Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

Gość pati203
aa i jeszcze jedno.. co do tego moczu to jak przetrze się nim skóre to mozna po jakims czasie umyć twarz czy lepsze efekty sa jak sie tego nie robi.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulejka
Witam Was dziewczyny. Piszecie bardzo wiele na temat leczniczego działania moczu. Jest także wiele osób które dość krytycznie podchodzą do tego tematu. Może w tej chwili napiszę nie na temat, ale ja w przeszłości również wyleczyłam się moczem. Miałam straszną egzemę na stopach i na dłoniach. Nie wiem ile miałam zapisanych maści. Przez miesiąc leżałam w szpitalu. Leczono mnie na łuszczycę. Dopiero mój szef (oficer WP) zaproponował mi kurację moczem. Opowiedział, że jak był na Bliskim Wschodzie, to wszystkie rany, otarcia, skaleczenia itp. żołnierze leczyli wyłącznie moczem. Posłuchałam go. To co zobaczyłam po kilku dniach terapii, to był to poprostu cud. Zostałam wyleczona. Tzn. sama się wyleczyłam. Tak więc ja święcie wierze w mocz. Polecam go z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon tv
Hej dziewczyny, dolaczam sie do Was, od dzisiaj ostro zaczynam dbac o cere. Rano i wieczorem myje twarz zelem do mycia twarzy nivea visage young wash'n're-fine. Potem smaruje brevoxylem. Po poludniu znow brevoxyl. Na wieczor po umyciu twarzy maseczka z drozdzy. I na koniec krem clean & clear.Rano i wieczorem wypijam tez rozpuszczone we wrzatku drozdze. Mam takie plamki po swiezych krostkach, i widze ze po tych drozdzach one jasnieja. Chcialabym znalezc jakies cos z apteki typu brevoxyl i stosowac regularnie, jezeli macie jakies propozycje sprawdzone to bylabym wdzieczna. No i podobno mleko tez jest dobre na cere wiec mysle o tmy zeby 1 dnia stosowac drozdze a drugiego mleko. Mocz na mnie dziala dziwnie. Pierwsze trzy uzycia przynosza niesamowite rezultaty a potem juz wogole nic nie dziala. Wiec co jakis czas bede sobie robic takie 3 razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
dfcsdds;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkverde
Na zaskorniki pomaga ISOTREXIN zel na recepte,rewelacja zalecam cierpliwosc,efekt po 2 mies widoczny cierpliwie stosowac na noc, cienka warstwa smarowac cala twarz.Naprawde rewelacja.A z rana ACNEROXID L.sa efekty gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniablack
a ja mam na nosie pełno wągrów...:( peelingowalam sie żelem creasil który mial niby je likwidowac po 1 dniu ale dupa, nic nie dawał. Smaruje sie cytryną na noc-tez efektów raczej nie zauwazylam, po kilku uzyciach skóra na nosie w ogole juz mnie nawet nie szczypie od tego kwasu z cytrynki, teraz przyszla kolej na paste do zebow:) wlasnie siedze z nia na nosie i oooo matko-ale to SZCZYPIE!!! jak jasna cholera , po bol po 15 min mija i co zauwazylam? z pasty zrobila sie taka skorupka a w miejscach wagrow ...yyyyy ... no powstaly takie dziurki /pekniecia tak jakbyte wągry chcialy oddychac!!! no szok normalnie.bede przez tydzien stosowac ta pastę moze wysuszy te wagrzyska?pozdro - dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza osoba
Wiecie co zróbcie ! mam metode ktora dziala cuda posmarujcie twarz ! całą ! pastą do zembów miętową odczekajcie jakies 10/ 15 min az sie wysuszy puzniej szorstkim ręcznikiem zetrzyjcie tąwarstwe pasty ! trzeba trzec jakies 10 min ! ale efekty są !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striker
na problemy z cera trądzikiem i pryszczami polecam taki zestaw mialem syfów na plecach w pewnym momencie setki i to nie sciema żadna plecy ramiona wsyztsko ssypane ...probowalem roznych rzeczy clerasiljakich wacików mydel i wsyztsko do bani w koncu przypadkiem kupilem kostke myjącą seba med i ...poproawa o 90% pootem psozedlem do dermatologa kobieta mnie obejrzala ...i pwioedizala przecież pan prawie nie ma porblemu przepisala mi krem jakaiś krem differin2% z zaleceniem smarowania na ogniska krostek jak sie pojawią oraz zalecila stosowanie lubexy i coż dalej stosowalem sebamed rano i wieczorem do mycia oraz po treningu oraz weiczorkiem przed snem stosowalem lubexyl na plecy ale wcieralem go sobie gąbeczka i czekalem 2-3 minuty efekt .. jest taki kremu uzwyac nie uzywalem lezy sobie tybka nawet nie otwerana a i jeszcze jedno latem duzo się opalałem co bardzo al to abrdzo pomagało (jeszcze nie mialem kostki sebamed) stosowalem z mydlem clerasil ale jako że mam bardzo wrażliwą skóre (dematolog powiedizala ze ze mną to jak z księżniczką trzeba ;) ) to stosowanie wszelakiej masci komsetyklow wysuszajacych odpadało kostka seba ed jest rewelka albowiem pryszcze sa zredykowane o 99% do tego lubexyl i fajnie jest ;] skóra nie jest sucha bo to wszystko nie zaiwera mydla nie piecze nie swedzi pryszczy nie ma nic tylko polecic zestaw kosta myjąca seba med lubexyl oraz słońce latem ile wlezie POLECAM z praktykil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striker
