Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Misiakowy,dzięki za odpowiedź:) Ja znalazłam i robię taką rozgrzewkę: http://www.youtube.com/watch?v=jAZ6778o_JI,a po ćwiczenia rozciągające;) Mamo Jasia,może bardziej doświadczone panie odpowiedzą Ci,ja jestem laikiem w tych sprawach.Ze swojego steppera jestem zadowolona:) Miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justita89
Witam, ja również kupiłam sobie stepper ale nie prosty ani skrętny tylko boczny. Podobno angażuje więcej mięśni na całym ciele niż proste steppery. http://allegro.pl/u-stepper-boczny-rock-n-roll-steper-nowosc-hit-i1970134105.html Chciałabym jednak dowiedzieć się jak mam ćwiczyć, żeby rozbudować mięśnie nóg? Jestem bardzo szczupła, nogi mam jak patyki i nie chcę schudnąć tylko wyrzeźbić sylwetkę i rozbudować mięśnie nóg żeby były grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakowy stepperek
justita89 ale Ci zazdroszczę tego problemu:) ja mam niestety na odwrót więc proponuję żebyś robiła to czego mi nie wolno, a więc jak będziesz ćwiczyć na stepperze to staraj się nacisk kłaść na palce a nie na pięty, do tego ćwicz na ciężkim obciążeniu. Może to Ci pomoże rozbudować łydki. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej -Gusia- ..... Bardzo fajny link dodałaś na rozgrzewkę i ćwiczenia rozgrzewające.. Pozdrawiam.... i dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Tak, hahaha.. święta zaskoczyły pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassssia
na jakie czesci dziala steper co odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ bassssia U mnie na biodra i uda działa. I na dół brzucha. Zobaczę jak teraz nowy stepper będzie działał, bo jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem na co moj zadziala bo oczywiscie nie dotarł póki co :) hehe no poczta widac nie spodziewa sie swiat w grudniu :D hahaha szkoda ze nie można wysłac steppera gołębiem - byłby u mnie szybciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassssia
*liliann------------------- dziękuje za odpowiez- mnie zależy najbardziej na brzuchu - to chyba po nowym roku zakupie a jakis polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ bassssia Jeśli nie masz aż tak dużych problemów z brzuchem to wystarczą ćwiczenia, jeśli natomiast jest tłuszczyk to też dieta. A przy ćwiczeniach i diecie to w ogóle cuda będą, tylko trzeba wytrwałości, bo z brzucha najwolniej wszystko schodzi. Co do stepperów to ja wybieram metodą prób i błędów. Mam prosty, skrętny i teraz czekam aż dojedzie do mnie boczny :) Zależy też od tego ile ma się kasy na to. Ja na początku kupiłam prosty w Go Sport za 200zł, taki sobie, potem skrętny na mmo.pl za 179zł, posłużył mi 5 miesięcy, a teraz będzie Kettler. Udało mi się znaleźć za 330zł, ale w sklepie jest za ponad 400. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassssia
oj ciesze sie ze mi napisalas poszukam ma nec ie cos w przystepnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Na początek pewnie tańszy wystarczy, bo musisz wyczuć czy będzie chciało Ci się ćwiczyć :) A potem można inwestować. Aha... Są steppery z linkami, ale wg mnie one są zbędne. Zwykle są za długie. No ale co kto lubi, ja odczepiałam a ktoś inny może i nimi ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Mój jeszcze nie doszedł :O Ale teraz to i tak chyba nie znalazłabym czasu na ćwiczenia. No chyba, że przed kolacją wigilijną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez srednio:D teraz sobie siedze, przed chwila wykąpałam psa a zaraz lece na miasto...:) a pozniej goście, jutro od rana kuchnia i pieczenie ciast:d sobota robienie pierogow itp:D no ale zawsez bieganie- tyle ze w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
I zamiast cieszyć się świętami to latanina i wyścig z czasem czy wszystko się uda :) A wieczorem w wigilię brak sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie piec ciasta;)) pierogi z 2 tyg zrobilam 1wszy raz sama i bylam zachwycona...i ta "zabawa" tez mi sie podoba..:) zreszta jesli robisz pierogi - to zainwestuj w pierogownice-= zaoszczedzisz od razu multum czasu:)))) Wiesz, jedni lubia solarium, robienie tipsów inne dziwne rzeczy a ja na to czasu nei potrzebuje wiec i tak mysle ze oszczedzam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
To mamy podobnie :) Lubię piec :) Karpia nie :) A najbardziej lubię dawać prezenty, tylko nie lubię ich kupować, bo zawsze nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja ogólnie uwielbiam gotować, ale na święta czuję taki przymus. Że robię coś nie, bo chcę, ale bo muszę, bo taka tradycja i koniecznie trzeba nażreć się. Łeh... Pierogów nie robię, bo mam traumę :) Kiedyś pomagałam sąsiadce i zrobiłyśmy ok 1000 szt. Od tej pory nie dotykam, tzn nie pomagam ich robić. Natomiast sama mogę piec non stop ciasta :) Na święta zrobiłam już piernik staropolski. Leżakował od 5 listopada i w poniedziałek go upiekłam i przełożyłam marmoladą. Jutro zrobię sernik, żeby coś lżejszego było i starczy :) A najlepiej to niech mi przyjdzie już ten stepper, zamknę się w pokoju i zajmę się sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zawsze pomaga allegro:) czasem jest tak ze ktos wie co chce a jak sa dzieci - to sie mysli i wymysla:) albo komus niespodzianke robi i juz:D ja np w tym roku sobie sama prezent kupilam haha stepper:) a taki wlasciwey prezent dla mnie tez sama - super sukienke i sweter:D bo uwazam ze lepiej dostac to co sie chce:) tymbardziej jesli ma to byc drozsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swiat nie lubie, jestem antykrelykalna:) wierze w Boga a dla mnie to nei rowna sie kosciol i te ich tradycje...:) wiesz mnie na szczescie nikt nei zmusza-co tydzien cos pieke, bo lubie:) no tu tez ciasta pieke bo niby trzeba ale to jakie- juz zadecydowalam sama:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja na allegro szukam tylko dla siebie rzeczy, bo dla innych to wolę pomacać, obejrzeć itp. :) I sobie też kupiłam stepper :D I na razie nic więcej, bo ogólnie grudzień jest ciężki pod względem finansowym. Dość dużo wydałam na rodzinę, ale nie żałuję, bo chyba pierwszy raz jestem wręcz szczęśliwa z powodu tego, co mam dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja póki mieszkam z rodzicami to jeszcze obchodzę święta tak jak oni chcą, ale mam nadzieję, że za rok już będę mogła sama decydować co ma być :) Nic tak szczególnego nie kupiłam, ale postawiłam na jakość i na przydatność :) Mamie portfel Ochnik, i chłopakowi też kupiłam portfel Ochnik, bratu perfum Hugo Boss, tacie w Reserved znalazłam świetną czapkę z daszkiem i rękawiczki. Niby zwykłe rzeczy a wydałam na to ponad 700zł. Nawet kot i pies dostaną coś :) hahaha.. W końcu też rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×