Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

Gość szara buzia
a ztym moczem to zart?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Monissia*
niewiem czy to zart poczytaj wczesniejsze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaja.pl
zart..........a gdzie moczem buzie przemywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakotkidwa
DZIEWCZYNY POWIEDZCIE CZY DOBRZE ROBIE BO NIE WIEM WIEC TAK WSTAJE RANO MYJE TWARZ ZELEM GARNIER GLEBOKO OCZYSZCZAJACY POTEM TONIK POTEM DAJE SOBIE(TAK PO 15 MIN KREM WYSZCZUPLAJACY TWARZ A JUZ PO POLUDNIU ZWYKLY KREM NAWILZAJACY NIVEA RAZ ,DWA RAZYW TYG PEELING NIVEA VISAGE YOUN I MASECZKA NAWILZAJACA CO O TYM SADZICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M*i*s*i*a*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M*i*s*i*a*
Używam garnier 3 w 1 co o nim myslicie? dobry jest? a mam cere trądzikową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silikę bardzo lubię, przestały mi po niej wypadać włosy, zapewne pomogła też na cerę, choć akurat nie mam z nią wielkich problemów. Bez problemów można dostać Silikę w aptece. Ostatnio kupowałam ją jesienią/zimą zeszłego roku i za 100 tabletek płaciłam koło 25-26 złotych. A że bierze się 1 tabletkę dziennie, więc koszt kuracji nie wychodzi tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M*i*s*i*a*
dziewczyny pomozcie :( bylam u kosmetyczki na oczyszczanie twarzy patrze teraz zostaly mi dziurki a wągry po jednym dniu znowu są dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Monissia*
kidys uzywalam garniera specjalnie nie pomogl ale rowniez nie zaszkodzil;p a po wizycie u kosmetyczki cera jest czesto podrazniona.... moze zbyt silny srodek?? radze ci ja dogłebnie nawilzac to wbrew pozorom bardzo pomaga i pij duzo wody na szczescie moje problemy z cera powoli sie koncza...zostało tylko kilka małych krost. duac robi swoje heh warto odwiedzic dobrego dermatologa naprawde.. co do :: aaaakotkidwa: a czy po uzyciu tych wszystkich kosmetykow jestes zadowolona?? bo nie napisałas w jakim stanie jest twoja skora... pozdrawiam was dziewczynki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakotkidwa
czy jestem zadowolona od niedawna uzywam z cera to roznie bywa raz wiecej raz mniej syfkow zel jest bardzo dobry super oczyszcza ale wysusza wiec nawilzam po wyczyszczeniu a tak wogole dziewczyny powiedzcie jak wygloda pielegnacja skory w ciagu dnia wstajac od czego sie zaczyna itp co pierwsze (tonik zel, krem itp ) bo ja sie polapac nie moge pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M*i*s*i*a*
a wlasnie podobno nie powinno sie uzywac zelu bo zapycha pory i robi sie wiecej zaskornikow czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Monissia*
pierwsze co robisz rano to myjesz zelem i wycierasz jednorazowym recznikiem(!) potem tonik lekki krem i ewentualnie makijaz wieczorem mleczki, zel tonik krem i do łozeczka;p ja w ciagu dnia staram si chodzic bez makijazu lub zmywam gomjak najszybciej )) a ze zel zapycha pory??? pierwsze słysze wrecz przeciwnie polecam dodatkowo tabletki zcynkiem !! rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdsz
do monisia a nie za duzo tego wszystkiego bo przeciez jak za duzo sie uzywa to moze byc jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdsz
a co do kremiku jakie na codzien uzywacie ja szukam nawilzajacego al e mam cere tlusta i nie wiem jaki bed\ie dobry macie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenciaaa
nietluste,matujaco-nawilzajace kremy : Yves Rocher z serii Bio-Specific "Anti-imperfections" Yves Rocher z tej samej serii "Regaluation" warto na nie wydac wiecej,niz na produkty np garniera,ktore czesto pogarszaja tylko stan cery z tanszych proponuje swietny krem (ok.10zl) Perfecta no problem "bacteria killer" - dzialanie likwidujace wypryski i blizny...naprawde fenomenalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę znależć o tej maseczce cynamonowej:( oczy mnie juz bolą, która to była stronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Monissia*
nie martw sie ja uzywam tego wszystkiego i nie jest zle czasami po prostu nie musze uzywac mleczka bo nie robie makijażu mam cere mieszana i polecam szczególnie krem nivea visage young (14) złotych nawilza swietnie i po pewnym czasie stosowania skóra znacznie mniej sie swieci sama szukam maseczki idealnej zamowiłam własnie z avon z glinka sródziemnomorską.... zobaczymy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po ciazy pojawily mi sie na czole , kolo nosa i nad gorna warga plamy, nie wiem od czego bo w ciazy miala sliczna cere a teraz ech do tego powiekszyly mi sie pory, twarz jest szara i zmeczona fakt ze zle sypiam i malo i nie brdzie na razie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrUnEtKA**
