Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość *liliann
Hej hej, u mnie długa przerwa od steppera :) I na razie nie wracam do niego. Póki co jeżdżę na rowerze i biegam, także tyle moim stawom wystarczy :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stepperko! Dziękuję za, zaproszenie .. Bardzo mi miło ... no i przyjmuję je .... ale od przyszłego tygodnia..Bo teraz wyjeżdżam na śląsk na komunie w piątek..Odezwę się po pierwszym stepie.. Gratuluję 2kg jesteś lżejsza... trzymaj dalej i czekaj na mnie ...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Bettina ok poczekam ale ćwicząc :) jak ćwiczyłaś na stepperze, ile dni, jak długo? Ja ćwiczę 3 dni i wolne i tak cały czas. Rok temu też tak ćwiczyłam i schudłam 7 kg. Teraz ćwiczę 30 minut - 5 min wolno, minuta super szybko, pozniej 9 min wolno, minuta szybko, 9 wolno, min szybko i reszta wolno do tego brzuszki proste, skośne. W jakim wieku jest Twój skarbek? Mój maluch ma 2,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSZULKA 467
STEPER TAK ,POLECAM GORACO.NA STEPERZE CWICZE OD KILKU LAT SYSTEMATYCZNIE OKOLO 40 MIN /OPROCZ WEEKENDOW/.ZALETY: ODCHUDZA UDA /ZAZNACZA LEKKO KSZTALT MIESNI WYDLUZA JE/I ZNIKA TLUSZCZ Z KOLAN,POSLADKI SA SPREZYSTE I PODNIESIONE , ZNIKAJA WALECZKI Z BIODER.NAJLEPSZE EFEKTY UZYSKA SIE ZAKLADAJAC DRES SAUNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stepperko ??Jak tam ćwiczenia....? dołańczam do Ciebie od wtorku najprawdopodobniej.Odezwę się po pierwszym stepperowaniu...ja jak już zaczynałam ćwiczyć to starałam się prawie codziennie ..ale to było dawno..Moj skarbeg ma 8 lat ... Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
czekam na Ciebie wciąż :) ćwiczę cięzko i luźne spodnie już mam :) sukienkę dałam wczoraj teściowej do zwężenia, więc jest spoko :) daj znać jak po dzisiejszych ćwiczeniach :) nie ma co się obijać, musimy pozbyć się tych kg i lepiej się czuć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna88
hej dziewczyny, rok temu przeszlam na diete 1000 - 1200 kalorii i schudłam prawie 10 kg (przy wzroście 160 cm ważę obecnie 51-52 kg) ćwiczyłam przy tym bardzo różnie np. aerobik (ćwiczenia z internetu), jazda na rowerze itp. Steper zakupiłam dwa tygodnie temu i od tego czasu ćwiczyłam około godziny ale w różne dni tygodnia (powinnam systematycznie w okreslone dni), do tego rower, rolki, podchodziłam do a6w 4 razy - wytrwałam maks. 8 dni i efekty były rewelacyjne!! przymierzam się do 6stki znowu, zobaczymy jak to będzie... chciałabym ważyć ok. 48 kg może mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! piszę do -małejczarnej88- a więc jestem zdziwiona że mając wagę taką jaką masz jesteś tak zdeterminowna do wagi 48kg a nawet mniej. To ja obecnie jestem grubaską bo ważę 59 kg!! przy wzroście 159cm.Dla mnie twoja waga obecna była by dla mnie idealna a 50 kg to REWELACYJNA! Wydaje mi się że twoje dążenie to już jest dążenie do chudości ..Ciekawi mnie ile masz lat? odezwij się jak osiągniesz swój cel i życzę powodzenia .. Kobieta powinna być szczupła ale mieć ciałko ..ja nie czułabym się dobrze aż,taka chuda.. Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! -STEPPERKO- ! jeszcze nie zaczełaam stepperownia..Głupio mi nawet pisać .. Zbieram siły .... a Tobie gratuluję ... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ogólnie, nie chce być chuda - w zasadzie mogłabym pozostać przy tej wadze którą mam, ale... właśnie zawsze zostaje jakieś ale. Jak zaczynałam się odchudzać (przy wadze 60-61 kg) miałam w planach schudnięcie tylko 5 kg, ale potem stwierdziłam że jeszcze ze 3 kg... potem jeszcze 2.. moja najniższa waga to było 49 kg, chciałam jeszcze chudnąć bo cały czas twierdziłam że jestem gruba, cały czas myślałam o jedzeniu, ważyłam się 3 razy dziennie (SERIO!), katowałam się różnymi dietami, wyczeprujące ćwiczenia fizyczne, deprecha jak na wadze było więcej, wpadłam w jakąś obsesje, ale na szczęście mój rozum (CHYBA) zwyciężył i krzyki mojego męża (mam 24 lata) wmuszanie jedzenia, gadanie, że