Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

TPM!Oj koniecznie zrób badania! Jeśli ból promieniuje z krzyża na nogę to może być oznaka, że jest ucisk na korzenie nerwowe albo nerwoból albo początki rwy kulszowej - no cała masa ciężkich dolegliwości, które się rozwijają i jest coraz gorzej.Nie chcę Cię straszyć, ale zrób sobie dla pewności roentgen odcinka lędzwiowego kręgosłupa i stawu biodrowego. Naprawdę lepiej to zrobić w czas, ból ma swój powód i wbrew powszechnym opiniom rzadko to jest zwykłe przeciążenie czy kwestie urazowe. Warto to sprawdzić!!! Sama wiem,jaktrudno wybrać się do lekarza,osobiście zwlekałam miesiąc a ból był taki, że aż łzy mi ciurkiem leciały. Musimy o siebie dbać dziewczyny, dla swoich dzidziusiów obecnych i przyszłych. Ja się czuję chwilami jak kaleka, bo mam trudności w poruszaniu się. Życzę Wam kochane miłego i bezbolesnego weekendu. My wybieramy się na wesele, ale jak mi po tych proszkach nie będzie lepiej to raczej sobie nie potańczę. No chyba, że inaczej się znieczulę..... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdołowana. Wczoraj babcia była u mojej teściowej i nieźle na nas nagadała. Wiem że ona stara, ale jak tak można gadać i wypominać. Mówi że moja rodzina jest głośna, bo ostatnio kuzyn był u nas. Przecież nie będziemy siedzieć i szeptać do siebie, tymbardziej, że mała spała u Dawida w pokoju. No i ona nie słyszała chyba jak jej córka wchodziła do nas do domu, to były 3 godziny wiecznych wrzasków. Ale ja jej nie moge tego powiedzieć, bo o narzekaniu to mi szwagierka powiedziała. Wytrzymałam 7 lat, ale teraz robi się coraz gorzej. Mam nadzieję, że jak teście przeprowadzą się do domku, to ona będzie tam spędzać więcej czasu niż tu, bo ja się wykończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka!Tyle trzeba mieć cierpliwości i wyrozumiałości dla starszej osoby a jeszcze w domu dwójka dzieci i nie dziwię się, że czasmi nie dajesz rady. Wysyłam garść pozytywnych wibracji na weekend. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzis sobie pospaliśmy od niepamiętnych czasów.Michaś w nocy spać nei chciał płakał ale od 5.30 do 10 ! dziś pospał.Maż poszedł do pracy na 24 h i siedzimy sami.Piękna pogoda ale o spacerku przy zapaleniu oskrzeli nawet nie myślę,sama też jestem chora....kaszle niczym stary grużlik. Oj Dalko ta wasza babcia to niezle ziołko-ale wiesz co ja też miałam taska babcię która mnie b. denerwowała,wtrącała się ale teraz jak już odeszła...bardzo mi jej brakuje nawet nie umiem opisać jak bardzo-cierpliwości,może u tesciów będzie częstrzym gościem to i wam bedzie lżej. Dziewczyny ja też mam z noogą problemy,nieraz nie mogę normalnie wstać bo boli i jeszcze jedno czesto mi drętwieje prawa dłoń jak np. trzymam ja dłużej tzn 5 min w górze-muszę koniecznie wykonać badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witajcie niedzielnie! U nas dziś piękna pogoda,więc da się żyć,bo dzidka będzie można dużo na dworze trzymać.Wczoraj cały dzień siedzieliśmy w domu,który dziś wyglądał,jak po przejściu tajfunu.Ale już opanowałam sytuację po wysłaniu moich do kościoła.KURCZE! Czy wasze dzdki tez tak syfią ? Moja Nati ma zwyczaj chadzać po całym mieszkaniu z jedzeniem lub piciem,a ja-czyścioszka,nie mogę nadążyć ze sprzątaniem.Wiem,wiem,sama sobie tego nawyku nie wyrobiła...Pewnie znów coś jako rodzice schrzaniliśmy. Nesiu-Baaardzo Ci dziekuję! Zmobilizowałaś mnie do działania.Muszę się przebadać,bo ten nieustanny ból faktycznie może być zwiastunem czegoś niedobrego... Elu-tak mi przykro z powodu choroby Michałka.My też przerabialismy zimą zapalenie oskrzeli,wtedy mała była jeszcze leżąca,więc trudno jej było odkasłać i była makabra.Pomogło oklepywanie,które wam polecam. Dalka-nie dziwię się,że się wkurzyłaś.Kurcze,takie wspólne mieszkanie rodzi tyle takich głupio-trudnych sytuacji... Dziewczyny-jutro wracam do pracy.Jeszcze niezupełnie zdrowe jesteśmy,ale dośc już tego siedzenia w domu! Ale wiecie,co? Trochę ma cykora,bo mała znowu klei się do mnie po tej przerwie i przez tą chorobę non stop wisi na cycu.Nie wiem,jak ona jutro zaśnie niani bez cycusia.Smokiem pluje,musi być cyc i koniec.Jeśli nawet zmęczona i spłakana uśnie bez cyca,to za pół godziny sie budzi z płaczem i tylko przytulenie do piersi ją koi.I co tu robić??? Zostawiam Was z Tymi moimi rozterkami,życząc wszystkim zdrówka i miłej niedzieli.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cichutko i puściutko na naszym topiku Michaś ma silne zapalenie oskrzeli..gorączkuje..kaszle itd. Mamo Natalki-następnym razem ise uda Uciekam do karmienia... pozdrawiam niedizlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale mało piszecie-bo niedzielka jest;) zapisałam sie do szkoły hi hi i byłam na lekcjach wczoraj i dzisiaj chciałam w prawdzie pójsc na jakies studia ale nie mam tyle kasiorki,ale chociaz papierek jeden wiecej bede miała-i tak sie ciesze Bartusiowi ❤️spóznione zyczonka wszystkiego naj i 👄buziak dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....79cm..........9900 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Data urodzin.......Data imienin......Miasto Pszczoła........28.04...........10.06...............Toruń Isia...............20.10.............20.10..........Krosno Dalka.............21.04............30.04........Szczecin Julianka..........25.06.....................Pyrlandia Carlaa............22.09..........05.07 ....Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........29.04..............Warszawa MNatalki... 22.06...29.04 Warszawa Piasecznem Sisi.......17.07...................03.11..............Gliwice Ela........19.06................................. Sieradz Dominisia........04.02.........06.07........Więcbork Asiawroc.........27.07...........21.08........Wroclaw. Nesia.............25.12......................Warszawa Skye.....15.07.........nie obchodzę ....Katowice Gumiagoda......17.05.........04.12.......ZLotoryja Mama Zuzi.......15.11.........25.11.......Piekary Śl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, te testy mają to do siebie, że im bardziej się starasz, tym bardziej nie wychodza...Powodzenia następną razą, egoistycznie ciesze sie, ze nie zostaąłm sama na placu boju;) A jak nasz Gbury Miś? czy jako zaciążona nie przybędziesz do Trutniowa? Pogoda jest cudna, u Was też? Zmykamy na spacerek póxniej, bo zaraz Bąk spać pójdzie....Na razie czyta o corelu, a co! Dziewczyny z kręgosłupami-leczyć się, nie ignorować. Swego czasu tez mialam problemy, przeszłam rehabilitację-i notabene pomogła mi ona świetnie przejść ciążę, lepiej niż niektóre dziewczyny ze zdrowymi plecami:) Buziaki, sorry za chaos, ale taki tez w mojej głowie... YYYYY, ma ktoś fajkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przetrwać i nie zwariować....dalej na zwolnieniu lekarskim......ale moje dziecko daje mi codziennie w kość,a przez chorobę jest gorzej. Dziś piłam kawę i uczepił się Michał mnie abym dała mu tak więc ja zła matka umoczyłam mu paluszek w tej ciepłej kawie by zrozumiał że si... po czym on zapłakał i za minutę znowu zaczął sie tej kawy domagać!............nawet wyjść do łazienki samej nie mogę,a opiekunka mówi że jak mnie nie ma to tylko płacze i u drzwi stoi. Do tego cały czas mało mówi,nie mozemy jeszcze ise porozumieć o co mu chodiz,czasem tylko paluszkiem wskaze ale czesciej płacze,a ja zła matka nie wiem o co chodzi. Aha zmieniam pracę....będę pracowała w jednostce wojsk-bo mały tak czesto choruje że jako nauczyciel nie mogę brać zwonień w szkole a w wojsku jest trochę inaczej. zła matka-naprawdę znajdę ise w psychiatryku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horror, mówie wam horror. Dziś zajżałam do filtra w pralce, a tam, bruuuudu od cholery, pieniędzy troche ;), no i zmielona karta do baankomatu. No i rozkmina, jaka to karta?, stara czy nowa ?. Próbuje włożyć rękę i wymacać co się dzieje w rurze od filtra, a tam większe kawałki karty, które nie chcą wyjść, jakieś drobne pieniądze itp. Tak to jest jak się zapomina o czyszczeniu filtra. Mam nadzieję, że te karty są stare i niepotrzebne, no i nie wiadomo ile tam tego leży, bo przecież jak to dawid zostawił, to może być tego troche. Zapominam o pralce i ide na dwór i po Dawida :). Pralką zajmę się po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje wirtualne koleżanki bardzo chciałam podziękować za wszystkie życzenia urodzinowe dla Bartusia-to bardzo miłe❤️Impreza w niedziele,muszę pomyśleć nad tortem:)moz odgapię od Dalki;) no i zdrowia dla wszystkich którzy tego potrzebują:) zmykam papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc juz mam lepszy nastrój,gotuję mniamniusi obiad,a mały spi. Co do torcików to Dalki też smakowicie na fotkach wyglądał,a Dominisia to ekspert torcikowy-w kncu pracuje w tym fachu. Gumijagodo-❤️-udanej imprezki urodzinkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!!!!!!!!!!! Ela, jaka tam z Ciebie zla matka???Jak Nina ma dzien marudzenia to tez potrafie cierpliwosc stracic a pozniej wyrzuty sobie robie.Tlumacze sobie, ze musze byc spokojniejsza, bo maluda to jeszcze gapa itp. Ladna u Was pogoda? U nas dzis juz nie :-( Slonka brak ale chyba dosc cieplo jest, jak Nina sie obudzi i zje obiad to to sprawdzimy. Calusy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy zbiórka o 21.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to sobie pochlamy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gumi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co slychac?? Ja wlasnie czekam az maz kolacje przygotuje. Mial sie za to wziasc jak usypialam Nine, juz bysmy jedli, no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Niuninka!!! Mój mąż położył się bo powiedział ,że muszę sobie odkuć 3dni posuchy od internetu:) DZieci już też śpią to mamusia może poszaleć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...jestem choć dzieciątko me nie spi..zaraz wracam zapraszam na nowe fotki www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×