Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem panną, tylko panem i bynajmniej nie romantycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kuźwa Cooper to pragotho, rodzaj nijaki, prapapa i pramatula wszystkich goth-cioth..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uf-uf, troo-metal się obraził :D Nie wiem kto normalny nosi białe adidasy. Są paskudne, po jednym deszczowym dniu trzeba ja myć i wygląda się w nich jak król fitnesu lat 80tych :D A mnie jest obojętne czy mówią na mnie, że jestem gotem i metalem na przemian bo mi to obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na pewno jestem d****** bo ktoś stwierdził, że wyglądam jak gotka. Puknij się w łeb, frustracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy tez nosili idiotyczne grzywki, a wole juz te new rocki niz biale adidaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, misiu, ale jestem dziewczynką, więc makijaż noszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wolę już tych gotów niż te adidaski, a przypieprzyłeś się do mojego posta, bo ludzie nazywają mnie i gotem i metalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ogólnie zasada jest taka: gotki lepiej wyglądają od metalówek, metale lepiej od gotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17:33: No tak się przyjęło, jednakże kiedyś metalówki wyglądały lepiej, niż teraz i lepiej niż gotki. Poniżej jako przykład zdjęcie Kim McAuliffe, gitarzystki i wokalistki legendarnego kobiecego zespołu Girlschool, z nurtu NWOBHM, które już ktoś gdzieś wcześniej wklejał. http://oi58.tinypic.com/2qnntzl.jpg Mnie dla jasności gotki w ogóle nie kręcą. Wolę już zwykłą, najzwyklejszą pannę w jakiejś ładnej zwiewnej sukience, niż gotycką laskę z pomalowanymi na czarno oczami, ustami i paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie gotki tak wyglądają, codzienna moda gotycka jest całkiem zwyczajna, a nie znam chyba nikogo komu codziennie chciałoby się robić pandę :P Większość gotek optuje za zestawieniami sukienka albo spódnica/spodnie i zwykła bluzka. Na widok tej Kim nie padłam - ma po prostu brzydką twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie sądzę, żeby laska w t-shircie wyglądała lepiej od tej w krótkiej spódnicy i w gorsecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelBlack
Ludzie! Dlaczego tu takie chamstwo? Dlaczego nie.możecie wyrazić swojej opinii nie obrażając przy tym nikogo? Każdy jest inny, jeden woli białe adidasy, drugi New Rocki i nikt nie jest przez to lepszy czy gorszy. Są Goci, są Metale i nikt nie pownien ich obrażać jak i oni sami też nie powinni. To ich wybór kim są i jacy są i każdy poqinien to uszanować. Komuś może się coś nie podobać, ale czy od razu muszą być wyzwiska i chamstwo? Naprawdę bez tego się nie da? Ja osobiście jestem gotką, taką jak ktoś tu napisał cichą, romantyczną, melancholijną duszyczką. I jestem uczulona ma takie chamstwo i nietolerancję. Na początku inni ludzie sprawiają ból, zwłaszcza gdy się mieszka w maleńkiej miejscowości, której od dziecka nie lubię. Jednak wiem, że nikt nie zmieni tego kim jestem i jaka jestem, bo tak mi jest najlepiej. Zastanawia.mnie tylko co kieruje takimi osobami i ajk nieciekawe życie muszą mieć skoro obrażają daną osobę nie znając jej w ogóle. Pozdrawoam serdecznie i mam nadzieję, że będą tu wypowiedzi z kulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim McAuliffe ma 55 lat, ale bardziej mi chodziło o ubiór. A to, że gotki nie noszą się w swoim stylu tylko na imprezy i koncerty, to wiem, ale i tak za nic w świecie nie chciałbym być z jakąkolwiek gotką, mimo iż sam czasem lubię posłuchać Bauhaus, Sisters Of Mercy, Siouxsie And The Banshees, Fields Of The Nephilim, Alien Sex Fiend, wczesny Christian Death itp. Co do gorsetów, to po prostu ich nie znoszę. Zwykłe, najzwyklejsze panny w ładnych zwiewnych sukienkach, bądź krótkich spódniczkach i szpilkach, wyglądają o wiele lepiej od tych śmiesznych kiczowatych gotek, którym się zdaje, że są najpiękniejsze, najseksowniejsze i najinteligentniejsze na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się tak wydawało jak miałam 5 lat i tak mi po prostu zostało. Co do tej kobiety - sorry, nie podoba mi się jej twarz. Nie ma to nic wspólnego z jej ubraniem, po prostu wygląda jak młody Cooper, tylko, że ona ma większy nos. Nie podobają ci się gotki to nie, nie musisz nikogo obrażać. Chcesz nosić białe adidaski to sobie noś, ale nie dziw się, że innym się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie dziwię, że komuś się takie oldschoolowe białe adidaski nie podobają, a z małolatów mam wręcz ubaw, jak się gapią na buty.:D A gotki niestety trzeba uświadamiać, żeby przestały się uważać za najpiękniejsze, najseksowniejsze, najinteligentniejsze i najbardziej romantyczne na świecie, bo takie nie są. Po prostu niech nie uważają się za panie świata, a niestety to jest plagą i to nie tylko wśród nastek i dwudziestek, ale także po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma na celu to uświadamianie? Jak ja się uważam za super seksowną to jest to moja sprawa. Poza tym nie wiem z czego się cieszysz. Ok, rozumiem kurczowo trzymać się swojej młodości, ale wyśmiewać innych bo urodzili się 20 lat później? To ty jesteś w gorszej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie generalizuj skarbie. Znając życie poznałeś kilka pań swiata i od razu masz opinie o każdej gotce. To.co mówię że nie każda uważa się za naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że on pluje jadem bo ludzie już nie są tacy jak wtedy kiedy on był młody. I chyba denerwuje go, że kobiety które jemu się nie podobają mają dobrą samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:35: Droczysz się z tą seksownością. Ot co.;) Po drugie, nie wyśmiewam nikogo ze względu na wiek, tylko niewiedzę, bo nikt nikomu nie każe ubierać się ze standardami lat 80-tych i początku 90-tych, ale oldschoolowy ubiór nie powinien dziwić, nawet jeśli się ma naście czy 20 lat. Co innego, jeśli ktoś nie siedzi w klimacie, więc ma prawo się zdziwić, ale takich nie wyśmiewam. @19:17: Mają dobrą samoocenę? Dobre sobie.:D Zauważ, że dziewczyny w ładnych zwiewnych sukienkach w jasnych kolorach, wyglądają o wiele lepiej od gotek. Po drugie, seksowny ubiór, to krótka spódniczka, szpilki i obcisła koszulka/bluzeczka, a nie czarna suknia do ziemi + gorset + śmieszny mroczny makijaż. Wersja letnia, na którą składają się glany, kabaretki, krótka spódniczka i gorset + wspomniany śmieszny mroczny makijaż, też nie jest zbyt seksowna, więc nie trafiłaś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oldschoolowy, najseksowniekszy na świecie gościu, to że dla ciebie mroczna panna w gorsecie nie jest seksowna, to nie znaczy że nie jest. Jakbyś zobaczył moją znajomą, zmieniłbyś zdanie. Uwierz mi, że jest wiele osób i to bynajmniek nie gptyckich, którzy uważają gotki za mega seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślisz, że nie noszę sukienek? Nie bądź śmieszny. Poza tym mów za siebie, nie możesz wypowiadać się za wszystkich. I tak, masz pretensje, że ktoś ma wysoką samoocenę chociaż twoim zdaniem nie powinien. Większość gotek latem nosi normalne, letnie ubrania tylko niekoniecznie kolorowe. I nie znam nikogo kto by nosił glany latem, sama mam normalne, czarne sandałki na koturnie ;) Wracając do kolorów i szpilek - nie, nie uważam, żeby papuga na szczudłach wyglądała seksownie. Kobiety pomykające na co dzień w szpilkach katują się bez powodu. Do tego odciski, deformacja stopy itd.... I teraz o adidaskach - mnie się nie podobają, tak samo jak dziwiłaby mnie kobieta w usztywnianym gorsecie albo facet w getrach i ocieplaczach na łydki. To, że coś jest "oldschoolowe" nie znaczy, że jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty NEW ROCK bardzo mi się podobają. Niestety nie stać mnie na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę piękny, matowy gorset z papercats ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19:50: Właśnie dla większości gotki są aseksualne, a to, że Twoja koleżanka jest atrakcyjna, to tylko kwestia urody, a nie szmat, które ma na sobie, więc zdania bym nie zmienił. Ot śliczna dziewczyna, tylko w obrzydliwych szmatach i tyle. Weźmy laskę z poniższego zdjęcia> http://m.ocdn.eu/_m/9ef6e25f6e8faea661432e0ca3ae0e08,62,37.jpg Śliczna (chociaż ja preferuję duży biust;) ), ale jakby te obrzydliwe szmaty zamieniła na jakąś normalną sukienkę, wyglądałaby o niebo lepiej. A w przeciwieństwie do gotek, za seksownego się nie uważam, więc pudło. Po prostu nienawidzę środowiska gotyckiego, jako ogółu. @19:53: Na CP jest pełno lasek ubranych tak, jak wcześniej wspominałem lub zamiast glanów w New Rockach, albo platformach. Generalnie gotki mają za wysoką ocenę, a nie, że moim zdaniem. Wiele ładniejszych i lepiej wyglądających dziewczyn, ma w sobie więcej skromności, niż te żywe zwłoki, zwane potocznie gotkami i dlatego gotki same się proszą o nielubienie ich. I jeszcze jedno. Jak chcę się ubrać ładnie/elegancko, to ubieram gajer i elegancką koszulę (normalną, a nie pedalską, jak goci), a na co dzień noszę się tak, jak mi pasuje, a nie jakiejś śmiesznej paniusi z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz się coraz bardziej żałosny z każdym postem...no ale ciągnijmy to dalej 1.CP to okazja żeby się przebrać, nikt tak na co dzień nie chodzi. To zabawa 2.Nie ty będziesz mi mówił jaką mam mieć samoocenę. Moim zdaniem jest adekwatna do stanu rzeczywistego, a Twoje skromne koleżanki mnie nie interesują. Niech sobie powiewają sukienkami, mnie nic do tego. 3. Mów za siebie, mnie jakoś nikt nie krytykuje za dobrą samoocenę i radość z życia :) 4. Twoja frustracja z tego, że ktoś siebie lubi jest dziwna. Może sam masz problemy z samooceną, co? To trochę glupie wściekać się, że ktoś sam siebie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radość z życia, powinien mieć każdy, ale to, że jakieś zadufane w sobie laski, które wyglądają jak żywe trupy, uważają się za lepsze niż są, jest żałosne. I skąd Ci niby przyszło do głowy, że niby mam niską samoocenę?:D Bo irytują mnie te śmieszne i żałosne zarazem gotki? Dobre sobie.:D Jestem po prostu normalnym facetem. Ot co. Ale Twoim zdaniem, powinienem się uważać za bożyszcze, bo jeśli się nie uważam, to oznacza iż mam niską samoocenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, o mnie możesz mieć zdanie jakie chcesz, ale fakt, że denerwuje cię moja samoocena jest dziwny. Bo co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrów młodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×