Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

mamo natalki jak mozna gratulawac to ja juz gratuluje🌻 my jeszcze nie mamy na zime bucików,chce kupic 2 pary,jedne do chodzenia na sanki a drugie na inne okzje np.do kościoła sobota dzisiaj ,wiec sprzatanko gruntowne wiec uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ...wpadam na kawke ... mam pytanie zalapie sie na tort jeszcze ..taki maly kawaleczke... ;) milego dnia dla WAS !!!!!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moje Kulindy ma imieninki :D. Dostała wypasiaste buty na zime, a zaraz z ciachem jedziemy do babci na kawe :D. Miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NO ...DALKA ... pelna podziwu jestem ... Mama NAtalki tez ma takie zdolnosci heheh pamietacie ta lale ;) wszystkiego naj dla Ulci ;) 😘 😘 obslinione od Dustina ;) Isiu nie pisz o starym rupieciu bo ja bym musiala napisac ze zardzewiale zelastwo ze mnie hehehhe MILEJ IMPREZY ...baw sie dobrze kochana :D :D :D :D :D Mamo Natalki .. heheh mam nadziejej ze kreseczka zciemniala ... :D ❤️ Ja osobiscie zastanawiam sie nad zmiana wozka .. Toni Solano z Teutoni .. mam nadzieje ze to bedize dobry wybor.. najwazniejsze dla mojego P. bylo to czy sie zmiesci do auta hehehe ... Pscola co z malaym ??? 😘 TPM... co z mala nie pisalas ???? buziaki dla Was .. ide sobie .. do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DALKA TO JEST BARDZO ŁADNE,JA BYM CHCIAŁA ALE NIE CHCE CIĘ OBCIĄŻAĆ DODATKOWYMI OBOWIĄZKAMI :) Dziewczyny nie bedzie mnie pare dni albo pare tygodni ,bo dzisiaj sprtzedajemy kompa a kiedy bedzie nowy tego jeszcze nie wiadomo. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Witam wieczorową porą. Ale do rzeczy- wśrodę byliśmy u lekarza,bo mała dostała wysokiej gorączki.przy okazji chcieliśmy też pokazać te zmiany skórne. Pani dr powiedziała,że gorączka wygląda na trzydniówkę,skoro nie ma innych objawów,za to bardzo nie spodobała się jej skóra.W czwartek mała przez pół nocy wymiotowała,a wczoraj miała biegunkę,przez cały czas też gorąćzka i osłabienie.Więc chyba to była ta grypa żołądkowo-jelitowa.Dziś właściwie jest już duuużo lepiej,jeśli chodzi o objawy ze strony układu pokarmowego,temperatury nie ma,lecz jest w fatalbnym nastroju.No i te zmaiany skórne! Po maściach jest jeszcze gorzej-brzuszek Natalki to jedna wielka rana,w dodatku te plamy zaczynają się rozprzestrzenią,wchodzą już nawet na szyjkę.Nie wiem,co to może być.Mała jest wyjątjowo rozdrażniona,a zarazem słaba i jakaś taka inna niż zawsze.Dziś nie dostaliśmy się do żadnego lekarza. Pszczółko,tak mi przykro.Pisz,co u was. Mamo Natalki-no,no! Gratulacje! Pozrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nadchodzę wieczorową porą i sie witam serdecznie...my juz mamy laptop-obyło sie bez bólu i odciecia netu...Dominisiu wracaj zapraszam na nasza galerie i nowe fotki ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️ ❤️www.michalko.synek.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM-ale sie wstrzeliłysmy na ta sama godzinę zdrowia dla Naty Pszczoła -jak Tobiaszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. TPM zdrówka dla Natalki i tobie mnóstwo cierpliwości. Tobiaszku ty też szybko wracaj do formy:) Elu czy ty nie pisałaś ,że masz kupić stacjonarny komputer i plaskaty monitor? Dominisiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM ❤️ dla WAs ..... ❤️ Dominisiu wracaj szybko :) Gumi , Elus :D 😘 To co bawimy sie z Isia ... pewnie szaleje tam na parkiecie .... