Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość aniolek644
Hej dziewczyny :) Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek :) Więcej zapału do ćwiczeń :) Buziaki i pozdrowienia z Krakowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
I wzajemnie :) Aniołek, w Krakowie jest moja druga połówka :) A ja centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Dziewczyny ....Życzę Wam takiego '' kochania" które będziecie czuły jeszcze parę dni , po walentynkach... miłości.takiej na co .....dzień a nie od święta ..Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela :)
Witajcie Przeczytałam wszyskie wypowiedzi i kupiłam stepper skrętny reebok REM-G7580. Czy któraś z Was z takiego korzysta? Może jakieś opinie? Jak przyjdzie zaczynam swoją przygodę mam nadzieje, ze będe taka wytrwała jak WY !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
hej dziewczyny:) jak wam idą ćwiczenia?? pewnie wytrwale ćwiczycie tak jak ja :) W sumie ćwiczę ale pomału nudzą mi się już te ćwiczenia :P Trzeba wymyślić coś nowego:) dla urozmaicenia :) Bo lato już tuż, tuż :) Pozdrawiam wszystkie kobietki :) Wytrwałości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Hej :) Ja ćwiczę, co drugi dzień na stepperze, bo jeszcze mam rower do tego i hula hop. I robię ćwiczenia na brzuch i ramiona. No i nogi i pośladki, ale te muszę zmienić, bo już zmuszam się do tych ćwiczeń. Muszę się wziąć na wewnętrzną część ud :) Myślę, że ćwiczenia z agrafką i taśmą na początek wystarczą, byle regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
hej wszystkim :) Ja dołożyłam do swoich ćwiczeń bieganie, ale na razie biegam 15 min :) muszę się najpierw wprawić :) chciałam zapytać czy macie może jakieś sprawdzone diety :) Bo moja pomału mi się nudzi a i waga stanęła w miejscu :( Myślałam nad grejfrutową , słyszałam i czytałam opinie że jest bardzo dobra :) Jeśli ktoś ja stosował bardzo proszę o jakieś wskazówki albo o jakiejś innej byle by się sprawdzała:) Pozdrawiam i 3mam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
hej :) zaczełam diete grejfrutowa:) zobaczymy co z tego będzie:) Piszą że efekty widac badzo szybko :)Zobaczymy jak to bedzie u mnie :) Pozdrawiam :) Widze że nikt nie pisze, pewnie wszystkie zajęte steperami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...Aniołku ... Dieta grejfrutowa ? Ciekawa.. Wiem że grejfruty są bardzo zdrowe i świetnie wymiatają i oczyszczają jelita.. Ciekawi mnie czy tylko je jesz?? a jeśli tak to ile masz zamiar i jak się czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
Hej -Bettina- :) Nie jem tylko samych grejfrutów ze względu na moje problemy z żołądkiem :) Na śniadanie jem połowę (do tego nieraz parówki, jajka, albo jakaś kromke), herbata albo kawa; Do obiadu też połowę, do tego jakieś mięsko gotowana, duszone, pieczone w każdym razie z małą ilością tłuszczu, obowiązkowa jakieś warzywka do tego, powinno się także unikać soli; Na kolacje też połowa, szynka drobiowa, parówki, jajka, sałatki, :) Ja jem 3 posiłki i w sumie zjadam 1,5-2 grejfrutów :) Powiem że nie odczuwam w ogóle po nich głodu :) ' A jak się czuje :) Jak na razie w porządku, z tym że dietę zaczęłam w sobotę więc pod koniec tygodnia zdam relacje czy coś drgnęło na wadze i jak się czuje :) Dodam że do diety robieętakie ćwiczenia jak : -100 min na rowerku stacjonarnym - skacze na skakance od 300-500 podskoków - 300 brzuszków dziennie - od czasu do czasu bieganie ale małe dystanse Mam nadzieje że uda się coś zżucić jeszcze bo przydałoby się jeszcze jakieś 7 kilo :) ale zobaczymy jak to będzie :) Pozdrawiam serdecznie i 3mam kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia ;)
Hej stepperowiczki ;d ostatnio kupilam stepper bo chce sie pozbyc boczkow, tłuszczu z ud i brzuszka. Zaczelam cwiczyc na stepperze staram sie cwiczyc codziennie do 40 min, ale przydalaby mi sie jakas dieta czy znacie jakas dobra i dajaca efekty diete? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia ;)
Bardzo mnie zainteresowała ta dieta grejfrutowa spróbuje ją i zobaczymy co z tego przyjdzie. :) Mam nadzieje, że z początkiem lata będę szczuplejsza :) Czytajac wasze wypowiedzi wierzę w to, że dam radę i schudnę te 5 kg ;] Powodzenia i trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ....zmusiłam się dziś do ćwiczeń z Tamilee Webb.Ćwiczyłam nogi i brzuch.... i powiem jedno ..jak już ćwiczycie to nie zaprzestawajcie...bo jak kiedyś ćwiczyłam brzuch to po dwa razy mogłam i to z lekkością a dziś mi było ogólnie ciężko wytrwać.... zastałam się nieżle... tak to jest.. ale wiecie co? ? ćwiczyłam w miłym towarzystwie z moją .córką.... jutro pewnie zakwaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
