Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość *liliann
Bieg w miejscu, przysiady, skłony, lekkie rozciąganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etjopeck
Dzięki :) Przed chwilą kupiłam stepperek i właśnie przymierzam się do bliższego zapoznania :) Udało mi się go kupić okazyjnie- pewna pani po paru próbach stwierdziła, ze to nie dla niej i mi go odsprzedała po "promocyjnej" cenie :) Jest skrętny, także liczę na dobre efekty :) Trzymajcie kciuki, żebym wytrwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
To trzymam kciuki :) Też miałam skrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB23
hej dziewczyny:) ja proponuje dodatkowo bieganie i ćwiczenia a6w :) dają świetne efekty!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Robiłam a6w do steppera i mogę potwierdzić, że na boczki to był super zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem na diecie od zeszlego poniedzialku i do tego cwicze 8 min abs na brzuch nogi posladki i strech ale chcialabym kupic sobie jakis sprzecik zeby zglubic oponke z brzucha i nie wiem co wybrac moglybyscie mi cos doradzic ? aa i odnosnie stepperku to lepszy jest taki zwyklu czy jak ma sie roczki? dzieki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuszekAgnieszka
Hej dziewczyny! :) Też się pochwalę spadkiem - malutkim, bo o pół kilograma, ale po 4 tygodniach zastoju cieszy ogromnie! :) patka: ja mam taki zwykły, znaczy skrętny, bez rączek. Ale o efektach to dziewczyny więcej powiedzą, bo ja dopiero od niedana steperuję. :) Dzisiaj już 60 minut wykręcone. A za kilka dni na urlop - steper zostaje w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB23
powiem szczerze, że stepper na mnie działa tylko z połączeniem innych ćwiczeń. Od tygodnia walczę na bieżni, stepperze, orbiteku i a6w do tego robię :) po godzinie leje się ze mnie strasznie, ale duuuumna jestem z siebie jak paw :D teraz ważę 56kg przy wzroście 170 cm, ale chcę zejść do 53 bo przy tej wadze najlepiej się czuję :) po kilku dniach a6w widać efekty! pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Wow, szczuplutka jesteś :) Jaką masz sylwetkę? Ja jeszcze w kwietniu ważyłam 56, ale przytyłam 7kg!!! W miesiąc. No ale wcześniej schudłam ponad 20. Mam tyle wzrostu co Ty, więc skoro Ty możesz ważyć 53 to może i mi się uda :) Będziesz moją inspiracją :) tylko jeszcze stepper kupię i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiakiowy Stepperek
KasiuB23 a ile czasu poświęcasz na ćwiczenia dziennie? Czy ćwiczysz na stepperze codziennie i dodajesz jakieś dodatkowe ćwiczenia czy może naprzemiennie?? Widać, że Twój sposób działa więc z chęcią bym go wypróbowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB23
Ćwiczę 5 razy w tygodniu ok godziny, z czego ok 20 minut schodzi mi na ćwiczenia a6w ( te ćwiczenia ładnie rzeźbią brzuszek, zmniejszają się centymetry w talii, udach i bioderkach) . Najpierw biegam na bieżni , jak się zmęczę to przeskakuje na stepper , żeby utrzymać ciągłość ćwiczeń i tak na zmianę, a później ćwiczę na orbiteku :) Jestem faktycznie szczupła, nosze rozmiar 36, mam wymiar (od góry) 92/67/91, ale chcę mieć mniej w talii i biodrach no i wysmuklić nogi. Lillianko dasz radę , wystarczy systematyczność :) do tego nie jem po 18, staram się jeść zdrowo, ale nie katuje się ( dużo owoców, płatki na śniadanko, podjadam suszoną żurawinkę) , pije 2-3 litry płynów dziennie, w tym 3 kubki czerwonej herbaty ( cudowny pobudzacz przemiany materii - moim zdaniem lepsza niż zielona), skutecznie redukuje cellulit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia podziwiam Cię! Oby tak dalej :) Ja niestety w tym tygodniu nie byłam ani na basenie ani na siłowni ale to z powodu "tych naszych dni". Misiaku poszłam za Twoją radą i zamówiłam sobie te spodenki więc jak tylko przyjdą to od razu wciskam się w nie podczas ćwiczeń. Jak poćwiczę tak z m-c na twisterze to zdam Wam relacje :) Bardzo cieszę się, że jest nas tak dużo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB23
powiem szczerze, że mam o tyle wygodnie że ma cały sprzęt w domciu, teraz czekam jeszcze na rowerek stacjonarny- już zamówiony :) o tyle mam dobrze, że w "te dni" też mogę ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ Kasiu, ja wiem, że systematyczność wystarczy, bo dzięki temu głównie schudłam ponad 20kg, ale teraz już brak mi silnej woli i zapału :) Muszę znaleźć motywację i wiem, że wtedy uda się. A6W ćwiczę :) Jestem na 25 dniu, ale że mam wieczny problem z brzuchem to efektów nie widać, tylko są namacalne mocniejsze mięśnie :) Robię to ćwiczenie 3 raz i efekty takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB23