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja tez kcem ...... wiecie co pocieszam sie ze odbijemy sobie to hehhe za jakies 15 lat ;) sciskam mocno zyczac stosunkowo udanej nocy 😘 :classic_cool: a i wklejam cos co dostala poczta ;) Uwaga pojawił się nowy wirus. Nazywa się \"PRACA.\" Jeżeli dostaniesz PRACĘ od szefa, kolegi lub od kogokolwiek innego nie dotykaj tego pod żadnym pozorem... Wirus jest skrajnie niebezpieczny. Usuwa na stałe życie prywatne. Jeżeli byłeś w kontakcie z wirusem, natychmiast zabierz dwóch kolegów i udaj się do najbliższego baru. Zamówcie piwo i po czterech kolejkach, PRACA powinna zostać całkowicie usunięta z twoich obwodów. to co usuwamy .. ??? hehhe ;) :D :D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy kupic to co będzie w ofercie najatrakacyjniesze wyszło tak..jak chcial mąż dla Uli słodkie caluski imieninowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Mamba:) DZiewczyny o 19 Bartuś był taki śpiący ,że usypiał na siedząco,ąle jakoś go przetrzymałam do 20 ,żeby go wykąpać. Jest 22 a on szaleje po mieszaniu i ani mu w głowie spanie:) A mogłam mu zrobić dzień trolla i miałabym spokój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D 😘 to ja przerwam milczenie heheh ... ;) Isiu ... jak tam po imprezie :) mam nadziejje ze jestes zadowolona i jeszcze odpoczywacie ... :D :D :D :D Ela ...wzane ze jestescie w sieci :D heheh dzien trola Gumi niezle ;) Pscolko .. ❤️ z Wami TPM 😘 to buziaki i kawusia ... moze jakis torcik weselny imieninowy urodzinowy .. cokolwiek slodkiego prosze bo mnie nosi ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Gumi .. :) z tego wszystkiego upieklam krowke .. jeszcze zostalo .. ;) zapraszam ja zmykam spac aaaaaaaaaaaa Gruby MIsiu zdrowka dla dzieciaczkow ... ;) dobranoc ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Cała chora rodzinka wita :). Wszyscy pociągający i kaszlący :). Ulke jutro zaprowadze do lekarza jak będzie dalej kaszleć i pewnie nici z szczepienia ech. Do środy sama z dzieciakami, a raczej z jednym bo Dawida oddałam do szwagierki :D, niech go poprowadza do szkoły, a ja może się wykuruje troszku ;). Za tydzień obchodze z moim 7 rocznice. Podobno siódemka szczęśliwa ;), okarze się przez najbliższy rok :D. Ech chaos mam w głowie, czas szykować się do odprowadzenia młodego i na liście, coby bukiecików probić :D. A kawy z chęcią się napije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Mam dzis lenia, chce mi sie spacccc!!!!!! Bylam dzis z Nina u lekarza na szczepieniu, Mala byla dzielna. Ach, wazy 9,5 kg, jak ktoras bedzie poprawiac tabelke to wstawcie tez nowa wage Niuni, dzieki. Uciekam, bo szykuje obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś przed chwilą wysmarował się sudokremem:) jak to teraz zmyć? Julka kiedyś wysmarowała sie linomagiem ,całe włosy Narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pszczola jak Tobiasz...co u Was? Gumi...my dziś mieliśmy podobne przygody. 1)Michaś co chwila zaglada do lodówki i vcoś mi z niej przynosi,ale rano cos tam wziął i nie przyniósł... ja nieiwele mysląc ubierałam ise od pracy,zagladam do pokoju a on siediz na dywanie i ... je łyżeczką jogurt (wczoraj włożyłam ten jogurt z lyzeczka do lodówki bo nie zjadł)..caly usmarowany,dywan i droga lodówka-pokój też. Szybko musialam go wymyć i odstawić opiekunce. 