Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Jestem jestem. Wozek ogladalam w katalogu ale mysle, ze jak wpiszezs Peg Perego to obejrzysz. Nina jakis czas temu mowila mama, baba, mniam ale teraz troche zamilkla. Rozgadala sie jak byli u nas w odwiedzinach mija mamai siosrta z mezem. Widocznie tamto towarzystwo bylo dla Niny ciekawsze do konwersacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... :D Dominisiu na tej stronce mozesz sobie poogladac ... te wozki http://www.sklep-bambino.pl/sklep/index.php?cPath=29_32 niektore motele fajne :) Niuninko ... Dustin jezdzi juz w spacerowce ... bo nie miesci sie w gondoli .. nasz wozek jest 2 funkcyjny choc zastanawiam sie nad kupnem czegos lzejszego Mamo Natalki ... ❤️ juz widze jak bedziesz tesknila ..ale nie ma innego wyjscia ..obie badzcie dzielne 🌻 TPM ❤️ Dalka opisuj jak sie czujesz choc samopoczucie indywidualne dla kazdego organizmu po tym zastrzyku..ja tez sie zastanawiam nad tym ale w razie czego przez 3 misiace samopoczucie do du....y prawda :( Ale rozgadane te wasze malenstwa Dusti mowi ta ta .. narazie na wszystko :) a i te swoje ga gu gryyyyyyyyy slini sie na maxa tona sliny ... basen nie jeden napelniony ... ale on zadowolony ... :) kaszka na noc narazie nie daje efeektow cycus musi byc ... :) Maly spi ...a ja chcialabym jeszcze pocwiczyc ... czego nie robi sie dla dobrego samopoczucia ... wiec zmykam .. :) slodkich i slicznie pokolorowanych :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! a gdzie ranne kawoszki!!!! my juz dawno jestesmy w spacerowce bo gleboki to taki strasnie duzy kloc mielismy a teraz kupilismy nowy na allegro Euro Baby 5,5 kg za 240 zl :) i rewelacja polecam dzis takie ladne sloneczko tylko wyjsc na dwor ,Ola wstala o 7 i rozrabia pewnie ok 9 padnie a ja razem z nia:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w redakcji... chyba nie przezyje tego dnia.... dobrze poczuc znajomy zapach... klimat.. jak ja za tym tesknilam.... a zamiast sie cieszyc zaraz zeswiruje z niepokoju.... ciekawe jak jej tam jest... byla taka niespokojna jak ja zostawialam :( :( w dodatku pierwszy raz od trzech miesiecy wstawala 3 razy w nocy.... jakby czula.... eh, glupia jestem.... nie wiem jak ja mam tu wysiedziec i sie na czyms skupic... co do wozkow- my juz zmienilismy, choc tamten byl z funkcja spacerowki... ale byl tak potwornie ciezki, ze mialam dosc....kupilismy spacerowke chicco, sztywna, rozkladana na plask z mozliwoscia zlozenia w parasolke... dla mnie rewelacja... miesci sie bez problemu do bagaznika, leciutka, crossowa ;) , skretne kolka, jestem bardzo zadowolona... terenowy sprzet- mozna szalec po lasach :) szkoda tylko ze ich tak niewiele w warszawie, hihi.... ale kazdy kraweznik nasz! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja chce do malej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to pierwszy dzien wiosny dziewuszki... moze w koncu troche cieplej sie zrobi... buuuu gruby misiu ja ciagle nie dostalam zdjec :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou My już na posterunku. Jeszcze bez kubła kawy, bo nie zachaczyłam o kuchnie. Ja się zdecydowałam na zastrzyk, coby sprawdzić jak będzie działać na mnie. Jak będą jakieś objawy to trudno przecierpie i nie wezmę następnego. Dziś pierwszy dzień wiosny, może na spacerek się wypuścimy dłuższy. Kuliś goła szkitka molestuje mi pilota :), zaraz go zagryzie :). Przy tym te jej tata, abewe itp. Cholercia szybko mija czas, jeszcze niedawno martwiłam się jak przetrzymam pierwszy miesiąc jej życia a tu już 7 minął ;) Ech słodkie życie :), nie ma to jak gryźć smoczka i do tego dokładać pilota :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D z okazji pierwszego dnia wiosny- po wazoniku;) kasiu🌻 przykro mi, że już musiałaś się rozstać z natalką:(:(:( ale na pocieszenie powiem, że każdą z nas prędzej lub później to czeka... carla👄 > dla ciebie irenko❤️ spadam na uczelnię i to w dodatku z małą, bo nie mam z kim jej zostawić:D:D:D 🖐️🖐️🖐️ p.s. gruby misiu masz fantastyczną gromadkę:D:D:D p.s.2. miłego pierwszego dnia