Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość takakala
owszem mogło dojśc, ale jezeli chodzi o objawy to nigdy nie beda odrazu po zaplodnieniu, poniewaz do zaplodnienia moze nawet dojsc kilka dni po stosunku. wymioty to moglas miec poprostu z zatrucia czy z nerwow, bo o tym myslisz poprostu, a to ze jesz duzo to tez zaden oznak ciazy, kobiety zwykle na poczatku ciazy to raczej nie maja na nic ochoty. i jeszcze kwestia taka czy podczas stosunku mialas dni plodne czy nie.POZDRAWIAM! Jestem w 10 tc i jestem szczeliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna91
Miałam Dni Płodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
no to czekaj na 1 dzien miesiaczki i zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna91
witam to znow ja mam problem i prosze jakos mi tu pomóc .. mam wymioty co zjem itp jak zapale papierosa to mnie odrzuca i wymiotuje jest mi słabo jem ..lecz co zjem wymiotuje..a dzis przed chwila dostałam krwawienia i to bardzo silnego lecz miesieczki nie mogłam dostac ponieważ powinnam ja dostać za 14dni czy moze to byc krwawienie w ciazy ?? prosze o pomoc i szybka podpowiedz co mam robic Helpp bo nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
tak moze to byc ciaza, tymbardziej ze krwawisz, w ciazy czesto kobiety krwawia, ale nie lekcewarz tego idz do lekarza albo jedz na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna91
a czy moge poczekac do 9tego sierpnia bo jestem zarejestrowana na wizyte jezeli to troche przecigne to nic mi sie nie stanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
jezeli to ciaza to nie masz na co czekac bo mozesz poronic na Twoim miejscu dawno bym poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna91
moge sie nawet zglosic na ostry dyżór?? bo o tej poze lekarze bo mnie brzuch kuje ogólnie zle sie czuje od godziny czy zadzwonic po karetkę ? chłopak sie na mnie wydziera ze zle robie ze sie przemeczam a ja lubie sprzatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
o jejku! jezeli jestes w ciazy i masz takie problemy to najpierw zastanow sie czy wogole chcesz miec dziecko i czy wogole jestes na tyle odpowiedzialana zeby zostac mama, bo skoro juz teraz nie wiesz czy jestes w ciazy a boli Cie brzuch i masz krwawienia to jak chcesz wziasc odpowiedzialnosc za dziecko? jezeli w koncu zdecydujesz sie zeby pojsc do lekarza albo pojechac na pogotowie, a oni powiedza ze ciaza obumarla i bedza musieli Cie "czyscic" to jak sie wtedy poczujesz? pomyslisz ze moglas pojechac i bedziesz miala sama do siebie wyrzuty ze zwlekalas za dlugo i ze sie przemeczalas... ludzie mowia ze ciaza to nie choroba, otoz nie zgodze sie z tym, mozna powiedzec ze ciaza to "piękna choroba" z wlasnego doswiadczenia wiem ze mimo iz dobrze sie czuje ryzyko jest ogromne, musze uwazac na siebie naprawde baaaardzo i to nie przesada, jestem w 12 tc, o ciazy dowiedzialam sie w 6tc, i z tych 6 tygodni 4 tygodnie (1 miesiac) spedzilam w szpitalu, gdzie lekarze robili mi mnowstwo badan!! i wyszlo z nich ze naprawde musze na siebie uwazac i dbac o wszystko doslownie... Oczywiscie nie wiem czy jestes w ciazy czy nie, bo niby skad mam wiedziec, stwierdzam ze to moze byc ciaza, poniewaz objawy masz podobne do ciazy, nawet krwawienia moga o tym swiadczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna91
byłam w szpitalu ciazy nic nie dolega wszystko jest ok dostałam witaminki i dobrze sie czuje wszystkie badaia sa zrobione , i wszystko jest super ..:) bylam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