2)siedzę sobie pije kawke Michas buszuje po szafkach kucheennych...dlugo go nie ma u mnie ze zdobyczą wiec zagladam co robi...a on z butlą po winie(były tam jakieś resztki) siedzi na kanapie i się uśmiecha-znowu do prania mycia i wycierania.Ciekawa jestem tylko czy skosztowal tego trunku-było półwytrwane,mam nadizeje ze mu do smaku nieprzypadło. Moja starsza siostra jak miałam 1,5 roczku wysmarowala mi głowę smalcem a pupę lakierem wymalowala.Moja mama opowiadala mi o tym incydencie dzieciecych zabaw. Miłego dnia Zapraszam na bobasy-robiliśmy wczoraj małemu jesienną sesję ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super fotki Michalka!!!!!Usmich czarujacy!!!!!!!!!!!! Pszczola, jak Tobi????????????????????????? TPM, jak Nati??????????????????????????????? Nina po szczepionce miala temperature, dalam jej czopek, oby spokojnie spala( co ostatnio prawie sie nie zdarza :-( Na dodatek katar u niej coraz mocniejszy, moze tez po zastrzyku? co? Mloda ostatio sie rozgaduje, zaczyna ladnie powtarzac wyrazy wypowiadane przez nas. Na pytanie \"jak kochasz mamusie?\" mowi \"badzio\" (bardzo), ma maskotke Berte, mowi \"belta\", jest slodka, szykuje ja do spania kladzie sie na poduszke i mowi \"aaaa\", szykuje kapanie \"komp komp\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu świetna jesienna sesja foto.... Jutro też muszę zabrać aparat na spacer póki jeszcze takie piękne liście.. Sprytny ten twój Michaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijam wieczorną herbatke.. TPM_co u was? Gumi czekam na sesje na bobasach Niuninko to mała juz jest kumata.Nasz bobas zna słowo kicia(kotek)wszelkiej maści czy w tv czy w realu..wczoraj na Klakiera w Smurfach pokazywał rączka i kicia kicia kicia wołał.Mój mały ma hopla na punkcie tańca a dzis okazało ise ze chce tańczyć rodzinnie(mama tata i on)bo jak powiedizałam choć zatańczymy to podbiegł do mnie wzielam go na rączki a on zaczał do taty pokazywać by też przyszedł do tańca-i tak się cieszył jak tany tany w trójkę robiliśmy-normalnie zachwyt na maxa.michalkowi uśmiech z buzi rzadko schodzi-pogodne dziecko ❤️www.michalko.bobasy.pl❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z kawa ... ❤️ .. u nas .. nic ciekawego .. to czego nie lubie chodza parami .. auto i sprawa w sadzie .. :( sciskam kawa paruje .. ;) ta w niebieskim tez .. :D Pszczola ... ???? Gruby Misiu mam nadziej ze Twoje dzieci juz zdrowe ..ale pewnie gdzies otym poczytam ;) Mamo Natalki ??? jak z testem ??? trenujemy dalej czy ... ??? 😘 Elus .. u nas z tancem podobnie wczoraj jak usypialam malego zadzwonil telefon a on co tnczy heheh .. nie moglam sie powstrzymac od smiechu i .. tak dluzej to trwalo heheheh ..swietne zdjecia heheh :D Isiu .. moze to i dobrze ze tak sie stalo bo na zime sie przeprowadzac to nic ciekawego .. wiem wiem .. Ty pewnie myslisz cos innego ale wszystko sie uda za duzo osob chce aby sie udalo wiec nie ma wyjscia !!!! Dalka mam nadzieje ze wszystko z dzieciaczkami bedzie dobrze zdrowka i jeszcze raz zdrowka !!!! Niuninko .. ladnie mala wazy ja ide na szczepienie w przyszlym tygodniu a do tego nieprzyjemna wizyta u ortopedy nas czeka .. bleeeeeeeeeee Gumi czekamy na foto heheh ;) Nesiu Puzus Fiona Skye Dominisiu Mamba Kropka Julianka dla Wszystkich 🌻 😘 zmykam .. robic 2 sianiadanie malemu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×