jestem nienormalna :-), że jestem chuda itp.. spowodowały że przytyłam do wagi 51 kg.. A teraz, poprostu staram się odżywiać zdrowo, jem 5 razy dziennie, jak jest jakaś impreza to raczej się nie ograniczam w jedzeniu, ćwiczę czyli jeżdże na rowerze, na rolkach, dużo chodze bo do pracy mam daleko , stepuje i skaczę na skakance i jedyne czego bym chciała to pozbyć się cellulitu który to pozostał mi po odchudzaniu, dlatego zakupiłam steper po przeczytaniu Waszych komentarzy :) Pozdrawiam wszystkie fajne dziewczynki i pamiętajcie, nie przegniajcie z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! PISZĘ do -małejczarnej888- Uważam że twój Mąż ma rację...bo to on jest twoim lustrem...Niema u Ciebie już żadnego -ale- bo jesteś szczupła wysportowana. A dla mnie WZOREM ! że można zchudnąć nawet do wagi 49 kg.... u mnie to będzie ciężka droga bo kocham jedzonko i jedzenie to moje antidotum ...dlatego będzie mi gorzej .. Steper jest świetny na spalenie tego co się zjadło szczególnie wieczorem po całym dniu jak się ćwiczy..Ale na modelowanie ciała to tylko ćwiczenia...... Pozdrawiam .. Tak na marginesie to już nie będziemy mieć ciała jak w wieku 16 czy 17 lat ! i z tym trzeba się pogodzić ,szczególnie po ciąży...A nie które kobietki nie potrafią i cały czas dążą i dążą ..nie akceptując siebie.. Fajne u facetów jest to że im czas sprzyja ..wyrabiają się z wiekiem ,mężnieją a nam NIE. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... masz rację, najgorsze w kobietach jest to, że one kompletnie siebie nie akceptują, ZAWSZE znajdziemy jakiś mankament, a czy nie lepiej bybyły czerpać radość z życia i nie przejmować się fałdkami, celulitem, ehh. Łatwo powiedzieć ale trudniej zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
dziewczyny to ja z Wami nie gadam :D ja najwięcej ważę - 61 kg buuuu. Chcę jeszcze 6 schudnąć i jakoś ciężko mi to idzie, miałam plan, że do końca maja 60 wyskoczy na wadze a tu lipa. Niestety tak jest, że w naszym wieku, choć ja mam chyba też więcej niż wy ( 27) już nie ma się takiej figury jak nastolatki a jeszcze jak jest się po ciązy to już w ogóle trzeba się napracować nad płaskim brzuchem... stepper dla mnie jest rewelacyjny, bo po 1 nie musze wychodzić z domu, po 2 u mnie na serio widać efekty już po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Stepperki - a jak ćwiczysz? ile czasu trwa trening i czy szybko stepujesz? i jeszcze jedno - jakie efekty zaobserwowałas? Bo powiem szczerze ja stepuje około godziny i pot się ze mnie leje ale nie wiem czy nie za długo... chciałam jeszcze dorzucić PO RAZ KOLEJNY do setpowania a6w bo na efekty nie trzeba długo czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Małaczarna- ja ćwiczę pół godziny szybko, w tym 3 min (ale rozłożone w czasie po minucie )wrecz biegnę :) dla mnie godzina byłaby męczarnią i szybko bym się zniechęciła do steppera, bo już po tych 30 min się pot ze mnie leje. Ja w te 30 min robię 3200 kroków na jedną nogę, więc tempo mam dość szybkie. w miesiąc 3 kg schudłam więc to i tak dobry wynik. A6W nie dla mnie, dotrwałam raz do 16 dnia ale za długo te ćwiczenia trwają a przy małym dziecku czasu mam mało. Ja po stepperze ćwiczę 50 zwykłych brzuszków, 100 skośnych, 50 podnosząc też nogi. Ogólnie mój trening trwa około 45 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
a efekty oprócz tych wylanych 3 kilo to podniesione, jędrne pośladki, smuklejsze nogi, brzuch - wszystkie spodnie w pasie za duże mam i co nie bardzo podoba się mojemu mężowi mniejszy biust. No i duzo dużo lepsze samopoczucie :) kocham ten stan zmęczenia bo wiem, że robię to dla siebie :) Kiedyś 10 lat lemu ważyłam 45 kg przy wzroście 165 cm i nie wrócę do tej wagi nigdy. Raz- mi się to nie uda, dwa nie chciałabym być znów taka chudzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3200 kroków w 30 minut?!? to pędzisz nieźle :) też musze zacząć tak ćwiczyć, ale u mnie najgorzej jest z regularnością ćwiczeń, raz zdarzy się że ćwicze prawie codziennie a przychodzi taki tydzień że tylko raz uda mi sę znaleźć czas i dlatego moje ćwiczenia nie przynoszą rezultatów.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
