Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

poszłoooo...Niuninka, ja mam dokładnie to samo z pobudkami Tobiaszka- najpierw musiałam z 8 na 7 sie przestawic i to juz był ból, a teraz z 7 na 6 😭...boje sie co dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak szram okropnie wyglada 😭....tego faceta to bym pognala .... 😘 dla malego ... ❤️ mama male pytanko jak nastroje w Toruniu w zwiazku z ptasim klopotem ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, poza zielonymi tablicami z napisem WYSOCE ZJADLIWA GRYPA PTAKÓW i NIE DOKARMIAĆ DZIEKIEGO PTACTWA to nic...tylko jak wczoraj zjedlismy udka na obiad, to sie zastanawialam, czy dobrze zadbalam o bezpeczeństwo przygotowywania...ale to bez sensu, bo podobno tylko napędzaja paranoje zainteresowane grupy -firmy farmaceutyczne, hodowcy bydła itp. W każdym razie w meiscie ludzie póki co raczej sie nabijają niż panikuja i niech tak zostanie. A szrama szybko zeszla, strupka nie ma, tylko blizna leciutka zostala...mam nadzieję że zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) pszczoła zdjęcia tobiego-mężczyzny-ze-szramą pliz:D:D:D irenko❤️zdjęcia cudo-cacko-z-dziurką:D carla 👄 na nocniczek zapraszam;) i zmykam do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko z córką! ależ mam sklerę mój adres: juliankka@o2.pl hihiihhi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze juz prawie nic nie widac .. to pierwsze zdjecia .. tak ... A co do ptasiej tak wlasnie myslalam... dziekuje bucha 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam! Najlepsze życzenia dla Krzysia-rośnij zdrowo,bądź pociechą dla rodziców! Pszczoło-jesteś boska,super-kobietka z Ciebie! Moje Kochane-byłam dziś z Natalką w przychodni u naszej pani dr-kaszel bardzo się jej nie podobał,ale po osłuchaniu małej stwierdziła,że w oskrzelach czysto,gardło nadal zaczerwienione i najprawdopodobniej stąd ten drażniący kaszel-dostałyśmy 2 syropy i gdyby nie było poprawy,po 3 dniach mamy się zgłosić. Kaszel przeszkadza małej w spaniu i brzmi okropnie,ale znów jestem dobrej myśli .Najważniejsze,że osłuchowo czysta,bo się tym bardzo martwiłam. Mamo Natalki-dobrze,że mała dała Ci w końcu trochę odsapnąć od swoich krzyków i jeszcze raz dzięki za ws;parcie-Twój sms bardzo mi pomógł... Dziewczyny,jak tylko wyzdrowiejemy,(bo też niedomagam),idę z małą na to usg bioderek,na które od listopada nie możemy dotrzeć.I modlę się,aby wszystko było ok,bo już mam dość tych ciągłych problemów. Pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzidki- Asia i Natalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam! Najlepsze życzenia dla Krzysia-rośnij zdrowo,bądź pociechą dla rodziców! Pszczoło-jesteś boska,super-kobietka z Ciebie! Moje Kochane-byłam dziś z Natalką w przychodni u naszej pani dr-kaszel bardzo się jej nie podobał,ale po osłuchaniu małej stwierdziła,że w oskrzelach czysto,gardło nadal zaczerwienione i najprawdopodobniej stąd ten drażniący kaszel-dostałyśmy 2 syropy i gdyby nie było poprawy,po 3 dniach mamy się zgłosić. Kaszel przeszkadza małej w spaniu i brzmi okropnie,ale znów jestem dobrej myśli .Najważniejsze,że osłuchowo czysta,bo się tym bardzo martwiłam. Mamo Natalki-dobrze,że mała dała Ci w końcu trochę odsapnąć od swoich krzyków i jeszcze raz dzięki za ws;parcie-Twój sms bardzo mi pomógł... Dziewczyny,jak tylko wyzdrowiejemy,(bo też niedomagam),idę z małą na to usg bioderek,na które od listopada nie możemy dotrzeć.I modlę się,aby wszystko było ok,bo już mam dość tych ciągłych problemów. Pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzidki- Asia i Natalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Na