no to super, teraz przynajmniej jestes juz pewna, ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna91
3tydzien :) i jestem szczesliwa przyszła mamusia :) odpoczywam dużo oladam telewizje i sie relaksuje i wcinam :) amu bo głodna jestem ciagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Witam my zaczeliamy starania o dzidziiusia w tym miesiacu dopiero i bardzo by nas ten fakt ucieszyl ze udalo sie za pierwszym razem... Czasami zakluje mnie w bodbrzuszu i czasami zrobi mi sie slabo nic wiecej nie mam z objawow. Choc i tak wydaje mi sie ze sa to skutki wielkiej checi tego zeby fasolke miec w sobie... Za 8 dni mam spodziewany termin miesiaczki choc przyznam szczerze ze jestem bardzo viekawa czy nam sie udalo.... Mam nadzieje ze te 8 dni szybko minie a pkres sie nie pojawi.... Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka88 no ciekawe, mam nadzieje ze Ci sie udalo:) ja jestem w 16tc :) zycze POWODZENIA!! jak sie dowiesz to napisz co i jak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartitkaPoka
Czesc dziewczyny, pisze, bo wiem jak bardzo sama poszukiwalam informacji na ten temat. Jestem na swiezo, dzis oba testy wyszly pozytywne. Staralismy sie ponad 3 lata, no coz, historia leczenia jest dluga i nie miejsce na nia. Pierwsze co zwrocilo moja uwage to przedluzajacy sie bol piersi, zwykle piersi bolaly mnie na 2-3 dni przed @, tym razem bylo inaczej i bola mnie juz ponad tydzien, temperatury po owulacji utrzymuja sie na stalym, wysokim poziomie.kilka dni po owulacji zaczal mnie takze bolec jajnik, dopiero dzis ten bol przerodzil sie w taki ciagnacy bol podbrzusza. Caly czas czuje sie wzdeta, jakbym miala mase powietrza w brzuchu. No i oczywiscie zwiekszona ilosc bialej wydzieliny. Dzis jest 12 dzien fazy lutealnej, jutro powinnam dostac okres. Test zrobilam juz dzis, po obserwacji zmian w moim ciele w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Witajcie, mam dylemat. mieszkam za granicą, i od 2 tygodni mam ciągłe wrażenie że jestem w ciąży, rano mam mdłości, w środę cały dzień wymiotowałam. boli mi brzuch i piersi. A ja ciągle od 3 lat biore cilest. czy to mimo wszystko ciąża? boje się zrobić test... wiem jestem glupia ale licze na jakies pocieszajace slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiem, że to pytanie powtarza się wielokrotnie ale mimo wszystko warto zapytac... 8.09 br kochałam się z mężem oczywiscie z nadzieją o dzidziusia. Zawsze miałam problem z obliczeniem dni płodnych więc liczyłam na śluz... Z obserwacji wywnioskowałam ze 7-8 września to owulacja... 11 września byłam strasznie senna a 12 stego strasznie bolało mnie podbrzusze i piersi... Dodatkowo miałam odruchy wymiotne.. Zrobiłam test owulacyjny żeby potwierdzić moje obliczenia. Wyszedł negatywny w dniach 11 i 12 sty... więc tak jakby moje obliczenie się zgadzało... Okresu mam dostać jakoś 22 lub 21 września... Czy to możliwe, że w tak wczesnych dniach od zapłodnienia mam jakieś objawy?? Zrobiłam test i wyszedł negatywny... ( Tak, tak wiem za szybko, ale niecierpliwa jestem i mój mąż też bo bardzo pragniemy maluszka...) Czy to możliwe, że coś tam się we mnie dzieje?? Dodam, że cały czas mam śluz jak podczas owulacji, tylko może nie taki intensywny.. ale jest... Natomiast dzisiaj 13.09 nie boli mnie podbrzusze ani piersi... ale za to często chodzę do kibelka i mam odruchy wymiotne.. Ja też jak wiele z was staram się o tym nie myśleć czy jestem czy nie zeby się nie rozczarować... Ale może któraś z was miala podobne objawy lub z własnego doświadczenia może mi coś powiedzieć... Bardzo prosiłabym o odpowiedz... Serdecznie dziekuję i pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm musisz poczekac jednak do spodziewanej @ i zrobic test, czasami jak bardzo sie chce miec dzidziusiaj to sobie mozna "uroic" ciaze... test Ci pokaze, alebo idz na bete to da Ci 100% pewnosci czy jestes w ciazy czy nie :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego tak się ze mną dzieje... Staramy się z mężem od 5 miesięcy o dziecko i nigdy nie miałam takich objawów, pomimo, ze też czekałam i miałam nadzieję... No cóż, wypada mi tylko odliczać dni do płanowanej @ :) Chociaż jak dla mnie to są wieki hehe, ale widze z wypowiedzi innych szczęśliwych mam, że warto przeczekać. Doskonale zdaję sobie sprawe, że każa kobieta ma inne objawy. Moja siostra przeszła to bez żadnych zachcianek, wymiotów, bóli itp.. Tak więc nie ma reguły... Wiele kobiet mowi, że to się po prostu czuje... Może i się czuje.. Ja poki co nie chce sobie wmawiać, że to czuje, bo nie czuje.. I nie chce się rozczarować.. Poki co widzę, że coś się we mnie zmienia, a przez poprzednich 5 miesięcy nic się nie działo po zapłodnieniach... podbrzusze boli jak przed miesiączką.. raz prawy jajnik, raz lewy jajnik... Noo odruchy wymiotne mam od 2 dni nie tylko rano ale i po południu, wieczorem i nawet dzisiaj w nocy nie mogłam spać bo czułam się niekomfortowo... Taki uciesk na żołądku... A co do testu to zrobiłam go dzisiaj rano i wiadomo było, że to za wcześnie.. ale nie moglam się powstrzymać.. :):) Bo od 5 miesięcy gdy robie test to dzień poźniej dostaje miesiączki ... No cóż, miejmy nadzieję, że to jednak dzidziuś. Nastrój mam tez jakiś rozchwiany... raz płacze i przezywam, że może jestem bezpłodna, innym razem śmieje się i mówie, że na siłe nic sie nie stworzy i się uśmiecham, potem zaraz się wkurzam na siebie, że co jest grane, ze tyle nam z tym schodzi... Poczekam! Jesli tym razem nam się nie uda to pojdę do lekarza na badania :) Dziękuję za 3manie kciuków.. Życze wszystkim kobietom szybkich zapłodnień i szczęśliwych rozwiązań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Bardzo sie denerwuje poniewaz jakies ok 4-5 dni temu powinnam dostac @ ale mam bardzo nie regularne cylke czasami spoznial sie 2 tygodnie i nie bylam w ciazy. Lecz teraz sie obawiam ze moge chociaz nie mam zadnych objawow piersi nie sa powiekszone nawet nie bola brak jakiego kolewiek sluzu zero objawow jedynie co to lekko podwyzszona temperatura ale czytalam ze to czasami normalne przed okresem. powiedzcie mi czy to rzeczywiscie normalne?? i czy moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Bardzo sie denerwuje poniewaz jakies ok 4-5 dni temu powinnam dostac @ ale mam bardzo nie regularne cylke czasami spoznial sie 2 tygodnie i nie bylam w ciazy. Lecz teraz sie obawiam ze moge chociaz nie mam zadnych objawow piersi nie sa powiekszone nawet nie bola brak jakiego kolewiek sluzu zero objawow jedynie co to lekko podwyzszona temperatura ale czytalam ze to czasami normalne przed okresem. powiedzcie mi czy to rzeczywiscie normalne?? i czy moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izaizunia5 - mnie tez bralo na wymioty ale myslam ze to choroba zoladkowa, jestem w 19tc i gdyby nie fakt ze nie miesiaczkuje to nie powiedzialbym ze jestem w ciazy... a brzuch mnie strasznie bolal jak na okres i jajniki tez... po za tym piersi byly takie bolace ze az dotknac sie ich nie dalo!! ale to tylko na poczatku i bylam pewna ze to na miesiaczke mnie tak boli... a tu.... bede miala synka - moja mele wielkie szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynowa2 mozesz zrobic test, kolejny po 1 tygodniu i