Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

moje dzieci takie szorstkie plamy dostały przy styczności ze zwierzakiem. Tylko ta gorączka nie pasuje. MOżliwe że to objaw alergii, bo plamy mogą pokazać się przy zmianie proszku, styczności ze zwierzakiem, lub po zjedzeniu czegoś nowego. Natłuszczaj ją oliwką lub parafiną bo sudocrem wysusza skóre a nie nawilża ;). Jak mój synek był mniejszy to gorączkował czasem przy alergii, tak organizm walczył z nią :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- paradoks trzydniówki polega na tym ze może ona trwać newet dłużej niż na to wskazuje nazwa. Więc być może to trzsydniówka ale i tam na twoim miejscu wolałabym skontaktowaćsięz pediatrą (tak dla pewności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O poczynaniach Mateuszka: Dzisiaj rano tata włączył Matiemu radio, żebyśmy wszyscy sobie potańczyli.Jednocześnie był włączony telewizor.Mati siedział sobie na kanapie, jakieś 7 metrów na przeciwko tv. Na muzykę zareagował, ale dalej oglądał TV bez dzwięku.Tata,chcąc go zmotywować do tańców wyłączył TV. Mateusz zszedł z kanapy i zdecydowanym krokiem udał się do telewizora, włączył go i wrócił na kanapę. Wszystko zrobił bez jednego słowa. Wmurowało nas w podłogę..... I nie chodzi o włączanie i wyłączanie sprzętów RTV,bo to już od dawna robi, tylko o to zdecydowanie, własny cel i jego realizację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorkiem mieliśmy mały wypadek.Krzysiaczek podknął się,przewrócił i uderzył głową prosto o kant szafki.Dosłownie w paru sekundach urósł mi na czole guz wielkości mamdarynki.Szybko przyłożyliśmy mu mieso z zamrażalnika.Oj i znowu najedliśmy sie nieżle strachu ,dziś guziołek jest juz połowe mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwaplusdwa
topik wymiera...czyzby niepotrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem musi cos przygasnac aby pozniej wybuchnac ze zdwojona sila pomaranczo powinnas to wiedziec ... :P TPM bylas u lekarza ???? i co ???? minelo ... Dustin maial cos podobnego po chodzeniu po trawie ale bez goraczki ... powoli konczymy pokoj .. nie myslalam ze nasz magazyn byl taki pojemny nazbieralo sie tego ze hej Nesiu 😘 dawno Cie nie bylo Jutro na kazda czeka kawusia lub to co woli i ta w niebieskim tez ... !!!! ❤️ sciskam spadam do mezulka .. bo wrocil niedawno ... a ja nie moglam sie dostac wczesniej na kafe cos szwankowalo ... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlo.... Kawa czeka ... to co ze wystygnie ... ;) pozdrawiam serdecznie i zmykam do obowiazkow ... ;) Mamo Natalki .. ??? czy cos juz wiadomo ??? Pszczola a co u Ciebie ... ??? nabyzczalas i ucieklas ... ;) Gruby Mis zapadl w zimowy sen ??? Gumi .. mam nadzieje ze kolejna kawa nie wylana na klawe heheh Elus wracaj ... ;) Nesiu nie pisalas co z kregoslupem .. ??? Dalka co to za dziwne opisy na gg ;) Skay Ciebie to juz wieki nie bylo 😘 Dominisiu .. co z Twoim domowym przedszkolem Mamba tez nie piszesz co u malej hmmm ??? TPM bylas u lekarza ??? Isia ... angina ... Nuninko .. a co u Was z zasypianiem i jak buty kupione ??? IWKA haloo ... :) Puza sie ni epojawia bo co czytac pewnie nie ma heheh :) Fiona ... gdzie jestes ... ???? JUlka 😘 Buty pokupione ... kurtki nabyte ... choroby odegnane tzrymac sie dziewczyny i pojawiac .. a jak nie macie ochoty to napisac ze nie moge .. albo ze mi sie nie chce ... bo tyle lat razem to juz powazny zwiazek heheh .. ❤️ niedlugo znow swietujemy rocznice .. mam nadziejej ze chcecie ;) sciskam Carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Carlaa po twoim wpisie zawsze jakoś weselej:) Teraz znowu mam kłopot bo strasznie drętwieją mi ręce i lekarka powiedziała ,że to od kręgosłupa i poza witaminą B1 i maścią rozgrzewającą nic nie mogę zastosować ,bo karmię jeszcze Bartusia. I teraz muszę się zastanowić czy przerwać karmienie ,żeby się poddać leczeniu czy dalej się męczyć :( Tylko ,że ja nie wiem jak mam go odstawić od cycusia ,bo teraz kiedy jest taki marudny to cycuś jest jedynym sposobem na ukojenie żalu. A nawiązując do pomarańczowego wpisu to faktycznie topik powolutku .... A szkoda by było:( Dzisiaj rano był już przymrozek i