Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość gość
nie każdy interesuje się historią, a jeżeli słuchając muzyki się zainteresuje to tylko kolejna zaleta. Wiele osób w życiu nie słyszało o niektórych zdarzeniach czy osobach o których teksty ma Sabaton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borkowik
Dobry wieczór! Opowiem Państwu historię niestety już minionego związku. Otóż po ponad czterech latach, odeszła ode mnie kobieta i ktoś teraz pomyśli "historia jakich wiele, bo przecież wiele par się rozstaje", ale moja ukochana jest osobą wyjątkową. A czemu tak uważam? Ponieważ słynęła z tego, że lubiła przy mnie robić kupę, oraz przebywać w łazience, gdy to ja robiłem. Większość, o ile nie wszyscy, pewno odbierze to jako coś obrzydliwego, jednak to świadczyło o tym, że się czuła się przy mnie swobodnie. Byliśmy razem tacy szczęśliwi, a teraz robi kupę przy kimś innym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś takie opalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam, trochę za daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zdjęcia w internecie wygladają zachęcająco. Chciałabym sie wybrac do takiego miejsca, gdzie większość ludzi tak specyficznie wygląda, to by było ciekawe doświadczenie, nigdy nie byłam na takiej imprezie, na koncertach metalowych trudno spotkać osoby, ktore by wygladały aż tak ekscentrycznie, aż dziwne że te dwa światy (metalowy i gotycki) są tak, często mylone przez osoby postronne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem różnica jest niewielka, zwłaszcza jeżeli chodzi o codzienny wygląd. Byłam na podobnych festiwalach i było całkiem miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale na takim gotyckim festiwalu to sie chyba można poczuć jak w jakimś mrocznym czarodziejskim swiecie fantasy, a na metalowym niezbyt. Za to metalowy zdecydowanie wolałabym od strony muzycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja porównałabym to raczej do festynu - wszyscy są przebrani w najdziwniejsze stroje, większość ma dobre humory i prawie każdy się wygłupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie co by sobie pomyślał jakiś przybysz z cześci świata w której goci nie są w ogóle znani, na przykład z krajów muzułmańskich albo z Chin, gdyby akurat musiał w interesach przyjechac do Polski do Bolkowa, i przybylby tam samolotem akurat podczas trwania festiwalu i zobaczył tych wszystkich gotów na ulicach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krajach muzułmańskich i Chinach też są goci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze żeby w odizolowanych od świata komunistycznych chinach byli goci. Oni mają zupelnie inną popkulture, do lat 90 nawet muzyka rockowa była tam prawie zupełnie nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz to się ośmieszyłaś...Chińczycy NIE są odizolowani od świata i w Chinach jest sporo subkultur. Praktycznie każdy uniwerek ma wymiany z Chińskimi placówkami. W samym UK jest MASA Chińczyków, więc oczywiście, że przejmują niektóre subkultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz są mniej odizolowane, ale do śmierci Mao Zedonga były odizolowane całkowicie, co włącznie z rewolucją kulturalną zapobiegło jakiemukolwiek rozwojowi muzyki rockowej, a w konsekwencji metalowej, gotyckiej i jakiejkowiek innej. Pierwszy zespół metalowy w chinach powstał dopiero w 1988. Nawet dziś scena metalowa jest tam mało rozwinięta - według metal archives w Chinach są 222 kapele metalowe(na ponad miliard mieszkańców), Dla porównania w Polsce zespołów metalowcych istnieje 2849, w usa 20646, w Wielkiej Brytania 3938, w Niemczech 9192, w Brazylii 4596, w Norwegii 1407, w Rosji 2758. Tak więc w świetle powyższych wątpie też, by rozwineły sie tam na większą subkultury zarówno metalowa jak i gotycka, i przeciętny chińczyk wiedział w ogóle co to. Co do krajów muzułmańskich - moze w tych bardziej liberalnych są goci, ale już widze, jak w średniowiecznej Arabii Saudyjskiej, w której ścinają głowe szablą za przejście na chrześcijaństwo albo ateizm, a kobieta jest niemalże własnością mężczyzny i nie ma nawet prawa do chodzenia samemu po ulicy(musi iść z facetem z rodziny albo męzem) lub prowadzenia samochodu ktoś zostaje gotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, średniowiecze to dawno minęło, a akurat Arabia jest całkiem "zachodnia" w porównaniu do Iraku gdzie goci nagrywają filmiki na youtubie. Zlituj się laska, bo głupoty p********z. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, arabia saudyjska zachodnia :D ty wiesz w ogóle co to za kraj? :D Czytałaś coś kiedyś o nim? :D Myślisz że sobie wymyśliłam to co napisałam? to ty sie zlituj. Kraj w którym za kara śmierci grozi nawet za seks pozamałżeński. Poczytaj troche o Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No grozi, a mimo to kraj całkiem rozwinięty. w przeciwieństwie do Ciebie znam ludzi z tego kraju, to daje lepszą perspektywę niż wikipedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile znasz Saudyjek? Niech zgadnę...0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rozwinięty gospodarczo, ale i tak średniowieczny. Trudno taki kraj nazwać zachodnim, ale pewnie dla ciebie te wszystkie ich średniowieczne debilizmy i dyskryminacja kobiet, to coś co powinno sie tolerować, bo to przecięż "odmienna kultura" i trzeba to "szanowac", sama chciałabyś pewnie tak życ jak kobiety w arabii saudyjskiej, i żeby w Wielkiej Brytanii groziła kara smierci za czarodziejstwo i seks pozamałżenski, przecież to ich zwyczaje, i nie są wcale gorsze, od naszej cywilizacji, tak pewnie uwazasz, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, chodzi mi tylko o to, że sprowadziłaś ich do poziomu jakieś kultury ze środka dżunli amazońskiej którzy nigdy nie widzieli nikogo z zachodnich subkultur i mieliby być zdziwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest prymitywna kultura. A jesli uważasz ze nie, to idź szukać czarodziei w okolicy, zeby ich ukamieniować. Rozwój gospodarczy o niczym nie świadczy, są bogaci bo maja rope. I naprawde, zeby taki przeciętny arab z mekki wiedział co to goci, skoro kiedyś nawet czytałam jak hindus z wymiany studenckiej z USA przyjechał tam akurat w Halloween i był przerażony i myślał że wokół są same świry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ręce mi na twoją ignorancję opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o to chodziło, chodziło mi o to, że musisz być po nienormalna żeby myśleć, że oni w życiu nie widzieli ludzi z zachodu. Kultura jest jaka jest, ale internet mają. Ja p*****le, Kaśka, jak ty się na studia dostałaś. O tych Chinach już w ogóle nie wspomnę...to, że metal nie jest tam popularny (hip-hop i rap są na czasie w tej chwili) nie znaczy, że nie wiedzą co to jest. Po prostu jesteś pieprzoną ignorantką. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×