ja staram się ćwiczyć regularnie, ale tez czasami nie mam siły, czasu i odpuszczam. Cwiczę 3 dni i wolne, więc jakieś inne rzeczy odkładam zawsze na ten "wolny" od ćwiczeń dzień jak np sprzątanie 160 metrowego domu. Jak jeżdzę na rowerze to już nie ćwiczę na stepperze, tak samo z basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisemnego kopa? hmm.... ćwiczę dwa tygodnie po 30-40 minut (około 4-5 razy w tygodniu) zalezy jak mam czas i już widzę różnicę, moja wewnętrzna strona ud się ujędrniła, nie wspomne o posladkach które trochę się wypukliły :) A to dopiero dwa tygodnie.. :) POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Bettina no nie załamuj mnie, że Ty dalej nic nie ćwiczysz?! już ruszaj tyłek z kanapy wieczorami i na spapper marsz! Co to za obijanie się jak my tu ostatnie poty wyciskamy?! Najgorzej jest zacząć, później wejdzie Ci w nawyk :) noo czekam na wiadomość, że już ćwiczysz a jak nie to osobiście tego kopa dostaniesz :P Małaczarna super, że widać zmiany, u mnie tak samo szybko było widać i to motywuje mnie jeszcze bardziej :) mąż ciągle mówi jak schudłam, jak widać, jakie pośladki mam jędrne :P Motywuje mnie to jak nic innego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cwicze od kilku Dni Spalam 1000kcl w godzine Mam Kondycje po skakance-skakalam po 6000 skokow na godzine Skakanka super ale obciaza stawy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! :( ja sie zaniedbałam, był teraz ten długi weekend i całe dnie grilowanie i picie piwska, obżeranie się słodyczami!! aaaa!! nawet bałam się wchodzić na wage zeby się nie zdołować :D no i w ogóle nie ćwiczyłam! ale od dzisiaj biorę się za siebie! jedzenie pięc razy dziennie małych porcji i stepper min 30 min + brzuszki - zastanawiałam się nad a6w - znowu(!) ale znalazłam w gazecie taki fajny harmonogram ćwiczeń na mięśnie brzucha więc go wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkaB
Bettina - gdzie jesteś? już mi tu przychodz zdawać relacje czy ćwiczysz!? ;D Małaczarna - u mnie od soboty byl kryzys jeśli chodzi o jedzenie bo byliśmy na urodzinach gdzie było przepyszne jedzenie - bardzo ale to bardzo kaloryczne :) w niedzielę sami zrobiliśmy sobie taki obiad i dzisiaj też frytki, mięso i cacyki! Jedyny plus, że ciągle ćwiczę na stepperze, ale na wagę mimo to cięzko wejść. Dieta slim fast - ładne efekty ćwiczeń :) dla mnie godzina na stepperze to za dużo, szybko bym sie zniechęcila. Ja spalam 500kcal w 30 min - no już teraz w 28 minut bo kondycja coraz lepsza :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
ja 8 czerwca, po równym miesiącu ćwiczeń mierzyłam się i jest mnie mniej 10 cm :) najwięcej zrzuciłam z brzucha bo 4 cm i uda 2cm, reszta po 1 cm ale dla mnie to dużo :) teraz ważę 60,8 ( tzn po weekendzie nie wiem czy nie poszło w górę trochę) i plan na koniec czerwca 58kg :) trzymajcie kciuki, żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Malaczarna nie stosowałam diety, jadłam wszystko ale co 3 godziny i mniejsze porcje. Dzisiaj mam przerwe od cwiczeń, ale za chwilę jak przestanie padać idę na drugi spacer z moim synem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! --Stepperko-- Jestem po pierwszym steperowaniu wczorajszym .Zaczełam w nietypowy dzień bo w moje urodziny -30!- po zjedzeniu ciast, sałatek,i po calodziennym dniu... ćwiczyłam 40min 4736 stopni 528 kcal.. to tyle ..wrócę na steper w niedzielę ..Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
Bettina wszystkiego najlepszego i wytwałości na stepperze :) wow 40 minut! nie zdażyło mi się jeszcze :) powodzenia i pisz jak ćwiczenia i rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Cześć Dawno mnie tu nie było, ale też miałam dość steppera :D Teraz mam dość jazdy na rowerze stacjonarnym i mam zamiar wyciągnąć stepperek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×