Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość dark king
lubie gotykale niewim ja mam sie ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark king
lubie gotykale niewim ja mam sie ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki gothic=
no temacik przyznam niezly;)tez tu trafilam przypadkiem:)ja dopiero powiedzmy ze zaczynam ze stylem a wlasciwie mam dylemata czy byc gotka czy nie...chociaz moja szafa jest juz cala w czerni ale nicxDja juz wiele razy spotkalam sie z komentarzami na moj temat ale szczerze mam to gdzies co te lale itd mysla o nas gothach...tylko jakos ja np nie krytykuje ich szpileczek i rozowych bluzeczek,ale one sa takie puste widocznie i musza cos zawsze palnac..jak ide ulica to co druga osoba mnie mierzy:/kiedys mnie to bardziej wkurzalo ale teraz juz sie przyzwyczajilam...poprostu patrze wiarze prosto w oczy i pytam glosno'co mnie mierzysz???!!!':Di jest okxDodrazu im sie glupio robi a ja mam polew z nichxD ja nie mam nic do tego jak kto wyglada i jak sie ubiera-to sprawa indywidualna przeciez...jestem tolerancyjna i uwazam ze ludzie powinni sie uczyc tolerancji...wtedy wszystko byloby ok i nie slyszelibysmy wtedy za soba glupich komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic Kate
Każdy nosi to co lubi. Kiedy gdzieś idę zasze wyróżniam się z tłumu i z tego powodu mam wiele nieprzyjemnosci, często słyszę, że zaraz mi ktoś wleje a powód jest tylko taki, że ubrana jestem na czarno. Nie przemuję się tymi groźbami jak co to umię się obronic lub zwiac. Ale tera nie o tym. Mam 17 lat i zawsze poszukiwałam stylu dla siebie, jestem połączeniem metala i gotyka. W moim mieście nie widziałam jeszcze prawdziwej gotki, a szkoda. Moji rodzice nie są za bardzo zadowoleni z mojego stulu szczególnie po tym jak trochę bardziej zaczęłam się robic na gota. Wkońcu przydało by się bardziej pokazac, że jest się młodą dziewczyną a nie babochłopem. Gotyki są najlepsze:):) Nie bójcie pokazywac się swojej prawdziwej natury!!!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady_Świt
Do : kiki gothic= Bycie gotką zależy od Twojego serduszka ;) nie możesz sobie powiedzieć : Od dziś będę gotką , po czym ubierać się tylko na czarno xD wiesz.. śmiesznie by było :D to musisz czuć, musisz to mieć w sobie..albo się jest gotką albo nie :) poza tym jak juz kieeedys ktoś wspomniał -nie czerń świadczy o byciu gotką / gotem xD poza tym głęboka czerwień, zieleń , fiolet to także "gotyckie" kolory ;) poza tym osoba ubierająca się na różowo też może być gotką ;P gotyk ma się w serduszku.. a to jak kto sie ubiera zależy od tego jak sie w danym ubiorze czuje.. np. jakby mi nie pasowała czerń to bym się tak nie ubierała, mimo to byłabym nadal gotką :) kurde:D mieszam ale chyba wiecie o co mi chodzi ;) są przecież gotki - lolity :D nie wszystko co ma w nazwie "gotyk" jest gotycke :P ale morał mi sie walnął :D czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blady Świt>>>> masz absolutną rację ;) Gotyk to okreslony rodzaj wrażliwości przed wszystkim, i strojem wyraża się włąsnię tę wrażliwość, upodobania do pewnego rodzaju estetyki, nie tylko w ubiorze przeciez ;) Wpadłam po długim czasie na topik ... cieszę się, ze jeszcze istnieje i ciagle ktoś coś na nim dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estelle
Tak jak pisała Blady Świt, gotyk to nie tylko wygląd. Ja w swojej garderobie mam całkiem sporo kolorowych letnich sukienek, nie stronie od różu, ale, jak ktoś kiedyś powiedział - roztaczam gotycką aurę. To się po prostu czuje. Czarne stroje bardzo często łamię krwistą czewienią - dla ożywienia i zaakcentowania. Inne kolory też stosuję w dodatkach - zwłaszcza w biżuteryjnych :) I uwielbiam białe zwiewne bluzki, np noszone pod gorset - moim zdaniem rewelacyjnie się komponują, nadają sylwetce lekkości, rozświetlają i łamią tą "nieakceptowaną" społecznie czerń. Polecam :) Na ulicy owszem, chyba się wyróżniam, ale nie spotykam się z negatywnymi reakcjami [przynajmniej tego nie odczuwam], raczej z ciekawością, nawet ze strony "tych różowych". Może dlatego, że nie wyglądam bardzo agresywnie lub ponuro, makijaż też staram się robić w miarę delikatny, podkreślający oczy, ale niezbyt ciężki. Morgaine - odwiedzaj nas częściej :), wszak pańskie oko konia tuczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady_Świt
Cieszę się że się ze mną zgadzacie ;) jeśli mowa o dodatkach :D Mrrr to ja kocham dodatki :) gdzieniegdzie mam agraffffffki :) ale mało .. barzdiej kocham pierścionki do tego naszyjniki.. gustuje w srebrze :) nie wiem czemu..ale wydaje mi sie ze sie ono ladnie komponuje z czernia i beżem ;) ja mam takie pytanie.. czy któraś z was zna jakiegoś gota ?? wg mnie jest baaaardzo ciężko trafic na gota O.o.. Zauważylam takze ze bardzo rozpowszechnia sie nasza subkultura.. wszedzie teraz mozna dostac cos co nazywaja gotyckie z jednej str ciesze sie ze coraz wiecej ludzi o nas wie ale z 2 str jest coraz wiecej pseudogotow ;/ takich chodzących 13nastek O.o nie mam nic do mlodych ale wydaje mi sie ze dopiero po 17 czlowiek naprawde moze pokazac siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgaine- mam pytanie do Ciebie - czy posiadasz może w ebooku książkę \"współczesna czarownica czyli szatańska sztuka uwodzenia?? albo wiesz skąd można ją zdobyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Quest 22