początek zyczonka spóznione dla siedmio miesięczniaków🌻🌻🌻🌻 Krzysiu wszystkiego naj....z okazji 8 miesięcy🌻🌻🌻 NESIU MAMO NATALKI przepraszam ze nie wyszło nam sptkanie tylko naprawdę nie dałam rady:(wykłady od 9 do wieczora wracałam ok.19 do hotelu i padałam na pysk...... Rozstanie z moimi facetami to była dla mnie tragedia jak ja tęskniłam.......mężuś bał sie zostać na tyle dni z małym sam najgorzej mówił że baał się nocy że to będzie dla niego najgorsze ale wytłumaczyłam że mały budzi się o 2 to ma być już przygotowany :):):)no i mężus z paniki warował pod łóżeczkiem od 00.30:D a mały obudził się o 1.55 dał mu jesc i dalej spał do rana:)więc było ok:)jak przyjechałam to mężuś mówi do mnie tak\'\'kochanie możesz już wyjezdzać na no ja mogę z nim zostawać on jest taki kochany\'\' :):):) najgorzej było z moimi cycuszkami;)bo nie zdołałam tyle odciągnąć a tam się produkowało tragedia byłam taka naładowana:p no i jak wrociłam to pokarm mi juz zanika i mały nie chce cycka :(karmie go tylko w nocy nieraz raz w dzien go przystawie ale się na męcze bo nie chce:(i takim sposobem chyba niedługo skoncze karmic bylismy dzis na kontroli z waga wazy 8 kg:) uciekam narazie bo znajomi maja przyjsc buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu usnał,juz mnie cholera brała,co go uspiłam ryk i tak chyba z 15 razy.Ciekawe jaka nocka dzis nas czeka.Tatus w pracy tylko mamusia na stanowisku bojowym. Bardzo dziekujemy wszystkim za życzenia.Na 8 m kupilismy Krzysiaczkowi kaczke gumowa do wanienki.Bo zawsze jak ma urodzinki to dostaje drobiazg od swoich staruszkow ;) Trzeba troszke poczytac forumkowe wypowiedzi,bo mam niezłe tyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo mamulki ..dzisiaj taki zabiegany dzien ... a maly uffffffff daje popalic no coz trzeba to przetrwac .. i jeszcze do tego nauka :D TPM ❤️ IWKA 🖐️ tez bym strasznie tesknila ..wszedzie slysze malego :D ale maz dzielny przeszedl sprawdzien bez ... pomocy !!!!! gratulacje dla niego 🖐️ Dominisiu ... 🌻 trzymaj sie mamulko U nas plama na calej lini zasypiania w lozeczku .. te drzemeczki co ma ..owszem ale w nocy ...d..... nie da rady jak tylko go odkladamy oczy jak zarowy i ...po spaniu .. nakarmilam go napoilam ...i zasnal w lozku ...znow z nami ... :) nic bedziemy porobowac dalej ale ksiaze pokazuje nam co tak a co nie hihihihi to na tyle ..padam leb mi peka ... :D jesc mi sie chce ...ale Nesiu pochwale sie jest mniej i to duzo jak na mnie widac ... :D :D:D trenuje dalej .. :D :D :D slodkich mamulki islicznie pokolorowanych :D :D 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! Niech się skończy ta zima już!!!!!!!!!! Jeszcze robota mnie przywaliła i z nad papierów mnie nie widać! Wrrrrrrrrrrrrrr!!! Siedzę po nocach i piszę a w dzień jestem niewyspana. Koszmar. Chyba od urodzenia Matiego nie miałam jeszcze takiego hajloku w pracy jak teraz. Buuuuu................. Carluś! Pochwal się ile już schudłaś. Ja się już fizycznie dobrze czuję, przeziębienie minęło i u mnie i u Matiego, więc muszę się brac za dietkę. Całuje wszystkie dzidziusie i wracam do pisania, bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... witam z ranka .. u nas sloneczko ...dobry nastroj wywoluje :) :) :) zapraszam na kawusie ... Nesiu jestem zadowolona z efektow .. :) moje ulubione spodnie prawie na mnie :) wiec ... ::) sama rozumiesz ;) ... i nie przemeczaj sie kochana :) bo zdrowko tez wazne :) scisam wszystkich mocno nie obecne i obecne :) 🖐️ milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, na Ciebie zawsze mozna liczyć:)Dziękuje Ci bardzo i jakbys miała coś o szczegółach, to chętnie poczytam, bo to co napisałas, jest