Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl miłych snów kobitki,ja czekam na mężulka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu robi zielone kupki ale tym sie nie martwie bo to wina zabkow ktore mu wychodza.Czesto budzi sie w nocy to tez wina zabkow(dzisiaj juz ok 15 razy).Schudło nam biedactwo i sie wyciagneło w gore,przez tydzien tak ze powyrastał prawie ze wszystkich spioszków.Juz niedługo bedzie miał kto pomagac mamie :)) hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) dla adrianka na 9 miesięcy🌻❤️🌻 irenko❤️ popieram trutniową- to jej osobisty wymysł, nie mój:P dominiko🖐️ jak kupki krzysia??? elu🌻czy zaczynasz już rozszerzać dietę michałka o mięso? nasza pani gastroenterolog mówiła, by po tygodniu, do paci dorzucić trochę indyka:) po kolejnym buraczka, a później brokuła:D fiona🌻 ucałuj swego łaciatego synalka:D nie pamiętam własnej ospy (miała ona miejsce jakieś 20 lat temu), ale z opowieści rodziców wiem, że drapałam się jak szatan:P carla👄 czekamy, czekamy:) a dzisiaj:> nocniczek dla ciebie, ja mój już kończę:D gbury vel gruby misiu🌻 jak tam gotowanie????? czy mój przepis na stare warzywa spotkał się u twego syna z podobnym uznaniem, co u mojej córy???:) trutniowa🌻i co będzie z tą v.c. musiał?? moje propozycje nie spotkały się z życzliwym przyjęciem😡 a sama nam tu niczym nie rzucasz:D idąc tropem mamy natalki- może nazwij ją ( very przewrotnie ofkors:classic_cool: ) gabel ( częściowe odwołanie do clarka gable, a częsciowe do widelca:D:D:D:D:D:D ) przyjdzie któraś na kawkę??? hę?? buzi julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Julko ja na kawkę już przyszlam tak co jakiś czas daje troszke indyka lub pół żoltka do zupki. mieliśmy dzisw niespokojną noc,mojego synka wszystko jest w stanie wybudzić-pies za oknem,stukanie nie mowiąc o chodzenieu po pokoju,fdlatego wczoraj zasnąl o 23 a poszedl spać o 20 stej ale tak czesto sie budził. tak iwec kawa dla mnie-jestem sam mąż na służbie nocnej,żona żołnierza. dla Adrianka ślemy buziaki na 9 mies. dominisiu dobrze że jestes. wasze dzieci juz probuja was nasladowac,pokazywać na prosbe gdzie piesek,kotek itp...(moje nie) maly siedzi w lozeczku i babuje-baba non stop Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo ja tez dolazlam na kawe .. :) milego dnia .. :D musze Was poczytac :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dla Adrianka i Jaśminki z okazji kolejnych miesiączków🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ale natworzyłyście o rany:D:D:D Chciałam zakomunikować że Adi juz wstaje gdzie popadnie przy kompie teelewizorze ławie kanapie tam gdzie ma jakąś podpurkę:):):) Nesiu witaj w klubie urodzonych w święta:) idę bo już malutki spać chce a ja w tym czasie ogarne troszkę mieszkanie:) aaaa zapomniałam która mnie wyrzuciła z tabelki? jestem oburzona:(:(:( Julka kawa jak najbardziej:) Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................10.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06............................................Pyrlandia Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe. Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw. Nesia.............25.12..............................................Warszawa Skye..............15.07................nie obchodzę ............Katowice Iwka..............25.12........................23.05..............Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- dzięki za życzenia:) iwka, teraz z tabelki wyleciały moje imieniny😭 elu, czy każdy produkt gotujesz michasiowi osobmo, czy po prostu wrzucasz ziemniaka, marchew i mięso razem??? carla:D a gdzie się podziała sylwia?? sisi- przywołuję cię do porządku i do nas;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto nowa, ulepszona wersja naszej cudnej tabelki:) Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................10.06...............Trutniowo Isia...............20.10.........................20.10..............Krosno koło Rzeszowa (tego mogę nie przeżyć:P) Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06.........................27.07........Kraina Podziemnych Pomarańczy Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wrocek Nesia.............25.12..............................................Warszawa Skye..............15.07...........................32.13.............Katowice Iwka..............25.12...........................23.05..............Dynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jest juz tabelka Jaśminko 100 la w zdrowiu i miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o widze ze ktos sobie nicka przerobił jedziemy zaraz na mogiłe zbiorowa do mojego pradziadka krory zginał tam z rak hitlerowcow w czasie drugiej wojny swiatowej,przezywam to bardzo juz pare lat sie tam wybierałam i w koncu sie udało do zobaczenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriankowi i Krzaczkowi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 aha, widzę ze Julia się