Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Carlaa- pełen RESPECT rozwaliłaś mnie... wielki pozytyw łezka wzruszenia popłynęła... bukiet 🌻 dla ciebie uzewnętrzniłaś to, co pewnie większość z nas ma w ❤️ 🌻 ❤️ 👄 to żebyś nigdy nie czuła się pominięta Irenka PS. No dobra, wstawcie tę tabelkę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla alez Cie na sentymenty wzięło:D:D:D kurczę prypomniało mi sie jak do was dołączyłam :) Właśnie zafarbowałam sobie włoski:)i muszę poczekać az troche wyschna bo inaczej rano siebie nie poznam w lustrze:Pa nie chce mi się suszarki włączać.... Elu gratulujemy ząbków zaaz michaś dogoni Adiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja tu taka meciona siadam, zalic sie chce, ale mnie Carlaa zabila postem i juz mi sie nie chce marudzic :D thx Carlaa👄 Wiec juz tak bez smecenia powiem, ze Juleczka chyba na zabki cierpi, bo ma stan podgoraczkowy i z 6 kupek dzis zrobila, Bidak Maly. Skoda mi jej, smaruje dziaselka Calgelem, a ona sie slini i pakuje wszystko do buzi i gryzie zawziecie. Na szczescie zasnela ladnie, ciekawe jak bedzie w nocy? Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów uciekam spać jutro do pracki nie chce mi sie:( buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:) dla ninki i matiego 🌻🌻🌻 z koazji kolejnych miesięcy:D zapraszam na kawę w nocnikach, wazonach i wszelkiego rodzaju innych naczyniach;) dziś idę na uczelnię, więc mój tato zostaje z lalą:) carla👄 pokrzepiający był ten twój post:P > kawka w nagrodę;) miłego dnia julia 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ledwom żywa,mały placzec i spać nocka nie chciał,ciekawe czy Skye i Paulinka pospały.Tak Iwko( czuje ze fajną jesteś dziewczyną) juz niedlugo bedzie buzia pełna zębów ,ale jakie boleści. Dałam nurofen w syropie smaruje żelem,Michas wczoraj i dizs malutko jada-te 3 zęby dadzą nam popalić. Ja powiem tyle pamiętam jak Carla miala urodzić synka i jak opisywała smskowo swoje samopoczucie i stan ducha,pozniej jak Payryk jej maz o narodzinach pierowodnego dal znać,dalej jak leżałam w szpitalu na patologii ciąży a ona słała mi smski co u Was ktora już urodziła, podtrzymywala na duchu,pisala że Fionka też jeszcze na swoje maleństwo czeka i poszła do szpitala-bardzo mi to wówczas pomagało,myślałam o Was i Karolinie duzo zawdzięczam choc znamy sie wirtualnie. Dominisiu co u Was-pewnie dzialka pochłania duzo czasu. Puzo,Asiu wroc, Arkadio,Aniu69,Ewciu22 dajcie znak życia. Ja bardzo uzalezniłam ise od tego topiku i tylko czekam by pooglądać wasze pociechy,poczytać wpisy-zawsze tak mam. Ok Dla dzisiejszych solenizantów najlepszego Wkleilam na bobaski kilka fotek a także na www.michalko.synek.pl -opisalam walkę Michałka z królikiem wielkanocnym-wolną chwilką zapraszam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziś czeka mnie ciężki dzień, ale zniosę to mężnie... ;) A szczepienie znów się odwleka... na razie do jutra. Ale może to nawet lepiej, bo Wojtuś jeszcze pociągający, a jutro już powinien nosek być suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................8000 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 dla dzisiejszych solenizantów Ninki i Mateuszka wszystkiego naj naj....z okazji kolejnych miesięcy🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 dla Ninki i Mateuszka A już jutro moje święto :( kolejny rok z głowy buuuu :) NIe wyspana jak zwylke, a dzieciaki szleją :). Skąd oni mają tyle siły ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO W NAS JEST MOC I ENERGIA ;) Wszystkiego naj naj ... 🌻 kow laczka dla dzisiejszych solenizantow ..miesiaczkowych :D :D Ninka .. :D MAti :D 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 Isia ... 😘 Elus ... [😘 jak zawsze do uslug .. :D a zabki wyjada i bedzie po sprawie .. :D Ty i on nie bedize tego pamietal :) Julka 😘 kawusia mniam mnima real nas czeka czeka juz niedlugoooooooo :P moj synek pokazuje tez :P o tak robi :P zobacz :P no i jeszcze raz :P hihihi az buhahahahaha tak sie smieje z tego ma ubaw ;) Gruby Misiu dawka energi na ten dzien Dalka dla Ciebie rozniez .. ja wiem dlaczego tak szaleja .. to w genach kochna w genach i przekazalas ;) Iwka .. :D maly super wyglada z tymi zabkami :) ogladalam zdjecia :) Sisi ... :D usciski dla malej zapraszam na kawke my juz buszujemy ... pytanko czym smarujecie buzie malych ... Dustiemy wyszly brzydkie krosty ...i ma liszaj..smaruje oliwka .. i nic kremem na takie cos i nic ..a moze ziemniaczana pomoze ??? pozdrwiamy buziaki wysylamy w Wasza stone ooooooleci jedn leci drugi uwaga nie uchylac sie !!! 