bardzo interesujące:) Julianka, wyczytałam na nowo powstałym topiku, ze Ty z tą swoją pracą to jak ja mniej wiecej:D ino ja ciągle uparcie twierdzę, ze w czerwcu-lipcu obrona;)a mam 5 stron....mąż sie nabija ze mnie, ale jeszcze sie zdziwi niedowiarek jeden TPM❤️ aaa, ja wczoraj się zawzięłam i jak mały po 2,5 h od zjedzenia kaszki już sie obudził, poszlam do niego z herbatką...trochę był niezadowolony, ale zasnął bez cyca z powrotem i tym oto sposobem przespałam w miarę noc-budził sie tylko 4 razy. Mam dziki plan, zeby co 2 karmienie zamiast cyca dawac herbę i moze w końcu mały zajarzy, ze noc od spania jest...a z tą poprzednia nocką to mamo natalki rację miałaś, podejrzewam ze to właśnie kolka była...nawet lepiej, bo jeszcze przy zębach nigdy się tak nie umeczyłam, a na zęby nie mam żadnego wpływu-na fajki mam...jeszcze góra pół roku i bedę mogła znów imprezować:) Bo ja tak po 1. urodzinach chciałabym zakonczyć karmienie, zawsze myślałam, ze bedę karmic jak długo dziecko bedzie chciało, ale cholera albo karmienie albo sex w moim przypadku, libido mam oscylujace wokół zera i juz mnie to wkurza. Tak myślę, ze ten pierwszy rok ma najwieksze znaczenie, a potem to juz i tak pełno innych smakołyków-co Wy o tym myślicie, jak długo Wy zamierzacie karmic? A czy pogańskie dzieci to już tylko ja i ania69 mamy?czy ktoś jeszcze nie ochrzczony? Buziaczki 4all i dobrego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy na poranna kawunie zapraszamy ;) nocka taka sobie za to poranek bardzo słodziutki Krzysiaczek na 8m zrobił staruszka niespodzianke i jakby nigdy nic stanał w łózeczku i maszerował z banankiem ;) kaszeczka juz w brzuszku i dzidek zadowolniony sniadanko na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pszczoła, ja wierzę w Twoją pracę magisterską, moja miała 5 stron, przez... póltora roku. Ale jak mi powiedzieli, że jak się w grudniu nie obronię, to będę musiała zapłacić za kolejny rok studiów, to się obroniłam. A praca powstała w 3 tygodnie. Bo jak mawiał jeden doktor: jak się nie musi, to się truchta, a jak musi to się biegnie :D Co do karmienia, obie dziewczynki karmiłam po 10 miechów. Wojtusia zamierzam cały rok, ale to tylko dlatego, że w sierpniu planujemy wyjazd, a na wakacjach jadnak co cyc, to cyc. ;) Przynajmniej nie trzeba wyparzać. :D Na moje libido karmienie nie wpływa, bądź, co bądź Tonię sobie zrobiliśmy gdy byłam karmicielką Zosi. ;) Noc taka sobie. Wojtuś spał dobrze, za to Kulki się turlały i koniec końców, Zosia spała w naszym łóżku z tatą, a ja z Tonią u nich w pokoiku. :o Która ma wiadro, albo choć nocnik z kawą? bo coś po dwóch kubkach nie mogę się obudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł gruby misiu:) już pędzę na ratunek i stawiam przed tobą ;) pszczoła🖐️ masz pięknego syna ze szkaradną blizną!!! znając mój temperament, autor tego zajścia, pozbyłby się kilku zębów😠😡😠 to i tak nie jest z tobą źle, bo ja mam zamiar sie bronić w maju:o (nadzieja matką głupich????) dominiko- spóźniony 🌻 dla krzysia na 8 miesięcy carla👄 drugi nocniczek dla ciebie irenko❤️ nesiu🌻 tpm...trzymajcie się kochane🌻-ki dla was do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Czesc Dzieciatka!!!!!! U nas noc spoko. Co do karmienia to juz wczesniej pisalam, ze zamierzam karmic Nine do roczku. Caluski !