hej:) ja dzis wyprobuje ta metode z moczem mama kiedys tez mi mowiła ze to pomaga ale jakos sie brzydziłam heh ale dzis na pewno sprubbuje nie wybieram sie niegdzie w najblizszych dniach wiec moge wygladac bleee:D ok pozdrawiam i trzymajcie kciuki zeby mi pomogło chociaz nie mam wielkich problemow z cera ale ostatnio na czole mi wyskoczyly dziwne krostki mam nadzieje ze znikna pozdrwaiam:***buśśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*I*S*IA
Co myslicie o codzienniej "parówce" na zaskurniki bo nie wiem czy moge to stosowac i co ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrUnEtKA**
witam:) mozecie mi podac ktora to strona gdzie jest opisana kuracja z cynamonem bo szukam szukam i nie moge znalesc:// dzieki z gory pozdrawiam:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjaNY
Kuracja moczem Uwaga!!! Padlo pytanie czy lepiej jest stosowac mocz zewnetrznie czy wewnetrznie, czyli pic czy smarowac. Leczenie moczem jest znane od wiekow. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek przepelniony jest kosmetykami tzw. `metody naszych babc` zanikaja. W moczu wydalamy toksyny z naszego organizmu, ale nietylko. MOCZ MA DZIALANIE LECZNICZE. Mocz jest stosowany jako ostateczna terapia w leczeniu wielu schorzen. Istnieje jednak przekonanie, ze gdy raz zaczniemy pic leczniczo mocz to na nasz organizm w przyszlosci nie podzialaja juz zadne leki. Sugeruje, wiec aby leczyc cere wsmarowujac mocz, a nie konsumujac go. Pozrdawiam PS moja zmora jest brak systematycznosci. Mysle ze bedac systematyczna musimy osiagnac efekt. Nie trzeba cudow. Raz na tydzien piling twarzy. Krem na noc. Miod ma dzialanie bakteriobojcze i czyni cuda z cera. Mocz nawet stosowany raz na dzien, niezaleznie od godziny, przyniesie efekt. Grunt to nie przesadzic, a i nie zapominac o systematycznym dopieszczaniu naszej cery. Jesli zabiegi zewnetrzne nie przyniosa skutku to przyczyny sa od wewnatrz. Tluste, ostre jedzenie, albo jakies schorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrUnEtKA**
fajnie ze mi ktos napisał na ktorej to stronie heheh dzieki;/;//////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiiiiiiiiii
DO PasjaNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jESLI CHODZI O TEN MIOD, ZE ROBI CUDA Z CERA, MAM TAKIE PYTANKO, BO MIODY SA ROZNE CZY TAKI MIOD NIE TEN GLADKI LECZ TAKI CUKROWY, CZY TEZ MOZNA STOSOWAC NA TWARZ??? I ILE SIE TO TRZYMA NA TWARZY???...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...eh...ja mam same problemy...ale widzę że nie jestem jedyna...cóż...mam 23 latka i mam nadal trądzik...załamka totalna...próbowałam już wszystkiego...nawet Roaccutane...nic...zero...na początkowych stronkach tematu ktoś pisał o przecieraniu buzi moczem...powiedzcie mi czy to coś naprawde pomaga? eh...ja jestem już tak załamana...myśli samobójcze mnie dręczą nawet...mam wrażenie że do śmierci już będę tak miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna lecz pryszczataP
NO czesć dziewczyny czytam te wasze porady:P i zastanawiem sie czy nie użyc tego moczu.Przyznam że sie troche tego brzydze i obawiam :)) Ale sprobuje poczekam z jakies 3 tygodnie;) a jak mi to pomorze bede skakała z radosci:) A jak nie sie zabije pozdro papa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiiiiiiiiii
Hey Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!...ktos Tu wczesniej pisal ze wcieranie moczu we wlosy, jest dobre!!????...Jesli ktos kto stosowal lub wie cos jak to dziala??..Ja np. mam suche, cienkie i zniszczone wlosy, czy mocz moglby byc jakims dobry srodkiem na moje WLOSY?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati203
a Słyszałyście może o kuracji cebulowej...?? Ja ostatnio wyczytałam na jednym z forum ze podobno jest bardzo skuteczna , efekty są rewelacyjne... kilka osób to potwierdzilo....Polega ona na nacieraniu zmian tradzikowych np twarz polówką cebuli 2/3 razy dziennie..Niestety nie znam konkretnych szczegolów(ile czasu trzeba to wcierac, czy mozna pózniej umyć twarz czy tak to zostawic i po jakim czasie pomaga)..Prawde mowiac nacieram juz 3 dzien i widze ze chyba coś w tym jest bo wszystko wychodzi na wierzch.. a może wy coś na ten temat więcej wiecie...?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×