Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

słuchajcie może wy mi pomorzecie wybrac jakis krem no wiec tak ostatnio mam kupiła mi brevoxyl stosowałam go kilka dni i teraz wokół oczu mam strasznie suchą skóre tzn miałam bo juz powoli znika bo co chwile nakładam na nią warstewke kremu nivea creme tego w blaszanym kółeczku ;] moja cera jest jakas dziwna smaaniemoge okreslic jaki mam rodzaj policzki są normalne ale czasem suche na środku czoło jest normalne ale czasem suche na środku broda jest tłusta i nos też chciałabym krem który by zapobiegał przesuszaniu bo brevoxylu ale tez zeby był taki na zime i zeby ładnie caął skóra po nim wyglądała zastanawiam sie nad l\'oreal pure zone.. a wy co myslicie doradzcie cos plisss:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owaaaaag
stosujcie moj program walki z pryszczami a na 80 % sie pryszczy pozbedziecie: - rano przemywajcie twarz tonikiem clear and claen i nalezy zjesc lekkie sniadanie po nim tabletke drozdzowa -po obiedzie wypic herbate z bratka i dwie tabletki drożdzowe -wieczorem umyc twarz mydlem siarkowy, potem umyc jeszcze szybko działajacym kremem na pryszcze, nastepnie po wyjsciu z wanny obmyc tonikiem po nim nałożyc szybko działajacy krem na pryszcze i na koncu tabletka drozdzowa i herbata z bratka i mozna spac :) ) uprawiajce zdrowy tryb zycia nie palcie najlepsza siłka bo wymaga zdrowego odzywwiania i pozatympodobno po siłowny pryszcze mniej wyskakuja zapraszam do konsultacji jesli cos nie wiecie mój program jak dla mnie sprawdza sie doskonale nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALENKA
a ja sie ciesze, że raz na miesiąc wyskoczą mi ze 3 pryszcze.. informuje mnie to że niedługo miesiączka, nie notuje se bo jestem dość niezorganizowana.. zaraz wyciskam, przypudruje je troszeczke i dobrze jest życze wam powodzenia.. wiem jaki to cieżki problem czasem.. moja siostra ma 31 lat i do tej pory męczy się z tym.. Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
a nie przyszlo wam do glowy ze moze tradzik w wielu przypadkach jest psychosomatyczny ? moze organizm chce nam cos zakomunikowac w ten sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umf umf
a njabardziej pekam ze smiechu jak czytam, ze ludzie na tradzik stosuja mydlo, alkohol i inne podrazniacze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALENKA
dla mnie spirol jest jak znalazł :] no nie wiem nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuinia
a ten mocz usuwa blizenki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroko
Jestescie pojebany..leczcie sie....mocz na twarz...po paru dnich bedziecie jebaly na 100000km....jak lepiej leczcie sie na głowe a na na cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryniaa
Lisek : jakos mnie ten mocz nie przekonal ;) tez mialam gule , dalam krem nawilzajacy i tez pod 2 dniach zniknelo.Takie tlumaczenie ze skoro nie ma syfow kolo pecherza to sie mozna smarowac jest smiechu warte.Jak nie mam syfkow na pietach to mam sie martwa tkanka smarowac :/? Nie mam syfkow juz .Wyleczylam sie .Jak? Tradzik tkwil w psychice.Powtarzalam sobie ze zasluguje na ladna buzie , staralam sie nie stresowac i .. nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZESSI
hehheh a ja maze o pieknej opalonej naturalnej karnacji........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka115
no nie no z tym moczem to tak na serio ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtdttgAHA
Moje sposoby na piekna cere: * myje buzie tylko przegotowana woda lub woda mineralna, nigdy prosto z kranu * uzywam dobrych zeli do mycia twarzy - te z apteki * stosuje toniki bezalkoholowe * nawilzam buzie, a nie wysuszam - czyli kosmetyki bez alkoholu, kem i tonik!!!!!! * pije herbatke z bratka, herbate pu-erh, herbate zielona, herbatki ziolowe i owocowe * tabletki z B-karotenem + tabletki z wit. B * jem pestki slonecznika, dyni itd. ktore zawieraja cynk i inne pierwiastki oraz witaminy * nie pale, nie pije kawy ani mocnej herbaty * nie opalam buzi na solarium - jak sie opala to potem jest masakryczny wysyp pryszczy * nie uzywam zapychaczy w formie make-up * pijam wapno - dobre na podraznienia i zaczerwienienia skory * robie 2 razy w tygodniu maseczke z ziol * czasem uzywam zielonej glinki, platkow owsianych * raz na jakis czas (np. co 2 miesiace) oczyszczam buzie u kosmetyczki * jem musli, sporo warzyw i owocow * nie jadam fast goodow, chipsow, calej czekolady, nie pije pepsi itd. * na uspokojenie pijam melise Na efekt czeka sie troszke, ale warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonący brzytwy się chwyta...
