Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Alcia-z mojej nie. Biegunka, w kupie krew i sluz. Temperatura wyższa lub nizsza-ale za wysoka-juz od doby. Zaraz do lekarza, a ja już przewiduje najgorszą wersję-skierowanie do szpitala, a tam nie krócej niż 3 dni, bo za taki pobyt dopiero NFZ zwraca. Spanie na materacu na podłodze itp. Już to przerabiałam rok temu. Nie lubię szpitala!!!!Modlcie się za nas dziewczyny błagam, bo ja jestem histeryczka i becze z byle gówna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko Alci
No trudno :)))))))) www.jojo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu-stanowczo NIE Pszczólko współczuje niedawno to przerabialam,my spędziłyśmy 5 dni w szpitalu będziemy sie modlić za zdrówko Twojej dzidzi. dla Was 👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoło jesteś??myślę że do szpitala Tobka nie dadzą jak to infekcja..napisz jak sie mały czuje,co powiedział lekarz?? myślimy o Was-trzymajcie sie ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki...to ładny prezent nam zgotowaliście..bardzo sie cieszę i gratuluje kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... Pszczola co z malym taki opis masz na gg ... i pewnie szpital ... ??? co jest odezwij sie ... a moze ktoras pisala z Gosia ... ???? cos wie .. trzymajcie sie !!!!!!! Ja Cie krece Mamo Natalki .... to kiedy pedzie taaaaaaaaaaa pewnosc ???? sciskam Cie mocno i gratuluje troszke zazdroszczac bo u nas @ ... buziaki moc buziakow ...ciesze sie jak cholera no ... :classic_cool: Isia no no jeszcze tylko dwa dni jak mala lepiej ???? buziaki dla Was :D sciskam caluje to chyba sie napije dzisiaj ... z tej okazji ... Mamo Natalki !!!! mam ochote Cie usciskac !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaliśmy dziś kombinezonu i...nic nei znalezliśmy,maz chce by to było takie miłe w dotyku nie pikowane,coś mówi o kurtce i spodenkach..a ja sama nie wiem,póki co jutro poszukiwań c.d. Mam piwo w lodówce to po 22 też mogę skosztować i toast za kreseczkę wzieść ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz pan, a dopiero co narzekała ze po co jej drugie:P a ta co wtórowała w narzekaniu, zazdrości:DGratuluję i oby sie wynik potwierdził!!!! Dziewczyny, na razie szpital odroczony, ale krew cały czas jest cholera więc pewnie jutro się nie wywiniemy. Mały się wypsał i szaleje, amy padamy. JA już jestem rozdrażniona, nie mam siły się nim zajmowac, a on tylko do mamusi:O Oby spał tej nocy, bo nie chcę się na nim wyżywać, i tak biedak cierpi. Baaardzo chciałabym, aby krew se poszła w piździec za przeproszeniem, a jak już nie, to chociaz niech sie załapiem na dziecięcy szpital, a nie zakaźny, gdzie tzreba płacić za spędzenie nocy przy dziecku na krześle:O I gdzie mam pól Torunia do przejechania, a do dziecięcego 7 minutek (Carlaa, po wodę tam posżłyśmy, pamiętasz?) Buźka, na pewno dam jutro znać, co i jak-ale módlcie się za moje nerwy, coby ze stali były i abym się na maluchu skupiła, a nie jak zawsze na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolejna dzidzia w drodze???????????? Gratuluje!!!!!!!!! Caluje!!!!!!!!!!!! Pszczolko, wytrwalosci i niech szybko mija to co niedobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki gratuluję i podziwiam:) zresztą taka różnica wieku między rodzeństwem jest fajna. Czasami żałuję ,że u mnie jest aż 5lat,ale gdy Julka miała rok to nie wyobrażałam sobie drugiego malucha. No ale teraz to po ptakach:) Zyczę powodzenia. Dobrej nocki mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa. Skierowanie do szpitala juz wypisane. Krwi mnóstwo, kupy zielone jak młody groszek. Mały przy tym zadziwiająco pogodny...Mało choruje chłopak, ale jak juz, to ze wszytskimi atrakcjami, a co! Słuchajcie, jaka akcja dziś w nocy. Mały obudził sie o 24.30 i wył. Darł sie, nie chciał zeby go przytulac, ze złością odpychał moją rękę, wyślizgiwał sie z objęć. Myślałam, ze moze głodny, dałam mu kawałek chleba na srpóbowanie, ale sie tylko wkurzył. Po godzinie siedzialam i wyłam juz razem z nim, Truten dołączył. Zdecydowana byłam jechac na pogotowie, w głowie wizje agonni dziecka z powodu skręcenia/pękniecia/przebicia jelit, i już prawie zaczęłam się pakować. Ale cos mnie tknęło. Poszłam do kuchni i zrobiłam mu najmniejsza porcję zimnej kaszki. Kurwa, dziewczyny, dzieciak był głodny!!!!!Półtorej godziny tłumaczył to swoim starym, a oni nic:O No w zyciu bym sie nie domysliła, jak bum cyk cyk. Dobra, lecę się pakować. Będę walczyc o przepustkę na weekend, bow iem jak życie w szpitalu wtedy płynie, ale to zależy od dzisiejszych wyników badań (jeśli mu zrobią). Módlcie sie dalej!Będę ryczec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 Pszczola trzymaj sie ... kochnana ..pamietam to naprawde kawaleczek ale lepiej abys ni emusiala tam chodzic !!!! ISIU ... KOCHANA... Szczescia, szczescia, szczescia 🌻 milosci, milosci, milosci, ❤️ radosci i slodyczy 😘 reszta sama przyjdzie, albo i tak jest nieistotna :classic_cool: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i imieninek - dolaczam sie skromnie ;) z kawka w niebieskim ... apropo urodzin Gumi moje byly we wrzesniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pszczółko zdrówka dla małego ...❤️❤️ trzymaj się kochana Mamo Natalki gratulację bladej kreseczki:) Isiu wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻 Narazie koniec pisania idziemy oglądać teletubisie bo się zaczęły i moje dziecko siedzi już wpatrzone w telewizor:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane dziewczyny za pamięć! Stary rupieć ze mnie, ale cóż... Proszę się odsunąć, stół będę zastawiać! Torcik obowiązkowo, sałatka, no i oczywiście kieliszeczek czegoś mocniejszego! PS. Dziecko zdrowe, jutro impreza!! Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu_biegniemy z 🌻 100 lat Kupiliśmy dzis małemu kombinezon dwu czesciowy, zielony z misiami-śliczny -koszt 100 zł no i rajstopki na izmę,brakuje nam czapki i szaliczka. Pszczola-myślami jesteśmy z Tobim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla dziekuje za telefon!!!!!!! Alez sie wzruszylam :) :) W ogole dziewczyny strasznie Wam dziekuje za mile slowa na forum :) az mi glupio, bo ta kreseczka jest baaardzo, baaardzo blada... patryk w ogole jej nie widzi, wiec juz sama nie wiem... ja tam ja widzialam... w kazdym razie bardzo Wam dziekuje :) Pscola informuj w miare mozliwosci na bierzaco, prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×