Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam!! Dzien jak codzien dzis bez zadnych rewelacji dziadka nie przyjeli do szpitala bo jak dojechali to juz bylo dobrze ale te konowaly oczywiscie odsylaja!!!! ola dzis byla spokojna wieczorkiem dopiero dala popis w koncu wsadzilismy ja do skoczka ( zdj na bobasach) nie dala sie z nigo wyciagnac skonczylo sie placzem :( no coz moja mala Lwica juz pokazuje pazurki reszta jak mamusia ( ja tez lew) Ewa fajnie ze sie pokazalas moze sprobuj zrobic pasemka to zneutralizuje kolor ale niektorym w rudym dobrze wiec nie ma sie czym martwic ja mam straszne odrosty a dopiero w przyszlym miesiacu sie wybieram a co z naszym spotkaniem moze w przyszlym tygodnniu ma byc cieplej??? milego wieczorku ide odpoczywac ola juz spi dla wszystkich www.olenka2005.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM mojaola ma na jednej nozce 2 faldki a na 2 trzy ale nic w tym zlego wszystko z biodrami jest ok miala robione usg i widzial ja oropeda taka uroda tych naszych dzidziow :::)) trzymaj cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Wiki też miała nierówne fałdki... Podobno to nie musi zwiastować niczego złego, ale u nas skończyło się wiadomo jak.. A raczej jeszcze się nie skończyło.. TPM, trzymam kciuki! Kto jak kto, ale ty to na pewno nie zasługujesz na kolejne problemy... Carluniu- ja już słyszałam milion opinii na temat marchewki. Finalne stwierdzenia: gotowana zatwardza, surowa wręcz przeciwnie. I znowu dostaję na głowę... A co do śliwek- daję Wiki deserek Gerbera z suszonych śliwek. I nic. Ech, tylko się pochlastać. Jestem złą matką!! Nie umiem pomóc mojemu dziecku! I nawet upić się nie mogę, bom karmiąca.. Dupa słonia z tym wszystkim! Zaraz kopnę cały świat z półobrotu! Gruby misiu- ja nadal mam chorobę lokomocyjną... Udało mi się przetrwać bez aviomarinu tylko jedną podróż do Krakowa na obronę mgr, z dużą już Wiki w brzuszku. Julka, wiedźmo jedna ❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko nie wiem czy jestem aż tak doświadczona mama ,ale ja to bym poszła do lekarza sprawdzić ten kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Mateczki, Dziateczki i Tatusiowie też! Śpijcie dobrze i wstańcie rano na kawę! :) TPM, wracajcie do zdrowia! A swoją drogą, nie mogłabyś dostać recepty na maść znieczulającą? To się chyba EMLA nazywa, pomaga przy szczepionkach, przy innych zastrzykach chyba też... Isiu, jesteś najlepszą mamą dla swojej córeczki. Zaparcia nie są Twoją winą, tylko tej szyny, zanim będziesz mogła ją z pół obrotu, spróbujcie może masażu brzuszka. :) My jeszcze stosowaliśmy, przy szczególnie trudnych problemach kąpiel w wiaderku, tzn. tak, że Zosia była zanurzona po pachy... Nam pomagało :p Tyle dzisiaj, mały wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Julka- gdzie ty znikłaś do cholery? ❤️ Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać i meldować się :) Kawa stygnie! Czy któraś nie widziała słońca? gdzieś się zapodziało i szara zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas nocka w miare przespana poranek niezbyt przyjemny ,bo dziecko postanowiło nas obudzić o 6.30,a tak normalnie to spi do 8.00 no i od samego ranka szło kosi kosi i chodzenie po całym domu pod paszki,az mnie plecy rozbolały chyba w najblizszym czasie trzeba bedzie zakupic chodzic ,bo jak tak dalej pojdzie to wyrosnie mi garb nom teraz zasnał,wiec mam czas troszke skrobnac,zjesc sniadanko i moze jeszcze cos posprzatam, z