Tak mnie ostatnio wypryszczyło, że po prostu gdy ide ulica, myślę że wszyscy widzą w promieniu km tylko mnie i moje pryszcze... :P Za tydzień widzę sięz osobą, której nie widziałam dawno i chciałabym zrobić dobre wrażenie... Dlatego od dziś biorę sięza cerę... Tydzień to nei dużo... ale chyba zmieszam kila technik z tej strony i zobaczymy... co mej cery nei zabije, to ją wzmocni... :P Zaczynam od moczu - który już kiedyś stosowałam, duzych ilości wody i zielonej herbatki (której nienawidze :D)... no i zaintrygowało mnie mycie buzi płynem do higieny intymnej... do boju! :P Będę się żalić w ciągu tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjj ...mam pytanie czy jak posmarujecie się tym moczem to to zmywacie po kilkunastu minutach czy zostawiacie bo już sama nie wiem dzisiaj próbowałam pić mocz ale nie mogłam dwa łyki zrobiłam i już nie mogłam bo prawie zwymiotowałam.... ale smaruje się moczem ale nie wiem czy mam to zmywać czy pozostawiać...bo ja już nie mogę powtarzać sobie co dzień że jutro będzie lepiej i już wszystko będzie ok borykam się z tym problemem tzn. trądzikiem od paru ładnych lat ale niestety pryszczatych lat...pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-latka
Dziewczyny, mi pomóżcie. Ja juz stosowalam przerozne specyfiki i efekty nawet jesli są widoczne to niewiele i utrzymujace sie bardzo krotko. To wycinek zdjecia mojej twarzy bez makijarzu ( w calosci to wyglada nieco lepiej) ale tutaj koszmar. Prosze Was o jakies rady. [URL=http://img167.imageshack.us/my.php?image=cera1cu4.png]http://img167.imageshack.us/img167/7366/cera1cu4.th.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-latka ->koszmar?? Ja na buzi nie mam chociażby skrawka skóry, który wyglądałby tak dobrze jak Twoja cera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-latka
ojej, mi sie wydaje ze moja jest juz naprawde w zlym stanie, no ale kazdy ma nieco inne problemy. Ja np. w sumie nigdy nie mialam tradziku, nie wiem co to znaczy, no ale za to mam sucha skóre. A powiedz co Twojej dolega i czym ja traktujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litle_bad_girl
Cześć. Mam 14 lat i krostki na twarzy, próbowałam kilku kosmetyków ale jest jeszcze gorzej!!!!!!!!! Pomóżcie prosze. Aha, i nie doradzajcie mi tylko moczu :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w te tabletki SILICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w te tabletki SILICA
to ile mniej więcej kosztują? i dostane je w aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _monia
Dziewczyny mam ochote was uściskać za polecenie tej maseczki cynamonowej!! już po 2 dniach stosowania jest duzo lepiej... warto bylo wytrzymać to cholerne pieczenie! dzieki serdeczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysuniaaa
Witajcie dziewczyny...super topic :) Od dzisiaj biore sie gruntownie za siebie..idzie lato, trzeba twarz obudzic po zimie..Mam cere mieszana ze skonnoscia do wypryskow i zaskornikow... Oto czego zaczelam uzywac od zaledwie 2-ch dni dopiero. 1.Iwostin- zel do mycia twarzy (na bazie wody termalnej) -suuuuper! 2.Na noc krem z tej samej firmy "Purritin" (do skory wrazliwej, tlustej itp....chwalony przez moich znajomych). 