Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

Gość czy jest ktoś
kto stosuje do ustną antykoncepcje i zewnętrze UT????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
nie ma żadnych przeciwskazań,jeśli stosujesz tylko zewnetrznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was i zastanawiam
sie na czym polega ta systematyczność???? Co robią panie w czasie okresu???? Nic na ten temat nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi
o urynoterapie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkdk
na problemy z cerą pomaga ciąża, po zajście w ciążę cera zrobiła się ładna i nawet nie musze o nią jakoś specjalnie dbać, ciekawe jak będzie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana____blef
Jestem po ciąży a cera w gorszym stanie niz przed!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusek1234
a mam takie pytanko czy urynoterapia pomoże mi w zlikwidowaniu rumieńcy?? błagam pomóżcie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
a dlaczego chcesz likwidować rumieńce,wiem ze likwiduje na pewno pryszcze,wągry też ..pieprzyki raczej nie(ja stosuje ppawie 7 miesiecy) mysle ze rumiencow nie , bo one są naturalne :) a kobieta dodaja uroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusek1234
Chce je zlikwidować bo uważam że są okropne!! nie są one lekkie tylko mocne a szczególnie na zmiany atmosferyczne...;(( może ktoś tu zna jakiś dobry sposób na pozbycie sie ich...?? proszę pomóżcie... pozdrówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
no możesz spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLOew
a co z Izotekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z tym okresem
nikt nic nienapisze??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
no ja wlasnie mam okres ;/ ;/ ;/ no i pije tylko jak jest czysty,jak się choć gram krwi znajdzie to juz tego nie wypije... ale pić można ,choć co prawda inaczej smakuje ..troszke gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu00
a na mnie ten mocz nie działa bo na razie to mam gorzej niz było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czymogę stosować UT
zewnetrznie i do tego brevoxyl, maseczke z zielonej glinki i np maseczke ze startej surowej cebuli, a na przebarwienia cepan? czy to za dużo? Czy stosując UT mam nie stosować innych specyfików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
buuuuuuuuuuuuuuu -na początku prawie zawsze występuje pogorszenie...a stosujesz tylko zewnętrznie? co do innych specyfików glinek itp to można przy zew...ja tak przynajmniej robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do diary8 i wszystkich stos.UT
Proszę powiedzcie mi czy mogę stosowąc to wszystko na raz: Najpierw oczywiście demakijaż, tonik, potem np piling enzymatyczny, potem brevoxyl, maseczka z zielonej glinki, a wieczorem UT tylko zewnetrznie na twarz.? czy moge stosować mocz z brevoxylem ? Czy można stosowąc maseczke z cebuli surowej a potem mocz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajajakkk
Odbiło wam z tym moczem??? Normalnie jakiś ciemnogród, a mamy 21 wiek. Masakra:O Niedługo maseczkę z gowienek będziecie sobie na twarz serwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Chcę was prosić o radę. Mam cerę mieszaną, z tendencjami do przetłuszczania się( czoło, nos, broda) i pojawiania się krost. Oprócz tego mam mnóstwo przebarwień i blizn potrądzikowych, tak że cała twarz wygląda jak usiana wielkimi, brązowymi piegami:(.Teraz używam kremu firmy DAX Perfecta No Problem! i jest lepiej, przebarwienia pojaśniały i mam mniej krost, ale gdy tylko wycisnę jakąś krostę(nawet malutką), zostaje mi po niej wielka blizna. Co można zrobić, żeby te blizny tak się nie robiły????? Poza tym mam na twarzy mnóstwo grudek( głownie czoło, policzki i broda), no i to świecenie się skóry. Co można na to poradzić???