tym jego pierwszym snem to nigdy nic nie wiadomo,nieraz trwa 15min a nieraz 1,5 h Isia ale z ciebie ranny ptaszek :) Zapraszam na poranna kawke (zbożówka z mleczkiem): gruby misiu🌻 asiuwroc❤️ skye🌻 niuninko❤️ TPM🌻 ewciu❤️ dalka🌻 Carlaa❤️ i wyzej nie wymienoine tez zapraszam - pełen dzbanek czeka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! No nie wiem, jaka dziś u Was pogoda, ale u mnie ponuro, szaro i zimno, brrrrr. Także gruby misiu, słońce zapodziało się gdzieś skutecznie. TPM jestem z Tobą serduszkiem! NIech Twoja chorowitka zdrowieje a Ty trzymaj się nasza heroino (od heros :)) Ja tez słyszałam o tej maści Emla, jest na receptę i znieczula miejsce zatrzyku - smaruje sie godzinę przed. Może poproś lekarza. A z bioderkami, sama widzisz, różnie bywa, fałdki raz coś znaczą a raz nie. Małą widział lekarz, to i bez usg stwierdziłby nieprawidłowość, gdyby była (przecież kiedyś nie było usg). Ja z kolei nie mogę dotrzeć na szczepienie Matiego przeciwko pneumokokom, bo Mati ciągle pociąga noskiem i trochę pokasłuje.. Oj Kochane, jeszcze nigdy nie czekałam na wiosnę tak, jak w tym roku!!!! Zmykam! Iwka!!!! Gdzie jesteś? Jeśli jesteś w Wawce i nie dajesz znaku to ja się pogniewam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa! ślicznie dziękuję za miłe słówka pod adresem mojego małego akrobaty i za komentarze na bobasach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce jest w Toruniu kochane!!Ptasiej grypy się nie boi:P Dobrego dzionka i zejdźmy w koncu z tej 212 strony...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! ❤️ Dominisiu chętnie się napiję pysznej kawusi z mleczkiem,mnim mniam a do tego jakaś czekoladka lub ciacho ;) chętnie poczęstuje. TPM 🌻 życzę Ci dużo zdrówka dla Ciebie i córci  ja się martwię, że Maja złapie ode mnie grype, już pokaszluje, ale dostaje dużo witaminek i syropek. Dziś idę do neurologa, aż się boję, co to będzie? Wczoraj nie poszłam na rehabilitacje, bo żle się czułam( dziś też nie jest lepiej), a tylko ja z nią ćwiczę! Może będziemy chodzić na basen? Dziś się dowiem. Dziewczyny ponawiam pytanie odnośnie zupek, i ogólnie napiszcie, co wasze pociechy lubią? Ja dziś podam samego kurczaczka. Mnim,mniam Asiawroc 🌻 jak dla mnie to trochę daleko do tego parku, ja bym wolała do Skowroniego, choć to też daleko nie wiem jak Tobie pasuje? Mam nadzieje, że się mimo wszystko spotkamy, ale muszę coś z tą marchewką zrobić!!! Mój mąż jest też chory, nie poszedł dziś do pracy wstał o 6:00, poleciał do lekarza i dostał ostatni wolny numerek na 11:00, Masakra wstrętne wirusy atakują!!! Pozdrawiam mocno, trzymajcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, ja już pytałam,ale nie pisalas-co za rehabilitacja, neurolog??coś poważnego z majeczką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko kochana🌻 moją Maja jest dzieckiem niedorozwiniętym ruchowo :( przepraszam że ostatnio nie napisałam ale to dla mnie drażliwe. Ćwiczymy metodą Volty, jest niby trochę lepiej ale nie dużo, a lekarka mi powiedziała żebym się cieszyła że jest tylko niedorozwój ruchowy a nie umysłowy, choć niby on też może się rozwinąć, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś zasnął... Ewciu! aż się we mnie zagotowało, gdy przeczytałam, co Ci ta lekarka powiedziała! Metoda Wojty jest dobra i przynosi rezultaty, ale musisz być bardzo systematyczna. Jeśli jest mała poprawa, to większa też będzie! Jak będziesz u neurologa zapytaj też o metodę Bobathów... Cwiczenia