wiosny:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo :D :D :D :D :D Pierwszy dzien wiosny ..wagarowicza wiec .... Mamo Natalki ...urywaj sie z pracki ... :D ...ale tak na serio .. to so wlasnie te najtrudniejsze chwile ..ale dasz rade .. :D :D :D :D kazda z nas zostawia swoje malenstwo na dluzsza czy na krotsza chwile .. u mnie sa dwa razy w tygodniu po pare godzin bez Dustiego ... Julia na uczelnie..Iwka do pracy , Gosia na uczelnie , Skye do pracy , Ela nawet zaczela w weekendy pracowac, Nesia...do pracy Dominisia tez .. Puza .. :D ... i mozna by przyklady mnozyc .. dalysmy rade to Ty tymbardziej dasz !!!!!!!! Julcia😘 wazon prosze ... :D Isia ... 🌻 Kawusia na stole to teraz ...do dziela :D milego Dnia WIOSNY ............. szukajcie dzisiaj jej oznak :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, mała w końcu przysnęła, więc mam chwilkę, zaraz lecę do pracy beee już mam tego dość. Mamo Natalki, szybko się przyzwyczaisz do pracowania, szkoda tylko że mała w żłobku, ja mam ten komfort, że mój Łukasz pracuje w nocy więc jak ja idę do pracy on siedzi z małą, a jak wracam on idzie spać. Najgorsze jest to, że pensje mamy tak śmiesznie niskie, że nie wiem czy utrzymiemy samchód, robi się krucho. przez to wszystko dostaję mdłości i nawet wczoraj robiłam test czy to przypadkiem nie kolejny maluch ale nie..wyszedł negatywny. Chociaż... powiem Wam szczerze, że ja już gotowa na nastepne dzieciątko, ale kasa, dużo kasy potrzeba :( więc na razie nic z tego nie będzie. Carlaa, częstujesz kawką??? ja poproszę wiaderko, spać 💤 Całuję Was wszystkie i życzę milego dnia, Gosiaczek - SKye (zeby sie nie mylilo z Pszczolką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, mała wyczuła Twój niepokój. W żłobkach jednak dużo zmieniło się na lepsze ostatnimi czasy... Nie bądź smutna :) Nie znalazłam Twojego adresu @. U mnie nadal szpital. Przez 5 lat przetestowaliśmy wiele wózków, kilka \"zajeździliśmy\". Nigdy jednak nie posiadałam wózka prawdziwie głębokiego. Wojtusia do gondolki wkładanej do spacerówki (hauck Denver) ledwo wciskam, to jest dodatkowy powód, by wiosny tęsknie szukać. Lubię ten wózek, bo ma przekładaną rączkę, a z parasolkami przeciwsłonecznymi sobie nie radzę :o W drugiej ze spacerówek cały czas jeździ tylko w ciepłym śpiworku, bo choć gondolka z uszami była dodana, trudno używać jej jednocześnie z siedzonkiem dla Toni. Ten ostatni wózek to Emmaljunga Crosway. Coś niesamowitego! Kobylasty, ciężki, na dużych kołach, a z trójką dzieci prowadzi się go jedną ręką! (Ma jeszcze dołączaną deskorolkę dla Zosi). Chicco się zużyła (pożyczyłam bratowej) ale potwierdzam, to dobry i funkcjonalny wózek. Zmykam, bo muszę małemu zmienić pieluchę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie! Skye, Ty też masz Łukasza??A to ci...:D Carlaa, u mnie też cholera herbatki i kaszki do dupy....mały sie budzi co 2h i ja dostaję szału...ile można??? TPM🌻 Nince spóźnione życzonka 🌻🌻🌻🌻🌻 Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolo moj to tez Lukasz !!! to chyba jakas epidemia :) ola wstala to teraz wyrywamyse na spacerek ladne sloneczko ale iekawecy cieplo??/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na pomysła. Robie Marzannę i idę ją utopić w jeziorku :) hihi. A co tam :) zawsze jakaś rozrywka dla młodego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są my... OK, po kolei bo mi się wszystko weźmie i pomerda... Mój mąż ma na imię Tomek- czy któraś może się podpisać pod tym moim stwierdzeniem? Dalej... Julka ❤️ ty wiedźmo ❤️nie nabijaj się z mojego męża i jego maniakalnej fobii dotyczącej szkła! A tak w ogóle to ja się dołączam tylko że poproszę wazonik herbatki.. ;) Mamo natalki- jesteś bardziej doświadczoną dziennikarką, chciałabym cię poprosić żebyś rzuciła okiem na parę moich tekstów i bezlitośnie wytknęła mi wszystkie błędy.. Daj mi maila to wyślę... A co do żłobka- masz zupełnie normalne odczucia... Carlaa- ty, zaraz po Julce, najbardziej się interesujesz śmierdzącym tematem Wiki, więc donoszę co następuje. Wczoraj moje dziecko samoistnie osrało się od kolan po pępek, zabrudziło wszystko co miało na sobie, swoją matkę i pół koca. Ilość- tak na oko- 3/4 szklanki rzadkiej, brązowej kupy. I powiedzcie mi- czy to na zęby, czy co to było?? Odkąd Wiki jest na świecie, to jeszcze takiej akcji nie było nigdy.. Szok.. Gruby misiu- mnie też spodobała się ta stronka.. Wszystkiego naj z okazji pierwszego dnia kalendarzowej- jeszcze- wiosny... 