Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość xhxh
czesc mam do was pytanie zalezy mi bardzo na odpowiedzi. Kochalam sie z moim chlopakiem w sobote,kochalismy sie z zabez. ale prezerwatywa spadla z czego on spuscil sie we mnie. w poniedzialek na rano mialam zawroty glowy a w poniedzialek o godz 17 wzielam postinor no i po 12godz wzielam nastepna tabletke. slyszlam ze postinor nie dziala kiedy zaszlo juz do zaplodnienia. czy mozliwe jest abym byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhxh
czesc mam do was pytanie zalezy mi bardzo na odpowiedzi. Kochalam sie z moim chlopakiem w sobote,kochalismy sie z zabez. ale prezerwatywa spadla z czego on spuscil sie we mnie. w poniedzialek na rano mialam zawroty glowy a w poniedzialek o godz 17 wzielam postinor no i po 12godz wzielam nastepna tabletke. slyszlam ze postinor nie dziala kiedy zaszlo juz do zaplodnienia. czy mozliwe jest abym byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, pozdrawiam wszytkie przyszle mamy oraz oczekujace na @, oby nie przyszla... Ja powinnam dostac @ 28 pazdziernika i nadzieje ma, ze nie dostane... Mam objawy j bole brzucha jak przed okresem ale ciagnace sie od owulacji i wilczy apetyt oraz kawy pic nie moge..ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, pozdrawiam wszytkie przyszle mamy oraz oczekujace na @, oby nie przyszla... Ja powinnam dostac @ 28 pazdziernika i nadzieje ma, ze nie dostane... Mam objawy j bole brzucha jak przed okresem ale ciagnace sie od owulacji i wilczy apetyt oraz kawy pic nie moge..ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann666
Hej mam takie pytanie. czy możliwa jest sytuacja że ma się okres i jest się w ciaży? bo do możliwego zapłodnienia doszlo być może 2 meisiace temu i od tego czasu mam okres, ale nieregularny. ostatnio dostalam znowu po tygodniu przerwy. poza tym mam mdlości i bolą mnie jajniki. czy ja jestem w ciazy? prosze o odpowiedź ja mam 15 lat i nie mogę mieć dziecka jesczze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
Hej mam takie pytanie. czy możliwa jest sytuacja że ma się okres i jest się w ciaży? bo do możliwego zapłodnienia doszlo być może 2 meisiace temu i od tego czasu mam okres, ale nieregularny. ostatnio dostalam znowu po tygodniu przerwy. poza tym mam mdlości i bolą mnie jajniki. czy ja jestem w ciazy? prosze o odpowiedź ja mam 15 lat i nie mogę mieć dziecka jesczze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
Hej mam takie pytanie. czy możliwa jest sytuacja że ma się okres i jest się w ciaży? bo do możliwego zapłodnienia doszlo być może 2 meisiace temu i od tego czasu mam okres, ale nieregularny. ostatnio dostalam znowu po tygodniu przerwy. poza tym mam mdlości i bolą mnie jajniki. czy ja jestem w ciazy? prosze o odpowiedź ja mam 15 lat i nie mogę mieć dziecka jesczze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ann111111. Istnieje mozliwosc, ze zaszlas w ciaze. Zawsze istnieje jesli uprawia sie seks bez zabezpieczenia. Zrob test ciazowy, wynik powinien byc pewny, bowiem minelo sporo czasu od rzekomego zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
Hmm... czy w ósmym tygodniu można zauważyć już powiększenie brzucha? prosze o odpowiedź to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
okres spoznia mi sie kilka dni czy to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
co do twojego pytania to to nie musi być ciąża. okres spóźnia się często np z powodu stresu lub przemęczenia. ale czy w 8 tygodniu ciazy można już zauważyć powiększenie brzucha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
co do twojego pytania trudno mi odp.ty mialas racje dzis dostalam okres ale mialam cicha nadzieje ze to co innego:(pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