Więc gotki. Dla mnie to dziewczyny w 100% super. Znam ich wiele, szanuje je i nie ukrywam że mi się podobają.Po prostu są śliczne.Wszystko mi się w nich podoba, a zwłaszcza ubiór. Żałuje że nigdy nie miałem dziewczyny gotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Wiecie jak trudno znaleźc coś w stylu gotyckim w innych kolorach, obszukałam wszystkie lumpy w mieście i nie było tam nic w kolorze fioletowym, krwistej czerwieni czy granatowym. Mam kilka fajnych projektów ale nawet nie mogę znaleźc odpowiedniego materiału. No nic ale cieszę się z tego co mam, może jak wybiorę się do Wroca to coś znajdę. Niektóre dziewczyny nie potrzebnie farbują włosy na czarno po pierwsze ten kolor nie wszystkim pasuje i nie jest naturalny po drugi nawet bląd wygląda super w połączeniu ze stylem gotyckim Mam nadzieję że was nie znudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
do kiki gothic= A propo wyróżniania się z tłumu. Ja zawsze się wyróżniałam i czasami nieświadomie i zdążyłam się do tego przyzwyczic. Nawet ubierając się jak " szara masa" bo tak od czasu do czasu mam wyróżniam się bardzo swoim zachowaniem( od wczesnego dzieciństwa) i nigdy chodzę smutna( no może wtedy gdy mam doła). Pozdro do wszystkich. Bo dzisiaj u mnie słoneczko świeci i mam wolną chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna.taka.pelna.nadziei.22
tak, lubię ten styl ubierania się, ale nie tylko ubierania się - lubię ogólnie sposób myslenia gotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Do powyżej Gdybyś mnie tylko poznała osobiście osobę, która interesuje się śmiercią i metodami zabójstw.( dlatego chciałam zostac patologiem sądowym). Odejdę od tematu. Zapraszam na zamek Grodno w Zagórzu Ślązkim jest tam Gośka( szkielet księżniczki Małgorzaty autentyczny ) ja byłam w piątek i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Mimozah>>> załozyłam ten topik (och, prawie już 3 lata temu, jak ten czas leci ;) ) głównie dlatego, że byłam ciekawa jak gotki są postrzegane przez innych. Prawdopodobnie dlatego tak zeszło na styl ubierania się, bo jest to coś, co rzuca sie w oczy w pierwszym rzędzie ;) No i nie da się ukryć, że chyba wiele osób, które teraz okreslają się mianem gothów, zaczynało \"się gotować\" własnie z powodu fascynacji strojami.A moze sie myle? ;) Kolejny temat - jak zostałeś/łaś gothem? ;) chloe1>>>> niestety nie posiadam :( ale moze ktoś ma i się odezwie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
O cześc Morgain. Mam nadzieję, że sobie nie pomyśleliście, że ze mnie jakaś jest psychopatka. Żeby nie było interesuję się jeszcze literaturą fantasy i sam próbuję coś stworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Gotym zostałam ...........no nie wiem a ty Morgie? We mnie zawsze coś było sama nie umiem wyjaśnic co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Sorry że skrótem, nie wcisły mi się literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna.taka.pelna.nadziei.22
no no :D chętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Muszę coś jeszcze dodac, mojej babci podoba się to jak chodzę ubrana, może dlatego, że zaczęłam nosic spódnice, ale naprawdę nie spodziewałam się pozytywnej reakcji z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna.taka.pelna.nadziei.22
gotycki usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Dzisiaj mam dobry humor więc zapodam wam trochę mojej nędznej twórczości. "Niesie ze sobą śmierc jak i wybawienie Walka jej żywiołem, odwiecznym zewem krwi Śmierc i życie przeplatane nocą i dniem" Prawda, że marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
:D Możecie się śmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
ludzie listy piszą a mi się nudzi i odbija mi. bez ładu i skladu ale co tam. Morgaine kiedy zaczynałaś byc gotką????????? ;D:):D:);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Zapodam nowy temacik( myślę, że się nie obrazisz Morgaine) Jakie zwierzątka macie drogie gotki? Ja mam świnkę morską, która mnie nie nawidzi, gryzie mnie przy każdej okazji, byc może dlatego, że 4 lata temu wkładałam ją do pudełka po lalce porcelanowej, no i jeszcze doliczyc kąpiele. A poza tym myśli, że jest człowiekiem i dla sałaty zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna.taka.pelna.nadziei.22
ja mam kota i szczeniaka :D kot jest absolutnie niegotycki, bo szary w paski, natomiast piesek ciemnobrązowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
A moja świnka jest trój kolorowa i śmiesznie wygląda bo to rozetka i lubi oglądac telewizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Nawiążę jeszcze do pytania Morgaine. W stroie gotycki zaczęłam się stosunkowo niedawno ubierac( niestety nie pozwalała wcześniej na to sytuacja materialna moich rodziców), ale zawsze we mnie coś było, zawsze różniłam się od rówieśniczek praktycznie wszystkim i bardzo trudno było mi znaleźc wsród nich bratnią duszę. Mam szacunek do ludzi, którzy wytrzymują ze mną:D no i oczywiści są taksamo zakreceni co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×