Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hallo Mamulki !!!! TPM ❤️ bardzo sie ciesze !!!! Dalus 😘 Pszczolko .. ja znam odpowiedz .. mam nadzieje ze zadna z nas nie udzieli prawidlowej heheh :) 😘 Madziarka napisz cos o Was 🖐️ na powitanie 🌻 Mamo Natalki .. 🌻 No znamiona psychopatyczne ..... :D i tu jak zwykle pojawia sie moj apel ...bo jak wszystkie pamietamy z takich podczytywan nic nigdy dobrego nie wyniknelo... stracilysmy kilka kolezanek :( ... prosze zachowac dla siebie i nie potrzebnie nie robic zametu w rodzinach lub w kregach znajomych ... choc to wirtualny swiat i mozna w nim byc anonimowym nie zawsze kazda z nas chce taka tu byc dla nas on jest miejscem spotkan , pogaduszek dobrych rad i poglaskania po glowce czasem tez potrzebnym klapsem !!!!!!! NIE NISZCZCIE NAM TEGO PROSZE . Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla wszystkich.. chyba czas stąd zniknąć... pomyślę jeszcze, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może siostra wzięła numer telefonu do przystojniaka? Mamo Natalki - cóż, ja to oceniam w kategoriach niezdrowej ludzkiej ciekawości - każdy człowiek ma takie instynkty, ale nie każdy pozwala im dochodzić do głosu. Gdyby nie one big brother i inne reality shows nie miałyby tylu fanów. Na kafe można znaleźć każdego i nie jest to wcale trudne, trzeba znać tylko nick. Zresztą gdy zna się nick to i google skierują w odpowiednią stronę. Podzielam stoicki spokój Twojego męża, jednak uważam, że ktoś kto to robi, oprócz ciekawości ma jeszcze inny cel, albo naprawdę bardzo się nudzi. Stare powiedzonko niech się wstydzi ten kto widzi - ja w naszym topicu i postach nie znajduję niczego niestosownego i przyłączam się do zdania Carli, proszę nie robić afery wokół niegroźnego a bardzo potrzebnego mamusinego topicu o kupkach, nocniczkach, kawie i uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo chciała stworzyć mu okazję by pojawił się na kolejnym pogrzebie :o się naoglądałam ostatnio seriali o psychopatach... Isia, i tak jesteś \"prawie zniknięta\" bardziej nie znikaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokusiłam się o sprawdzenie - po wpisaniu na googlach \"Mama Natalki\" Twój profil na kafeterii wyskakuje jako 7 wybór z 10 na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo N., to nie brzmi fajnie..Bo, jak pisze Nesia, rozumiem czyjąś nawet tak dalece posunietą ciekawość. Sama,gdybym wiedziala, ze np. moja siostra udziela sie na jakimś forum, zaglądnęłabym tam od czasu do czasu, ale nie jakos regularnie. W stosunku do osoby z dalszej rodziny pewnie by mnie to nie zaciekawiło... Może nie ma sensu demonizować, ale tez nie czulabym sie fajnie w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooo, oczywiście gruby miś ma rację - o ja niedomyślna prawniczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Odpowiedź: miała nadzieję, że mężczyzna znowu pojawi się na pogrzebie... Jeśli odpowiedziałeś poprawnie, to myślisz jak psychopata. To był test znanego amerykańskiego psychologa, który używał go, aby sprawdzić, czy czyjaś mentalność jest mentalnością zabójcy. Wielu aresztowanych seryjnych morderców zostało poddanych temu testowi i ich odpowiedzi były zawsze prawidłowe. Jeśli nie udało ci się właściwie odpowiedzieć -dobrze dla ciebie. Jeśli udzieliłeś prawidłowej odpowiedzi, proszę daj mi znać, abym mógł cię usunąć z mojej listy emaliowej. I wszytsko jasne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu - ja sie zgadzam, tylko trzebabyłoby znac moj nick.... ja oprocz kafe nigdzie go nie uzywam, wiec to troche to podwarza... i tak mozna znalezc, ale trzeba sobie zadac troche trudu... i ja tego nie pisze dlatego, ze chce stad zniknac... ja nie wstydze sie tego co pisze... chcialam tylko zweryfikowac swoje poglady co do tego,czy jest to normalne, czy nie... bo ja mialam watpliwosci, a moj maz przeciwnie... chcialam sie dowiedziec co Wy o tym sadzicie.. i bardzo Wam dziekuje za opinie! misiu, rzeczywiscie moje obawy co do znamion psychopatycznych sa