🌻 Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zachrzan..... moj boshe, jak ja to kocham......jak moglam o tym zapomniec.... a jednoczesnie zagladam tu, bo wydaje mi sie ze w ten sposob jestem blizej niuni, anie chce juz 7 raz dzwonic do zlobka :( :( popieprzona jakas jestem.... dziewczyny, dzieeeki za slowa otuchy!!! Carlus- ja wiem,ze wszystkie to przechodzicie, ale \"moje\" boli bardziej niz \"wszystkie\" ;) lurcze, jakiegos rozdwojenia jazni dostaje.... jajako zniose chyba... juz Wam nie marudze... wracam do pracy, bo po takiej przerwie to jestem zagrzebana po uszy w robocie :( Isiu, Gruby misiu- moj e-mail pod nickiem.... katarzynamichalik@wp.pl Isiu, jak tylko znajde czas, to chetnie poprawie, ale nie obiecuje ze to bedzie dzis czy jutro... ale przesylaj- w koncu sie za to wezme :) mam kilka pytan, ale to juz prywaty na forum nie będziem uskuteczniać... pogadamy e-mailowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye, asiawroc, pszczoła!!!! Hihihihihihihi, klub żon Łukasza, niniejszym dołączam, bo mój ślubny też Łukasz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...a ja na dokładke mam brata Łukasza, więc niniejszym ogłaszam sie samozwańczym prezesem klubu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo natalki- poszło.... Coś małego na rozgrzewkę.. Tylko rzuć okiem, wiem że wiele mi brakuje... 🌻 Pozdrawiam! Julka ❤️ Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utopiliśmy marzanne :). Trza bylo iść kawał drogi do wody ale udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo :D a ja mam Patryka ❤️ 17 marca byl nawet swiety ;) :classic_cool: ... i Mama Natalki tez ma Patryka ... ❤️ to ja szyje juz popmpony Pani Prezes {Pszczola} to spiewaleam ja .. Carlaa vel Jarzabek Isia ❤️ a zapaszek pewnie byl ..nie spotykany ... :D ja ostatnio tylko takie przewijam ... :D zamilowanie meza do szkla ???? Mamo Natalki ... 🌻 Dalka my dzisisiaj w Ruhrze te chcielismy topic ale nie wyszlo hihihi :D [oznaki wiosny odnalezione .. @--->--- ] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pysk.... mala nie chce zasnac... zazwyczaj o tej porze to juz dawno spi... dyrdole ja na rekach, bo nie chce zebym ja wypuszczala... tuli sie, mizia mnie po twarzy i nei chce spac.... jak ja dopadlam po tym zlobku to malo nie zjadlam.... i odtad wszytsko robie z nia na rekach... a jeszcze tyle pracy na jutro mam do nadgonienia... :( Isiu- zerknelam na ten tekst.. wyslalam Ci e-mail... Co do kupek.. u nas ostatnio potworne rozwolnienia... 8-9 razy na dobe kupa... i to wsio obsrane.... a ze mala zjada wsio z wielkim apetytem- ma spora melodie do jedzenia- to nawet nie wiem po czym, wiec wycofalam wszytsko i wprowadzam po kolei... ale czad! pozazdroscila nam mala picia mineralnej z butelki i chwycila obiema rekami i zanim sie zorientowalam, to przechylila... oczywiscie zalala sie potwornie, ale co najsmieszniejsze- nawet sie nie zachlysnela! i tak jej sie spodobalo, ze wyrywala mi i probowala pic dalej... smiechu mielismy co niemiara.... a jutro znowu do pracy... ja si ezastrzele.... chyba bede pierwszy raz odkad skonczyla miesiac- z nia spala.... JAK JA KOCHAM TEN ZAPACH I TE CIEPLUTKIE MOKRE, OBSLINIONE PALUCHY... AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobrej nocki dziewczynki! Spijcie grzecznie i bezpiecznie! Nie lobuzowac! Z raczkami na kolderce! Kolorowych senkóf... niech Wam sie przysnią słonie i słasice... no i może hefalumpy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! no wlasnie! ja tez mam Patryka! ale moj PAtryk bardziej Patrykowaty! ;) ;) ;) Bardziej kofany z Patryków! ;) ;) :) cmokas Carluś! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×