Pscoły nie pyta o zupki. To nie powiem, jak ja gotuję, że wszystko razem i że daję już mięsko i brokuły i buraka, bo kogo to obchodzi:P Iwka, Tobi też ma wielkie pragnienie wstawac, ale nie mamy nigdzie dobrego miejsca, aby mógł to robić-tzn. nie ma się czego złapać porządnie. Póki co więc lapie się np. uchwytów od szafek, próbujac dźwignąć dupsko, kochany jest:D Mamo Natalki, Orzysz to jest rzut beretem od Giża:D!!!!Nawet kiedyś miałam tam chłopaka (chyba z tydzień:P)Kiedy jedziecie? My w sobotę:) Zmykam ale pewnie nie ostatecznie jeszcze:) PS Pani Magister Ireno, czy piwo wczoraj NASTARCZYŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dla Adrianka i Jaśminki buziole i 🌼. Moje wariaty nie dają mi spokoju odrana :), teraz jedno i drugie siedzi w łóżeczku z gołymi szkitkami i mają radoche :). Dziś jedziemy oglądać mieszkanie numer 2. Zobaczymy co z tego będzie. Ulka leży w łózeczku przy ogrankach, nogi jej się nie mieszczą i wywaliła jej przez szczebelki , komedia normalnie. Zaraz będzie płacz, bo niewygodnie. Adios Amigos będziemy wieczorkiem :). A przez tą cholerną kurtkę dżinsową, mam dłonie do połowy opalone hihi. Głupio wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nesiu, dokladnie na dzialki wojskowe, hihi.... bede oboje musztrowac- jakis porzadek musi byc! :) Mysiu- bierij Krzysztofa i małe skrzaty i dojezdzajcie! pscola- a no bardzo niedaleko- jak tam jezdzimy to czesto ywamy... ty z tamtad jestes czy sie wybierasz? moze jakies piwko popoludniowe? aa nie ty chiba z torunia- o ! wtedy bym Ci przekazala te rzeczy!!!! GOOD IDEA!! to jak? Fiona- muzo moja- jak tam malutkie muchomorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i patrzę, i oczom nie wierzę, może ten test zepsuty, bo tani z hipermarketu... Ta druga kreseczka taka blada, ale JEST! :) nie wiem czy już się cieszyć? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, ja jestem aktualnie z Torunia, ale pochodzę z Giżycka i na długi weeknd jedziemy do moich staruszków:) Chcesz Ty mnie te rzeczy przekazać na Mazurach? Może być pod warunkiem, ze za dużo ich nie ma, bo i tak się ciągniemy objuczeni jak woły, bo my auta nie mamy i korzystamy z PKP:) Co do nazwiska,bo mnie Julia zbesztala, to na razie ja zbieram propozycje:P Rozstrzygnięcie konkursu po długim łikendzie. Tylko sugeruję Julio, aby nazwisko było możliwe do wypowiedzenia przez moją babcie, a gwarantuję, ze ona nie powie gejbyl za Chiny. Generalnie ładnie pracujecie i to Wam się chwali:P, a jeśli chodzi o moje propozycje, to Viśniewska była ok, tylko nie Visniewska a moze jakaCovalska odpada:Oś inna udziwniona Polka?Covalska odpada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gbury Misiu, toc okres mial byc!!!Ale gratuluję, myślę, ze hipermarket do gadania nie ma nic:) Tak właśnie chciałam napisać juz wcześniej (teraz mi nikt nie uwierzy) Ze czekałam na pierwsza zaciążoną po porodzie i obstawiałam Ciebie właśne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta druga kreska baaaaaaaaaaaardzo blada... jeśli jednak się udało :) to między CHŁOPAKAMI będzie taka sama różnica wieku jak między dziewczynkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, Pszczoło, jak zawsze masz rację! :) tylko boję się cieszyć na wyrost... odetchnę dopiero po pierwszym USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja już chyba zawsze bedę odetchiwać;) po USG i to nie tylko pierwszym, ale każdym. Za duzo złych doświadczeń czyni mnie przewrażliwioną:( Ale chyba nie o tym teraz powinno się pisać, wiec przepraszam, moja mea culpa. Jeszcze raz gratuluję, też bym chciała i się boję...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuacje misiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podziwiam cie bardzo masz trojke dzieci i marzysz o kolejnym,u mnie strach przed ciażą przeważa nad marzeniami o dużej rodzince,swoje przeszlam mimo pięknie donoszonej zdrowej ciąży-poród!i nikt nie wie dlaczego. kończę bo przynudzam super że bedziesz mamusią,nawet slaba kreska to chyba ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................10.06...............Ul Isia...............20.10.........................20.10..............Krosno koło Rzeszowa (tego mogę nie przeżyć) Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06.........................27.07........Kraina Podziemnych Pomarańczy Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wrocek Nesia.............25.12..............................................Warszawa Skye..............15.07...........................32.13.............Katowice Pozwoliłam se Julio poprawić pewne nieścisłości w liczbie 1:P Iwka..............25.12...........................23.05..............Dynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gbury misiu jestem pod wrażeniem.... Gratulacje!!! Trzymam kciuki! Kiedy idziesz do gina? NIech moc będzie z wami! Pscółko 🌻 Julka- ty jędzo nie odzywam się do Ciebie! Przegięłaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×