niczym w obliczu przerazenia Toba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu ja też psychopata i to od dawna :D . Ząb mi wychodzi i boli jak cholera, od tego inny mnie zaczął boleć. Przydałaby się państwowa szczenka, toby nie bolała ;). miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chora jestem😭 znowu----- qrwa mać!!!!!!! ja zapalenie gardła, mała alergiczny kaszel ze spazmem.... mamo n- takie zainteresowanie, to nie jest raczej zdrowy objaw... poza tym po co szukać żony jakiegoś członka rodziny??? do mnie to nie trafia... a tak w ogóle to my tu nic złego przecież nie piszemy, więc wstydzić się powinna raczej osoba, która nas podczytuje, a nie TY!!!!!!! wracam do łóżka trzymajcie się kobiety 🖐️ julia p.s. misiu-matka dzieciom 😭 no normalnie szok!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ireno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAWET NIE PRÓBUJ....... 😠😡😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Wczoraj byłam z JUlką u doktorów,a Bartek został z tausiem cały dzień i dali sobie radę.:)Jaki mały był szczęśliwy po naszym powrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) dziś mielismy pobudkę o 5.35 :(i Adi nie zamierzał dalej spać:(:(a więc chodze jak zakręcona ...właśnie kawa w dużym kubku zrobiona i mam nadzieję że pomoże :) Mamo Natalki nie masz co wstydzi c się pisania a jak ktoś tak lubi Cie podczytywać to niech podczytuje może wreszcie mu się znudzi:pale dla mnie to też jakieś chore jest... Isia a Ty gdzie zamierzasz znikać ??? nawet nie myśl o ty😡 Julia zdrówka życzę 🌻 i dla synowej również ❤️ kurujcie się babki:) Gumi widzisz nieraz trzeba zostawic dzieciaczki z tatusiem:)niech zobaczy jak to jest:):) Madziarka witaj🖐️ i pisz dużo mój mały ma fioła na punkcie autobusów tylko ciągle by nimi jezdził:)aż wczoraj mąz kupił mu autobus tylko mniejszy:p pozdrawiam dzis do pracki muszę iśc :(a mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dentysta się kłania. Ząb który wychodzi nie ma zamiaru wyjść i troche spuchłam. Od wczoraj na prochach siedze. Nie lubie dentystów, choć nie boje się wizyty. Dla mnie nie kawa, tylko jakieś prochy i coś na zmniejszenie opuchlizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ząbkująca Dalko polecam płukanie szałwią...szybko do dentystki gnaj Gumi,Iwka dajcie kubeł kawy całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Witam.Jestem tu pierwszy raz. Mam kochanego synka ktory urodził sie 9.08.2005r.Jest niejadkiem i wazy tylko lekko ponad 10kg.Wszystkie dzieciw w jego wieku jakie znam sa wyzsze i ogulnie wieksze.Czy znacie moze jakas recepte po czym przybral by na wadze. A ile waza wasze skarby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witajcie Dziewuszki! Miałam już wczoraj do Was pisać,ale coś mi się zadziało z klawiaturą i jestem dziś. Mamo Natalki-chyba rozumiem,jak się czujesz.Ja coś podobnego przeżywałm przez...kilka miesięcy.Gdy byłam jeszcze w ciąży, zaczęły się głuche telefony i puste esy z nieznanego numeru.Kilka razy dziennie i w nocy.Dzwoniłam pod ten numer i wtedy odzywał się miły dziewczęcy głos,a po nim następowało odłożenie suchawki.Już miałam zmieniać nr,gdy wszystko ustało.Po kilku miesiącach sytuacja się powtórzyła.Wysłałam pod ten nr groźbę,że zawiadomię policję i ...potem dopiero była jazda.Zaczęły się do mnie dziesiątki tel i esów codziennie-z całej Polski-wszystkie od panów i wszystkie o treści erotycznej.Okazało się,że ktoś gdzieś mnie ogłosił w necie-osoba ta znała mój wiek,wygląd...Mąż dotarł do tej strony,ogłoszenie zdjęto,talefony się skończyły , zmieniłam numer.Najgorsze,że do tej pory nie wiem,kto i dlaczego.Toteż chyba lepiej,że Ty wiesz,kto... Aha,później jeszcze miałam dziwną sytuację,gdy spotkany przeze mnie na ulicy absolwent,zresztą miły chłopiec,powiedział w luźnej rozmowie-pani to chyba ma porządek w domu.Ja mu na to-tak,ale skąd wiesz? A on- bo często obserwowałem,jak pani odkurza,lepiej niech pani zasuwa rolety,bo wszysto widać.... Okazało się,że bywał u kolegi