Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Julka- na 17 wazonów! Twoje niedoczekanie, małpo!!!! :P :P :P :P Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki:) irenko-w takim razie, ja dziś podaję kawę w wazonie:P:P:P zapraszam serdecznie nie na nocnik, lecz na wazon:D:D:D:D kawa już czeka:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę wielka kawunię :)głowa mi dzis pęka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati ... dziaj 20 sty kolejny miesiac za Toba wszystkiego naj naj :) 😘 😘 moc buziako od nas na 8 miesiecy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D to wpadamy na kawke do Nesi ... te papierki na bok Dominisiu haloo gdzie jestes ?????? Fiona ... hmmm Elka wracja juz 🌻 pozdrawiam wszystkich bucha 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati❤️🌻❤️ i ninko❤️🌻❤️ z okazji kolejnych mijających wam miesięcy 👄👄 od szczerbatej i zaplutej jaśminki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa .. hihihi to przez te nocniki i wazony :) Ninka 😘 od Dustiego tez zaplutego .. 😘 ___________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@___________ ____________@@__@@_____@__________ ___________@@@_@__@_____@_________ __________@@@@_____@@___@@@@@@____ _________@@@@@______@@_@______@@__ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@_____ ________@@@@@@_____@_______@______ _________@@@@@@____@______@_______ __________@@@@@@@@_______@________ __@@@_________@@@@@@@_@@__________ @@@@@@@__________@@_______________ _@@@@@@@_________@________________ __@@@@@@_________@@______________ ___@@@___@_______@@_______________ ___________@_____@__@_____________ _______@@@@_@___@_________________ _____@@@@@@__@_@@_________________ ____@@@@@@@___@@__________________ ____@@@@@______@__________________ ____@@_________@__________________ _____@_________@__________________ _____________@_@__________________ ______________@@__________________ ______________@___________________ ______________@ ______ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 dzwonili z przedszkola. Zosia też chora. :( A ja nie mam jak Wojtusia odizolować od przeklętego wirusa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiac buziaczkow dla Matiego!!!!!!!!!!! Dzieki za zyczenia dla Niny. Teraz krolewna spi, wczesniej \"pomgala\" mi sprzatac. Gruby Misiu, oby Wojtus nie zalapal wirusa. Ale ten swiat bylby piekny bez tych wstretnych chorob naszych dzieciatek. Nina op piatku zle sypia, czesto sie budzi, placze, nie chce sama zasnac. Pewnie to reakcja po szczepieniu, a moze zabki??? Co Mala jest marudna to zwalam to na zabkowanie a tu zabkow ani widu ani slychu. Carlaa, Dusti juz prezentuje pereleczke? Wczoraj pojechalismy obejrzec mieszkanko. Nowe budownictwo, ladne ale daleko od centrum no i drogie, za sam garaz chca 100 euro, przegiecie!!!!!! Milego dnia kobietki!!! Caluski dla dzieciaczkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Mati, Ninka buziole i seta :). Jutro dzień wagarowicza :). Chyba uciekne z domu choćna dwie godzinki :), tylko gdzie i z kim hihi :). Ulka wczoraj pobiła wszelkie rekordy spania. Jak zasnęła przed 19.00 to obudziła sięo 21.00 na karmienie i przebranie i zaraz znowu zasnęła i obudziła siędziś o 6.00 :). Ech mały wariat z niej :). Pierwsze słowo oczywiście ta ta :), jak tylko widzi tatee to od razu tatatatatata, no cóż Dawid pierwsze mówił mama :). Mój starszak 29-ego kończy 6 lat. Bosh jak to szybko minęło. Już nadostawał dresów bo w sobote z babcią powiedzmy że wyprawiał urodzinki. Teraz mamusia musia do dresów adidasy dokupić jakeś fane :) i będzie laski wyrywał na podwórku hihi. Tyle się naczytałam na temat zastrzyku anty bocianowego i jakoś niemam żadnych ubocznych. Hmm może jeszcze nei zaczął działać hihi, a może mój organizm jest inny. Moje dziecko nauczyło się zasówać w chodziku, tak wiem szkodliwe, ale niestety czasem potrzebne, bo młody nieskory do pilnowania Ulki. Dziś jak go poprosiłam żeby chwile z nią posiedział, bo muszę włosy wysuszyć, to zabrał sie za granie na moim telefonie i za jakiś czas krzyczał do mnie że się Ulka wywróciła. GRRRR normalnie już nie wiem co z nim robić. Czas na jakiś spacerek :) tak więc :) Julianko :) Carlaa 🌼:) Gruby Misiu 🌼:) Iwka 🌼:) Niuniko 🌼:) Dominisia 🌼:) i dla innych mamulek które udzielają się czynnie lub tak jak ja ostatnio 🌼:) Obiecuje poprawę i czestrze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! buziaki dla maluchow graulacje 8 mesiecy:) u nas spokoj ola brykala w jezdziku poskakala w skoczku pobawilase nadywanie i teraz wkoncu spi :) mielismy male zmeszanie przez sobote i niedzieleniemielismy gazu:( a niestety mamy Junkers wiec i cieplej wody Jednemu zsasiadow sie rozszczelnilo i zamkneli caly blok!!!Alejuz od godziny jest a ja mam calyzlew naczyn tak mi sene chce... Gruby misiu mam nadzieje ze wojtus nne zlapie u nas wszyscy byli chorzy a a niunia nic wiec pewnie u cebie bedzie tak samo Dalka napisz cos o tym zastrzyku bo wlasnie sie nad tym zastanawam???