kolejny za 2 tyg, jezeli beda negatywne to nie jestes w ciazy wiadomo... zostaje Ci tylko czekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za odpowiedz wlasnie dzis chce zrobic test ale zastawnawialam sie czy nie zawczesnie. a moglabys powiedziec jakie mialas pierwsze objawy w 1 tyg po zaplodnieniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam ze sie zabiespieczam prezerwatywy nigdy jeszcze nie pekla i nie zsunela sie i dlatego tym bardziej dziwne jak bym byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie czym martwic, wiesz ja nie planowalam ciazy i jak nie dostalam @ to zrobilam test i wyszedl negatywnie mimi iz bylam juz w 3 tc, i kolo 4-6 tygodnia wlasnie mialae dolegliwosci ktore opisalam i w 6tc zrobilam test bo znow sie nie pojawila @ i odrazu pokazaly sie II grube krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowa2 - Wydaje mi sie ze nie jesteś wciazy.. Jesli masz nieregularne miesiączki to jest normalne.. ja np jak jest przesilenie jesienne bądź wiosenne to mi się przestawia miesiączka.. W marcu przesunela mi się na końcowe dni miesiąca czyli tak jak wyczekuję teraz 21, 22... wczesniej dostawałam w okresach 7-12 ... Tak więc to może być przesilenie wiosenne.. jeśli nigdy parten nie doszedl w tobie to jest minimalne prawdopodobieństwo zajścia w ciąże... To może być spowodowane pogodą... zrób test i będziesz miała pewność :) Mama13Luty- No powiem ci, że ja tez mam bóle jak na miesiączke. Piersi bolały mnie wczoraj. Dzisiaj od rana nie bolą. Nawet wrażliwe nie są ale wczoraj były bardzo. Zazwyczaj bolą jak zdejmuję biustonosz. Sutki nie są wrażliwe, a żyłki na piersiach są, ale nie mogę stwierdzic intensywności gdyż nie zwróciłam uwagi na to wcześniej... Brodawki mam brązowe, ale czy jakoś bardziej.. hmm.. dzisiaj po kąpieli dopatrzyłam się ciemnej lini od strony węzłów chłonnych... ale może na nie nachodzić żylka co automatycznie zmienia kolor... Ciemniejsze miejsce jest też w prawej piersi. Póki co pochlaniam wszystko !! śledzie, ciastka, po porstu co mi się podsunie przed nos :) Czekam i mam nadzieję, że już niebawem i ja będę miała takie wyczekane swoje słoneczko jak ty!! Zazdroszczę i gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ezeli chodzi o piersi to nie zawsze bola, czasami sa dni ze bola niesamowicie a czasami wogole nic nie czuje, aha i sa takie jakos twarde, a jezeli sei okarze ze jestes w ciazy (jak nie to tez zrob) to KONIECZNIE zrob sobie badania na toxoplazmoze!!!! akurat tak sie sklada ze ja na nia choruje, ta choroba moze byc bardzo niebezpieczna dla dziecka, na szczesie wiem juz od okolo 9tc i zarzywam antybiotyki i z malym wszystko dobrze :) mowie CI!!!! jezeli starsz sie o dzidziusia to koniecznie zrob sobie takie badania!! ta choroba moze doprowadzic do poronien lu wad plodu!!! zrob te badania!! popros o skierowanie od lekarza ginekologa albo rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekko
W 1 ciazy objawy mialam w 26 dc-bylo mi niedobrze,mialam plamienia,nie pamietam czy piersi mnie bolaly,mialam koszmary i bylam rozdrazniona. Po 2 dniach zrobilam test i byl pozytywny. Teraz w 21dc mialam podobne objawy,plamienia,zmeczenie,wymiotowalam. Teraz jestem w 26dc i nadal boli mnie podbrzusze,jestem zmeczona,mam dziwny sluz. Bede testowac jak okres nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekko
a i zapomnialam dodac,ze mialam okropny czestomocz,od samego poczatku,do konca ciazy. Teraz mam tak samo,ale oczywiscie moje objawy nie musza oznaczac ciazy. Poczekam do okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×