Ty masz fajnie bo ty chcesz mieć dziecko. A ja nie chcę. I kurde boję się :(. Jak ktoś wie czy w 8 tygodniu ejst już powiększony brzuch to napiszcie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
Nie amrtw się następnym razem się uda ;). Ale anprawdę jak ktoś wie to napsizcie czy w 8-9 tygodniu jest już powiększony brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
czy kos moze podac mi skuteczna metode jak zajsc w ciaze?czy zaraz po okresie sa dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
hmm... d ni płodne następują chyba okolo 14 dnia cyklu czyli około tygodnia po okresie. Ale czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
hmm... d ni płodne następują chyba okolo 14 dnia cyklu czyli około tygodnia po okresie. Ale czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann111111
hmm... d ni płodne następują chyba okolo 14 dnia cyklu czyli około tygodnia po okresie. Ale czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
dzieki za odp.czekam i czekam i nic:(moze za bardzo chce?czy to tak duzo?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
jeszcze jedno czy mozna byc w ciazy i miec caly czas okres?po tym jak kochalam sie z moim chlopakiem bolalo mnie podbrzusze ze nie moglam usiasc ale okres dostaje normalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia580
Witam Kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia w 22 dniu cyklu(11.09)ale nie skonczył we mnie,a 15 października dostałam @,który skonczył sie juz po 4 dniach. od kilku dni odczuwam dziwne bóle podbrzusza,a na piersiach pojawiły sie niebieskie zyłki, jeszcze jeden objaw to taki ze mam straszny apetyt,który zawsze pojawiał sie 5 dni przed spodziewana @,a teraz jestem w 13 dniu cyklu i cały czas chce mi sie jeść a na dodatek bardziej odczuwam każdy zapach,jednym słowem wszytsko mi śmierdzi:( i jezscze jedno czesto chodze siku. jak myślicie czy to moze byc ciąża??zaczynam sie troche bać,czy przypadkiem nie wpadliśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigrun88
Witam. Ja z mężem staraliśmy sie o dziecko troszkę ponad pół roku. W końcu się udało, chociaż tak naprawdę nie miałam żadnych objawów. Pierwszym który zauważyłam był brak @ ... wcześniej wydawało mi się, że mam wszystkie objawy świata, ale chyba istniały one głównie w mojej głowie. teraz jestem w 6 tyg i 2 dniu ciąży. Tak więc nie martwcie sie każdym bólem brzucha, czy głowy, nie zawsze muszą to być objawy ciąży. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blagam o pomoc:( kochalam sie z chlopakiem 4 dni temu... w czasie plodnym..z zabezpieczeniem ale prezerwatywa pekla.zauwazylismy to po okolo 5 ruchach. nie doszło do wytrysku jednak panicznie sie boje ze jestem w ciazy..a to dlatego ze od tego czasu strasznie boli mnie brzuch...byc moze to ze stresu...nie mam pojecia. to byl moj pierwszy raz. pomozcie..czy to moze byc ciaza?? denerwuje sie tak bardzo az kreci mi sie czasami w glowie. pomozcie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
droga justyno nie wiem czy jestes w ciazy bo to nigdy nie jest pewne ale ja miewalam takie same bole i objawy i juz byla pewna ze to ciaza a to byl tylko stres tak wiec nie masz co sie denerwowac na zapas.choc chcialabym byc na twoim miejscu bo bardzo pragne malego bobasa:(nie boj sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci za słowa otuchy. a jeśli chodzi o Ciebie to wszystko sie ułoży i na pewno bedziesz miala swojego malego bobaska.. zobaczysz.. trzymam kciuki:) trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana bonix...na pewno wszystko będzie w porządku i niedługo doczekasz się wymarzonego maleństwa:) bardzo dziękuję za słowa otuchy.. trzymam kciuki za ciebie..wszystko będzie dobrze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata25szcz
