakoś szybciej podziała na zmianę sylwetki:) jeżdżę codziennie po 90 min, nie szybkim tempem , ale równym . Przemierzam dystans około 15 kilometrów:) Steper w moim przypadku naprawdę dużo zrobił, poswięcałam na ćwiczenia około godzinny dziennie:)i znacznie zmieniły mi sie uda i pupa :pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja zaczęłam wczoraj na stepperze 15 min i na rowerku też 15. Dziś zaczęłam a6w. Mam nadzieję, że wytrwam i zwiększę ćwiczenia. I że podziała. Mam 36 lat 164 cm i 83 kg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić stepper :) Cena do 200 zł,jaki proponujecie? Ja znalazłam takie:Steper skośny HMS S7602 i Stepper skrętny z linkami Profeos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skośny HMS tzn skrętny mam ale to chyba to samo :) robię już pół godziny, pot się leje zobaczymy jak długo wytrzymam i z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sufitówka dziękuję za odpowiedź. zamówiłam ten Proefos,dam znać,jak go wypróbuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
Witam:) U mnie efekty są oszałamiające:) Nie ma to jak połączenie stepera, rowerka, zestawu ćwiczeń na brzuszek oraz malej dietki:P Po prostu chudnę w oczach jak to mówią znajomi:) a co za tym idzie mieszczę się pomału w spodnie sprzed ciąży:) Bardzo ważne jest żeby ćwiczyć regularnie i unikać raczej słodkich i smażonych potraw:) Życzę wytrwałości i dalej walczę z nadwagą, bo na tym co już osiągnęłam na pewno nie przystanę:p Pozdrawiam bardzo serdecznie i trzymam za wszystkich kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest stepper:) od poniedziałku zaczynam,ale proszę mi napisać jakie ćwiczenia rozgrzewające wykonujecie przed wchodzeniem na stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakowy stepperek
aniołku 644 wielkie gratulacje :) ja ostatnio osiadłam na laurach i ostawiłam swojego stepperka nad czym ubolewam. Ale obiecuję poprawę :) @gusiu ja przed wejściem na stepper aż tak bardzo się nie rozgrzewałam bo zwykle to stepper służy do rozgrzewki ale możesz porobić kilka przysiadów, może jakieś pajacyki. Ważniejsze jest rozciąganie po ćwiczeniach, dzięki temu mięśnie się nie rozrastają czy jakoś tak:). A więc po udanym treningu zacznij może od: stań i chwyć jedną nogę z tyłu tak żeby pięta dotykała pośladka. Wytrzymaj tak chwilę. Jak nie możesz złapać równowagi to oprzyj się o ścianę. To samo druga noga:). Dobre są też skłony.Pozdrawiam i udane go poniedziałku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_jasia_27
Czytam wasze posty i zastanawiam się nad kupnem stepperka. Chciałabym schudnąć ok. 4-5 kg po ciąży, ale do biegania albo siłowni jakoś nie mogę się przekonać. Myślicie, że taki stepper będzie odpowiedni: http://www.asport.pl/p/8162,559/mini-steper-prosty-z-linkami-hs-15-s-hop-sport/ ? Nie wiem jak działają te linki i czy to rzeczywiście coś daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×