Hej :) Widzę że wszystkie stepowiczki są bardzo zajęte :) Ja właśnie kupiłam nowy stepper i zaczynam znowu:) Oprócz tego tak jak dawniej :rowerek, skakanka, brzuszki, rolki :) W sumie od listopada 11 kg mniej :P Moj cel to jeszcze 7 kilo :( ale coraz gorzej to idzie:(:( waga stanęła i nie chce się ruszyć:) Może ktoś ma jakieś cenne informacje które mogą mi pomóc:) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...Aniołku.....Bardzo dużo wydaje mi się że już zrzuciłaś 11kg...i jeszcze 7? Może waga stoi bo już nie masz z czego więcej chudnąć? Pozdrawiam . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakowy stepperek
Aniołku może organizm przyzwyczaił się do wykonywanych ćwiczeń i warto wprowadzić jakąś inną formę ćwiczeń. Gratuluje takiego spadku wagi. Tylko pozazdrościć samozaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek644
Hej. bettina warzyłam 81 po ciaży wiec sama widzisz ze bylo z czego sie odchudzać:) Obecnie waże 70 kilo przy wzroście 166:) Wiec chciałabym żżucic jeszcze jakies 5-7 kilo:) tragedni nie bedzie jak mi sie nie uda:) Misiakowy steperku wprowadziłam znowu stepper po 2 miesiecznej przerwie i rolki:P moze cos pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Hej, u mnie ze stepperem też zrobiła się przerwa :) Mówię Wam, tak mi się nie chce już. Odpocznę jeszcze od niego trochę a potem z nową werwą zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Steperowiczki...Dziwi mnie to jak widzę wysportowane,rozciągnięte dziewczyny a jednocześnie grube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię się samej sobie że po samych ćwiczeniach jestem taka zadowolona z siebie że , ogólnie lepiej się czuje ..Jestem bardziej giętka. A jak się ciało zmienia i tu mam na myśli tylko po, ćwiczeniach z Teemili.. Odrazu mniej się obżeram bo wiem jak jest ciężko spalać to co się je często tylko dla samej przyjemnośći a nie dla tego że się jest głodnym ..Jaki wysiłek w ćwiczenia się wkłada ...i ogólnie ćwiczyć ,to same plusy a mimo to tak muszę się zmuszać ...Chciałabym aby ćwiczenia weszły mi w NAWYK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Bettina, w nawyk wejdą, ale wystarczy jakaś przerwa dłuższa i potem chęci mijają a ciężko zmobilizować się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Własnie wypróbował stepper skrętny firmy HMS... i wytrzymałam aż 5 minut ehhhh Podczas "cwiczeń" zauwazyłam, że bolą mnie uda zaraz nad kolanami....czy to znaczy, ze dobrze wykonuję wykonuję ćwiczenia, aby stracić coś z ud i nie rozbudowac łydek czy jednak powinny boleć uda? na brzuchu natomiast nie poczułam niiiiic. A bardzo chciałabym stracić tłuszczyk z ud i brzucha... I wiele psotów jest an temat regulacji stopnia cięzkości steppera, mój albo jest jakiś inny albo ja jestem inna:D nie mam pojęcia jak wyregulwoać mu obciążenie, a obecnie chyba jest ustawiony na max, bo strasznie trudno się na nim depta, no chyba, ze to moja starszna kondycja... Czy ktos z was posiada ten stepper i mógłby uświadomić mnie jak to jestz tym obciążeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
witam, wczoraj przeprosiłam się ze stepperem :) dość obijania się i tycia!!! a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Solhd - ja siłę ciężkości mam ustawioną na środek i wykonuję 3000 kroków ( na jedną nogę, bo tak mi liczy) w 30 minut. Jak ćwiczyłam regularnie to schudłam 7 kg, nie rozbudowaly mi się łydki. Do steppera dołączyłam brzuszki i teraz wracam do tego... oby jak najdłużej, bo lato zbliża się wielkimi krokami :) jak na razie to dzisiaj mam zakwasy na brzuchu przez brzuszki. Jem znów co 3 godziny, nie podjadam i piję dużo wody. I ostatni posiłek o 17 - taki oto mam plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
hhihihi takim oto powrotem do ćwiczeń na stepperze nadrobię zaległości w serialach bo teraz wszystko już w necie na vod i tvnplayer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
tylko ja walcze z kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Bettina_
Hej Stepperko! Chyba na to wygląda że tylko Ty...walczysz ...Ale bardzo ładnie ...ja osiągnełam wagę prawie taką jaką miałam w 9 miesiącu ciąży... Więc pomijam to że w ciąży nie jestem. pomijam że miałam siedzącą pracę przez ost ..11 miesięcy ...Nie chcę się tłumaczyć bo i tak JA jestem WINNA a, nie praca i by tu dużo jeszcze wymienić..... Pozdrawiam .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Bettina_ więc może razem będziemy ćwiczyć? Mnie już 2 kg mniej :) oby coraz więcej. do końca maja jeszcze 2 kg chce zrzucić a później reszte :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×