/ pozdrowionka i caluski dla mamusi maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajną stronkę dla cycatek... A propos, kto oprócz mnie jeszcze karmi? Carlaa, ty chyba tak. A kto jeszcze? www.szafamamy.pl pozdro z szarawego Krosna... Irenka i rozgadana Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu, ja mam z owej szafy dwie bardzo ładne bluzeczki. Tylko te dwie zrobili na mój wielki biust. :p Chciałabym na wiosnę jeszcze jedną, ale wciąż \"brak w magazynie\". Ale oferta sprawdzona i polecam. Tak ładnie świeci słońce, a ja nie mogę wyjść na spacer. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nuninko jeszcze troszke mu brakuje aby byla b. widoczna :Dpowodzenia w szukaniu M !!!! no Dalka Dominisiu 🖐️ Isiu tak nadl nadal... 😘 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka! Wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mati serdecznie dziękuje za życzenia! 8 miesięcy.....ja w to nie wierzę......Ten czas leci z miesiąca na miesiąc coraz szybciej!!! Jeszcze raz dzięki dziewczyny za pamięć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou Asiu nic ci na tą chwilę nie mogę powiedzieć o zastrzyku, bo jeszcze nie wiem czy będę miała jakieś ubocznie czy nie :). Zastrzyk zrobiony był 14-ego marca. Lekaz mi mówił, że mogę mieć planienia po nim, ale jak na razie nic. Czytałam, że mogą być migreny, senność lub problemy ze snem, deprechy itp. No cóż, wzięłam coby się przekonać na własnej skórze, czy dla mnie będize dobry. Jak brałam miesiąc tabletki to od pierwszej czy drugiej miałam zawroty głowy a tu nic jak na razie :). Wiem że nie muszę sięmartwić czy zapomne czy nie , bo zabezpieczona na 3 miechy. Nio i ja jeszcze należe do mamusiek barów mlecznych. Czasami kryzysy są, ale trzymamy się :). Kuliś oprócz cycusia wcina zupki, pyrki z sosikiem, jabłko z biszkoptem, chjupki, czasami kawałek mandarynki i bananka. Za soczkami jeszcze nie przepada, ale to dla tego, że niezbyt radzi sobie z butlą ale zawsze co 10 ml to 10 ml. Nio i mamusia może kapustkę jeść, ostatnio jajko zjadłam i teraz czekam dwa tygodnie czy ją wysypie. Później spróbuję z mlekiem i jogurtami 0 tłuszczu. Uciekam do małej cholerki ;) Pozdrófki :) i AGUUUUU od Ulci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Wszystkiego najlepszego dla Ninki i Matiego🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻 M y dziś już po spacerku byliśmy z 3 godz:)bardzo fajna pogoda:) Niuninko ja też jeszcze karmię cycusiem choc tylko juz w nocy i nieraz raz w dzień Myślałam ze mój malec chce teraz spać a on się chichocze tylko te piękne ząbki widać:D Też myślałam o tym zastrzyku anty tylko kurcze boje się że jakieś skutki uboczne będą jak mi po witaminach niedobrze:(to ciekawe co będzie po zastrzyku:( pozdrawiam miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki trzymaj się kobietko...wiem że ciężko oddać dziecko do żłobka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! Dziewczyny czy Wasze dzieciatka jezdza jeszcze w wozkach glebokich? Myslicie juz o zmianie \"fury\"? Nina jeszcze sie miesci w glebokim ale juz przegladalam oferty z wozkami. Spodobal mi sie Peg Perego P3. Nie wiem jednak czy kupimy bo meza siostra dala nam wozek po jej synu, praktycznie nie uzywany, mlody jechal w nim moze ze cztery razy. Troche wiec szkoda kasy na nowy. No chyba, ze uda mi sie sprzedeac obecny. Ach, ja tez jeszcze karmie piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko podaj linka to se chetnie obejrze to cudo co ci sie podoba,ja raczej nie zmienie wozka bo kupilismy pare dni temu auto i jestesmy teraz totalnie spłukani :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he musze sie pochwalic bo nie wytrzymam dzisiaj moj synek po raz pierwszy patrzac mi prosto w oczy powiedział mama,moze to był tylko przypadek ale ile radosci mi to sprawiło mowi juz tata baba dada i inne nie wiadomo co znaczace po naszemy wyrazy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×