a co do sposobu z pastą do zebow ...paste do zebow mozna nakaldac tylko na pojedyncze pryszcze w zadnym razie nie nakladajecie tego na ala twarz i nie tzryjcie bron Boże dostaniecie MEGA podrażnien i bedize gorzej niż przed a z tekimi poradami tajemnicza to weź idz się utop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciiia
cześć dziewczynki mam 15 lat i trądzik. chyba znalazłam sposób na to cholerstwo. Amol. smaruje sie nim 2 tydzień i na poczatku tak koszmarnie mnie wysypało, a teraz jest cuuudnie. buźka nie jest jeszcze ideala ale i tak ciesze sie jak dziecko. powiedzcie, czy wy też to stosowałyście? co do moczu, to stosowałam urynke (przecierając twarz) i z tego co pamietam byłam zadowolona. nie wiem nawet dlaczego przerwałam kuracje. są tu dziewczyny takie jak ja - 15-17 lat, które mają trądzik młodzieńczy i którym mocz pomaga?? bo wiadomo że w naszym wieku to jest raczej normalne, to nie jest choroba i tak dalej. piszcie, trzeba troszkę ozywić ten topik:) ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
a moge sam mocz stosowac na twarz prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dna
hej mam do was pytanie Nie wiem czy mi ktos na nie odpowie ale jeli tak to z gory dziekuje :* Mam problem bo moj acera zawsze ma duzo pryszczy ...zaczełam od kilku dni stosowac na buzie mocz ale z tego co zauwazylam jest ich wiecej ;( i mam teraz takie pytanie do osob co sie nie przejechalo na stosowaniu miczu czy to tak zawsze jest na poczatQ ze mocz napoczatQ powoduje pryszcze by oczyscic cere a poo dluzszym stosowaniu juz nic nie wyskakuje?? prosze o odpisanie:(:( bo jestem juz zalamana nawet z moim chlopakiem przez moja twarz nie mam ochoty sie spotykac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mispar
No ale przecież mocz to same odpadki i zarazki i w ogóle najwiesze odpadki organizmu, które nie zostały strawione... nie wiem czy to może pomóc...ale już użyłam wszystkigo, cyrtyne, paste do zębów, peelingi, kremy, toniki, maseczki, plastry, płatki, wyciskanie, i wszystko nic nie daje! jestem zdesperowana, bo mam nos w czarne kropki:(:(:(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantiii
witam:) chcialam napisac co ja o tym mysle wlasciwie to jestem przekonana ze to jak nasza cera wyglada to w jakisch 90% kewstia genow niestety dla niektorych, dlaczego tak mysle? mam bardzodobra cere, wlasciwie idealna, a w ciagu zycia zylam naprawde roznie mialam kilkunastomiesieczne okresy w ktorych moja dieta skladala sie glownie z papierosow kawy alkovcholu ( hihi) i frytek mialam takie lata jak mnie naszla faza ze :samo zdrowe jedzenia duzo wody zadnych uzywek mialam tez taki doc dlugi czas kiedy nie uzywlam nawet kremu do twarzy i...moja cera wygladala tak samo przez caly ten czas mysle ze wiele z nas tak ma ze tak naprawde cokolwiek nie zrobimy mamy na twarzy to samo ale zeby nie zalamywac mysle tez ze niektore osoby sa duzo bardziej podatne na zewnatrzne wplywy kosmetykow czy innych rzeczy taka mala dygresja pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Witam wszystkich:) Polecam kuracje moczem,mino iz stosuje dopiero drugi tydzien to wiedze efekty.Brzydze sie smierdzacym zapachem,czasami mam ochotę zwymiotować ale cóż mam juz dosc tego syfu na twarzy więc nic innego mi nie pozostało jak i tego spróbowac.#m cie kciuki bo mam nadzieję ze już niedługo się z tego wylecze;) ślicznych buziek życzę Pozdr.=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Do DNA : na początku też miałam pogorszenie:( no niestety u mnie trwało ono jakieś 3 dni..nonstop cos wyskakiwalo:(:(:(masakra w tej desperacji przecieralam mocz co chwile..im więcej wychodzilo tym bardziej naceralam mocz na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauloa
to TRIBIOTIC jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 123
Witam wszystkich! Dziewczyny tonik peeling maseczka raz w tygodniu a najlepsze są Algi! To rewelacyjna sprawa do każdego rodzaju cery. Krem lub serum Pijcie duzo wody to nawilza organizm od srodka! Powodzenia. www.monimar.pl Warto zaglądnąc na te strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis drugi raz zrobilam maseczke z cynamonu i wody. piecze, ale wytrzymalam prawie 10 minut. na razie jakos nie widac efektow... ale bede probowac dalej. mam nadzieje ze pomoze... z tradzikiem na twarzy walcze juz od dawna. ale od ok. 3 tygodni mam pryszcze na dekolcie!! :( nie wiem dlaczego, nigdy wczesniej tam nie mialam... dekolt ktory byl moim atutem zostal oszpecony :/ sprobuje z tym cynamonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gokkenzan
KURACJA DROŻDŻOWA - JAK JĄ PRZEPROWADZIĆ: 1. zalewasz mlekiem 3/4 kubka. 2. Następnie wstaw mleko na ok. minutę dwadzieścia do mikrofalówki (moc 400 watów, żeby mleka nie doprowadzić do wrzenia). 3. Dodaj 2-3 łyżki cukru. 4. Następnie dodaj do kubka /cienki/ kawałek drożdży odcięty z kostki. 5. Dobrze wymieszaj, żeby drożdże nie opadły na dno. Odstaw kubek na ok 2 minuty, żeby drożdże zaczęły fermentować. 6. Tak przygotowany napój pij dwa razy dziennie: Rano: na czczo. Wieczorem: przed snem. Przed: Powiem na swoim przykładzie. Wcześniej stosowałem specyfiki z górnej półki, uznane na rynku (typu Acne Derm marki Unia) Średni koszt takiej dwutygodniowej kuracji to 20 PLN, skutkiem tego jest podniszczona skóra. Po kuracji drożdżowej: Średni koszt zakupu jednej kostki drożdży to 50 groszy - 1 złoty. do tego zakup kartonu mleka . Śmiesznie tania kuracja. Natomiast efekty są bardzo dobre - pomimo początkowego obrzydzenia smakiem tegoż napoju, da się przyzwyczaić - jak do picia wódki - później smak przestaje przeszkadzać . Uzupełniająco stosuj: tonik do twarzy, mleczko, najlepiej ze składnikami łagodzącymi podrażnienia cery - polecam kosmetyki na bazie aloesu, dobrą linię kosmetyków ma "Kolastyna" Laboratoria. Odradzam mycie twarzy kranówką.. woda w naszych miastach jest miernej jakości. Twarz należy przemywać wodą przegotowaną, lub mineralną. Pierwsze i końcowe efekty kuracji drożdżowej: Pierwsze efekty są widoczne już po ok 4-6 dniach. Po Tygodniu skóra zaczyna wyglądać zadowalająco. Po dwóch tygodniach czujesz się jak młody bóg , i możesz się lansować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie powyższe receptury i zalecenia są oczywiscie realne i godne polecenia. Ja jednak mam inne wskazówki: polecam tonik zrobiony z preparatu DETOX firmy Vision. Jak go dostać i jak zrobić ten tonik proszę piszcie na maila opowiem szczegóły - pewnie nie wszystkich przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Hej.. ja nigdzie w sklepie nie moge znaleźć PIWOWARSKICH drożdży :( gdzie je kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesstresowana dalmatyniec
czy jesteście pewne że maseczka cynamonowa nie powoduje jakiś skkutków ubocznych.. chodzi o cerę zwykła, ew. przetłuszcająca się... czy to prawda że działa na plamy? jeśli wyjdę an słońce to one wrócą? xD ______________________________ jeśli znacie coś skutecznego an plamy i blizny po wyduszaniu, piszcie, z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pau-la
Ja mam na twarzy od 7 minut tą maseczkę z cynamonu..i piecze jak cholera !! :P jeszcze ją trochę potrzymam i napisze Wam czy pomogła coś czy nie etc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssadadsa
podajcie przepis na tą meseczke cynamonową.prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssadadsa
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pau-la
jakis efektów specjalnych nie widzę póki co.. 1 łyżeczka cynamonu i jedna łyżeczka wody..mieszasz i nakładasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieks dobra kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Witam ..,nie długo minie 3 miesiąc odkąd..przemywam twarz moczem :) yeah widze poprawe :) Polecam wszystkim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pau-la
moczem ? xD ja uzywam od wczoraj maseczki cynamonowej i.. naprawde pomaga ! ja trzylaam ok.godziny i pomoglo juz za pierwszym razem.. a piecze tylko do 10 min i ja w ogóle nie mialam twarzy czerwonej..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×