mieszakjące w bloku naprzeciwko.Aż mi ciarki przeszły po plecach po tej rozmowie,choć to przecież nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Domi. Żadnej reguły nie ma na to żeby dziecko jadło. Moja Kulka waży lekko ponad 9 kg i je tyle ile może. Jest nieduża, chuda i rozbrykana :D. Teraz próbuje wejść na ławę i kłóci się z ojcem, bo ten nie pozwala jej wchodzić na ławę i jeść długopisu :). Sprzedam ich kiedy, bo znowu rozrabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Domi 26-moja Natalka waży 11 kg,a więc nieiele więcej od Twego synka,kiedyś był z niej Pudzian i duża się urodziła.Ja uważam,że to zupałnie normalna waga na ten wiek.Aha-witaj wśród nas! Gruby Misiu -budzisz mój nieustanny podziw.Ja mam zostać z Natą sama na trzy dni i już się boję... Muszę wam napisać o niebywałych wyczynach mojej córy-otoż-wyszła sama z łóżeczka,ale nie przez szparę po wyjętych szczeblach,lecz górą.Gdybym nie widziała jej wcześniej w nim śpiącej-nie uwierzyłabym.Tak więc legł ostatni bastion bezpieczeństwa.Mam w domu cyrkowca! Poza tym -Nata rozpoznaje bezbłędnie kilka liter-są to: m,a,b,c,t.Mam w domu genia! Poza tym Natalce wyszły dolne trójki-dlatego była tak marudna w weekend,a ja znów ją obsmarowałam. Mam w tomu zębola o 16 zębach masakrowaych...lizakami.Ratunku-piszcie jak oduczyć ją od lizaków! A ja dziewuszki byłam u fryzjera,wyregulowalm też brwi ,zakupiłam nowe cienie do powiek i ...czekam na wiosnę.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM ja rok temu też miałam problemy z telefonem. Ktoś podał mój numer do jakiegoś radia, że ja niby Paweł i szukam dziewczyny. Przez tydzień strzałki puszczały mi jakieś laski, też myślałam nad zmianą numeru, ale się uspokoiło. Od tego czasu nie daje nikomu kogo dłużej nie znam numeru telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Gumi-świetne dzieciaki! Jednak co dwoje to dwoje...Może i ja ...kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Tez Przyszla Mamo az mnie zmrozilo:o Ja tez sie spotkalam z podczytywaniem mnie przez sasiadke😡 lubiaca urozmaicenia i sensacje:o ludzie niestety potrafia byc podli😭 Gdzie ta wiosna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!!!!!!!!! Witam nowe mamusie!!!!!!! Fajnie, ze do nas dolaczylyscie!!! Tylko piszcie czesto!!! Dziewczyny, te Wasze opowiesci o podczytywaniu, telefonach...dalo mi do myslenia. Zastanawiam sie, czy to , ze umiescilam w necie zdjecia swoje i mojej rodzinki, to nie byl blad. Julia, ja tez jestem chora. Ninie juz jest lepiej, to teraz moja kolej. Duzo zdrowka dla choruszkow!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej długo sie nie odzywałam ale mam nadzieje ze ktos mnie tu jeszcze pamieta?????? U mnie i u Krzysiaczka wszystko w jak najlepszym porzadeczku.Chłopak broi jak należy i rośnie jak na drożdżach. Waży 11 kg to nie duzo ale myśle że w sam raz?. Druda moja ciąża przebiega prawidłowo,wyniki mam bardzo dobre,dzidziuś bryka jak należy,płeć jeszcze nieznana. NiEBARDZO WIEM CO MAM JESZZCE PISAĆ Z CZYTANIEM JESTEM TAK DO TYŁU ŻE CHYBA NIGDY TEGO NIE NADROBIE.BARDZO JESTEM CIEKAWA CO SIE U WAS DZIEJE I JAK TAM SIE MAJA KOCHANE MALUSZKI.JAK ZNAJDE TROCHE WIECEJ CZASU TO UZUPEŁNIE BOBASY TERAZ JEST MI GO TROCHE BRAK BO ZACZEŁY SIE JUZ PRACE NA DZIAŁCE I KAŻDĄ WOLNĄ CHWILE SPEDZAMY TAM RODZINNIE? POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO GORĄCO I UCAŁUJCIE OD NAS KOCHANE MALUSZKI DOMINIKA I KRZYSIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ❤️ Dominisiu nareszcie wróciłaś. Jesteśmy na wyjeździe ale tu zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) czy siedzi sobie ktoś jeszcze na kafe????ja właśnie czekam na męża zaraz ma pzryjechać z Gdańska :) Dzis byłam u fryzjera zrobiłam sobie ładnie włoski az mi się podoba;) T.p.m aż mnie zatkało kurczę tak jak pisze puza ludzie potrafia być podli:( Dominisiu fajnie że wróciłaś 🖐️ nadrabiaj zaległości i pisz jak tamsię czujesz??? Dobras uciekam miłej nocki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×