3.Tonik -Dermika -MAT-B 4.Peeling enzymatyczny -Meritum -Dermika (bo po peelingach tzw.mechanicznych zwieksza mi sie ilosc krosteczek :/) 5.Perfecta- Antytrądzikowa maseczka głęboko oczyszczająca Dodatkowo zaczelam chodzic na solarium (ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku)...zaczelam zazywac beta-karoten aby ozywic swoja skore i chronic ja przed zlym dzialaniem solarium.. poza tym biore tez tabletki na cere,wlosy i paznokcie.. w solarium stosuje specjalne kremy do opalania soleo... Jesli chodzi o pomadki ochronne to polecam Johnson$Johnson ;) Moja cera jest w strasznym stanie po zimie... dostalam jakies uczulenie niegdys albo taki malo tradzik (na szczescie to za mną) i teraz staram sie przywrocic po tym wszystkim skore do rownowagi.. mam mase przebarwien, piegow,zaskornikow...ale mam nadzieje,ze efekty stosowania kosmetykow beda widoczne... w sumie juz je zauwazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ela_
Zobaczysz ze po solarium bedziesz narzekać na cerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie cooooś
i nie chodź no solarium, zniszczysz cerę i możesz się nabawić trwałego rumienia jak przesadzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fu
Aknemycin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiiiiiiiiii
elo wszystkim czytajacym:):)...bede sie powtarzac ale ja niemam dokadnie powedzianego tradziku..tzn ropne krostki, czasam,i mi wyskoczy taka bolaca krosta z ktorej potem jest czubek ropny, ale ogolnie ja to mam pod skora takie grudki, pozdkorniaki, zazkorniki...i niektore maja czarne lepki...i tu mam problem bo to chyba zadki trzadzik bo nie widzialam zeby ktos pisal o czyms takim??!! PROSZE POMOZCIE JESLI KTOS MA COS TAKIEGO NIECH SIE ODEZWIE , ODPISZE JESLI COS STOSUJE/AŁ na te syfy..blagam!!!!!czy tu wlasnie mocz pomoze bo to jest tradzik za skora,prosze o odp....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiiiiiiiiii
...na marginesie ...lepiej jest pic mocz czy przecierac nim twrz...prosze niech ktoas mi odpowie:(.. 1.jESLI PIC TO W JAKICH ILOSCI I ILE??!! 2. Jesli myc nim twarz, to czxy pozostawic na twarzy zwilzonym wacikiem na kilkanascie minut czy tez ziostawic az do rana(jesli bym posmarowala sie np, wieczorkiem)??!!...prosze odpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz
poprosimy powyższe wypowiedzi w przełożeniu na język polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare mydło
Szare mydło i tyle O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myje szarym mydłem twarz rano i wieczorem i po tygodniu widać juz poprawe ;) nawet blizny mi znikły, byłam bardzo zdziwniona ;P próbowałam wiellluu kosmetykow... odtsawiłam wszystkie i teraz szare mudło zostało na półce ;) jest SUPER !! polecam .. a i przepraszam za moją chaotyczną wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Monissia*
do Oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii: nie jestes sama mam podobny problem z cera.... te czarne punkty mnie dobijaja.... nic nie pomaga ale zauważyłam ze cera o wiele mniej się świeci kiedy ja NAWILŻAM a nie matuje... rewelacja polecam krem-żel nivea visage young, wczesniej uzywałam vichy normaderm i skin set ale bez szału... byłam wczoraj u dermatologa i polecił mi lek duac mam nadzieje ze pomoże.... pozatym biore cynk zeby przyspieszyc kuracje;p co do moczu....jestem skłonna zaryzykować ale....niewiem jak czesto i wogóle pozdrowki dla was dziewczyny!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×