to faktycznie dziwne, poprostu taka Twoja uroda :) ja mam płaski brzuch więc u mnie szybko widać efekty. Może spróbuj ABS? no i oczywiście bieganie i pływanie. pływanie powinno Ci trosiu ściągnąć brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja zawsze miałam problem z brzuchem. Ile bym nie schudła to jakiś brzuch zostawał :) Trudno. Pływać nie umiem a biegać nie lubię, chociaż bardziej nie mam ku temu warunków. Jak przeprowadzę się kiedyś tam gdzie chcę to wtedy mogę biegać. :) Pozostanę na razie przy rowerku stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepperka
hej dziewczyny :) ja zrobiłam sobie długą przerwę od ćwiczeń - prawie 2 miesiące. Wczesniej ćwiczyłam pół roku i schudłam 7 kg, od kiedy nie ćwiczę waga stoi w miejscu. Więc przygarnijcie mnie znów :) Muszę schudnąć jeszcze 5 kg do upragnionej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stepperka jak miło, że wróciłaś :) Co tam u Was dziewuszki ? Miałam teraz parę dni przerwy ale wracam do formy! Źle się czułam z tym, że nie odbębniałam swojego zestawu ćwiczeń. Dzisiaj dorzuciłam 5 min na twisterze :) Stepperka czy do swoich ćwiczeń stosowałaś jakąś dietę cud czy dietę NŻD/NŻT ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaB23
Ja już ważę 55 kg :) jeszcze 2 :) nie zrezygnowałam z regularności ćwiczeń i kontynuuje a6w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Też robię tą a6w :) Jestem na 31 dniu. Efektów zero, ale i bez diety jestem, bo nie mam weny, więc nie dziwię się. I chcę już stepper sobie kupić!!!! :( Już chcę koniec miesiąca i wypłatę. @ Stepperka Cześć[ cześć] Też mam długa przerwę i na razie zero możliwości zaczęcia stepowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaB23
ja a6w mam 11 dzień i efekty są naprawdę świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepperka
Ja się nie nadaję do stosowania diety :/ kilka dni wytrzymam owszem, ale później nadrabiam wszystkie zaległości. Jadłam co 3 godziny i mniejsze posiłki tylko. Nie odmawiałam sobie pizzy czy kebaba jak miałam ochotę ale zawsze te 3 godziny musiały być przerwy. Takie jedzenie stało się moim nawykiem już i dobrze się z tym czuję... dzięki temu chyba nie przytyłam od 2 miesięcy mimo, że przestałam ćwiczyć. Od dzisiaj zaczynam znów :):) cieszę się ogromnie, bo wiem jakie efekty przynosi ten stepper. Powiem jeszcze, że po tych 6 miesiącach nie mam cellulitu, nogi mam szczupłe, boczków brak. Moim największym problemem jest ciagle brzuch, który po ciąży ciągle jest odstający. Gdy ćwiczyłam na stepperze to robiłam jeszcze brzuszki, więc i o tego wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ kasiaB23 Kasiu, sama mówiłaś, że zawsze miałaś szczupły brzuch, więc to ćwiczenia jest idealne dla Ciebie, bo tylko podkreśli mięśnie. A u mnie brzuch można w garść złapać, więc tyle, że czuję, że mam twardsze mięśnie :P A efektu wizualnego brak. @ Stepperka Też nie nadaję się do diet. Mogę najwyżej coś ograniczyć i jeść w innej kolejności, ale nie że konkretna dieta :) Efektów stepperka u mnie niestety już nie widać. Praca siedząca robi swoje. Tyłek spłaszczył się, cellulit też jest :O Mały, bo mały, ale jest. Boczki też już są. Także czekam z utęsknieniem na wypłatę a potem działam :) No i mam też rower stacjonarny, więc on też będzie w użyciu. Na szczęście lato w tym roku jest jakie jest, więc nie żałuję, że nie poopalam się, bo i tak nie założyłabym bikini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepperka
Liliann praca siedziąca daje swoje niestety. Ja aktualnie siedze w domu z dzieckiem, on ciągle w ruchu więc i ja też :) do tego remont, praca na działce - trochę ruchu mam w ciągu dnia :) Więc zamawiaj po wypłacie stepper i do dzieła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaB23
@Liliann - masz rację, mam płaski brzych więc zarys mięśni szybko sie pojawia :) niestety nawet specjaliści mówią, że walka z brzuszkiem po ciąży to bardzoo trudna sprawa! nic mi nie pozostaje tylko trzymać kciuki - polecam ćwiczenia aerobowe, ale takie przy których mocno się pocimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepperka
Jak Wam idzie dziewczyny? Ja miałam strasznie zakwasy po tej przerwie, ale już się lepiej czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jeszcze nie mam steppera :) Póki co męczę A6W. W niedziele kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etjopeck
Hej, jak na razie codziennie ćwiczę 55 minut na stepperze, poprzedzone rozgrzewką i potem rozciąganie. Na początku było trochę ciężko, ale włączam sobie filmy, oglądam i jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny? Niestety wypadłam z rytmu.. ale wracam do gry od września! Mam nadzieję, że tylko ja rozleniwiłam się.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowy stepperek
Ha i tu Cie zaskocze bo ja... też się rozleniwiłam. Ale tak na Maxa!!! Aż żal mi tych dni ciężkiego stepperowania. No ale tak ja Ty wróce do gry. Może też jak Ty od września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×