na basenie też mogą zdziałać wiele. Nie wiem, jaki rodzaj niesprawności dotknął Twoją Maję. W wielu jednak przypadkach odpowiednia rehabilitacja ruchowa daje naprawdę znakomite efekty. A tę lekarkę, co zamiast wspierać matkę dołuje ją, z pólobrotu na księżyc. Trzymaj się dzielna Kobieto, napisz, co neurolog powie. Co do jedzenia, my nie mamy się czym pochwalić: Wojtuś na ogół zupki z mięsem zjada 2 lub 3 łyżeczki. Kaszek, soczków i deserków nie chce. Nie gotuję mu sama, bo mi się nie chce. Dziewczynki jak sępy wyjadają resztki z wojtusiowych słoiczków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu masz racje trzeba być systematycznym w ćwiczeniach, ja na początku byłam bardzo równo co 3 -4 godz ćwiczyłam, a trzeba 4 razy dziennie, nawet mate kupiłam. Tylko ostatnio trochę jej pofolgowałam, bo miałam sesje, i teraz, bo jestem chora, ale nadrobię to jak tylko dojdę do siebie, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Bo w ostatnim czasie miałam dużo przykrych wiadomości, które bardzo mnie przywaliły, nawet nie planowałam Wam o tym pisać, ale tak jakoś wyszło, teraz jest mi lżej na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny:) sorry za przerwy w nadawaniu, ale jakieś takieś problemy się przyplątały i za bardzo nie mam ochoty pisać. irenko🌻- nie przepadłam tak kompletnie, twoje niedoczekanie:P:P:P tpm🌻- bardzo mi przykro, że malutka jest taka chora:(:( ale za parę dni jak się jej polepszy, zapomnicie o tych wszytskich troskach, bo pamięta się tylko dobre rzeczy wielkie buziaki dla ciebie i małej👄❤️🌻 a jaśmina to już mały słonik:D niuninko🌻- no to mieliście piękne przygody na dzień kobiet:) z tym kaszlem u ninki, popieram dominisię- idź lepiej do pediatry:) gruby misiu🖐️ ewciu🌻 aż się wierzyć nie chce, że taka rozkoszna dziewczynka ma jakieś problemy ze zdrowiem:( co do jedzenia, niestety nic ci nie podpowiem, bo moja mała tylko pije soczki i je jabłko z gruszką (desrek), wczoraj próbowaliśmy z zupką hippa z cielęciną, ale odstawiła taki cyrk, że słoiczek zjadła parówka:D skye🌻-buziaczki dla paulinki:D asiawroc🌻 jaśmina też ma nierówną ilość fałdek na nóżkach:) ale w poradni preluksacyjnej, pod której opieką była od pierwszych dni życia powiedzieli, że wszytsko jest ok:) nesiu🌻- mati jest absolutnie niesamowity:D:D:D pszczoła- 🖐️ dominiko🌻dołączam się do kawki:D iwka🌻prosimy o powrót:D carla🌻dla dustiego obśliniony👄od wciąż bezzębenej damy :D uffff to by chyba było na tyle jak mi się coś przypomni, napiszę:D buziaki julia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo moi znajomi maja synka z opuznieniem ruchowym teraz dopiero kiedy ma 3 latka dogonil rowiesnikow choc jeszczemalo mowi ale pozatym jest ok wwieku 8 miesiecy ten chlopczyk nie siedzial nie przewracasie na plecki poprostu lezal !!a pediatra nic nie robila !!! dopiero jak skonczyl 9 miesiecy zaczeli leczyc malego metodaWojty a na rezultaty dlugo czekali byli cierpliwi a dzis juz jest ok wiec duzo cierpliwosci nie ma metody przy ktorej nagle zobaczysz rezultaty :)) a ta metoda jest brdzo dobra powodzonka i usciski dl malutkiej!!!!! co do jedzonka to ola je nastepujaco rano mleko Hipa 150 ml ok 11-12 sloiczek jogurt z owocami HIpa ok 14 zupkajarzynowka z marchwia i z ryzem (BoBOWITA) lub inne warzywa z szynka, krolik w potrawce ,piertuszka ziemniaki lkukurydza ,dyniaz ziemniakami , mloda marchewka z ziemniakami, cielencina z warzywami itp nie je tylko szpinaku )ostatnio podalam jej misiowy