czesc dziewczyny, cos Wam napiszę, zebyście miały świadomość tego ze nie tak łatwo jest zajsc w ciążę. Staramy się z mężem o dzidziusia od 3 lat, oboje mamy dobre wyniki, miesiączki nieregularne, 30-42 dni. Jestem pod opieka lekarza, wiem że na 100% w tym ceyklu współzylismy w \"te\" dni, czyli 14 dni temu. Mam objawy okresowe i ciążowe tj. bóle piersi są tkliwe a brodawki ciemniejsze, kłócie w jajniku, ból w macicy, chcice na słodkie, choc cały miesiac nie jem, i cos jeszcze po kazdym orgazmie mam dziwne skurcze w macicy. Ale te objawy mam przy kazdym okresie od kilku tat dlatego nie myslę że to są objawy ciążowe, chociaż moga ją oznaczac. Wiem ze nie łatwo jest zajść w ciążę, i dziewczyny ktore pytaja czy mozna zajsc przez majtki - NIE MOŻNA. Podobnie jest z odczuciami zaraz po zapłodniuniu albo kilka dni pożniej, żadna z moich kolezanek nie miała objawow zaraz po owulacji. Jak już to dopiero przed okresem bole piersi i brzucha, ale one nie sugerują ciąży, choć czesto są podobne. Poczekajcie zawsze do dnia spodziewanej miesiaczki i robcie test, choc mi czasem okres spoznia sie o 2 tyg i nic test jest negatywny. Pamiętajcie tez ze plemniki zdolne są do przezycia w DOGODNYCH warunkach (jesli jest zapalenie pochwy, nawet bez objawow lub nadzerka to odczyn jest inny uzywanie lubrykantow tez zmienia odczyn w pochwie i moze zabijac plemniki)do 72 h a sama owulacja trwa ok 8 h wiec nie jest łatwo trafic. Pozdrawiam wszystkie starające się oby Wam się udało i te ktore czekają na @ oby dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofkrawczyk
staramy sie od 1,5 roku, testy kupowaliśmy hurtem.. ostatnie miesiące to koszmar, wmawiałam sobie, wymiotowałam itd. wszystko na nic, okres jak w zegarku i jedna nieublagana kreska, aż tu nagle zaraz po okresie(kochamy sie regularnie) moje mikro cycuszki zamieniły sie w obolałe wymiona, zwykle troche mnie bolą, ale tylko tydzień przed okresem...i co? oczywiście znów nadzieja, moze teraz, moze sie udało... przed okresem zwykle jestem jędzą a tu nic i nic specjalnie nie rwie , jak to zwykle i juz termin, juz chodze z podpaską w torebce i pabialginą... i nagle coś drgneło, jeden dzień, drugi, trzeci... a dziś to juz piąty, więc zrobiłam test i JEST!!!!! biegne do lekarza się upewnić, maluszek może już mieć ze trzy tygodnie... jest nadzieja wszędzie jest nadzieja.. powodzenia starającym sie i trzymajcie kciuki za mojego malucha, oby tam był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi93
Wiem ze jestem jedną z wielu zdesperowanych dziewczyn ale najadam sie caly czas strachem ... kochalam sie z chlopakiem w sobote ... dzis sroda ... mialam dni plodne ... stosunek przerywany ...doszedł pozamną .... czytam i czytam i caly czas niewiem co o tym wszystkim myslec ... jakos wczoraj zaczelam miec zawroty glowy i lekkie osłabienie ( dodam ze bardzo malo jem wiec niewiem czy nie dlatego) dzisiaj powtórka ... no i co godzina do lazienki ... zauwazylam tez ze przy siusianiu bardzo delikatnie krwawie [to nie moze byc okres bo wypada mi dopiero za poltora do dwóch tygodni (niemam regularnych cykli)] odpowiedz jest dla mnie bardzo wazna ...bo niemam warunkow na urodzenie dziecka jeszcze jestem bardzo mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi93
Wiem ze jestem jedną z wielu zdesperowanych dziewczyn ale najadam sie caly czas strachem ... kochalam sie z chlopakiem w sobote ... dzis sroda ... mialam dni plodne ... stosunek przerywany ...doszedł pozamną .... czytam i czytam i caly czas niewiem co o tym wszystkim myslec ... jakos wczoraj zaczelam miec zawroty glowy i lekkie osłabienie ( dodam ze bardzo malo jem wiec niewiem czy nie dlatego) dzisiaj powtórka ... no i co godzina do lazienki ... zauwazylam tez ze przy siusianiu bardzo delikatnie krwawie [to nie moze byc okres bo wypada mi dopiero za poltora do dwóch tygodni (niemam regularnych cykli)] odpowiedz jest dla mnie bardzo wazna ...bo niemam warunkow na urodzenie dziecka jeszcze jestem bardzo mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×