😘 😘 😘 🖐️ do pozniej kawa herbata ..wodeczka ;) Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś na słodko :P przepis na rogaliki drożdżowe :). 1/2 mąki 2 żółtka 1 margaryna 1 mała śmietana (kesem) 1 kostka drożdży wymieszać, zagnieść, rozwałkować, pokroić po przekątnej na 8 części, ponakładać marmoladę, lub masę makową, pozawijać i piec:) na złoty kolor :). przed upieczeniem można białkiem przemalować :) rogaliki :). tak samo dobre na makowca zawijańca strucle serową :). uruchamiajcie wenę i pieczcie :) ja u mamy zajadam się jak szalona rogalikami, a najważniejsze.... nie trzeba czekać do wyrośnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisujemy listę obecności... Wiki chrapie- moja słodka dziewczynka. Powiem wam po cichu (żeby nie zapeszyć) że problem z kupami odszedł w siną dal! Weronika codziennie rano robi teraz \"krecika\" i potem idzie spać. Może faktycznie problem był w zbyt małej ilości jedzenia? Teraz dostaje kaszkę rano i wieczór po 200 ml w ciągu dnia to co zwykle i jest OK. Nie wpływa na to ani kaszka mleczno- ryżowa, ani to że jestem objedzona jak bąk słodyczami... A myślałam przedtem że to bierze się właśnie z tego. Wiki nawija namietnie \"baba\" i wszelkie kombinacje tych głosek, \"bleble\" \"da\", nawet czasem wyjdzie jej \"nie\". A jaka zadowolona jak łamanie języczka na wszystkie strony przyniesie jakis efekt!! Trochę więcej w ciągu dnia zdejmuję jej szynę (zgodnie z zaleceniem ortopedy), kładę ją na brzuszku i się wścieka. Już widzę, że przez takie ćwiczenia ma mocniejsze rączki, nie pada już tak na nos. Przekręca się i czasem przyjmuje pozycję typową dla raczkowania. Ale od razu rozjeżdżam jej nóżki na płasko- tego jej nie wolno :( A jest taka komiczna w tych próbach! A jak gada, jak gulgocze! Zaraz udaję się do kuchni na \"ukochane\" obieranie ziemniaków. Komuś coś zrobić? Kawka, herbatka? Carlaa- wódeczka? No no, dawaj! Ja dokładam na stół jeszcze sernika (mniam mniam). Dosiadać się! 🌻 ki dla wszystkich Julka- skarbie- ❤️ Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, jak juz pytasz, to mi setkę i papierocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!I serniczek owszem, a w dupie z tymi dietami:P Se sprawdzam stopke tak poza tym, bo nudzi mnie sie ta obecna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywista GRATULACJE WIKI!!!!!Ciesz się dziewczyno, bo potem nieprędko matka Twa bedzie sie cieszyc z Twojego kału:)🌻 🌻🌻🌻🌻🌻naszym dzisiejszym Jubilatom-Nince i Matiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Veni, Vini,Vici (czy jakoś tam ) w wolnym przekładzie Przybyłam , przeczytałam i polazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla naszych Maluszkow coraz starszych 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 U nas nocka znosna, za to ranek od 6.30 okropny... Mala placze marudzi, dziaselka spuchniete...ehh Zmykam do Juleczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Isiu .. to ja mam jeszcze do serniczka karpateczke [mniam mniam zjadm wlasnie kolejny kawalek :) kaszka mleczno ryzowa ..jakiej firmy ??? o jakim smaku ???? u nas z baba podobnie nawet przez sen mu sie przytrafi .. ..wie ze jedzie do babci ..hihih .. Bo juz za tydzien mnie nie bedzie ..zostawie Was na cale dwa tygodnie .. 🌻 😘 ale bede wpadac ...boje sie tylko drogi nie wiem jak to bedzie Niuninka pisala ze mala droge zniosla dobrze ..kazala Was pozdrowic 😘 co niniejszym czynie :D :D :D Dalka Twoje przepisy sa suuuuper exra ...ja je trenuje co jakisz czas ..jak tylko cos noweko piszesz :) nie mam paru skladnikow ale pewnei niedlugo bede je miala hihi :D :D :D Pszczolko ja po swietach schudlam prawie 1 kg buhahaha :D jadlam wszystko nie oszczcedzalam sie :D :D :D :D a maly sliczniutki co on tam pokazuje ??? mam nadzieje ze nie fige z makiem :D :D :D :D Fiona se polazla ... :D jak napislala ..wracaj babo jedna napisz wiecej ... se sobaczylas i co ... ???? dalej ???? Sisis .. u nas podobnie juz ten zabek do gory bo tezaz gora na etapie prawi sie przebija .. marudzenie na etapie zen .. uffffff narazie padl ..ale ciezko bylo .. no coz damy rade .. :D sciskam 😘 do pozniej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa- kaszka mleczno ryżowa z Bobovity, smaki różnorakie. Najpierw Wiki zachwyciła się bananową, miała też morelową, teraz wcina malinową. Z owocami leśnymi jej nie