(ale interesują mnie jakieś kremy lub metody naturalne, bo chciałabym mieć taką twarz, żeby nie było trzeba nakładać makijażu, więc odpowiedź typu:\"nałóż puder\" mnie nie zadowoli :D ). Czytałam tu o kuracjach moczem, no i znowu mam parę pytań:) Po pierwsze, czy mogę stosować mocz, jeśli mam bardzo wrażliwą i skłonną do alergii skórę??? Czy po moczu stan mojej cery się nie pogorszy???? Czy mocz likwiduje grudki??? Czy mocz pomaga na to, żeby skóra się nie świeciła??? Czy mogę łączyć stosowanie moczu z DAX-em, i jeśli tak, to w jaki sposób??? Którego kosmetyku używać i kiedy??? (napiszę czego używam: krem,żel do twarzy i tonik:rano i wieczorem, raz na tydzień peeling i maseczka oczyszczająca) Ile razy dziennie stosować mocz i po jakim czasie jest widoczna poprawa??? Wielkie dzięki dla was, które przebrnęłyście przez moje \"wypracowanie\":D. Proszę poradźcie mi coś i w miarę możliwości odpowiedzcie na ten tłum pytań:D Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, to chyba indywidualność kto jak dba o swoją skórę , bo każdy ma inną :) Dla Mnie nie wyobrażalną rzeczą jest nie zmywać makijażu przed snem , normalnie zbrodnia jak w ogóle spać tak:> Większość z nas pewnie używa podkładu, a wiadomo jak zatykają pory, a nawet jeśli nie używamy to po długim dniu nawet jeśli spędzamy go w domu są straszne zanieczyszczenia na twarzy . Także zasada pierwsza zawsze zmywać makijaż :) Drugą zasadą codziennie rano i wieczorem używać płynu do mycia twarzy, mleczko,tonik i najlepiej wszystko z tej samej firmy żeby się zgrały i dawały jakiś efekt, no i na koniec oczywiście krem do naszej cery. Gwarantuje, że jeśli codziennie rano i wieczorem będziecie tego używać może nie będzie idealna cera, ale myślę że każda będzie zadowolona :) Ja jeszcze dowartościowując to wszystko ok 2-3 razy w tyg używam peelingu do twarzy, maseczek odżywczych i kilka razy robiłam sobie inhalacje z pary wodnej i pory Mi szybko zniknęły. Jeśli nie macie inhalatora w domku można nachylić się nad garnkiem z parującą wodą. Wniosek taki, że nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego majątku na kosmetyki żeby być piękną ! pozdrawiam ps. pijcie dużo wody niegazowanej ! ( polecam żywiec zdrój )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Diamentowy sen.ja również mam cere mieszaną.Mocz można stosować do każdego rodzaju cery,nawet jeśli ma się wrażliwą.Po pierwsze czy ty chcesz używać moczu wewnętrznie czy tylko wewnętrznie przemywać?bo ktorys raz juz z kolei napisze ze stosujac mocz zewnetrznie zaleczymy tylko to co mamy na twarzy a nie wyleczymy .Aczkolwiek zewnętrznie też pomaga,lecz na to trzeba więcej czasu.Przemywaj twarz świerzym moczem za każdym razem kiedy skorzystarz z ubikacji.Wielu osobom bardziej pomaga mocz odparowany(najlepiej do 1/4) w tym równiez i mnie.Lecz zauważyłam że po nim robią się wągry..pewnie dlatego że tak jak i stary w przeciwieństwie do świerzego nie jest najczystszy.. Ja stosuję zew 8 miesiecy i wew miesiac-rezultaty naprawde widoczne :) aha,pytalas czy stan twojej cery moze sie pogorszyc.Jest to bardzo prawdopobodne skoro masz cere mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
ale tylko na początku jak organizm z siebie bedzie chcial wyrzucac te wszystkie nieczystosci :P potem juz powinno byc tylko lepiej.z moich spostrzeżeń i w moim przypadku zależy to od diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diary8 Dzieki za porade, mam jeszcze pytanko: czy mocz pomaga na grudki na twarzy?? aha, chcę go stosować zewnętrznie pozdro, diamentowy_sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
grudków nie będzie bo wszystkie zaczną powoli wychodzić i po dłuższym już czasie wszystko ładnie zejdzie :) pomaga nawet na blizny ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaarada
Po kąpieli wetrzyj w wilgotną skórę odrobinę oliwki dla dzieci (ja używam Johnson) i delikatnie osusz ręcznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraaarada
pomyliłam topiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśŚŚ
No tak mocz to podobno dobry sposób.Ale trzeba najpierw zrobić badania moczu.Ponieważ mogą być w nim bakterie i gdy przetrzemy tym buźkę to mogą wyskoczyć czerwone plamki.Moja psiapsiółka tak miała.Lepiej idźcie najpierw do lekarza :) Ja już byłam i przecieram moczem.A jeśli nie możecie to polecam tonik Nivea Yong Świetne!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3stajlo
musze sobie to maseczke zrobic bo mnie te syfy wkur..... mam dosc łażeniea z geba w krostach . moze po tym bede normalnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag88
A co z kuracją moczem podczas okresu? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
trzeba wtedy sobie zrobic przerwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×