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ja tez mam taki zamiar do roczku .. zobaczymy juz 7 miesiecy ... :) Gruby Misiu no wlasnie na droge to wygodne hihi wiec ja tez mysle Ze mi sie to uda teraz na swieta ... zreszta wszystko przed nami :) co do libido ;) nie zaobserwowalam zmian ;) Gosiu 😘z ta herbatka dobry pomsysl musz to tez potestowac ... :) wlasnie zeby ZAJARZYLI !!!!! Julcia 🌻 😘 dziekuje ... !!! Niuninka 🌻 Dominisiu 🖐️ dla Krzysia ... :D :D :D :D :D :D sciskam pozdrwiam ... :D 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Mamusie i Dzidki! U nas nadal szpital-mojego Jara wzięło,szmie jakiś antybiotyk na gardło, mnie wszystko boli,bo nie mam jak się wyleżeć i wykurować,na szczęście mała chyba ma sie lepiej,stanowczo mniej kaszle,choc apetyt ma średni na wszystko prócz mleczka mamusi. Pszczoło,ja też wierzę,że kto,jak kto,ale Ty tę pracę wkrótce napiszesz.Boże,jak to dobrze,że moja Natalka nie pojawiła się,gdy jeszcze studiowałam,bo przy niej spokojne zjedzenie obiadu graniczy z cudem,a co dopiero pisanie pracy! Tak więc mój podziw i szacuneczek dla Was laseczki,które to pogodziłyście. U mnie ze sprawami intymnymi do niczego.... Karmić zamierzam też do roczku,ale mój Jaro się śmieje,że przy naszej Natalce to ja sobie mogę planować... Dziewczyny,już Was kiedyś pytałam,jak to jest z samodzielną zabawą Waszych maleństw,a dzis jeszcze chciałabym zapytać,jak to jest z zainteresowaniem zabawkami-czy długo skupiają na nich uwagę,czy też nudzą się każdą po kilku sekundach? Aha-moja Natalka ma być ochrzczona w kwietniu,tak więc nadal w gronie poganek. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, u Niny z ta zabawa to zalezy od dnia. Jak nic jej nie dolega to w pozycji lezacej bawi sie nie za dlugo, natomiast siedzac w nosidelku spoko. Zabawki oglada, bierze do buzi a najbardzij interesuja ja wszelkiego rodzaju metki, dlatego ich nie odcinam od zabawek. Teraz Niunia siedzi i bawi sie smoczkiem. B. sie ciesze, ze z Natalka lepiej. Oby Tobie tez szybko przeszlo. Z calego serca zycze!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAMY PIERWSZY ZĄBEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOLNA PRAWA JEDYNECZKA:D:D:D:D:D:D:D OBŚLINIONY I SZCZERBATY UŚMIECHO-BUZIAK:D:D:D 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ::))0 Ola chrzet miala w listopadzie wiec juz nie poganka;) co do libido to nawet wieksze niz przed ( czasmi sie zastanawiam czy przypadkiem nie bedziemy mieli za szyko drugiego szkraba:P) a co do karmienia to bardzo chcialam karmic mala ale niestety prez wstretne kolki nie dalo sie i karmilam mala tylk 1,5 miesiaca a jak przeszly kolki to mmi sie skonczyl pokarm:( no coz tak to jest a co do zabawy malej to czasem zajmie ie zabawkami ale znacznie bardziej woli piloty i telefony::)0 nie moge narzekc 30 minut spokojnie sie pobawi jak zaczyna nudzic sie jej zabawka to daje inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka-a w zasadzie Jaśmina-kongratulejszyn!!!! Drugiego do kompletu zyczę, bo to jest dopiero uśmiech:) A w ogóle Julianka czyżby skasowali ten wczorajszy topik zagubionych z ogólnej???o co chodzi na tej cafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko! dzięki za gratulacje👄 drugi też już wypełza, bo go czuję pod palcem, ale to prawa jedyneczka stuknęła właśnie o łyżeczkę:D:D:D a propos \'zagubionych\' moderatorki robią lekką gemelę:o wywalają, tzw. bezsensowne topici:o ale powstała nowa wersja: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3207060&start=0 jak masz ochotę, wpadnij, bo właśnie rozkręca się imprezka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale nie rozumiem, co to znaczy bezsensowne topiki:O pokażcie mi jakieś sensowne-nasz też jest w takim razie bez sensu, bo my tu sobie gadu gadu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko, a tak w ogóle, jak ty konserwujesz tobkowe ząbki????? szczoteczka jakaś i pasta, czy jak?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×