smakowała. No i zaczęłam dawać jej z Bebiko kaszkę ryżową z jabłkami. Ale teraz skończyło mi się Bebiko i dlatego daję znowu mleczno- ryżową. Karpatka... Niebo w gębie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla o tyle dobrze z tym ciastem, że nie jest słodkie, bo bez cukru :), chyba że polejesz czekoladą lub doasz troszeczku cukru :). Jak mi się wykończy całe ciato w domu to piekę rogaliki. Mama mi mówiła że z tej porcji wychodzi ich 32 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Sierpniöwki! Moje dzieciatko robi sobie maraton od dwöch dni kopie bez przerwy nawet tatus go nie uspokaja i obojetne czy wlacze muzyke czy wezme kapiel! Mam nadzieje ze to nie potrwa za dlugo juz przeraza mnie co bedzie jak zabraknie mu miejsca na akrobacje. Mam nadzieje ze was wasze pociechy oszczedzaja bardziej niz moje slonko Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie sierpnióweczki Po dniu spędzonym praktycznie na podwórku (chuśtawka,park,jezdzik)mały wyczerpany wrażeniami usnął. Weekend zapowiada ise u mnie pracowicie i naukowo(praca i szkoła podyplomowa).Tak wiec już przygotowuje isę na to ze michaś bedzie z tata-dadzą sobie radę. Mój synek jak je mówi mniam,mniam-haha, na poczatku myslalam że się przesłyszałam a teraz to juz kilka razy słyszeliśmy,chrupki kukurydziane wypluwa,za to lubi jabłuszko i kaszkę(kupuje ryzową z bobo-vity,Nestle mu mniej smakuje). Dziewczyny on już tylko by chciał stać sam sie w łózeczku podciąga sie ale jeszcze nie udało mu sie za to mnie za szyje lapie i staje,dziś w wanience śmaliśmy się że bedziemy kąpać smyka na stojąco.Raczkuje do tyłu po panelach jak szalony...,nie daje mu ku temu zbyt wiele okazji bo zostawiam go najczesciej w łózeczku-niestety mamy wąski pokoik i nie ma miejsca.Myślimy o kupnie bucików jego pierwszych bucików.... Przez te ząbki nie spi on my też nie,jedyne co to kilka godzin tak od 20-23 spokojnego snu po czym budzi sie z płaczem i bujam ...🌻 Nesiu jak tam wam życie płynie Dalka ❤️ Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ela tak się zamartwiasz małym, a moja Kulinka ani jednego zęba, raczkować nie potrafi :), tyłek jej się rozjeżdża :) na łóżku i klap leży :). Nie chce pićsoczków z butelki, kaszek nie jada, czasami tylko troszeczku, zupki wciąga :), jabłko z biszkoptem też :). Ale co tam, doczekam się wszystkiego :). Teraz dzieciaczki śpiulkają, a my oglądamy filmik na c+ i będziem się bać ;). Spokojnej nocki dziewczynki :) i coby dzieciaczkom aniołki się przyśniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po paru dniach nieodecnosci mam wielkie tyły w czytaniu wiec tylko pokrotce napisze co u nas i zabieram sie do wchłaniania tego co napisałyscie świeta mineły nam spokojnie w lany poniedziałek nikt mnie nie zlał ,ze to ja wszystkich chłopów w domu wydyngowałam ;0 z czego bardzo sie ciesze ze mi sie udało nocki mamy znow nienajlepsze,Krzysiaczek budzi sie i strasznie płacze nieraz za tak ze nawet ja nie moge go uspokoic,ale wszystko jest do przezycia doczekalismy sie 2zabalka z czego ciesze sie bardzo,jeszcze jest malutki i ledwo go widac ale raz dwa dogoni tego pierwszego :)) wczoraj byłam u lekarza bo mi niestety to moje nieszczesne przewianie wróciło,to był po prostu koszmar,zapisano mi masc bo nic innego brac nie moge jak karmie no i chyba pomaga bo juz dzisiaj jest lepiej Krzysiu mówi już mama ,tata,idzie,baba no i na razie nic poza tym w koncu nauczył sie raczkowac do przodu wiec w całym domu jest go pełno nasladuje smarkanie i kichanie daje sie prowadzac za dwoe raczki i tak mu sie to spodobało ze nie chce siedziec we wozku,za jedna raczke sie boi nawet kroczka nie zrobi postanowiłam ze od 10miesiaca bede go sadzała na nockik,jak narazie to sie go panicznie boi jak mi sie jeszcze co przypomni to wam zaraz napisze a teraz zabieram sie do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie! my na kfilunie... ostatnio same kwilunie- w telegraficznym skrocie (choc wiem ze dobrze mnie znacie i w te skroty slabo wierzycie ;) ) maly zdrajca mowi baba..... siedzi sama zamieszkala w szafie a ja po swietach waze z tone pszczolko gdzie te rzeczy teges, bo ja bym chetnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witaj Kati75 ,nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze ze jestes w ciazy,to było piekne przezycie,prawda dziewczyny?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................8000 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×