trzeba już było Bartusia zapakować w śpiwór wózkowy:) Zimowe gadżety już posiadamy,buty,2kurtki i 2kombinezony . Tylko Julia nie ma jeszcze kozaków. A jeszcze rękawiczek brak:) Pozdrawiam mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc my kozaczki dla malca mamy nic poza tym.... pozdrawiam ciepło zawsze wierna Elka ostatnio przeczytałam prawie caly topik od poczatku,przyszla mama zalozycielka topiku znikła z niego w kwietniu-serdecznie ja pozdrawiam,ciekawe czy nas podczytuje co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Gumi .... szkoda ze nie ma Grubego Misia ona by Ci napisala jak odstawic malego ... :) a co do dretwienia ... moze to tez spowodowane stresem ... ???? moze cieple kapiele ??? pozdrawiam zapraszam na kawke .. :) szkrabik biega wklo suszarki heheh ... ale ma ubaw ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela 🌻 Elus no no Ty masz zdrowie do czytania ...ale czasem warto poczytac nasze poczatki ... jaie uczucia emocje ...heheh no i co jadlysmy heheh .. bo o tymto bylo pelno :D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaaa tak ciagle o jedzeniu.... Dominisiu ja nie szczepię przeciwko grypie małego moze za rok... wczoraj widziałam wpis Misia na innym topiku...a do nas nie zagląda bubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wogóle nie miałam apetytu w ciązy i dobrze!!! Przytyłam tylko 4kg,bo organizm miał z czego czerpać, z moich zapasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wróciłam z weekendu u kumpeli, bo Truteń wybył na weekend i sama sie bałam mieszkać... Zakochałam sie w swoim dziecku. Szkoła dla rodziców to ejst super rzecz i mi pomogła odkryć, że moje dziecko jest bardzo grzeczne i kochane, a moje narzekania na nie to jest tylko kwestia nieznajmości etapów rozwojowych i -co za tym idzie-świadomosci, ze pewne rzeczy sa naturalne i konieczne. Inna kwestia, to że rozdrażniona matka wprowadza gestą atmosferę i dziecko też zaczyna marudzić, a wtedy matka jeszcze bardziej-i błędne koło gotowe. Mogłabym wam pisac i pisać jaki jest kochany, jak świetnie sie przystosowuje do obcych przestrzeni, nowych warunków etc.-ale pozostanę przy stwierdzeniu, ze sie zakochałam w nim na nowo i żal mi tylko tego roku narzekań i przykrych doświadczeń. Ale mam z czego czerpać na przyszłość:). Misiu-@, nie dołączam póki co. My tak z pół roku potzrebujemy, wiec koło grudnia może...;) Ela, pisałaś, że nie nadążasz za Michasiem. Ja mam to samo. Byliśmy ostatnio pod sklepem, czekałam na kumpele, która robiła zakupy. Mały biegał, bo drzwi automatyczne mu się spodobały. Za chiny nie mogłam go upilnować. Ledwo go zabrałam od jednych, juz był przy drugich. No i to się tak musiało skończyć-dostał w tą małą durną głowę, gdy klient wychodził ze sklepu i drzwi się otworzyły...Płacz i zgrzytanie zębów, ale ofkors jak tylko sie ode mnie odkleił-pobiegł znów do drzwi. i tak w kółko... Kończę, bo i tak przegięłam Buziaczki wszytskim. Do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częśc pszczolko-dobrze że jestes ja też cos ci powiem,doszlam do takiego wniosku jak ty mam cudownego spokojnego dzieciaczka-który robi sie samodzielny -piszac samodzielny odwracam sie a moje dziecko samodzielnie rączka zrobiło dziurę w danonku i się poczestowalo.. Dojrzalam do bycia matką u nas jest o wiele spokojniej,nie ma płaczu jest oczywiście charakterek Michasai ale każdy go ma... fajnie że wróciłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Carla u nas już wszystko dobrze Nikolka zdrowa rozszerzamy dietke pomalutku.Mała bardzo rozpieszczona przez ten szpital,ciężko sobie z nią poradzić ale myśle że to kwestia czasu i wszystko wróci do normy. Mówi już : mama,tata,baba,posie (prosze)jak coś nam podaje,aba (żaba)i oczywiscie nie nie nie! Musze zmykać bo właśnie się obudzila.Pozdrawiamy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła nie masz jakichś notatek z tej twojej szkoły bo ja sobie ostatnio kompletnie nie radzę ,tez bym chciała na nowo odkryć swoje dzieci ,a jak narazie tylko się wydzieram:( Jestem beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane!!!!!!!! Pszczola, chetnie bym tez zaliczyla taka szkole. Fajnie, ze Tobie