ogrodek to mieszanka ktora miesza sie z mlekiem i tez zjadla ok 16 mleczko 150 ml ok 18 owoce 9 najbardziej lubi jagody) ok 19 30 kaszka nestle plus mleczkozjada 200ml w nocy spi:) oj to chyba koniec litani co do naszego spotkania to nie wiem gdzie jet ta ulica co proponujesz ale nie ma sprawy jak juz pojade do rodzinki to z tamtad juz bedzie blisko wiec czekam na propozycje i konkretny termin:: calusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaesc dziewczynki szybko przeglądam co dzieje sie na kafeterii u waszych bąbli i u was. tesknie strasznie,marze o ciągłym dostępie do netu.u mnie spore zmiany,wróciłam do pracy na weekndy tak wiec zostawaim rodzicom malca s\\a sama jezdze do sieradza uczyc do szkole dla dorosłych-te wyjazdy sąmi bardzo portrzebne by sie dowatrosciowac nabrac dystansu. co do rozwoju mojego dziecka-michałka to ma juz 2 zabki chce siadac,dużo gaworzy!!,turla sie ale nie raczkuje,potrafi sobie postać na nózkach długi czas ,ale jak zawsze max zapełnia czas mi i moim rodzicom,nocki przesypia ostatnio nieciekawie.podajuę mu już kaszkę Nestle i jestem zadowolona bo sie nie zakrztusza nią. Bardzo martwie sie o chore maluszki o Matliego,Natalkę Nadie... Carla ząbki Dustinkowi urosną szybciej niż mysluisz My na stale bedziemy na necie od 30 marca poki co piszę z kafejki internetowej ciesze sie z postępow motorycznych waszych dzieci-nesiu gratulacje Gruby misiu dobrze ze jestes a młodym mezatkom-sto lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka ..... 🖐️ 🌻 Pszczolko moja kochana moj prat mowi ze ptasia grypa to ptasi problem ...a tak na serio .. zazdroszcze Ci tego TORUNIA ....ale juz niedlugo sie tam przyplatam ;) TPM moja kochana ❤️ o tej masci Emla tez slyszalam zreszta sama jej uzywalam jet bardzo dobra .. jeszcze troszke i choroba minie i zapomnisz oniej ...sloneczko znow zacznie swiecic 🌻 Ewcia sloneczko ❤️ badz z nami i juz nie uciekaj 🌻 😘 dla malej pytalas o zupki ..ja gotuje ziemniaczka i dodaje wody maselko jeszcze mieska nie ale juz niedlugo :D :D malo bardzo malo je pare lyzeczek jest taka stronak zaraz ja wkleje .. http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54930,2321810.html http://www.twojadieta.pl/dz.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje ... ????? to stronka jet naprawde ciekawa :D zdrowka dla meza Niuninko ...no no nie pozazdroscic przygody ....dobre fluidki dla was 😘 Dominisiu .... ja tez wpadam na kawusie :D :D :D Gruby misiu ... 🖐️ Skye... :D :D :D :D usciski dla malej :D :D :D Nesiu .. Mati to nasz forumkowy ..Herkulesik :D :D :D :D :D :D Iwcia ...Iwcia...Iwcia... Puza .... :D :D :D Pozdrawiam obecene i nie obecne Fione tez hihih :P mam pytanko jak juz uslyszalyscie dzwiek zabka ... jak pukalyscie lyzeczka to jak dlugo trwalo przebijanie ???? pozdrawiam 🖐️ do pzniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu! Napisałam do Ciebie maila na adres pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!! Bylam dzis z Nina u lekarza, bo w nocy silny kaszel ja meczyl. Mala jest zaszlamiona, mam dawac jej syrop. Dzis dalam Ninie na obiadek szpinak z ziemniaczkiem, nie byla zachwycona ;-) Jutro kupie jej dalsze nowosci. Ja czuje sie niespecjalnie. Chociaz teraz jest ok, najgorzej bylo rano, z nosa leje sie , gardlo boli... No i snieg nas zasypuje:-( Jak myslicie, czy Wielkanoc bedzie ciepla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie Kochane. Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa.Nawet nie wiecie,ile dla mnie znaczą Wasze pocieszenia i rady,chyba zwariowałabym bez netu.Co z tego,że piszę jedną ręką,a drugą utrzumuję szalejącą i wyrzucającą zabawki małą,ale czuję,że mam kontkt z ludźmi.Pocieszyłyście mnie z tymi fałdkami-teraz jestem bardziej optymistycznie nastawiona do usg,że nie wyjdą żadne nieprawidłowości.Co do znieczulenia,to dzis jest ostatni zastrzyk przed kontrolą,więc jakos przetrzymamy,mam nadzieję,że nie będzie przedłużenia.Natalka jest niespokojna i pokasłuje tak sucho-to pewnie od tego gardła.Ja czuję się fatalnie-gardło zawalone,nos też,sił do opieki nad małą brakuje-witam w klubie Niuninki. Nesiu-obejrzałam zdjęcia i co tu dużo mówić-Mateusz jest the best! Carlaa-pewnie wkrótce ujrzysz ząbki Dustinka. Ewciu,gdy wczoraj przeczytałam Twojego posta,pomyślałam sobie,że chciałabym mieć takie problemy,jak Ty,tzn.źle ufarbowane włosy-dziś doczytałam o Twojej malutkiej i już tak nie myślę... Przyłączam się do zdanie Grubego Misia,że ta lekark niepotrzebnie Cię dołuje.Córeczka mojej przyjaciółki też miała niedorozwój ruchwy,a teraz jest zwinną i bardzo mądrą czterolatką,niezwykla uroczą dziewczynką. Elu,a ja się zastanawiałam,czemu nie gościsz na gg.Cieszę się z postępów Michasia i że masz dobry nastój w związku z wyrwaniem się z domu. Dziewczyny,jak to jest z samodzielną zabawą Waszych maluchów? Natalka wcale nie chce się sama bawić,a mnie już ręce odpadają,że nie wspomnę o plecach.Ok,teraz jest chora,więc nie chcę jej dodatkowo wkurzać,ale czy tak może być,że oona odłożona bawi się najwyżej klika minut,a póxniej zaczyna koncert i gdy się jej nie weźmie,to drze się,jakby ją obdzierali ze skóry? Wczoraj sobie tak z Jarem rozmawialiśmy,że to chyba tak nie może być.Kiedyś to przynajmniej rano siedziała w łóżeczku i miałam czas na poranną toaletę,śniadanie,a teraz zero. Już wiem,że śpi inaczej niż Wasze dzieci,bo to nasz odwieczny problem,a jak jest z zabawą. I jescze jedno-ona cały czas się wierci,głową kręci,ciągle pełna niepokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie!!! 🌻 ❤️ Drogie koleżanki dzięki za słowa otuchy, teraz to już nie może a na 100% będzie dobrze, tyle szczerych osób nam tego życzy ❤️ My już po wizycie u neurologa- jest niby lepiej, ale pani doktor mówi, że Maja jest bardzo delikatna i ma odruchy dziecka 4-miesięcznego. Musimy dalej ćwiczyć, ale teraz biorę się w garść i dam jej wycisk na maxa ;) TPM 🌻 wiesz ja też byłam taka chora a teraz tylko kaszel mnie męczy, a na katar polecam CIRRUS te tabl. są rewelacyjne. Mój mąż dostał zwolnienie lekarskie do środy tez go dopadły podstępne wirusy, moja mama leży w łóżku ma katar, kaszel + gorączkę- SZPITAL W DOMU!!!, boję się o moją Maję :( Asiu wroc. Ten park jest niedaleko ul.Spiskiej, a Tobie, kiedy pasuje??? Może jak będzie ładnie i słonecznie? niuninka1🌻 ja myślę że na Wielkanoc będzie ciepło, 27 marca mam rocznice ślubu, choć w tym roku święta chyba będą w kwietniu? Majcie jadła dziś kurczaka no i jej smakował, z tego, co czytałam to większość z Was kupuje gotowe produkty, więc ja też chyba przestanę mieć wyrzuty, bo moja córcia zje 2- 3 łyżeczki i ma już dość. Czekam na dziadka, jak przyjedzie to zostanie ze swoją ukochaną (jedyną) wnusią, a ja pojadę na zakupy, bo cała rodzinka mi się rozchorowała  Całuski dla wszystkich, uważajcie na wirusy, profilaktycznie łykajcie 3 razy dziennie albo 2 tab.wit.C albo rutinoskorbin. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×