tak duzo dala. TPM, jak Nati?????????? Dowiedzialas sie od czego te plamy na cialku???Ucaluj Malutka! Kupilam Ninie 2 pary butow na zime, jedne z Bartka, drugie kozaczki z Zary ( takie eleganckie, na \"wyjscia\"), niestety wogole sie nie nadaja na zimowe szalenstwo na sniegu. Co prawda sniegu u nas co kot naplakal ale moze w tym roku bedzie inaczej. Dlatego jezeli taka zima bedzie to dopiero wtedy zakupie buty i kombinezon. Dziewczyny, co dajecie Waszym dzieciatkom na kolacje??????? Ach, co do zabawek, Nina tez najb. lubi wszystko to, co zabawka nazwane nie jest. Poza tym pilki i z Fisher Price ja to nazywam garnuszek, wrzuca sie u gory pileczki, naciska zapadke i pilki wypadaja dolem, ciagle b. chetnie sie tym bawi. Milego dnia !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, ja Niny nie szczepie, siebie tez nie Wlasnie w przyszlym tyg. czekaja Niunie kolejne szczepienia, brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscola ... pisz pisz... pisz ... plose .. heheh ;) ja chce cos wiecej o szkole .. heheh i jaki jest kochany ... to sie tak wspaniale czyta ... :D :D :D :D przylacze sie do prosby Gumi i Nuninki heheh ;) Nuninko .. ja malemu na kolacje daje kaszke na noc ta z Hippa ... i bebivita w sloiczku Abendbrei ... albo zamiennie jak mam to ciemny chleb jest podobno bardzo sycacy z serkiem albo zszyneczka paroweczke .. hehhe no i na dobranoc jeszcze cycucha ;) wiecie co moj szkrabik dzisiaj ..zrobil heheh zasnal sam w kojcu ... ja zajeta w kuchni heheh wchodze bo cos za cicho mi bylo mysle kombinuje ... he i tu zdziwiona zaskoczona wystraszona patrze moje dziecko spi na misiu ❤️ sciskam do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) muszę się pochwalić że codziennie rano mam 20 minut spokojne bo Adrianek ogląda TELETUBISIE hihi bardzo je lubi i usiądzie na kanapie i ogląda z ciekawością:)więc już się rozejrzałam za pluszowym Teletubisiem dla mojego synka:):) Carla mój też często sie kładzie na misiu ...robi tuli tuli ale misia używa wtedy jak podusi:) Elu jak pisałam wcześniej Adiego też wysypało i nie towarzyszyła temu gorączka a plamki po paru dniach zeszły.... Pszczoła fajna taka szkoła napewno trochę nauczyła Gumijagoda czasem są nerwy i trzeba się na dziecko wydrzeć ale napewno odrazu nie jesteś beznadziejna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam jeszcze brakuje zimoew buciki i jiakiś komplet ciepły czapka szal rekawiczki mykamy na spacerek pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospaliśmy z Michasiem z 1,5 h...jesdteeśmy znów sami bo mąż na służbie. Iwka-to Natalka TPM ma ta wysypkę -nas na szczeście to ominęło. Dalka mówi że jej Ula też uwielbia Teletubisie a Michaś ogląda -swiat Elma-na kablówce,dosłownie siediz wpatrzony ok 20 min,jak nie lepiej. Co do spacerkóww,jak ubieracie teraz dzieci na te mrożne dni...kupiliscie juz rajstopki,czy jakieś śpiochy pod spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam, pomyslałam i piszę. Jestem mama trzech prawie dorosłych synów. Staramy sie po raz pierwszy w tym miesiacu o maleństwo. Jestem 6 dni przed planowana miesiączką. Ból piersi, obrzmienie, ból podbrzusza, ból krzyza, problem z wypróznianiem od trzech dni. Chciałabym aby się udało. Ze starszymi był to strzał w dziesiatkę za kazdym razem, ale teraz mineło juz 17 lat od ostatniego razu. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł zgłaszam się. Kulin teletubisie ogląda w skupieniu jak cholera :). Oprócz tego mini mini i wszystkie tam bajki ;). Dziś bylimy na rozpuście ( Carlaa stąd te opisy ;) ). Pojechaliśmy do tzw. Ekskluziw Lumpex ;) . Normalnie wygląda jak butik :) , a jakie tam ciuszki dla dzieci zaj.... . Normalnie jak w sklepie. W poniedziałki za kg ciuchów jest 45 zł i baby sobie z koszyków wykradają rzeczy ;) , a w sobote 5 zł więc można jeździć i ciuszki dla dzieciaków wybierać. Kulina dostała kurtałke fajną sztruksową i sweterek różowy. Czas odpocząć bo posprzątałam chatke ;) i pranko zrobiłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie zrobiłam nic......prócz obiadku dla Michałka no i zwlokłam ise rano by być klka godizn w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×